Parim veebimajutus Fitness-veebisaitidele

parim-sobivus-ajaveeb-veebimajutus


Enamik kõiki soovib tänapäeval vormis püsida või paremas vormis olla. Fitness on kindlasti veebisaitide üks populaarsemaid teemasid. Hiljutine Google’i otsing andis peaaegu 600 miljonit tulemust! Siin on mõned näpunäited, mis aitavad teil rahva hulgast silma paista ja luua oma kõige tõhusama fitnessi ajaveebi või veebisaidi. Samuti käsitleme seda, mida peaksite oma veebimajutuse otsimisel meeles pidama. Seejärel annan teile meie peamised soovitused fitness-veebisaidi majutamiseks.

Fitnessi veebisaidi loomine

 • Blogimine
 • Fotod ja videod
 • E-posti turundus
 • Vaja kogukonna jaoks foorumit ja sotsiaalmeediat

Eduka fitnessi veebisaidi loomise üks võtmeid on teie vaatajaskonnaga ühenduse loomine. Üks peamisi eesmärke peaks olema blogi lisamine koos foto- ja videotutvustustega. Kaasahaaravama sisu lisamisega saate meelitada rohkem külastajaid ja tekitada oma publikuga rohkem usaldust. Kui plaanite toodete või teenuste turundamist, siis kindlasti soovite kaasata e-turunduse, kus teie kasutajad saavad registreeruda uudiskirja saamiseks ja lubada teil otse neile turundada. Ja selleks, et luua oma lugejate seas kogukonnatunnet, on hea mõte lisada foorum, kuhu külastajad saavad küsimusi postitada ja kogemusi vahetada.

Veebimajutus kaalutlused

Kuna ajaveebide pidamine võib olla nii suur osa edukast fitnessi veebisaidist, julgustaksin teid kaaluma WordPressi oma veebisaidi platvormina. Ehkki võiksite kaaluda sellise veebisaidiehitaja võimalust nagu Wix, annab WordPressiga tutvumine teile oma saidil palju rohkem paindlikkust ja kontrolli. Teil on ka mitmeid valikuid selle kohta, millist WordPressi hostimist vajate. Saidi kiiremaks loomiseks võite valida WordPressi veebisaidi koostaja. Kui soovite keskenduda rohkem oma veebisaidi blogimise poolele ja tunnete WordPressi armatuurlaua kasutamist, on mitmeid suurepäraseid veebimajutusplaane, mis on WordPressi jaoks optimeeritud ja pakuvad parimat väärtust. Ja kui soovite oma WordPressi saidi hoolduse poolelt pisut rohkem abi, võite minna hallatava WordPressi hostimisplaaniga, mis võimaldab teil keskenduda rohkem saidi administreerimise asemel sisu loomisele.

Veebimajutuse soovitused

A2 majutamine

a2-hostimine
WordPressi veebimajutuse jaoks soovitame A2-hostimist mitut tüüpi veebisaitide jaoks, eriti ajaveebide jaoks. A2 Hostingiga on teie WordPressi keskkond optimeeritud kiiruse ja turvalisuse tagamiseks. See tähendab, et teie lehe laadimisajad on lühemad ja püsiv ennetav turvalisus saab teie treeningupäevikut rünnakute eest pidevalt jälgida ja kaitsta. A2 eelinstallib teile isegi WordPressi, et veebisaidi loomise protsessi kiirendada. Lisaks suurepärasele WordPressi saidi toimivusele on A2 klienditoe meeskond väga vastutulelik ja aitab vastata küsimustele, mis võivad teil tekkida teie treeningublogi või veebisaidi loomisel..

WordPressi A2-hostimise kohta lisateabe saamiseks klõpsake siin

Sinine vaim

sinine vaim
Bluehost on WordPress.org soovitusloendis ja on üks parimatest valikutest uutele WordPressi kasutajatele. Pärast registreerumist pakub Bluehost veebipõhiseid juhiseid oma esimese WordPressi veebisaidi loomisel. Ja Bluehost’i kohandatud WordPressi juhtpaneelil on väga lihtne töötada.

Üldiselt pakub Bluehost hõlpsat ja taskukohast viisi fitnessi ajaveebi või veebisaidi loomiseks. Ja teil on funktsioone ja ressursse oma veebisaidi laiendamiseks tulevikus.

Lisateavet Bluehost kohta klõpsake siin

SiteGround

SiteGround
SiteGround on WordPressi majutamiseks veel üks silmapaistev valik. Kui tunnete, et vajate täiendavat abi, pakub SiteGround hallatud WordPressi hostimist ja madalamaid hindu kui teised hallatavad veebihostid. SiteGroundi hostimiskava sisaldab automaatseid värskendusi, automatiseeritud andmete varundamist ja nende patenteeritud SuperCacher-tehnoloogiat saidi kiiruse suurendamiseks. Ja kui rääkida klienditoest, on SiteGround meie kogemuste põhjal ületamatu. Nende reageerimisajad on alati parimate hulgas ja nende töötajate ulatuslik koolitus peab tõesti olema viis, kuidas nad suudavad kõik probleemid kiiresti lahendada.

Klõpsake siin, et saada lisateavet SiteGroundi WordPressi hostimise kohta

Wix

Wixil on kindlasti fitness-veebisaitide jaoks mõned kõige ilmekamad mallid. Wix on õige valik, kui soovite veebisaiti, mis on peamiselt teie sporditoodete või -teenuste veebireklaam ja -vahend. Kui olete oma veebisaidi malli valinud, pakub Wix veebiviisardi, mis juhendab teid. Samuti on lohistamisredaktor hõlpsaks muutmine oma saidil.
Wixi fitnessimallid

Wixi kohta lisateabe saamiseks klõpsake siin

BoldGrid

Ehkki WordPress on täiuslik tööriist oma spordipäeviku või veebisaidi loomiseks, pole veebisaidi kujundamisel seda alati kõige kiiremini või lihtsamini kasutada. Seal paistab BoldGrid. BoldGrid on WordPressi pluginate komplekt, mis kiirendab veebisaidi loomise protsesse, juhendades teid kujunduse valimisel ja saidi funktsioonide seadistamisel. Samuti aitab see teid sisu loomise protsessis, pakkudes veebisaitide kujundamisel pukseerimisredaktorit.

BoldGrid on saadaval mitmelt BoldGrid’i ametlikult hostilt. Soovitame InMotion Hostingit, mis oli BoldGridi projekti käivitamisel abiks. Siin on näidis mõnedest BoldGridis asuvatest spordisaitidest.
boldgrid-fitness-veebilehed

Klõpsake siin, et saada lisateavet BoldGridi ja InMotioni hostimise kohta

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map