10 geriausių kainų interneto svetainių talpinimo planų 2018 m. Vasarai

sandėris internetu


Praėjusį mėnesį „SiteGround“ paskelbė, kad kelia atnaujinimo procentą savo interneto prieglobos planuose. Vis dar galite įsigyti naują planą su nuolaidomis, tačiau padidėjimas šiek tiek nustebino. Šį mėnesį „InMotion Hostingas“ pakeitė jų verslo žiniatinklio prieglobos planų kainas. Jie šiek tiek pakėlė savo kainas ir nebeteikia 3 metų termino. Dabar galite iš pradžių registruotis arba 1, arba 2 metams. Kaip ir „SiteGround“, naujosios „InMotion“ kainos nėra per daug didesnės, o jūsų gaunamas kokybiškas žiniatinklio prieglobos abonementas, mano nuomone, tikrai vertas, tačiau pažymėtina, kad po daugelio metų buvimo ta pačia, mes dabar pradedame matyti kainų padidėjimas pramonėje.

Tačiau tai tikrai nereiškia, kad nėra kokių puikių pasiūlymų dėl žiniatinklio prieglobos, kuriuos vis dar galite rasti. Jei ieškote prieinamo interneto prieglobos plano savo vasaros projekto svetainei, čia yra 10 geriausios kainos prieglobos planų vis tiek galite pasinaudoti.

„GreenGeeks“

„GreenGeeks“

3,95 USD per mėnesį.

Skirtingai nei beveik kas antrą žiniatinklio prieglobą šiomis dienomis, „GreenGeeks“ siūlo viską apimantį žiniatinklio prieglobos planą, leidžiantį priglobti kelias svetaines. Ir nors jūsų atnaujinimo procentai yra didesni, pradinė kaina vis tiek yra tik 3,95 USD per mėnesį. Taip pat atminkite, kad naudodamiesi „GreenGeeks“ jūs taip pat gaunate ekologišką žiniatinklio prieglobą, kurią maitina 300 proc.

„InterServer“

„InterServer“

5,00 USD per mėnesį.

Naudodamiesi „InterServer“, jūs galite gauti žiniatinklio prieglobos planą tik už 5 USD. Dar geriau, jūsų pratęsimo procentai nedidėja ir jūs mokate tą pačią sumą pasibaigus jūsų pradiniam terminui su „InterServer“ kainos užrakto garantija.

„iPage“

„iPage“

1,99 USD per mėnesį.

Kartu su „GreenGeeks“, „iPage“ yra dar viena retos interneto prieglobos įmonė, kuri vis dar siūlo vieną „viskas įskaičiuota“ prieglobos planą su neribotais ar neišmatuotais ištekliais. Geriausia, kai pradinė termino kaina yra tik 1,99 USD. Atminkite, kad atnaujinimo procentas yra didesnis, taigi, jei galite, būtinai užsiregistruokite dvejiems ar trejiems metams mažesne kaina.

Greita kometa

„FastComet“

2,95 USD per mėnesį.

„Fast Comet“ ne tik turi duomenų centrus visame pasaulyje, bet ir keletą įspūdingų funkcijų, įskaitant 45 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Ir kai kalbama apie internetinį prieglobą, kurioje jie parduodami, jie turi būti laikomi vienais geriausių pasiūlymų. Jų bendrą svetainę galite įsigyti tik už 2,95 USD. ir jų kelių svetainių talpinimo planą už 5,95 USD. Geriausia tai, kad atnaujinimo kainos nepadidėja! Jūs mokate tas pačias kainas (t. Y. Atitinkamai 2,95 USD ir 5,95 USD).

„HostGator“

„HostGator“

2,95 USD per mėnesį.

„HostGator“ yra neabejotinai vienas iš labiau žinomų žinomų žiniatinklio prieglobų, siūlantis daugybę žiniatinklio prieglobos paslaugų. Jei jums reikia vienos svetainės talpinimo, galite gauti „Hatchling“ planą tik už 2,95 USD, o jei jums reikia kelių svetainių talpinimo, jų „Baby“ planas yra tik 3,95 USD. Vėlgi, atminkite, kad „HostGator“ atnaujinimo procentas yra didesnis.

„Bluehost“

„Bluehost“

2,95 USD per mėnesį.

„Bluehost“ yra „WordPress.org“ rekomenduojamo „WordPress“ prieglobos sąraše. Bet jūs taip pat gausite kokybišką „cPanel“ prieglobą visų tipų svetainėms. Jei jums reikia tik vienos svetainės prieglobos, tuomet „Bluehost“ pagrindinį planą galite įsigyti tik už 2,95 USD. Atminkite, kad, kaip ir jų kolega EIG prieglobos įmonė „iPage“, atnaujinimo procentai yra didesni.

Vardas čekas

Vardas čekas

2,88 USD per mėnesį.

Turėdami tokį vardą kaip „Namecheap“, jūs tikėtumėte žemų kainų. Ir iš tikrųjų galite gauti ir domenų vardus, ir žiniatinklio prieglobą labai žemomis kainomis. Turėdami „Namecheap“ Žvaigždžių planą, galite priglobti iki 3 svetainių tik už 2,88 USD. Be to, kaina yra dar mažesnė, jei jūs užsiregistruosite vienerių metų kadencijai.

Varyk Tėti

Varyk Tėti

2,99 USD per mėnesį.

Taip, „GoDaddy“ yra didžiausias domenų registratorius ten ir pastaruoju metu jie labai reklamuoja savo „GoCentral“ svetainių kūrimo produktą. Tačiau jie turi daugybę kitų produktų ir paslaugų, įskaitant prieinamą interneto prieglobą. Jų ekonominio prieglobos planas yra tik 2,99 USD, o prabangus hostingo planas keliose svetainėse yra tik 4,99 USD. Pratęsimo mokesčiai yra 7,99 USD per mėnesį. ir 10,99 USD atitinkamai.

„HostPapa“

„HostPapa“

3,95 USD per mėnesį.

„HostPapa“ gali būti ne pats žinomiausias prieglobos paslaugų teikėjas, tačiau jie turi labai įspūdingą funkcijų, kurios gali būti panaudotos daugelio skirtingų tipų svetainėms, sąrašą. O šiuo metu jų verslo prieglobos planą galite gauti tik už 3,95 USD.

„Hostinger“

„Hostinger“

2,15 USD per mėnesį.

„Hostinger“ neabejotinai yra linkusi teikti nebrangią, bet kokybišką interneto prieglobą savo klientams. Galite įsigyti vienos svetainės talpinimą tik už 2,15 USD. ir neribotą svetainės talpinimą tik už 3,49 USD. Ir nors atnaujinimo procentai yra šiek tiek didesni, tačiau jie yra mažesni nei daugumoje kitų žiniatinklio prieglobos įmonių.

Norėdami rasti daugiau žiniatinklio prieglobos pasiūlymų, žiūrėkite mūsų specialų nuolaidų puslapį

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector