Veebimajutuse soovitused 2019

veebimajutus-soovitused-2019


2019. aastaks on veebimajutuse klientide kolm suurt huvi pakkuvat valdkonda WordPress, e-kaubandus ja veebisaitide ehitajad. Kui Gutenberg on WordPressis täies mahus kasutusele võtnud, pakub veebis kõige populaarsemale platvormile veelgi rohkem põnevust. Kuna tarbijad eelistavad jätkuvalt veebipõhist ostmist, on e-kaubanduse veebisaitidel suur nõudlus. Ja kuna paljud veebisaidi omanikud soovivad oma saitide loomiseks kiiremat ja lihtsamat moodust, kasvab veebisaidi koostajate populaarsus jätkuvalt – tulemuseks on enamik veebimajutusettevõtteid, kes lisavad nad nüüd oma hostimiskavadesse.

Siin on meie nimekiri veebimajutuse soovitustest 2019. aastaks:

Virtuaalserver:

GreenGeeks
InMotioni hostimine
SiteGround

greengeeks
Virtuaalserver on enamiku uute veebisaitide omanike jaoks parim viis. Ja hea uudis on see, et siin 2019. aastal leiate mitte ainult suurepärase kvaliteediga virtuaalserverite kavasid, vaid ka enamik veebimajutajaid (eriti kõrgelt hinnatud) eraldavad oma jagatud serverites kontod nii, et teie veebimajutuse konto oleks teiste eest kaitstud.

WordPressi majutamine:

Sinine vaim
SiteGround
A2 majutamine

sinine vaim-2019
Nagu ma eespool mainisin, on WordPress tänapäeval populaarsem kui kunagi varem. Kuid kuigi tänapäeval pakub iga veebimajutaja WordPressi hostimist, on oluline otsida hostimiskava, mis sisaldab optimeeritud WordPressi hostimiskogemust. Näiteks mõlemad Sinine vaim ja SiteGround soovitab WordPress.org. Bluehost sobib suurepäraselt WordPressi algajatele, samas kui SiteGround sobib ideaalselt kogenumatele kasutajatele, kuna nende hulgas on palju täiustatud hallatavate WordPressi hostimisfunktsioone. Ja nagu ma varem mainisin, kaalume A2 majutamine olla nii silmapaistvad, et kasutame neid WebHostingCat.com.

Hallatud WordPressi hostimine:

WP mootor
Vedel veeb
Pressitav

wp-mootor-2019
Kui peate astuma sammu premium-hallatava WordPress-i hostiteenuse pakkuja poole, on ka üsna palju häid valikuid. Hallatava WordPress-hostimise abil otsite WordPressi asjatundlikku tuge koos täiustatud funktsioonidega, mis võimaldavad teil vähem aega kulutada hooldusülesannete pärast muretsemisele ja rohkem aega oma saidi sisu tootmisele.

Meie soovituste hulgas hallatava WordPressi hostimise jaoks, WP mootor on endiselt standardiks paljudele, sealhulgas ka meile. Ja 2019. aastal ei paku WP Engine mitte ainult ekspertide WordPressi funktsioone ja tuge, vaid nende digitaalne kogemusplatvorm viib asjad uuele tasemele. WP Engine sisaldab nüüd ka tasuta StudioPress teemad, mis põhinevad Genesise raamistikul koos nende hostimiskavadega.

Vahepeal, Vedel veeb jätkab ka oma eristamist missioonikriitiliste veebisaitide premium-hostingu pakkujana. Chris Lema ja tema meeskond on teinud silmapaistvat tööd, tutvustades oma Haldatava WordPressi ja Haldatud WooCommerce’i hostimisplaane avalikkusele.

Ja kui te pole tuttav Pressitav, kuulete nende kohta tõenäoliselt 2019. aastal palju rohkem. Pressable on üks uutest WordPressi hostiteenuse pakkujatest, kes on pühendunud oma klientidele parima kogemuse pakkumisele.

e-kaubanduse hostimine:

InMotioni hostimine
GreenGeeks
Vedel veeb

inmotion-hosting-2019
Veebimüügi populaarsus kasvab jätkuvalt. Ehkki võite oma veebipoes kasutada veebisaidiehitaja teenust, näiteks Wix, kui eelistate kasutada traditsioonilist hostimisettevõtet, on need meie peamised soovitused. Koos InMotioni hostimine ja GreenGeeks, võite kasutada nii e-kaubanduse platvormi, mis on saadaval cPanelis, kui ka WooCommerce for WordPress. InMotion sisaldab tasuta privaatset SSL-i, samas kui GreenGeeks pakub Let’s Encrypt Wildcard SSL-i.

