Parim Bloggeri hostimine 2020

parim blogija-hostimine


Kui vajate oma ajaveebi jaoks veebimajutust, lugege pidevalt, et teada saada, milline veebi peaksite valima. Vaatamata sellele, mida mõned võivad arvata, on ajaveebide pidamine teabe ja ideede jagamiseks endiselt väga populaarne vahend. Selles artiklis vaatleme parimat Bloggeri majutust 2020. aastaks.

Kuigi saadaval on palju ajaveebiplatvorme, on WordPress vaieldamatult kõige populaarsem. Niisiis keskendun selles blogija hostingust käsitlevas artiklis peamiselt WordPressi funktsioonidele ja eelistele. Kõigepealt vaatame, mida WordPress.org soovitab nõuete ja hostimise osas. Seejärel annan teile minu 3 parimat soovitust blogijate hostimiseks. Kuna mul on isiklikke kogemusi kõigi nende veebimajutusettevõtete kasutamisel, mida siin vaatame, siis võin teile öelda, mis on iga hostiga seoses hea ja mis mitte nii hea.

Kui otsite spetsiaalselt hallatud WordPressi hostimislahendust, vaadake meie värskendatud juhendit siit.

Mida soovitab WordPress?

WordPress.org loetleb kolm peamist majutamise soovitust:

Õige PHP versioon
Näiteks praegu loetlevad nad PHP versiooni 7.3 või uuemat. Teie kasutatav PHP-versioon võib teie saidi toimivuses tohutult erineda. Näiteks PHP 7-le üleviimine suurendab märkimisväärselt kiirust võrreldes varasemate versioonidega. Kuna PHP on oluline WordPressi jaoks, otsin alati veebimajutajat, mis pakuks oma hostimiskavadega PHP uusimaid versioone.

Õige MySQL või MariaDB versioon
Näiteks loetlevad nad sel ajal MySQL 5.6 või uuema ja MariaDB 10.0 või uuema. Sarnaselt PHP-ga peaks ka hea veebi püüdma pakkuda teie andmebaasi tarkvara kõige toetatud versiooni.

HTTPS tugi
Kuna veebisaidi turvalisus on selline mure, ning kuna tänapäeval on Google ja veebibrauserid rõhutanud https-i, on SSL-i rakendamine kõigi jaoks, sealhulgas WordPress-saitide jaoks, veelgi kriitilisem. Ehkki kõik minu teada olevad veebihostid saavad https-i toetada, on see, mida te tõesti otsida, veebimajutusplaan, mis sisaldab tasuta SSL-sertifikaate. Üha suurem hulk veebimajutajaid pakub nüüd tasuta Let’s Encrypt SSL-sertifikaate, mis võimaldavad teil ilma lisatasuta kasutada https-i.

Blogijate peamised hostimisfunktsioonid

Ühendades ülaltoodud WordPress.org soovitused ja minu enda soovitused blogijatele, on siin peamised omadused, mida peaksite oma veebimajutuse valimisel otsima.

 • WordPressi eelinstalli või ühe klõpsuga installimine
 • PHP ja MySQL uusima versiooni tugi
 • Veebisaidi optimeeritud kiirus ja turvalisus
 • Täiustatud vahemälutehnoloogia
 • Sisu edastamise võrk (CDN)
 • Tasuta SSL-sertifikaadid
 • Automatiseeritud andmete varundamine
 • Automaatsed värskendused
 • Vastuvõtlik klienditugi

Mis on parim Bloggeri majutamine?

Kuna praegu on saadaval nii palju WordPressi hostimisvõimalusi, siis käsitleme selles artiklis kolme WordPress.org-i soovitatud veebimajutusettevõtet. Seejärel esitan lisaks oma kolm lemmikblogija hostimisvõimalust.

Nende kuue soovitatud veebimajutusettevõtte seast peaksite kindlasti leidma õige blogija hostimislahenduse.

WordPress.org soovitused

WordPress.org loetleb WordPressile vaid kolm veebimajutussoovitust. Vaatame nende kolme valiku üle ja siis annan teile oma WordPressi blogija hostimise 3 parimat valikut.

SiteGround

toimetajad-vali-blogija-hostimine
saidiplatside-blogijate majutamine
SiteGround hämmastab mind jätkuvalt nende lisamisega, mis hõlmavad paljusid esmaklassilisi hostimisfunktsioone, mille eest peate tavaliselt palju rohkem maksma. Tegelikult saate saidi SiteGround abil hallatud hostimiskava virtuaalserverite hindadega.

SiteGround sisaldab automaatseid igapäevaseid varukoopiaid, mida säilitatakse 30 päeva jooksul ja millest alates saate oma veebisaidi hõlpsalt taastada. Nende SuperCacher-tehnoloogia aitab tõesti teie saidi laadimisaegu lühendada, nii et teie veebisaidid töötavad kiiremini. Ja komplekti kuulub tasuta Let’s Encrypt SSL.

Mis mulle SiteGroundi juures väga meeldib, on see, et nad arenevad pidevalt koos uute uuenduslike ja patenteeritud tehnoloogiatega. Näiteks on nad viimasel ajal uuendanud kogu oma virtuaalserveri platvormi, täiustanud serveri taastamise protseduure ja sujuvamaks automatiseeritud värskendussüsteemi. Tegelikult saate nüüd lisaks oma põhitegevusele WordPressi ka oma WordPressi pluginaid automaatselt värskendada.

saidi-WordPress-hostimineSoovitan GrowBigi hostimiskava.

Hankige siin kuni 70% soodsamalt SiteGroundi majutust

Sinine vaim

Sinine vaim
Bluehost on kindlasti üks tuntumaid veebimajutusettevõtteid ümber ja nad on ka aastaid rõhutanud oma WordPressi hostimisfunktsioone. Nad on nüüd osa rahvusvahelisest Endurance Groupist (EIG), mis hõlmab paljusid teisi veebimajutusettevõtteid, sealhulgas HostGator, iPage, Fat Cow jne..

Bluehost saab minu hääle parimaks algajate WordPressi hostimislahenduse poolt. Nad on teinud WordPressi algajatele palju täiustusi, sealhulgas juhendatud veebisaidi loomise abi ning kohandatud WordPressi ja cPaneli armatuurlauad.

DreamHost

DreamPress
Nagu Bluehost, on ka DreamHost teine ​​hostiettevõte, mis on keskendunud palju oma jõupingutustele WordPressi hostimisele. Ehkki nad on kindlasti WordPressi usaldusväärsed hostid, on paar valdkonda, kus sooviksin näha mõningaid parandusi. Esiteks, erinevalt Bluehostist, pole mulle nende juhtpaneeli liides kunagi meeldinud – funktsioone on raske leida ja see pole minu arvates eriti kasutajasõbralik. Teiseks on nende klienditoe reageerimisajad, eriti reaalajas vestluse ajal, aeglased. Varem olen ka mõne väiksema esinemisprobleemiga kokku puutunud.

WebHostingCat.com soovitused

Ehkki kõik kolm WordPress.org-i majutamissoovitust on kindlasti usaldusväärsed, erinevad minu parimad valikud WordPress Bloggeri hostimise osas mõnevõrra minu enda kogemuste põhjal. Siin on minu kolm parimat soovitust.

GreenGeeks

toimetajad-vali-blogija-hostimine
GreenGeeks
GreenGeeks on minu parim WordPressi blogija hosting. Nende hostimisplaanid on väärtuslikud teie veebisaitide lisafunktsioonide poolest. Ja pidage meeles, et kui valite rohelise veebimajutaja nagu GreenGeeks, aitate oma ajaveebide loomisel tegelikult meie keskkonda säästa.

Enamiku ajaveebi ajakirjanike jaoks on GreenGeeks Ecosite Starteri hostimisplaan enam kui piisav – pakkudes piiramatut kettaruumi ja ribalaiust koos võimalusega majutada mitut veebisaiti – kõik maksavad vaid 2,95 dollarit. Eriti soovitan siiski GreenGeeks Ecosite Premium kava. See on plaan, mida ma kasutan, ja see sisaldab nende PowerCacheri tehnoloogiat koos rohkemate arvutusressurssidega teie saitide kiiremaks töötamiseks.

Pole tähtis, millise hostikava GreenGeeksi hulgast valite, saate tasuta domeeni, tasuta Let’s Encrypt Wildcard SSL, Cloudflare CDN, ennetava serveri jälgimise ja öised andmete varukoopiad.

Ja kuigi teiste hostimisettevõtete klienditugi on vähenenud, pakub GreenGeeks endiselt tipptasemel tuge telefoni, e-posti ja reaalajas vestluse kaudu. Erinevalt teistest veebihostidest on otsevestluse toe reageerimise ajad väga muljetavaldavad.

GreenGeeksi hostimiskavadSoovitan Ecosite Premium kava.

Säästke GreenGeeks Hosting’is 70%

InMotion Hosting haldab WordPressi

InMotion Hosting haldab WordPressi
InMotioni hostimine on alati olnud minu üks populaarsemaid veebimajutusteenuseid ettevõtte veebisaitide jaoks. Olen olnud InMotioni klient juba 10 aastat ja naudin jätkuvalt neilt saadavat etendust ja tuge. Kui rääkida aga blogimisest, siis eelistaksin kindlasti nende Hallatud WordPressi hostimisplaane.

Mul on nii InMotioni ärimajutusplaan kui ka InMotioni hallatava WordPressi plaan. Pean kahest ütlema, et hallatud hostimiskavaga saadav veebisaidi kiirus ja jõudlus on parem. InMotioni hallatava WordPressiga saate ka automaatseid värskendusi, andmete varundamist ja juurdepääsu veebisaidi koostajale BoldGrid WordPress, mis hõlbustab saidi loomist.

WP mootor

WP mootor
WP Engine on minu jaoks olnud Premium Haldatava WordPressi hostimise valik juba aastaid. Kui WordPress on teie valik blogimisplatvormina ja otsite hallatava hostimisplaani lisaabi, ei saa te minu arvates midagi paremat teha. WP Engine keskendub täielikult ja täielikult WordPressi hostimisele.

WP Engine sobib suurepäraselt WordPressi blogijatele, kes vajavad oma veebisaidi hooldusalal täiendavat abi. Nende tugiteenistujad on tõepoolest WordPressi eksperdid. Erinevalt teistest hallatavatest veebihostidest võtavad nad lisameetme, et kõik küsimused või probleemid lahendataks viivitamata..

Parimad Bloggeri hostimisfunktsioonid

GreenGeeksSiteGroundInMotionWP EngineBluehostDreamHost
WP lihtne paigaldamineMängufilmitähtMängufilmitähtMängufilmitähtMängufilmitähtMängufilmitähtMängufilmitäht
Uusim PHP tugiMängufilmitähtMängufilmitähtMängufilmitäht
Optimeeritud vahemäluMängufilmitähtMängufilmitähtMängufilmitähtMängufilmitäht
Ennetav turvalisusMängufilmitähtMängufilmitähtMängufilmitähtMängufilmitähtMängufilmitäht
SSLMängufilmitähtMängufilmitähtMängufilmitähtMängufilmitähtMängufilmitähtMängufilmitäht
CDNMängufilmitähtMängufilmitähtMängufilmitähtMängufilmitäht
Automaatsed värskendusedMängufilmitähtMängufilmitähtMängufilmitähtMängufilmitähtMängufilmitähtMängufilmitäht
Automaatne varundamineMängufilmitähtMängufilmitähtMängufilmitähtMängufilmitähtMängufilmitäht
Vastuvõtlik tugiMängufilmitähtMängufilmitähtMängufilmitähtMängufilmitähtMängufilmitäht
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map