ראיון עם סטפני רובינס – רובינס אינטראקטיב

ראיון של סטפני רובינס


אם כרגע יש לך בלוג או שאתה מתכנן ליצור בלוג, יחד עם שיתוף החזון והמחשבות שלך, אולי כדאי לך לשקול להרוויח קצת כסף באתר שלך. אמנם ישנן מספר דרכים בהן אתה יכול לייצר רווחים מהבלוג שלך, אך עליך לעשות הרבה יותר מאשר רק לטיח חבורה של מודעות באתר האינטרנט שלך אם אתה רוצה להצליח. סטפני רובינס והחברה שלה רובינס אינטראקטיב מתמחים בניהול שותפים וסיוע בבלוגרים. לאחרונה הייתה לי הזדמנות לשוחח איתה ולקבל את הקלט שלה על מה שעובד ולא עובד בכל מה שקשור למונטיזציה בבלוג..

אירוח אתרים חתול: האם אתה יכול לספר לנו על הרקע שלך ואיך התחלת עם שיווק מקוון?

סטפני רובינס: הגעתי מרקע שיווקי / תקשורתי ואז המציאו את האינטרנט. אהבתי את העובדה שאתה יכול לעקוב אחר, לדווח, ולקבל החזר ROI מוצק. אז זו הייתה למעשה ההיכרות הראשונה שלי עם שיווק מקוון – ממש בדיוק כשהתחלנו לעשות באנרים עם אנימציית ה- GIF הקטנה. עשינו סיבוב גלובוס וחשבנו שאנחנו ממש מגניבים! זו הייתה ההתחלה של זה. נכנסתי לשיווק מקוון לפני כ 15 שנה. ואז התוודעתי לשיווק שותפים ופשוט התאהבתי, כי אני אוהבת לעבוד עם אנשים ולעזור להם להצליח בשיווק מקוון ולהשתמש בחוויה השיווקית הדיגיטלית של הסוכנות שלי כדי לעזור לסניפים להיות מוצלחים..

WHC: מה הטיפ מספר 1 שלך להיות בלוגרים מתחילים המחפשים לייצר רווחים מהאתר שלהם?

SR: הטיפ מספר 1 הוא לא להתבייש לבקש מאנשים ללחוץ. אני חושב שהרבה פעמים הבלוגרים הופכים לחסרי ביטחון מכיוון שהם מרגישים “אה, הם הולכים לחשוב שאני אזל!” או, “זה הולך להעליב מישהו”. הם צריכים להבין אם מישהו עוקב אחר הבלוג, זה בגלל שברמה מסוימת הם רוצים להיות כמוך. וגם לתת להם מוצר שעוזר להם להיות יותר כמוך זה בעצם שירות שאתה מספק. אז אל תתביישו לומר, “היי, זה מוצר נהדר. זו הסיבות שאני אוהבת את זה. זו הסיבות שבגללן אני חושב שאולי תאהבו את זה “.

WHC: האם אתה ממליץ לחכות פרק זמן מסוים כדי להקים את הבלוג שלך לפני שתנסה לייצר רווחים?

SR: אני חושב שזה תלוי. אתה רוצה לוודא שיש לך איזון. אם כל מה שאתה עושה זה לייצר רווחים מהאתר שלך אך אינך מספק ערך, אתה הולך לאבד עוקבים. ואני חושב שזה סיפורי האימה שגורמים לאנשים להיות ממש ביישנים. אז אתה רוצה לוודא שחלק לא מבוטל מהתוכן שלך, וכינון מערכת יחסים זו, לא ייווצר רווחים. אבל עם זאת נאמר, אל תחכו עד שיהיו לכם עוקבים אחר התזוזה ותרגישו שאני צריך להיות בלוגרית מובילה הרשומה ב- BuzzStream כדי להצליח. כשאתה בונה את העוקבים שלך, אתה באמת יכול להרוויח ממנו יותר רווחים.

WHC: מניסיונך, מה מוביל ליותר הצלחה במונטיזציה? קישורים במודעות התוכן או באנר שלך?

SR: 100% קישורים בתוכן. כשאתה בלוגר, אנשים מתחברים אליך באופן אישי. וזה בגלל שאתה מומחה למשהו – בין אם זה אמא, או צלמת. הם סומכים עליך כי יש לך ניסיון במשהו והם אוהבים את הסגנון שלך. אז הדרך הטובה ביותר לייצר רווחים מהבלוג שלך היא לקבל את דעתך שם – מכיוון שזו הסיבה שהם שם. ואם הבאנר הוא רק בצד זה אותו דבר כמו לכוון מחדש. זה פשוט די אקראי אם הם ילחצו עליו. אתה לא תשיג תוצאות טובות בכלל. אולי תקבל אחד או שניים.

