סקירה הניתנת ללחיצה

- לחץ


אם אתה מחפש ביקורות הניתנות ללחיצה, להלן הניסיון האישי שלי עם אירוח וורדפרס מנוהל שלהם. Pressable, שנוסד בשנת 2010, הפך במהרה לאחד מארחי הוורדפרס המנוהלים והמרשימים יותר. ב שלי סקירה הניתנת ללחיצה, אנו נסתכל על הקמת אתר וורדפרס חדש ואילו תכונות תקבלו.

תוכניות אירוח לחיצות

תוכניות אירוח לחיצות
לחיצה מתאימה לכל סוגי אתרי וורדפרס – הכל מבלוגים ואתרים קטנים יותר עד לאתרים מורכבים יותר עבור לקוחות סוכנויות..

Pressable כוללת ארבע תוכניות אירוח מנוהלות של וורדפרס מנוהלות:
אישי – מאפשר לארח 5 אתרים.
מתחיל – מאפשר לארח 10 אתרים.
מקצוען – כולל משאבים נוספים ומאפשר לארח 20 אתרים.
סוכנות – מאפשר לך ליצור 50 אתרים עבור לקוחות.
פתרונות ארגוניים זמינים גם ב- Pressable.

תכונות אירוח לחיצות

התוכניות המנוהלות של WordPress המנוהלות על ידי לחיצה מלאות בתכונות מרשימות. בשילוב עם כמות האתרים שאתה יכול ליצור עם כל תוכנית, אתה מקבל ערך רב עם כל רמה של אירוח (אישי, Starter, Pro, סוכנות). בין התכונות הכלולות בתוכנית האירוח הניתנת ללחיצה שלך הן:

 • תכונה של פיתוח / ייצור
 • שיבוט אתר ליצירת אתרים מהירה יותר
 • רשת להעברת תוכן
 • בואו להצפין אישורי SSL בחינם
 • יכולת גישה לשיתוף פעולה
 • מטמון אתרים
 • מיטוב צדדי שרת
 • סריקה והסרה של תוכנות זדוניות
 • Jetpack Premium
 • תמיכה ייעודית לוורדפרס

הרשמה באמצעות לחיצה

הרשמה לחיצה
לחיצה מספקת לך תקופת ניסיון בחינם של 15 יום, שבה אתה יכול לבדוק את האירוח שלהם. עם זאת, עליך להזין את פרטי כרטיס האשראי שלך כדי להירשם. תהליך ההרשמה היה קל מאוד ואז תקבל דוא”ל לאימות הדוא”ל שלך והודעת קבלת פנים. לאחר שתאמת את הדוא”ל שלך, תוכל להתחיל ליצור את האתר שלך באופן מיידי.

אתה מוזמן לדוא”ל ומכיל גם קישורים לספר אלקטרוני בחינם כיצד Pressable יכול לסייע לך להצליח, Knowledge Base ולחץ ותמיכה בצ’אט של Pressable.
דוא

זמן הקצאת אתרים

אני אוהב את הדרך בה Pressable הגדירה את תהליך יצירת האתר של WordPress. תחילה תוכלו ליצור אתר במצב פיתוח בו תוכלו לבנות ולבחון דברים. תקבל את אישורי ההתחברות שלך בהודעת דוא”ל כשאתה יוצר את אתר הבמה. כאשר אתה מעוניין שהאתר שלך יפעל, אתה מחבר את הדומיין שלך ומגדיר אותו כדומיין הראשי של האתר שלך. לאחר מכן באפשרותך להגדיר את האתר שלך למצב הפקה שבו מטמון ו- CDN שלך פעילים.

זמן הקצאת האתר של Pressable היה מצוין, כאשר האתר שלי נוצר וזמין במצב פיתוח כמעט מיידי.

לוח הבקרה של לחיצה

לוח הבקרה ללחיצה
Pressable עשתה עבודה נהדרת בהצגת לוח בקרה פשוט וקל לשימוש המאפשר גישה מהירה לכל התכונות החשובות של תוכנית האירוח שלכם..

כשאתה מתחבר, אתה יכול ליצור במהירות ובקלות אתר חדש או לגשת להגדרות או למנהל המערכת של WP של אתר קיים.
הוספת לחיצה על אתר חדש

מדף ההגדרות ישנם סמלים בסרגל העליון להוסיף משתמשים משתפי פעולה, לערוך את הגדרות גיבוי הנתונים שלך, לגשת ל- PHPMyAdmin, להעביר אתר ל- Pressable ולהשכפול האתר שלך..

דף ההגדרות הוא גם המקום בו תוכלו לעבור בין מצבי פיתוח וייצור, להגדיר את הדומיין שלכם ולגשת להגדרות ה- SSL של בואו להצפין..
אבטחה לחיצה

מהירות אתר וביצועים

בסך הכל, מהירות האתר והביצועים של Pressable היו מרשימים. מרכז הנתונים של Pressable ממוקם בטקסס, ולכן באופן לא מפתיע מהירות האתר הייתה המהירה ביותר באזור המרכז. עם זאת, באזורים האחרים המהירות של האתר הייתה גם טובה מאוד.

להלן כמה מתוצאות הבדיקה המדגימות שלנו:
תוצאות לחץ-מהירות-לחץ

גיבויים אוטומטיים לאתר

לחיצה כוללת גיבוי נתונים בכמה דרכים שונות. ראשית, אתה יכול להשתמש בתכונת הגיבוי של לוח הבקרה; עם זאת תצטרך להתקין חשבון באמזון או ב- Rackspace. לחלופין, באפשרותך להשתמש גם באפשרות הגיבוי ב- Jetpack הכלולה בתוכנית האירוח שלך. לתוכנית אירוח מנוהלת, הייתי מעדיף לגבות את הנתונים ולשחזר מעט יותר יעיל. עם זאת, עם שתי שיטות הגיבוי לאתר המסופקות, עליך להיות מכוסה.

שלב האתר של Pressable

נכון לעכשיו, ל- Pressable אין סביבת בימת אמת. אתה יכול לבחור לעבוד במצב פיתוח או ייצור. ההבדל בין השניים הוא שכאשר במצב פיתוח, המטמון שלך ו- CDN מושבתים. אני מאוד אוהב את התכונה הזו, במיוחד כשאתה מבצע את הפיתוח הראשוני של האתר שלך. יש לקוות שבעתיד, Pressable תוסיף פלטפורמת שלב שלם לאתר. בשילוב עם מצבי הפיתוח והייצור שלהם, זה יהיה מדהים.

שירות לקוחות

אני בהחלט מתרשם מתמיכת הלקוחות ב- Pressable. זה מתחיל למעשה כשאתה נרשם, מכיוון שתקבל שיחה מצוות Pressable שמציע עזרה בהעברת אתרים או לסייע לפי הצורך בכל פרויקטים שיש לך. מצאתי את צוות התמיכה מאוד מגיב, מועיל ואדיב. אתה יכול לדעת שהם שואפים לספק את הפתרונות הנכונים עבור כל לקוח. זמן התמיכה בצ’אט חי היה גם מצוין.
תמיכה בלחיצה-חי-צ'ט-תמיכהתמיכה בצ’אט חי בלחיצה

Pressable מציעה תמיכה בטלפון, בדוא”ל ובצ’אט חי. ואף על פי שכרגע השעות הרשמיות של תמיכה בצ’אט הן משעה 20:00 עד 10:00. השעה המרכזית, לדברי קלודיה קואנטו, אסטרטגית לקוחות בכירה ב- Pressable, בקרוב הם יוסיפו תמיכה של 24 × 7, ואלה חדשות נהדרות.

המלצה

כשמדובר בלחיצה, מילת המפתח עבורי היא פוטנציאלית. נכון לעכשיו הם מספקים בסיס איתן לאירוח וורדפרס הכולל ממשק לקוחות נהדר, תמיכת לקוחות מגיבה וזמן אספקה ​​נהדר לאתר. בנוסף, אני יכול לראות אותם צומחים ומתחרים עם ספקי האירוח הטובים ביותר המנוהלים של וורדפרס שם בחוץ. יש לקוות שנמשיך לראות שיפורים וחדשנות מצוות Pressable שיכלול תכונות כמו פלטפורמת שלב אתר מלא. כמו כן, אני מצפה להרחבת התמיכה שלהם בצ’אט חי ל- 24 × 7.

לעת עתה, Pressable היא אפשרות חוקית לבעלי אתרי וורדפרס המחפשים ערך רב יותר הכלול בתוכנית האירוח המנוהלת שלהם ב- WordPress. לדוגמה, תוכניות האירוח של Pressable מאפשרות לארח 5 עד 50 אתרים – יחד עם ביצועים מרשימים של האתר ותכונות אבטחה. בהחלט שווה לחיצה. וזכרו, אתם מקבלים ניסיון חינם למשך 15 יום.

לחץ כאן לפרטים נוספים על לחיצה

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map