Ülimalt premium WooCommerce’i veebimajutuskogemus, Vedelveebi hallatav WooCommerce’i hostimine on meie peamine soovitus.

VPS-i hostimine:

InMotioni hostimine
A2 majutamine
Sinine vaim

inmotion-vps-2019
Kui vajate oma veebisaidi jaoks rohkem ressursse, on aeg liikuda üle VPS-i hostimise juurde. VPS-i hostimisega saate palju pühendatud serveri eeliseid soodsama hinnaga. Ja hallatava VPS-i hostimise korral ei vaja te oma virtuaalserveri seadistamiseks ja hooldamiseks teadmisi. Hallatava ja hallatamata VPS-i hostimise korral soovitame vaadata InMotioni hostimine, A2 majutamine, ja Sinine vaim.

Pühendatud serverid:

Vedel veeb
InMotioni hostimine
A2 majutamine

liquid-web-2019
Ettevõtlus- ja missioonikriitiliste veebisaitide jaoks on tavaliselt parim valik spetsiaalne server. Parima valiku pühendatud servereid ja silmapaistva hostimise jaoks, Vedel veeb on meie peamine soovitus. Kui vajate soodsamat lahendust, soovitan teil tutvuda InMotioni hostimine ja A2 majutamine.

Windowsi hostimine:

InterServer
GoDaddy

Kui vajate või eelistate Windowsi hostimist Linuxi asemel, peaksite neid veebimajutajaid kontrollima. Kui vajate säästlikumat lahendust, saate valida InterServer. Ja nende paljude hostimisteenuste hulgas, GoDaddy pakub ka mitmeid Windowsi hostimisvalikuid.

Veebisaidi koostaja:

Wix
GoDaddy
BoldGrid

wix-2019
Veebisaitide ehitajad on nendel päevadel veelgi populaarsemad, kuna saidi saab hõlpsalt ja kiiresti luua. Põhiliste veebivoldikute saitide jaoks meeldib meile Wix. Keerukamate saitide jaoks soovitame vaadata GoDaddy GoCentral veebisaidi koostaja. Ja kui eelistate WordPressi, BoldGrid on jällegi meie valik luua professionaalse ilmega WordPressi veebisaite.

Roheline veebimajutus:

GreenGeeks
InMotioni hostimine
A2 majutamine

greengeeks-2019
Ma tean, et roheline veebimajutus on paljude inimeste jaoks oluline. Ja hea uudis on see, et on olemas mõned suurepärased hostimisvalikud, mis pole mitte ainult rohelised, vaid ka silmapaistvad. GreenGeeks on üks tuntumaid rohelisi võõrustajaid, mille toiteallikaks on 300% taastuvenergia. InMotion ja A2 Hosting on aga ka suurepärased rohelised veebimajutusvalikud. InMotioni hostimine avas Los Angeleses esimese rohelise andmekeskuse – vähendades nende süsinikuheitmeid 2000+ tonni aastas. Ja A2 majutamine pakub oma FutureServe rohelist hostimist, mis töötab Carbonfund.org-iga alates 2007. aastast.

Eelarve majutamine:

InterServer
FastComet
Hostinger

interserver-2019
Ja viimaseks, kuid mitte vähem oluliseks (välja arvatud hind) on teie jaoks veel häid eelarvega veebimajutusvõimalusi, millel ei pruugi olla palju raha oma veebisaitide majutamiseks. InterServer on endiselt suurepärane eelarve hostimise lahendus. Kvaliteetse cPaneli majutuse saate ainult 5 dollari eest kuus. Ja nende hinnaluku garantiiga maksate sama summa uuendamise ajal. FastComet on veel üks hea võimalus, kus te ei pea muretsema kõrge pikendamismäära pärast – maksate sama hinnaga ka uuendamise ajal. Ja koos Hostinger, saate registreeruda vähem kui dollar kuus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map