Parim veebimajutus autoritele

Parim veebimajutus autoritele


Kui olete raamatu autor (erinevalt teist tüüpi väljaannete autoritest) ja otsite veebimajutust, on mõned täiendavad tegurid, mida tuleks kaaluda. Ehkki ka muud tüüpi kunstnike veebimajutus võib teile sobida, soovitaksin teil arvestada järgmiste teemadega. Mul on mitmeid sõpru, kes on autorid ja nendega vastates olen suutnud määratleda mõned peamised omadused, mida nad otsivad. Veebi valimine, mis säästab aega ja võimaldab neil rohkem keskenduda oma kirjutamisele, redigeerimisele ja korrektuurile, selle asemel, et oma veebisaiti veebis saada, oleks peamine eesmärk.

Web HostPriceFeatures
A2 majutamine2,99 dollarit kuus – 14,99 dollarit kuus.Optimeeritud lehekiirused
Sinine vaim2,95 dollarit kuus. – 5,95 dollarit kuus.WordPressi majutamine algajatele
GoDaddy GoCentral5,99 dollarit kuus. – 19,99 dollarit kuus.Veebisaitide koostaja
Liikumises3,99 dollarit kuus. – 13,99 dollarit kuus.Max Speed ​​Zone tehnoloogia
SiteGround3,95 dollarit kuus. – 14,95 dollarit kuus.Haldaja WordPress Hosting
Pidev kontaktTasuta prooviversioonVeebisait & Turundus
GetResponseTasuta prooviversioonVeebisait & Turundus

Siin on mõned konkreetsed veebisaitide nõuded autoritele:

 • Odav lahendus
 • Lihtne kokku panna ja hooldada
 • Veebisaidile liikluse suurendamiseks ajaveebisõiduk
 • Reklaamimis- ja turundusviisid
 • Suhtluskanalid teiste autoritega
 • E-posti teel uudiskirja registreerimine

Näiteks kui olete autor, kellel praegu pole ajaveebi, kuid soovite, et teie veebisait reklaamiks teie raamatuid, tasuks teil tõenäoliselt paremini kasutada mõnda kiiret veebimajutuse võimalust, mille abil saate oma saidi minimaalselt luua pingutus sinult. Või öelge, et teil on praegu veebisait WordPress.com, kuid soovite nüüd omaette domeeninimega ajaveebit koos WordPress.orgi eraldiseisva veebisaidiga, siis oleks teie parim panus otsida kvaliteetset WordPressi hostimiskava, mis võimaldab hõlpsamalt teisendamine WordPress.com-ist WordPress.org-i.

Kuna saadaval on nii palju veebimajutusvõimalusi, jagasin meie soovitused eraldi kategooriatesse, mis vastavad kõige paremini ülaltoodud nõuetele. Pidage meeles, et ülaltoodud funktsioone sisaldavate hostimiskavade osas on teatud kattuvusi. Iga kategooria jaoks on mitu võimalust.

Kiire ja lihtne veebisait veebisaitide koostajatega:

GoDaddy

Kui otsite oma raamatute reklaamimiseks kiireimat ja lihtsamat viisi veebisaidi loomiseks ja käitamiseks, on hea uudis see, et tänapäeval võite traditsioonilise täieliku veebimajutuse plaani asemel valida veebisaidi koostaja. Nüüd on mõned kompromissid, nii et võiksite ikkagi hankida hostimiskava. Kuid kui teie eesmärk on kiire ja lihtne veebisait, siis siin on kaks minu lemmikut veebisaidi koostajat.

GoDaddy veebisaidi GoCentral ehitaja on Wixile alternatiiv, mis sobib suurepäraselt veebisaidi loomiseks. Minu arvates on GoCentraliga töötamine natuke lihtsam kui Wixis.

Kuigi veebisaidi ehitajad, nagu näiteks GoDaddy, saavad teie veebisaidi loomise protsessi kiirendada ja lihtsustada, võite otsida oma raamatute reklaamimiseks ja müümiseks ka täielikku turundusplatvormi. Sel juhul tutvuge allpool jaotisega täielike turunduslahenduste kohta.

WordPress.org saidi majutamiseks:

SiteGround sinine vaim

WordPress on vaieldamatult parim saadaolev ajaveebiplatvorm. Ükskõik, kas soovite alustada uut ajaveebi või teisendada näiteks WordPress.com-i ajaveebi, on hostimiseks mõned suurepärased valikud. Paljudel autoritel on juba Bloggeriga ajaveeb või mõni muu tasuta ajaveebi sait. Kui kasutate praegu WordPress.com, on loogiline versiooniuuendus saada oma domeen ja kasutada WordPress.org tarkvara just teie jaoks eraldi veebisaidi loomiseks. Nendel juhtudel on teil kõige parem veebi, mis on spetsialiseerunud WordPressi hostimisele. Siin on palju valikuid, alustades veebimajutusettevõtetest, mis pakuvad lihtsalt juurdepääsu WordPressi tarkvarale koos suurepärase klienditoega ja lõpetades hallatavate WordPressi hostimiskavadega, mis teevad suurema osa teie hooldustoimingutest, pakkudes samas WordPressi ekspertide tugiteenistujaid.