WHC: מהם כמה כלי הבלוגר המועדפים עליך שיעזרו להגדיל את המרות המכירות?

SR: חלקם ספציפיים לרשת וזה באמת תלוי באיזה סוג בלוג אתה נמצא. אז למשל, אם אתה בלוגר אופנה ואתה רק מתחיל לצאת, אתה באמת צריך להסתכל על ShopStyle ו- RewardsStyle מכיוון שהם יקלו עליך. הם הולכים לחבר אותך עם המותגים מייד. אתה רוצה לוודא שאתה יודע ליצור קישורים בקלות. וכן, ShareASale ו- AvantLink ו- CJ, לכולם יש תוספים לדפדפן שלך כדי לוודא שתוכל ליצור קישורי שותפים בקלות. ואז באמת למונטיזציה, מדובר רק בכלים טובים לבלוגים. כאילו, יוסט הוא אחד הכלים האהובים עלי. כדי להיות ממש טובים במונטיזציה, אתם רוצים לוודא שאנשים שמחפשים מוצר זה או מחפשים את הפיתרון הזה, הם יוכלו למצוא אתכם באינטרנט ואז הם יהפכו לעוקבים כי עניתם על הבעיה הזו עבורם.

WHC: רובינס אינטראקטיב עובד עם ניהול שותפים והוצאת בלוגרים. מהם השירותים שהחברה שלך מספקת?

SR: אני עושה ניהול סניפים לחברות בריאות ובריאות. זו התשוקה שלי. ואני מגלה שאני עושה הרבה יותר טוב אם אני מתלהב ממשהו. אני פשוט מצליח יותר. אז יש לי לקוחות כמו Grokker.com, שהיא יוגה מקוונת, כושר ובישול – כמו גם שמני ריפוי טבעיים, ו- 100% טהור שהוא קוסמטיקה אורגנית וטיפוח עור – הכל החל מתינוקות, גברים, נשים. ומה שאני עושה למענם זה תוספת לביצוע של מה שרוב האנשים חושבים עליו כשיווק שותפים, שהוא קופון ועוסק בסניפים – שבהחלט יש מקום בשיווק שותפים. איפה שאני באמת מביא את הערך שלי אני מרגיש, ומה שמבדיל אותי, הוא שבנוסף לספק הכנסות מצטברות, אני מספק הרמה של המותג על ידי עבודה עם סניפי תוכן איכותיים – בין אם מדובר בבלוגרים או בסניפים של נישה SEO. זה בשבילי המקום בו כל כך הרבה כוחו של שיווק שותפים הוא. לכן, אני יוצר כלים רבים לבלוגרים ולסניפי נישות תוכן ואנשים חדשים בתחום שיווק שותפים, כדי להכיר להם שיווק שותפים – גם אם זה לא אחד הלקוחות שלי. רק בגלל שאני כל כך מתלהבת מכאן אני רוצה שהתעשייה הזו תעבור.

WHC: לאן אתה רואה את עתיד המונטיזציה של הבלוגים??

SR: אתה יודע, בחמש השנים האחרונות הבלוגרים היו הגוש הזהוב שכולם מנסים לגשת אליו. ואני חושב שחלק מהבלוגרים באמת מקבלים את ההיגיון לזה שגורם לי אושר. אז מה שאני רואה זה שיותר בלוגרים מבינים שהם יכולים לייצר רווחים מהאתר שלהם ולקבל תמהיל הכנסות ממש בריא. אז יש להם כמה פוסטים ממומנים. יש להם שיווק כלשהו. יש להם קצת פרסום – רק מיקס נחמד, אבל עדיין עושים את זה כי כל כך הרבה מותגים רוצים לעבוד איתם, שם הם נאמנים לחלוטין לעצמם. ואני חושב שזה המפתח. זה כאשר כל צורות המונטיזציה עובדות. אם אתה באמת משתמש במוצר או בשירות, אתה מתלהב ממנו – בדיוק כמו שאני בוחר בריאות ובריאות כי אני טוב יותר במה שאני עושה. זה אותו דבר עבור בלוגר אחר שם בחוץ – בין אם זה בריאות או עוגיות, או כל מה שהתשוקה שלהם נוגעת אליו. יש ימים שזה עוגיות בשבילי!

בקר ב- RobbinsInteractive.com לקבלת מידע נוסף על ניהול השותפים שלהם ושירותי הוצאת הבלוגרים שלהם.

הקפידו להקשיב לראיון המלא עם סטפני רובינס ב- Web Hosting Cat Podcast.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector