Parim cPaneli hostimine 2020

parim-cpaneli hostimine


Kui olete oma veebimajutuse ostnud ja hakanud oma veebisaidi loomise ja laiendamisega tegelema, leiate, et veedate üsna palju aega oma veebimajutuse juhtpaneelil töötades. Teie juhtpaneel on koht, kus saate installida rakendusi, seadistada e-posti kontosid ja domeene, varundada oma andmeid, pääseda juurde oma hostikonto teabele ja paljudele teistele veebisaidiga seotud toimingutele..

Veebimajutuse juhtpaneelide osas on teil põhimõtteliselt kolm valikut: cPanel, sarnane graafiline liides või tekstipõhine juhtpaneel. cPanel on meie lemmik veebimajutuse juhtpaneeli liides. Ja selle populaarsuse tõttu lisavad üha rohkem veebimajutajaid cPaneli oma hostimiskavadega. Vaatame siin lähemalt parim cPaneli hostimine võimalusi.

Web HostPriceBBB hinnang
InMotioni hostimine InMotioni hostimine 3,99 dollarit kuus. A+
GreenGeeks cPaneli hostimine GreenGeeks 2,95 dollarit kuus. A+
sinine vaim Sinine vaim 2,95 dollarit kuus. A
a2-hostimine-cpanel A2 majutamine 2,96 dollarit kuus. A+

Mis on cPanel??

cPanel on teie juhtpaneeli liides, kuhu pääsete juurde oma veebifailide, e-posti, andmebaaside, tarkvararakenduste ja muu jaoks. Teie cPaneli ekraan pakub ka olulist teavet teie veebimajutuskonto kohta (IP-aadress, domeeni ja alamdomeeni kasutamine, e-posti kontod jne)

Miks meile meeldib cPanel?

CPaneli abil saate graafilise liidese, mis võimaldab teil hõlpsalt oma veebisaidi funktsioonidele juurde pääseda. Graafika ja funktsioonide rühmitamine on väga intuitiivne ja muudab teie veebisaidiga töötamise lihtsamaks. CPanel annab teile juurdepääsu suurepärastele veebisaidi rakendustele ja funktsioonidele.

Näiteks:

Failihaldur
cPaneli failihaldur
Failihalduri abil saate hõlpsalt juurde pääseda oma veebisaidi failidele ja nendega töötada. Ükskõik, kas peate faile üles laadima, alla laadima, muutma või kustutama, võimaldab failihaldur kõiki neid toiminguid täita. Varundamiseks saate failidest luua ka tihendatud arhiive.

Webalizer
cPanel Webalizer
cPanel pakub teile tavaliselt mitmeid viise, kuidas oma veebistatistikale juurde pääseda ja seda vaadata. Mulle meeldib kõige paremini kasutada Webalizerit. Webalizeri abil saate oma veebisaidi andmete kena graafilist ja statistilist esitust.

phpMyAdmin
cPanel phpMyAdmin
Kui kasutate oma veebisaidi jaoks sisuhaldussüsteemi, näiteks WordPress või Joomla, peate sageli juurde pääsema oma andmebaasidele. phpMyAdmin võimaldab teil pääseda juurde oma MySQL andmebaasidele. Lisaks andmebaasipäringute tegemisele saate andmebaaside eksportimiseks ja importimiseks kasutada ka phpMyAdminit.

E-post
cPaneli e-post
Kui peate looma e-posti kontosid või täitma muid e-posti funktsioone, saate kiire juurdepääsu cPaneli e-posti rühmitamise ikoonide kaudu. Siin saate ka SpamAssassini käivitada, et vähendada teie postkasti risustavate soovimatute meilide hulka.

Softaculous
Softaculous
Softaculous rakendused
CPaneli üks parimaid omadusi on Softaculous’i kaasamine. Softaculous annab teile ühe klõpsuga installimisvõimaluse kuni sadade teie veebisaidi tarkvararakenduste jaoks. Softaculous’iga saate installida WordPressi, Joomla, Drupali, e-kaubanduse rakendusi ja hulga muid veebirakendusi..

cPaneli turberiistad

Kas otsite oma veebisaidile lisakaitset? Kui teil on cPaneli veebimajutusplaan, on teie saidi ja veebis viibimise tagamiseks saadaval mitmeid tööriistu. Kui teie veebimajutusettevõte cPaneli ei kasuta, on teil tõenäoliselt seda tüüpi tööriistad saadaval; peate neile juurde pääsema lihtsalt muul viisil. Kui teil on cPanel, saate nende sisselogimisel kerida sisselogimisel allapoole jaotiseni Turvalisus.
cPaneli turvalisus

Paroolikaitse kataloogid
Veebisaidi teatud piirkondade piiramiseks võite kasutada salasõna kaitsmise katalooge, et nõuda veebis kindlale kaustale juurdepääsu saamiseks kasutajanime ja parooli. Kõigi selle kausta alamkataloogide jaoks on vaja ka kasutajanime ja parooli.
cPaneli paroolikaitse kataloogid

IP-haldaja haldur
Kui soovite takistada teatud külastaja juurdepääsu teie saidile, saate juurdepääsu blokeerimiseks sisestada nende IP-aadressi IP Deny Managerisse. Saate blokeerida nii kindla IP-aadressi kui ka aadresside vahemiku. Olen seda tööriista kasutanud teatud soovimatute külastajate edukaks blokeerimiseks. Kuid pidage meeles, et keegi võiks sisenemiseks siiski kasutada puhverserveri IP-d.
cPaneli IP keelamine

Kiirlingi kaitse
Mõnikord proovivad inimesed teie ribalaiust varastada, lingides teie veebisaidi piltidega ja kuvades neid mujal. Hotlink Protectioni abil saate blokeerida otsest juurdepääsu teatud tüüpi failidele (JPEG, gif, png, bmp). Ja saate need taotlused ka teie valitud URL-ile suunata.
cPaneli kiirlingi kaitse

Leech Protect
Kui olete oma veebisaidi teatud piirkonnas parooliga kaitstud, saab Leech Protect takistada sama parooli kaudu mitu sisselogimist. Niisiis, kui keegi on teistele parooli andnud või see on rikutud, keelab cPanel konto ja teavitab teid e-posti teel.
cPanel Leech Protect

GnuPG võtmed
GnuPG-võtmeid saate kasutada avalike ja privaatvõtmete abil sõnumite krüptimiseks.
cPanel GnuPG võtmed

cPaneli majutamise soovitused

Meie cPaneli hostimissoovitused põhinevad veebimajutusettevõtte cPaneli juurutamise ja nende üldise veebimajutuse toimivuse kombinatsioonil. Enamik hostiettevõtteid kohandab cPaneli mõnevõrra ja meile meeldib kõigi järgmiste veebimajutajate selle rakendamine.

InMotioni hostimine

inmotion-hosting-cpanel
InMotion Hosting on taas meie parimate cPaneli veebimajutusteenuste pakkujate nimekirjas. InMotioni abil pääsete cPanelile juurde nende kontohalduspaneeli (AMP) kaudu. InMotioni cPanel kuvab vasakpoolses veerus teie veebisaidi andmed ja paremal teie funktsiooniikoonid. Mulle väga meeldib, et nad sisaldavad otselinki oma tugikeskusesse ja reaalajas vestlust oma cPaneli ülaosas. See on väga mugav, kui vajate abi.

Lisaks käepärasele cPaneli rakendusele pakub InMotion Hosting silmapaistvat veebimajutust. Olen nautinud suurepärast veebisaidi toimimist koos nende tipptasemel klienditoega. InMotioni veebimajutusplaan sisaldab nende tippkvaliteediga äririistvara, sealhulgas tahkismälupulgad, Max Speed ​​Zone tehnoloogia veebisaidi kiiremaks toimimiseks, tasuta andmete varundamine ja taastamine ning palju muud ettevõtte hostimise funktsiooni.

Klõpsake siin, et lugeda meie InMotion Hosting üksikasjalikku ülevaadet

GreenGeeks

GreenGeeks-cPanel
Ehkki GreenGeeksi võidakse peamiselt nimetada kõige keskkonnasõbralikumaks veebimajutajaks, pole nad lisaks rohelise veebimajutuse teenindamisele ka suurepärased, kuid nad on ka üks parimatest cPaneli hostimise pakkujatest. GreenGeeksi kontohalduri juhtpaneel pakub ülikiiret ja hõlpsat juurdepääsu teie cPanelile.

