Parim konsultantide veebimajutus

parim-veebimajutus-konsultantidele


Ehkki professionaalsete konsultantide jaoks on palju erinevaid valdkondi, olenemata sellest, millises ärivaldkonnas te spetsialiseerute, on teie veebisait teie kvalifikatsiooni ja võimete edendamiseks ülioluline. Professionaalne ja tõhus veebisait võib olla suurepärane esmamulje neile, kes abi otsivad. Vaatame, kuidas saaksite oma konsultatsiooniettevõttele luua eduka veebisaidi, mida tuleks veebimajutuse valimisel arvestada ja milliseid veebimajutajaid soovitame konsultantidele.

Nõustamisveebisaidi loomine

  • Professionaalsus
  • Töökindlus

Konsultantide jaoks peaks teie veebisait potentsiaalsetele klientidele tõepoolest edastama professionaalsuse ja usalduse. Peate muretsema nii oma saidi kasutajaliidese kui ka taustarakenduse pärast. See tähendab disaini seisukohast, et soovite puhast, hõlpsalt navigeeritavat ja ärivaatavat veebisaiti. Ja soovite ka veenduda, et teie valitud platvorm ja hostimine on kiire.

Ehkki soovite kindlasti, et teie kontaktteave oleks nähtaval kohal ja veebisaidil saadaval, ärge unustage e-posti turundust. E-post on paljude inimeste jaoks endiselt kõige tõhusam turundusvahend, nii et veenduge, et ükskõik millise veebisaidi platvormi valite, on teil võimalus oma saidiga integreerida meililistide turundamise tööriist..

Veebimajutus kaalutlused

Nõustamine on üks valdkond, kus te ei soovi veebimajutustegemise üle järele mõelda. Teil on vaja hästitoimivat saiti, mis laadib kiiresti ja on väga saadaval. Kujunduse seisukohast on veebisaitide ehitajatelt pärit suurepäraseid professionaalse ilmega malle, näiteks Wix ja SquareSpace. Kui otsustate siiski minna sellele teele, ostke kindlasti mõni lisatasu plaan, mis pakub parema jõudluse tagamiseks rohkem ressursse.

Kui eelistate rohkem kontrolli ja paindlikkust, võite valida WordPressi hostimise ettevõtte. Konsultantidele soovitaksin hallatud hostimiskava. Lisatasuhaldusega WordPress-hostiga on teil paremad ressursid, mis on spetsiaalselt WordPressi jaoks konfigureeritud, mille tulemuseks on suurem jõudlus. Hallatava hostikavaga on kaasas hooldustoimingud, näiteks versiooniuuendused, andmete varundamine ja turbekontroll, et saaksite rohkem aega keskenduda oma konsultatsiooniettevõttele.

Kui vajate oma konsultatsiooniettevõtte jaoks mitut veebisaiti, siis vaadake minu soovitusi mitme domeeni veebimajutuse kohta.

Veebimajutuse soovitused

See on kindlasti üks valdkondadest / ettevõtetest, kus veebivoldikute tüüp võib olla väga tõhus. Seetõttu on paljude konsultantide jaoks parimad võimalused veebisaidiehitajate nagu Wix ja BoldGrid jaoks.

Wix

Wixil on konsultantide jaoks väga muljetavaldavad veebisaidimallid. Nende eesmärk on tutvustada teie teenuseid ja teie kliente. Saate lisada ka kontaktvormid ja oma asukohateabe. Jällegi soovitame teil minna koos ühe nende lisatasukavaga paremate ressursside saamiseks ja Wixi reklaamide eemaldamiseks.

Siin on mõned Wixis pakutavad veebisaidid.
Wix-nõustamine-veebisaidid

Kui soovite näha veel Wixi nõustamismalle, klõpsake siin

BoldGrid – WordPress

BoldGrid pakub Wixi-tüüpi veebisaidi loomise lihtsust, kuid on üles ehitatud WordPressile, nii et saate Interneti populaarseima veebisaidiplatvormi funktsionaalsuse. Kui tunnete, et vajate oma konsultatsiooniveebiga rohkem paindlikkust ja kontrolli, siis on WordPress suurepärane lahendus. Ja BoldGridiga saate veebisaidi loomise protsessi kiirendada ja ikkagi saada professionaalse ilmega WordPressi sait.

Siin on mõned näited konsultantide BoldGrid-veebisaitidest.
boldgrid-consulting-websites

BoldGrid on saadaval mitmelt BoldGrid’i ametlikult hostilt. Eelistame InMotion Hostingit, kuna nad olid BoldGridi loomis- ja käivitamisetapis tihedalt seotud. Need on ka üks parimatest veebimajutusettevõtetest, mida me kasutame.

Klõpsake siin, et saada lisateavet BoldGridi ja InMotioni hostimise kohta

WP mootor – hallatav WordPress

WP mootor
Parima lisatasuhaldusega WordPressi hostimise jaoks soovitame WP Engine. Kuigi WP Engine maksab tõepoolest rohkem kui teised veebimajutajad, keskenduvad nad ainult WordPressile. Nende patenteeritud tehnoloogia ja asjatundlik WordPressi tugi on parimad, mida oleme kogenud esmaklassiliselt hallatava veebi kaudu. Konsultantide jaoks võib WP Engine tõepoolest aidata teie tootlikkust tõsta, hoolitsedes oma WordPressi hooldusülesannete eest.

WP mootori kohta lisateabe saamiseks klõpsake siin

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map