סקירת גלגל תנופה

סקירת גלגל תנופה


עדכון יוני 2019: גלגל תנופה נרכש כעת על ידי WP Engine! הישאר מעודכן לקבלת פרטים נוספים כאשר הם נכנסים לקפל WP Engine. לעת עתה, גלגל תנופה ממשיך להציע תכניות אירוח משלהם.

למרות שהם חברה חדשה יותר ופחות מוכרים מאחרים, גלגל תנופה הופך לשחקן גדול יותר בתחום האירוח של וורדפרס. למעשה, WordPress.org מזהה כעת את גלגל התנופה כאחת מחברות האירוח המומלצות שלהן. גלגל תנופה מתמקד אך ורק באירוח וורדפרס מנוהל. הם כוללים תכניות אירוח לאתרים אישיים וכן חבילות אירוח מקצועיות ומותאמות אישית.

הרשמה

הרשמה ל- גלגל תנופה היא תהליך ישר מאוד קדימה. למרות שתהליך ההרשמה הוא קל, כמו תוכניות אירוח אחרות של וורדפרס מנוהלות, אין אפשרות להשתמש בדומיין קיים (למשל, כזה שכבר יש לך ב- GoDaddy). עליך להוסיף את הדומיין מאוחר יותר ואז להפוך אותו לדומיין העיקרי שלך. למעשה הייתי צריך ליצור קשר עם תמיכת הלקוחות כדי לעזור לי שכן קיבלתי שגיאה 404 כשניסיתי זאת. הם הצליחו לתקן את הבעיה.

הגדרת חשבון ולוח הבקרה

גלגל תנופה יצירת אתר
גם יצירת האתר שלך ב- Flywheel מאוד קלה. אתה רק צריך להזין את פרטי הניהול של WordPress שלך.
גלגל תנופה יצירת אתר וורדפרס

אני מאוד אוהב שתוכלו לבחור מבין עשרה מיקומים שונים של מרכזי נתונים ברחבי העולם. זה בהחלט השפיע על מהירות האתר.
גלגל תנופה בחירת מרכז נתונים

לקח קצת פחות מחצי שעה עד שהאתר שלנו נוצר ומוכן לצאת. תקבל הודעת דוא”ל עם סיום התהליך.
דוא

לוח הבקרה של גלגל תנופה הוא פלוס גדול נוסף. אני אוהב איך הם בפשטות את הפריסה והקלו על איתור הכל.
לוח מחוונים של גלגל תנופה

התכונה היחידה שנרצה לראות שנוספה ללוח המחוונים היא קישור בולט ליצירת קשר עם תמיכת הלקוחות.

תכונות פרימיום

גלגל תנופה מספק גיבויים אוטומטיים יומיים אליהם ניתן לגשת בקלות מלוח הבקרה. בנוסף, באפשרותך גם ליצור גיבוי ידני בכל עת על ידי לחיצה על הכפתור בדף הגיבויים.
גיבויים לגלגל תנופה

לקבלת אבטחה נוספת, אנו אוהבים כיצד גלגל תנופה מאפשר לך להוסיף הגנה באמצעות סיסמה לאתר שלך. אתה יכול להגדיר אותו ממש מלוח הבקרה של גלגל תנופה. ואז כדי לגשת לאתר שלך, תצטרך להזין סיסמה זו. תכונה זו נהדרת אם אתה צריך למנוע גישה לאתר שלך לצורך תחזוקה וכו ‘.
הגדרות הגנת סיסמא של גלגל תנופה

אנו רואים שהביצוע הוא תכונה הכרחית בכל תוכנית אירוח מנוהלת בוורדפרס. מעניין לציין כי גלגל תנופה מאפשר לך להפעיל אתר שלב לבדיקה ויישום של שינויים. עם זאת, נכון לעכשיו (לפחות כאשר רכשתי שם חשבון), הבמה עדיין נחשבת לתכונה בטא של גלגל תנופה. עליכם ליידע ספציפית את תמיכת הלקוחות כדי להיות מוגדרים לביצוע.
Beta גלגל תנופה

תהליך הבימוי ב- גלגל תנופה אכן הצליח לי מאוד, ואני מקווה שבקרוב הם יוציאו אותו מהבטא ויישמו את התכונה הזו באופן מלא.

ביצועי אתר

אחד היתרונות הטובים ביותר של גלגל תנופה הוא שאתה יכול לבחור מבין 10 מרכזי נתונים מרחבי העולם. בבדיקות שלנו זה באמת עשה את ההבדל במהירות האתר. גלגל תנופה נראה כבחירה טובה לאירוח אם קהל היעד או בסיס הלקוחות שלכם ממוקמים בעיקר באזור מרכז הנתונים שלכם. היו לנו מספרי מהירות נהדרים כאשר בדקנו קרוב יותר לבחירת מרכז הנתונים שלנו (החוף המערבי). למרבה הצער, המספרים לא היו טובים באותה מידה בבדיקות מאזורים אחרים, כך שזה נראה כאילו גלגל תנופה צריך לעשות קצת עבודה כאן. הביצועים היו עדיין טובים – פשוט לא מרשימים כל כך רחוק ממרכז הנתונים שלנו.

שירות לקוחות

התמיכה ב גלגל תנופה הייתה גדולה כאשר הצלחתי ליצור קשר עם סוכן. לרוע המזל, התמיכה בצ’אט החי של Flywheel אינה זמינה 24/7 – ואנחנו לא מתכוונים רק בלילה. היו זמנים אפילו בצהרי היום בהם צ’אט חי לא היה זמין. למעשה, שעות התמיכה ב גלגל תנופה רשומות בין השעות 9:00 עד 19:00. זמן מרכזי. אנו בהחלט רוצים לראות תמיכה 24 שעות ביממה. כמו כן, יהיה נחמד אם היה קישור בולט יותר לתמיכת לקוחות בלוח הבקרה של החשבון שלהם.

המלצה

למרות מספר סוגיות שציינתי לעיל, אנחנו מאוד אוהבים את גלגל תנופה ובהחלט רואים אותם כשחקנים רציניים בתחום האירוח של וורדפרס מנוהלת. ואם הם יכולים לחוף את האזורים שבהם יכול להיות שיפור מסוים, גלגל תנופה יכול למצוא את עצמם בראש הרשימה.

גלגל תנופה
נבדק על ידי מייקל ג’יימס בתאריך
11 ביולי.
ארבע_חלקן_הכוכבים_שיעור
דירוג: 4.5

לחץ כאן לפרטים נוספים על אירוח גלגל תנופה

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map