Parim fotograafide veebimajutus 2020

parim fotograafide veebimajutus


Kas soovite luua oma fotograafia veebisaiti? Nüüd on nii professionaalsetel kui ka amatöörfotograafidel rohkem võimalusi kui kunagi varem, kes soovivad jagada oma nägemust ja reklaamida oma teenuseid. Enda fotograafina on see kindlasti mulle südamelähedane teema. Vaatame siis seda Parim veebimajutus fotograafidele aastal 2020.

Fotograafia veebimajutus: mida peate arvestama

Esiteks peame enne fotograafia veebisaidi loomist üle vaatama, milliseid esemeid peaksite kaaluma. Siin on mõned kaalutlused, millest alustada.

Mis on teie fotograafia saidi peamine eesmärk?
Kas see veebisait on fotograafiaettevõte või hobi? Kui see on teie fotograafiaettevõtte jaoks, kas soovite lisada oma klientide jaoks selliseid funktsioone nagu korrektuur ja tellimine? Või tahate tõesti oma ettevõtet reklaamida ja reklaamida ainult klientide omandamiseks? Kui olete amatöörfotograaf ja soovite oma töid näidata, kas vajate fotode salvestamise võimalust??

Kui palju aega soovite oma veebisaidi loomisele pühendada?
Kas teile meeldib veebisaidi loomise tegelik protsess ja teil on vähemalt mõni veebisaidi kogemus? Või kas soovite tõesti lihtsalt kiiret ja lihtsat viisi veebisaidi võimalikult kiireks saamiseks veebis?

Milline on teie veebisaidi eelarve?
Kui palju olete nõus oma veebisaidil kulutama? Sõltuvalt teie vastustest mõnele muule ülaltoodud küsimusele ei pea te valima kõige kallimat hostimiskava. Kõigil hinnakujundustasanditel on palju häid valikuid.

Veebimajutus vs veebimahuti

Enne kui hakkame tutvuma veebimajutuse ja veebisaitide eripäradega, puudutame lühidalt seda, mida see artikkel ei sisalda. Olen näinud mitmeid fotograafiaga seotud veebimajutusartikleid, mis sisaldavad selliseid valikuid nagu 500 pikslit ja Flickr. Kuid ma leian, et need on rohkem fotosalvestusteenused, mitte teie enda saidi veebimajutus. Ehkki 500 pikslit ja Flickr sobivad suurepäraselt nende pakutavatega, pole see siin see, mida me kaalume.

Veebimajutus vs veebisaitide koostaja

Järgmine erinevus, mida peame tegema, on veebimajutus ja veebisaitide ehitajad. Nendel päevadel on mitmeid ettevõtteid, mis pakuvad veebisaidiplaane, mis on õigustatud alternatiiv tavapärasele veebimajutusele. Mõlemal variandil on oma eelised. Üldiselt annab veebimajutusplaan teile rohkem võimalusi ja kontrolli veebisaidi koostaja (nt Wix, SquareSpace jne) üle, kuid nõuab teielt rohkem aega ja vaeva. Veebisaidiehitajate puhul on tavaliselt tõsi vastupidine, vähem kontrolli, kuid palju kiirem saidi loomine.

Veebimajutamise eelised

 • Veel veebisaitide loomise võimalusi
 • Parem kontroll oma veebisaidi üle
 • Parem väärtus
 • Kõik võrgutööriistad on kaasatud (e-post jms)
 • Lihtsam on oma saiti teisaldada

Veebisaidi koostaja eelised

 • Veebisaidi kiirem loomine
 • Nõuab vähem aega
 • Fotograafi konkreetsed valikud

Fotograafide veebimajutusfunktsioonid

Milliseid funktsioone peaksite otsima, kui soovite traditsioonilist veebimajutuskava? Siin on minu arvates kõige olulisemad teemad, mida teie hostimiskava peaks sisaldama.

Piiramatu salvestusruum ja andmeedastus
Kõigi piltide puhul, mida võiksite oma veebisaidile üles laadida ja lisada, ei soovi te kindlasti veebiruumi ega ribalaiuse piiranguid. Õnneks ei ole liiga keeruline leida hostimisplaane, mis võimaldaksid teil mõõteta salvestamist ja andmete edastamist.

Veebisaidi kiirus
Veebisaidi kiirus on oluline kõigi veebisaitide jaoks. Kuid koos fotograafiasaitidega muutub see veelgi olulisemaks. Kõigi fotodega, mida teie sait võib sisaldada, soovite uuesti veenduda, et teie veebisait laaditakse piisavalt kiiresti nii veebisaidi külastajate kui ka teie potentsiaalsete klientide jaoks.

Sisu edastamise võrk
Sisu edastamise võrk (või CDN) võib aidata teie veebisaidi kiirust ja lehtede laadimisaega parandada. Sisu edastamise võrgud on eriti tõhusad, kui teie saidil on palju staatilist sisu (näiteks fotod). CDN-i abil saab teie sisu salvestada erinevates serverites üle kogu maailma, nii et kui keegi proovib teie veebisaidile juurde pääseda, pääseb teie sisule (antud juhul fotodele) juurde oma asukohale lähemal asuvast serverist – vähendades sellega nende saidi laadimisaega.

Andmete varundamine ja taastamine
Veebisaidi andmete varundamine on kriitilise tähtsusega ja ka teie parim kaitse saidi rünnakute vastu. Kuigi peaksite alati oma veebisaidi varundamist vajadusel tegema, peaksite täiendava kaitse tagamiseks valima veebimajutuskava, mis sisaldab teie veebisaidi automaatseid igapäevaseid varukoopiaid. Kui teie saidil on varukoopiad taastamiseks saadaval, säästate kogu oma veebisaidi taasloomise asemel selle asemel palju aega.

Veebisaidi turvalisus
Ehkki teie veebisaidi varundamine on teie parim turvameede, soovite siiski veenduda, et teie veebimajutusplaan sisaldab turvafunktsioone, nagu pahavara skannimine, DDoS-i leevendamine ja muud ennetavad turvameetmed. Ehkki te ei saa oma saidi häkkimist kunagi täielikult takistada, on kindlasti turvafunktsioone, mis kaitsevad teid nii palju kui võimalik.

Mitu veebisaidi platvormi
Kuna traditsioonilise veebimajutuskava üks eeliseid on suurem kontroll oma sisu üle, peaksite veenduma, et teie veebimajutaja sisaldab teie jaoks mitut veebisaidiplatvormi. Kindlasti soovitaksin, et teie hostimiskava sisaldaks peamisi sisuhaldussüsteeme nagu WordPress, Joomla ja Drupal. Kuid soovitaksin kasutada ka cPaneli hostipaketti, mis sisaldab paljusid muid veebirakendusi, mida saate kasutada. Nii ei ole teid ühtsesse süsteemi lukustatud.

Veebimajutuse soovitused fotograafidele

Olgu, vaatame siis fotograafide veebimajutussoovitusi. Kuigi häid võimalusi on palju, valisin siia kolm veebimajutajat, keda ma ei pea mitte ainult parimateks fotograafiasaitide jaoks, vaid ka neid, mida olen isiklikult juba mitu aastat kasutanud.

GreenGeeks

greengeeks-veebimajutus-fotograafidele

GreenGeeksi funktsioonid:

 • PowerCacheri tehnoloogia
 • 5 andmekeskuse valik
 • Kiire reageeriv klienditugi
 • Piiramatu kettaruum ja ribalaius
 • Tasuta krüpteerime metamärgi SSL
 • Tasuta Cloudflare CDN
 • Öised andmete varundamised
 • Toiteallikaks on 300% taastuvenergia
 • Konto isoleerimine
 • Ennetav serveriseire
 • Reaalajas turvaskaneerimine
 • Tõhustatud rämpspostikaitse
 • Tasuta domeeninimi

Ehkki GreenGeeksi võib kõige paremini tunda kui kõige keskkonnasõbralikumat veebimajutusteenust pakkuvat ettevõtet, on nad minu soovituseks ka mitut tüüpi veebisaitidele, sealhulgas fotograafiasaidid.