Ja GreenGeeks cPaneli liides ei võimalda mitte ainult hõlpsat juurdepääsu teie veebisaidi funktsioonidele, vaid ka hõlpsat juurdepääsu saidi Sitepadi veebisaidi koostaja teemadele.
GreenGeeks-cPanel-rakendused

GreenGeeks cPanel annab teile juurdepääsu ka hõlpsale ühe klõpsuga installimisele selliste rakenduste jaoks nagu WordPress, Joomla, PrestaShop jne. Kõik GreenGeeksi cPaneli hostimiskavad pakuvad piiramatut kettaruumi ja ribalaiust. Ja saate majutada piiramatul hulgal veebisaite. Samuti saate tasuta domeeni, tasuta Wildcard SSL-i ja tasuta Cloudflare CDN-i. GreenGeeksi jaoks on tore ka see, et saate valida madala hinnaga stardikava, mille hind on vaid 2,95 dollarit, või võite valida Pro- või Premium-taseme hostimisplaanid, mis sisaldavad GreenGeeks PowerCacheri tehnoloogiat ja kiiremaid arvutusressursse, et oma veebisaite tõesti kiirendada..

Klõpsake siin, et lugeda meie GreenGeeksi üksikasjalikku ülevaadet

Sinine vaim

sinine-cpanel
Bluehost pakub nende paljude teenuste hulgas kvaliteetset virtuaalserverit. Ja Bluehost on veel üks parimaid veebimajutusteenuseid pakkuv ettevõte, mis kasutab cPaneli. Lisaks nende kohandatud cPanelile saate koos Bluehostiga ka kohandatud WordPressi armatuurlaua. Tegelikult on Bluehost uute WordPressi kasutajate jaoks üks parimatest valikutest, kuna need pakuvad ka juhendatud abi teie esimese WordPressi saidi loomisel ning linke kõigi teie WordPressi oluliste funktsioonide jaoks.

Klõpsake siin, et lugeda meie Bluehostist üksikasjalikku ülevaadet

A2 majutamine

a2-host-cpaneli-liides
A2-hostimine on kindlasti üks parimaid valikuid cPaneli majutamiseks. Nende cPaneli liidese abil saate hõlpsalt juurde pääseda silmapaistvatele funktsioonidele, mis sisalduvad teie A2 hostimisplaanis. A2 Hosting’i cPanelist saate ühe hiireklõpsuga juurdepääsu A2 optimeeritud konfiguratsioonile, serveri tagasikerimise varukoopiatele, Cloudflare CDN-ile ja ka kõigile muudele cPaneliga kaasasolevatele standardfunktsioonidele. A2-hostimise cPanelile pääsete juurde eraldi või oma A2-hostimise kliendi piirkonnast.

Oma veebisaidi kiirendamist lihtsustab ka kiire juurdepääs Cloudflare’ile ja A2 optimeerimise leht.
a2-hostimine-cpanel-funktsioonid

Klõpsake siin, et lugeda meie A2-hostingu üksikasjalikku ülevaadet

cPaneli majutuse võrdlus

InMotioni hostimine

 • 3,99 dollarit kuus.
 • BBB hinnang: A+
 • cPaneli funktsioonid: Kiire ja lihtne juurdepääs reaalajas vestluse toele otse cPanelis.
 • Hostimisvõimalused: maksimaalsed kiirustsoonid, SSD-d, äriklassi riistvara
 • Näe rohkem

greengeeks

 • 2,95 dollarit kuus.
 • BBB hinnang: A+
 • cPaneli funktsioonid: lihtne ühe klõpsuga juurdepääs WordPressile ja muudele rakendustele, veebisaidi koostaja teemadele ja Cloudflare CDN-le.
 • Majutuse funktsioonid: Powered by 300% taastuvenergia, PowerCacher tehnoloogia, Optimeeritud LiteSpeed ​​ja MariaDB serverid
 • Näe rohkem

sinine vaim

 • 2,95 dollarit kuus.
 • BBB hinnang: A
 • cPaneli funktsioonid: kohandatud ja intuitiivne paigutus.
 • Majutuse funktsioonid: kohandatud WordPressi armatuurlaud
 • Näe rohkem

cPanel on endiselt minu eelistatud veebimajutusliides ja soovitan kindlasti kaaluda cPaneli hostimiskava.

Vaadake meie InMotioni hostimise arvustuse hinnanguid allpool:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector