Parima veebimajutuse auhinnad 2017

parim-veebimajutus-auhinnad-2017


On jälle aeg kuulutada välja meie 2017. aasta parima veebimajutusauhinna võitjad. Sel aastal tunnustame veebimajutusteenuste valdkonnas kaksteist tipptasemel kategooriat. Sel aastal on mitu korduvat võitjat, kuna nende jätkuvat silmapaistvat tulemuslikkust tasub taas 2017. aastal premeerida. Veebisaitide ehitajate kasvava populaarsuse tõttu oleme otsustanud auhindu pakkuda nii WordPressi kui ka muude kui WordPressi veebisaitide ehitajatele..

Parim VPS-i majutamine

InMotioni hostimine
Olen aastaid nautinud InMotioni silmapaistvat veebimajutust. Sel aastal otsustasin minna üle nende hallatava kõrge saadavusega VPS-i hostimiskavale. Tulemused on olnud võrdselt muljetavaldavad. Tegelikult oli meie hiljutises VPS-i hostimise testimisel InMotion Hosting edetabeli tipus.

Parim virtuaalserver

SiteGround
SiteGround ühendab endas jagatud hostimise ja suurepärase klienditoe koos hallatud hostimisfunktsioonidega, mida sageli leidub kallimates hostimiskavades. Eelmisel aastal uuendasid nad kogu oma virtuaalserveriplatvormi. Sellest ajast peale on nad oma teenuste valdkonnas uuendusi jätkanud.

Parim hallatud WordPressi hostimine

WP mootor
Turul on palju nn hallatud WordPressi hostimisplaane. Kuid kui tegemist on premium hallatava WordPressi hostimisega, jääb WP Engine endiselt tööstuse standardiks. Kuid nad pole loorberitele puhkama jäänud ja esitavad jätkuvalt uuenduslikke ja ainulaadseid funktsioone, mis võimaldavad WordPressi saidiomanikel püsida jõudluse ja turvalisuse eesliinil.

Parim Bloggeri majutamine

A2 majutamine
Sellesse kategooriasse kuulub mitmeid väärilisi kandidaate. A2 Hosting võtab aga sel aastal autasud vastu, kuna nende optimeeritud WordPressi hostimise ja Turbo kiirete võimaluste kombinatsioon koos funktsioonipakettidega hostimisplaanidega pakuvad blogijatele kõike vajalikku.

Parim ärimajutus

InMotioni hostimine
InMotion Hosting on endiselt selle kategooria võitja, kui tegemist on äriveebimajutusega. Ettevõtte veebisaidid vajavad toimivuse, turvalisuse, tarkvararakenduste, võrgu- ja serverikiiruse ning abistava klienditoe õiget segu. InMotion Hosting jääb meie jaoks 2017. aastaks ettevõtte hostimise standardiks.

Parim eelarvemajutus

InterServer
Siin on veel üks 2017. aasta korduvvõitja. InterServer pakub madala hinnaga kõige muljetavaldavamaid funktsioone. Kuid see, mis neid tegelikult eristab, on nende hinnaluku garantii – see tähendab, et te ei pea muretsema uuenduste kiire kasvu pärast. Maksate oma konto eluea eest sama hinda!

Parim veebisaitide koostaja

GoCentral
Veebisaitide ehitajad on nendel päevadel kindlasti kõik raevunud. Ja kuigi Wix ja SquareSpace saavad kiirete veebisaitide loomise eest suurema osa tunnustusest, pakub GoDaddy oma GoCentrali tootega alternatiivset lahendust. Lihtsate veebivoldikute tüüpi veebisaitide loomiseks meeldib meile GoCentral.

Parim WordPressi veebisaidi ehitaja

BoldGrid
Varem tuli valida WordPressi ja kasutajasõbraliku veebisaidi koostaja kasutamise vahel. Nüüd on aga asjad muutunud. Nüüd on üha enam WordPressi saidiehitajaid ja tooteid, mis on loodud veebisaidi loomise protsessi lihtsustamiseks. BoldGrid on endiselt meie lemmik WordPressi veebisaidi looja. Loodud InMotion Hostingiga, koos BoldGridiga saate kiiresti ja hõlpsalt luua suurepärase väljanägemisega WordPress-saite. Lisaks saate kasutada kõiki InMotioni suurepärase veebimajutuskava eeliseid. Ja teie veebisait kuulub 100% -liselt!

Parim pühendatud hostimine

InMotioni hostimine
Oleme InMotion Hostingi andmekeskuses esmapilgul näinud muljetavaldavat pühendatud serverite valikut. Kombineerides tipptasemel riistvaratehnikat koos teiste silmapaistvate veebimajutusteenuste ja tugiteenustega, on InMotion jälle võitja kategoorias Pühendatud hosting..

Parim roheline veebimajutus

GreenGeeks
Me ei ole rohelise veebimajutuse osas paremat lahendust leidnud kui GreenGeeks. Nad on aastate jooksul tõestanud, et te ei pea ohverdama kvaliteeti ja parimaid hostimisfunktsioone, kui soovite ka keskkonnasõbralikku veebimajutuskava.

Parim Podcasti hostimine

Hägune
Jätkame Blubrry Podcast Hosting kasutamist oma veebimajutusena Cat Podcast. Meil pole kunagi probleeme olnud ja peame neid endiselt kõige mugavamaks ja tõhusamaks lahenduseks podcasti hostimiseks.

Parim domeeninimede registripidaja

GoDaddy
GoDaddy on suurim domeeninimede registreerija ja endiselt meie valik domeeninimede haldamiseks. Nende domeeninime tööriistad võimaldavad hõlpsat hooldust. Neil on lai valik uusi domeenilaiendeid, mis on saadaval. Ja GoDaddy pakub ka domeenimaaklerit ja oksjoniteenuseid.

2017. aasta parima veebimajutuse auhinna võitjad

Auhinnavõitja
sissejuhatus-hostimine-vpsParim VPS-i majutamineInMotioni hostimine
SiteGroundParim virtuaalserverSiteGround
WP mootorParim hallatud WordPressi hostimineWP mootor
a2-hostimineParim Bloggeri majutamineA2 majutamine
sissejuhatus majutamineParim ärimajutusInMotioni hostimine
InterServerParim eelarvemajutusInterServer
GoDaddyParim veebisaitide koostajaGoCentral
boldgridParim WordPressi veebisaidi ehitajaBoldGrid
inmotion-hosting-pühendatudParim pühendatud hostimineInMotioni hostimine
greengeeksParim roheline veebimajutusGreenGeeks
HäguneParim Podcasti hostimineHägune
GoDaddyParim domeeninimede registripidajaGoDaddy
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map