WordPressi veebisaidi majutamiseks on SiteGround ja Bluehost kaks minu lemmikut – ja neid mõlemaid soovitab ka WordPress.org.

Kui SiteGround on ilmselt kogenumate WordPressi kasutajate jaoks parem valik, siis Bluehost sobib WordPressi uustulnukatele pisut paremini. Nii Bluehost kui ka SiteGround pakuvad juhiseid WordPressi saidi loomiseks. Kohandatud WordPressi juhtpaneel, mille saate koos Bluehostiga, sisaldab juurdepääsu paljudele funktsioonidele ja on natuke intuitiivsem kasutada.

Nagu SiteGround, pakub ka Bluehost veebisaidi suurepärast jõudlust ja väga reageerivat klienditoega. Kuigi Bluehost ei sisalda mõnda täpsemat funktsiooni, mille saidil SiteGround saate, on see odavam.

Kiiremaks allalaadimiseks:

InMotioni hostimine A2 majutamine

Paljud autorid müüvad praegu oma raamatuid amazoni kaudu – mõnikord pakuvad nad isegi tasuta allalaadimise tutvustusi. Oma veebisaidiga saate kindlasti lisada linke oma toodetele Amazon’is. Kui soovite pakkuda ka allalaaditavaid näidiseid või soovite kasutada muid multimeediumfaile, muutub allalaadimise kiirus veelgi olulisemaks.

Veebimajutuse kiirust on kõigi jaoks sageli keeruline mõõta. Kuid asukoht mängib allalaadimiskiirusel märkimisväärset rolli. Ideaalis soovite, et teie server oleks võimalikult lähedal sellele, kes materjali teie veebisaidilt alla laadib. Sisu edastamise võrgud mängivad nüüd allalaadimisaegade lühendamisel suurt rolli – CDN-i sisaldava veebimajutusplaani ostmine maksab tavaliselt palju rohkem. Alternatiivina võite otsida mitme andmekeskusega veebi.

InMotion Hosting kasutab oma Max Speed ​​Zone tehnoloogiat koos andmekeskustega nii lääne- kui idarannikul, mis võib failide allalaadimisaega tunduvalt lühendada. Olen aastaid kasutanud InMotioni ja mul pole kunagi kiirusega probleeme olnud. A2-hostimine on veel üks suurepärane valik, kuna nad on spetsialiseerunud kiirele veebisaidi majutamisele ja WordPressile. Nende hostimiskava sisaldab sisu edastamise võrku ja nende optimeeritud hostimiskeskkond võib teie veebisaiti kiirendada, lühendades teie lehe laadimisaegu.

Nii InMotion kui ka A2 Hosting pakuvad mitu andmekeskuse asukohta, mille hulgast saate valida. Ja A2 Hostingiga saate tegelikult enne registreerumist oma üles- ja allalaadimiskiirust testida. Lihtsalt minge sellele lehele ja valige andmekeskus, mida soovite proovida. Võite proovida allalaadimist ja üleslaadimist. See on suurepärane viis teada saada, millist andmekeskust valida, kui te pole kindel.

Tervikliku turunduslahenduse jaoks

Pidev kontakt GetResponse

Kui olete oma veebisaidi üles ja käima saanud, võite otsustada, et vajate raamatumüügi suurendamiseks täiendavaid turundustööriistu. Noh, teil on hea meel teada saada, et üha enam on tarkvaraplatvorme, mis mitte ainult ei võimalda teil oma veebisaiti kiiresti ja hõlpsalt luua, vaid hõlmavad ka kõike, mida vajate oma raamatute tõhusamaks reklaamimiseks ja müümiseks..

Näiteks koos GetResponse’i ja Constant Contact’iga pole teil mitte ainult võimalus veebisaite luua, vaid saate ka e-posti turunduse ja valimisvorme oma e-posti loendite koostamiseks. Ja koos GetResponse’iga saate veelgi paremaks müügiedenduseks luua sihtlehti ja müügikande.

Mitme veebisaidi jaoks:

Kui kirjutate erinevatel teemadel, võiksite seadistada eraldi veebisaidid. Kui otsite veebimajutust mitme saidi haldamiseks, vaadake minu artiklit parimatest mitme domeeni veebimajutusest.

Teie oma raamatud väärivad oma veebisaiti

Kuna olete oma raamatute autoriks palju tööd teinud, on mõistlik, et nad väärivad reklaamimist teie enda veebisaidilt. Oma saidi omamine võib anda teile ja teie tööle suurema eksponeerimise ja professionaalsuse. Ja olenemata sellest, kui lihtne või keerukas teie veebisait olema peab, on seal palju häid valikuid kvaliteetse veebimajutuse ostmiseks kõigil hinnatasemetel.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map