GreenGeeksil on üks populaarsemaid veebimajutusplatvorme, mis on optimeeritud kiiruse ja ennetava turvalisuse tagamiseks. Nende PowerCacheri tehnoloogia koos optimeeritud LiteSpeed ​​ja MariaDB serveritega tagavad suurepärase jõudluse – eriti sisuhaldussüsteemide jaoks nagu WordPress. Erinevalt teistest veebihostidest saate GreenGeeksiga tasuta metamärgi SSL-i. Ja koos nende Ecosite Premium paketiga saate tasuta GobalSign Premium Wildcard SSL veelgi suurema kaitse. GreenGeeksi turvalisus on suurepärane ka ennetava serveriseire ja reaalajas turvaskaneerimise abil.

Ja kui tegemist on klienditoega, pakub GreenGeeks kiiret reageerimise aega ja vajaduse korral kasulikku abi.

GreenGeeksi kohta lisateabe saamiseks klõpsake siin

Sinine vaim

Sinine vaim

Bluehost’i omadused:

 • WordPressi automaatne installimine
 • Kasutajasõbralik WordPressi saidi loomine
 • Kohandatud WordPressi juhtpaneeli liides
 • Performance Caching
 • Automaatne WordPressi pistikprogrammi ja teema värskendused
 • Veebisaidi lavastus lisatud
 • Vastuvõtlik klienditugi telefoni, e-posti ja reaalajas vestluse kaudu
 • Veebisaidi kiire pakkumine
 • Tasuta Let’s Encrypt SSL
 • Tasuta saidiluku CDN

WordPressi hostimise osas ei soovita Bluehostit mitte ainult WordPress.org, vaid nad on ka üks minu parimaid valikuid – eriti uutele WordPressi saidiomanikele. Bluehost pakub oma WordPressi esimese veebisaidi loomisel rohkem juhiseid. Ja nad on välja töötanud suurepärase, hõlpsasti kasutatava ja kohandatud WordPressi armatuurlaua, mis võimaldab teil kiiresti leida ja pääseda juurde kõigile teie saidil töötamiseks vajalikele olulistele funktsioonidele..

Samuti on Bluehost teinud mõningaid olulisi parandusi nende veebimajutusega seotud funktsioonide, jõudluse ja toe osas. Minu testimisel on veebisaidi kiirus ja jõudlus märkimisväärselt parem kui varasematel aastatel. Samuti on klienditoele reageerimise aeg palju paranenud. Reaalajas vestluse toe reageerimine on minu jaoks olnud peaaegu alati vahetu.

Kui eelistate kasutada mõnda muud veebirakendust peale WordPressi, pakub Bluehost ka ühte parimatest kohandatud cPaneli liidestest, mida ma olen näinud.

Bluehosti kohta lisateabe saamiseks klõpsake siin

InMotion Hosting haldab WordPressi

InMotioni hallatav WordPressi hostimine

 • Max Speed ​​Zone tehnoloogia
 • WordPressi või Joomla eelinstalli
 • Komplekti kuulub BoldGrid Site Builder
 • Vastuvõtlik klienditugi
 • 90-päevane raha tagasi garantii

Olen olnud InMotion Hostingi klient juba üle 10 aasta. Nende Business Power ja Pro plaanid sisaldavad piiramatut salvestusruumi ja ribalaiust koos rohkemate serveriressurssidega. InMotioni abil saate nende maksimaalse kiiruse tsooni tehnoloogia, mis pakub teile veebisaidi märkimisväärselt suuremat kiirust, kui teie asukoht asub kiirustsooni piirkonnas.

Fotograafidele parema WordPress-hostimiskogemuse saamiseks soovitan siiski InMotioni hallatavate WordPress-hostimisplaane. Nende täiustatud serveri vahemällu salvestamise ning hallatavate värskenduste ja turvalisusega saate parema kiiruse.

InMotion sobib eriti WordPressi veebisaitidele ja saate neid lasta tellimuse vormistamisel isegi WordPressi eelinstallida. Ja WordPressi kasutajatele saate oma InMotioni hostimisplaaniga ka BoldGrid-i veebisaidi koostaja. BoldGrid lihtsustab ja kiirendab veebisaidi loomise protsessi, pakkudes teile endiselt WordPressi populaarseid funktsioone. Ja kuna InMotion Hosting on BoldGridi ametlik host (tegelikult olid need toote väljatöötamisel olulised), saate selle veebisaidi koostajale parimat tuge. BoldGridi kohta lisateabe saamiseks vaadake järgmist jaotist veebisaitide ehitajate kohta.

InMotioni hostimise kohta lisateabe saamiseks klõpsake siin

Veebisaidi ehitaja soovitused fotograafidele

Kui olete otsustanud, et eelistaksite oma fotograafia veebisaidil kasutada veebisaidi koostajat, siis siin on parimad soovitused.

BoldGrid

boldgrid-fotograafide jaoks

BoldGrid pakub lohistamisliidest
Piiramatu arv lehti
WooCommerce ühilduv
Integreeritud vormide funktsionaalsus
Täpsem blogimine ja postituse loomine
Sisseehitatud lavastus / liivakastiga saidid
Premium SEO pistikprogramm
Premium varundusplugin
Täiustatud pilditöötlus

 • WordPressi veebisaitide lihtne ja kiire loomine
 • Fotograafial põhinevad teemad
 • Parem kontroll ja omamine kui teiste saidiehitajatega
 • WordPressi funktsionaalsus
 • Saab kasutada mis tahes WordPressi veebimajutajaga

BoldGrid pole teie keskmine veebisaidi looja. Nagu me eespool kirjeldasime, on see WordPressil põhinev saidiehitaja, mis võimaldab teil hõlpsasti luua professionaalse ilmega veebisaite. BoldGridis saadaval olevate paljude veebisaidi teemade hulgas on mitmeid fotograafial põhinevaid malle. BoldGridi kasutamise suur eelis on see, et see pakub selliseid veebisaidiehitajate eeliseid nagu Wix või SquareSpace, kuid annab teile WordPressi võimu ning oma veebisaidi parema kontrolli ja omandiõiguse..

Kuna BoldGrid on tegelikult WordPressi pistikprogrammide komplekt, saate seda kasutada iga veebimajutajaga, mis toetab WordPressi. Sujuvama kogemuse saamiseks soovitaksin siiski valida ametliku BoldGridi host, näiteks InMotion Hosting.

BoldGridi kohta lisateabe saamiseks klõpsake siin

SmugMug

naeratus

SmugMugi funktsioonid Teie enda kohandatav veebisait
Piiramatu fotode ja videote üleslaadimine
Vastuvõtlik disain – kohandub mobiiltelefonide, tahvelarvutite ja monitoridega
Tasuta mobiilirakendus, mida saate redigeerida, arhiveerida ja jagada liikvel olles
Täielikult hostitud, piiramatu liiklus
Manustage fotosid ja videoid teistele veebisaitidele
Lisage fotosid ja sünkroonige kogu raamatukogu Lightroomist
Vaadake üksikasjalikku statistikat ja analüütikat
Kasutage robustseid SEO tööriistu, sealhulgas metasilte ja XML-saidikaarte
Inimeste ööpäevaringne tugi
Häälestage ja õppige videoõpetustega
Kasutage meie põhjaliku abikeskuse abil oma kontot maksimaalselt ära
Osalege veebis toimuvatel SmugMugi koolitusüritustel
Looge täiesti isiklik koduleht
Lihtne lohistamise saidi kohandamine
Pange oma saidile oma logo või margitoote nimi
21+ kaasaegset, eeltöödeldud disainimalli
Looge kohandatud teemasid, kasutades oma fondi- ja värvikombinatsioone
Kasutage oma domeeni
Valikuline kohandamine HTML-i ja CSS-i kaudu
Teie fotode ja veebisaidi lihtne korraldamine
Iga pilt on varundatud Amazon Web Services’iga
Pilvesalvestus võimaldab juurdepääsu igal ajal ja ükskõik kuhu
Autoriõigus on alati sinu oma
Laadige oma originaalsed fotod ja galerii varukoopiad igal ajal alla
Parooliga kaitstud kaustad, galeriid, lehed või kogu teie sait
Piirduge kaustade, galeriide ja lehtede nähtavusega ainult neile, kellega olete linki jaganud
Muutke iga kaust, galerii või leht täiesti privaatseks
Kujutiste kaitsmiseks lisage kohandatud vesimärke
Looge automaatsete kogude jaoks nutikad galeriid
Jagage Facebooki, Twitteri, Google+ ja muu kaudu
Tasuta mobiilirakendus, mida saate redigeerida, arhiveerida ja jagada liikvel olles
Tellige prindid ja tooted professionaalsest trükikodadest otse oma saidilt
Täielikult hostitud ostukorv ja kassas
Hinna sees on krediitkaardi töötlemine ja klienditeenindus
Ostke mitmelt pakkujalt fotoraamatuid, raamimisvõimalusi jne
Laadige ükskõik kuhu
Täitke tellimused parimate laboritega: Bay Photo, WHCC, EZPrints ja Loxley (Suurbritannia)
Looge kohandatud hinnakujundus ja müüge kasumlikul hulgal 1000-st trükist ja tootest
Aktsepteerige tellimustes ülemaailmseid valuutasid (USD, CAD, GBP, EUR, AUD, JPY, CHF, NZD, SEK, HKD)
Müüa digitaalsete piltide ja videote allalaadimisi
Enne kohaletoimetamist lubage tõestatud viivitus ja lisage lõplikud muudatused
SEO-optimeeritud veebisait
Sisseehitatud statistika ja analüüsi abil saate vaataja käitumisest ülevaate

 • Fotograafia spetsiifiline veebiplatvorm
 • Juhtige oma fotograafiaäri veebis
 • Luba klientidel fotosid veebis vaadata
 • Piiramatu fotode salvestamine
 • Fotodele juurdepääsu piiramine või andmine soovi korral
 • Töövoo parandamiseks looge ühendus Adobe Lightroomiga
 • Telli prindid veebist Photo Labsist

Kahtlemata on fotograafide parim veebimajutus / veebisait SmugMug. SmugMug on mõeldud spetsiaalselt kõigi tasemete fotograafidele ja nad pakuvad plaane igat tüüpi fotograafia veebisaitide jaoks. Teie jaoks on olemas lahendusi, kes soovivad lihtsalt mõnda oma tööd tutvustada ja oma piltide jaoks turvalist hoiuruumi, aga ka professionaalsete fotograafide veebisaite, kes soovivad oma äri veebis juhtida.

SmugMugil on mõned kenaima välimusega fotograafia veebisaidi mallid. Teie fotosid saab hoida kõige ohutumas pilvesalvestuses. Ja mis on SmugMugi puhul tore, on see, et saate lubada oma fotodele juurdepääsu ainult neile, kelle arvates peaksite neid lubama vaadata. Täiendava turvalisuse tagamiseks võite kasutada ka vesimärke ja paroolikaitset.

Kuid SmugMugi eraldab võistlusest just fotograafiaäri pool. SmugMug sisaldab kõiki fotograafiaettevõtte juhtimiseks vajalikke funktsioone. SmugMugi abil saate lisada oma klientidele kohandatud hinnakirju. Saate lubada oma klientidel oma fotosid veebis valida ja alla laadida. Ja saate oma fotosid ja digitaalseid allalaadimisi müüa ostukorvi ja väljaostuprotsessi kaudu.

SmugMug aitab teid ka oma töövoo süsteemis. Fotode üleslaadimiseks ja korraldamiseks saate pistikprogrammi kaudu ühenduse luua Adobe Lightroomiga. Ja kui kasutate fotolaboreid, näiteks whcc või BayPhoto.com, on teil neile juurdepääs SmugMugi kaudu.

SmugMugi kohta lisateabe saamiseks ja tasuta 14-päevase prooviversiooni saamiseks klõpsake siin

Fotograafide veebimajutus Soovitused

Web HostPriceSolution
a2-hostimineA2 majutamine2,99 dollarit kuus – 14,99 dollarit kuus.Veebimajutus
Sinine vaimSinine vaim2,95 dollarit kuus.Veebimajutus
InMotioni hostimineInMotioni hostimine6,99 dollarit kuus. – 19,99 dollarit kuus.Veebimajutus
boldgridBoldGrid3,99 dollarit kuus. – 13,99 dollarit kuus.WordPressi saidi ehitaja
SmugMugSmugMug12,50 dollarit kuus. – $ 25.00 kuu.Spetsiifiline fotograafiaplatvorm
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map