Nurodykite savo žiniatinklio prieglobą 2019 m

pasirenkant-interneto priegloba


Jei norite, kad šios svetainės projektas būtų įgyvendintas 2019 m., Vienas iš pirmųjų žingsnių, kurį turite atlikti, yra nuspręsti, kokio tipo žiniatinklio prieglobos jums reikės. Žiniatinklio prieglobos aplinka bėgant metams neabejotinai pasikeitė, todėl turime naujai pažvelgti į tai, kaip turėtumėte pasirinkti 2019 m..

Žiniatinklio priegloba, kaip ir visa kita, toliau tobulėja, kaip ir tinkamo jūsų svetainių prieglobos įvertinimo ir parinkimo kriterijai. Aš pradedu skaityti straipsnius, kuriuose vis dar išvardijamos tik tos, kurios, mano manymu, senosios savybės yra tai, ko turėtumėte ieškoti renkantis interneto prieglobą. Kadangi žiniatinklis yra labai kitokia vieta nei ji buvo tik prieš kelerius metus, manau, kad svarstant, kuri interneto prieglobos įmonė ir žiniatinklio prieglobos planas jums tinka, turime laikytis atnaujinto požiūrio..

Taigi, čia yra mano rekomendacijos, į ką reikėtų atkreipti dėmesį ir į ką reikėtų atsižvelgti renkantis žiniatinklio prieglobą 2018 ir 2019 m. interneto prieglobos paieška šiandien. Dabar atminkite, kad kai kurios, jei ne visos, funkcijų, kurių ieškojome žiniatinklio prieglobos plane, vis dar yra svarbios ir šiandien. Tačiau daugeliu atvejų dabar yra patobulintos ar išplėstos funkcijos, į kurias tikrai reikia daugiau atkreipti dėmesį atliekant žiniatinklio prieglobos paiešką.

7 aplinkybės renkantis žiniatinklio prieglobą

Štai ko ieškojome praeityje ir to, ko rekomenduoju ieškoti dabar.

Tada:
Tinklo ir serverio Uptime procentai

Dabar:
Duomenų centro vietos

Šiomis dienomis dauguma žiniatinklio prieglobos įmonių turi 99%, 99,9% ar net 100% neveiklumo garantijas. Bet nors vienu metu tai buvo skaičiai, kurių galite ieškoti, realybė yra tokia, kad dabar įprasta, kad žiniatinklio priegloba siūlo tokio tipo garantijas. Tačiau tai, ką iš tikrųjų reiškia, yra tai, kad jei jūsų priegloba sumažėja daugiau nei nurodytas procentas, jums tiesiog grąžinama arba įskaityta tam tikra suma. Daiktai atsitinka ir kartais jūsų svetainė gali šiek tiek prastėti, tačiau jei pasirinksite vieną iš labiau įsitvirtinusių ir aukštesnio įvertinimo prieglobos įmonių, turėtumėte gerai.

Vietoj to, aš rekomenduočiau apsvarstyti, kur yra tam tikri jūsų potencialaus žiniatinklio kompiuterio duomenų centrai. Jūsų duomenų centro vieta vaidina svarbų jūsų svetainės greičio vaidmenį ir to nereikėtų pamiršti. Geriausia, jei norite, kad jūsų interneto prieglobos įmonė turėtų kelis duomenų centrus (esančius visame pasaulyje), kuriuos galite pasirinkti.

Taigi, nors veiksnumo garantijos yra gražios, šiandien greitis yra raktas į sėkmingą svetainę. Kadangi geriausios žiniatinklio prieglobos įmonės yra gana panašios, atsižvelgiant į jų veikimo trukmę, daugiau dėmesio skirkite jų duomenų centro pasiūlai.

Tada:
Techninė įranga ir techninės specifikacijos

Dabar:
Patentuota kaupimo technologija

Nors prieglobos įmonės vis dar gali išvardyti serverių, procesorių, atminties ir saugojimo specifikacijų tipus, kuriuos gaunate su jų priegloba, realybė yra tokia, kad ten esančios geriausios žiniatinklio prieglobos įmonės naudoja iš esmės tą patį aparatūros tipą, nesvarbu, ar jūs kalbate apie „Dell“. Serveriai, „Intel“ ir kt. Gali būti tam tikrų skirtumų, tačiau vėlgi, jei pasirinksite gerai žinomą žiniatinklio prieglobą, gausite panašias specifikacijas iš daugumos vietų.

Norėdami dar labiau padidinti greitį, į ką iš tikrųjų turėtumėte atkreipti dėmesį šiomis dienomis, yra tai, kokio tipo, jei yra, patentuotą talpyklos kaupimo technologiją, kurią įtraukia žiniatinklio priegloba. Aukščiausias talpyklos kaupimo mechanizmas gali žymiai pagreitinti tinklalapių įkėlimo laiką, leisdamas vartotojui daug geriau naudotis. Talpyklos technologija kartu su turinio pristatymo tinklu (CDN) gali suteikti dar geresnių rezultatų.

Tada:
„WordPress“ talpinimas

Dabar:
Proaktyvus ir patobulintas „WordPress“ palaikymas

Kur vienu metu „WordPress“ priegloba buvo funkcija, kurios galite ieškoti, nes „WordPress“ tapo tokia populiari, visi žiniatinklio prieglobos įrenginiai dabar teikia tam tikros rūšies „WordPress“ prieglobą. Tai nėra klausimas, ar jūsų žiniatinklio priegloba apima „WordPress“ prieglobą, o kokią „WordPress“ prieglobą gaunate? Ar žiniatinklio priegloba teikia aktyvią ir patobulintą „WordPress“ paramą?

Be ekspertų pagalbos „WordPress“, jūs taip pat norite ieškoti „WordPress“ aplinkos, optimizuotos greičiui ir saugumui. Eidami šiek tiek toliau, galbūt norėsite ieškoti ir valdomų „WordPress“ prieglobos funkcijų, tokių kaip svetainių atsarginės kopijos ir automatiniai atnaujinimai.

Norėdami gauti konkretesnės pagalbos renkantis „WordPress“ prieglobą, skaitykite mano straipsnį apie „WordPress“ prieglobos rekomendacijas.

Tada:
Pagalba klientams

Dabar:
Klientų palaikymo prieigos ir reagavimo laikas

Klientų palaikymas vis dar yra viena iš svarbiausių jūsų žiniatinklio prieglobos dalių. Tačiau nebeįmanoma priimti palaikymo tik ribotą valandų skaičių arba per vieną ar du kanalus. Nepriimtina siūlyti tik palaikymą telefonu. Šiomis dienomis turite įsitikinti, kad jūsų žiniatinklio priegloba teikia daugybę palaikymo būdų ir palaikymo komandą, kuri veikia 24/7/365.

Labai rekomenduoju pasirinkti žiniatinklio prieglobą, kurioje yra 24 × 7 palaikymas telefonu, el. Paštu, palaikymo bilietas ir tiesioginiai pokalbiai. Be to, taip pat galite rasti kai kurias prieglobos įmones, tokias kaip „InMotion Hosting“, kurios teikia palaikymą per „Skype“.

Tada:
Žiniatinklio programos

Dabar:
Svetainių kūrėjai

Anksčiau galėjai ieškoti „cPanel“ prieglobos plano, kuriame būtų visos žiniatinklio programos, kurias galima rasti iš šios sąsajos, be turinio valdymo sistemų, tokių kaip „WordPress“, „Drupal“ ir „Joomla“. Tačiau šiomis dienomis daugelis interneto prieglobos pirkėjų ieško greitų ir lengvų svetainių. Sėkmingai dirbant tokioms svetainių bendrovėms kaip „Wix“ ir „SquareSpace“, daugelis žiniatinklio prieglobos kompanijų dabar siūlo svetainių kūrėjus su savo priegloba.

Pavyzdžiui, „A2 Hostingas“, „GreenGeeks“ ir „HostGator“ yra tik keletas žiniatinklio prieglobų, neseniai pridėjusių svetainių kūrėjus į savo pasirinkimą. „WordPress“ vartotojams „InMotion Hosting“ įtraukė „BoldGrid“ svetainės kūrėją į savo prieglobos planus jau keletą metų.

Tada:
Žiniatinklio serverio sauga

Dabar:
Svetainių sauga

Saugumas buvo, yra ir visada bus didelis veiksnys žiniatinklio prieglobos sėkmei ar nesėkmei. Tačiau nors saugumo dėmesys anksčiau buvo nukreiptas į serverio lygį, šiomis dienomis svarbu atpažinti ir atkreipti dėmesį į saugą tiek interneto, tiek žiniatinklio programų lygiu..

Pvz., Nors tokios funkcijos kaip virusų skenavimas ir serverio stebėjimas vis dar svarbios, jūs taip pat norite ieškoti DDoS apsaugos ir nemokamų SSL sertifikatų. Ir siekdami maksimalios svetainės apsaugos, galbūt norėsite ieškoti ir tokių svetainių saugos parinkčių, kaip „Sucuri“, kuriuos dabar siūlo daugybė žiniatinklio savininkų..

Tada:
Papildomos dovanėlės

Dabar:
Valdomos paslaugos

Anksčiau galėjote naršyti žiniatinklio prieglobos planą ir sužinoti, kokios papildomos funkcijos ar nemokamos programos buvo įtrauktos. Tai gali būti reklamos kreditai, rinkodaros paslaugos ar programinės įrangos programos. Nors kai kurios prieglobos įmonės vis dar įtraukia šias paslaugas, jos nėra tokios gausios, kaip kadaise. Dar svarbiau, kad šios papildomos nemokamos prekės tikrai nėra tai, ko rekomenduoju jums ieškoti, jei jus domina premijų funkcijos. Vietoje to, kas iš tikrųjų turėtų būti sutelktas šiomis dienomis, yra kas, jei valdomos prieglobos funkcijos būtų įtrauktos į jūsų prieglobos planą.

Valdomos prieglobos funkcijos, nesvarbu, ar jos apima automatinius atnaujinimus, automatizuotas atsargines kopijas, iniciatyvias saugos funkcijas ir kt., Ne tik padeda efektyviai veikti jūsų svetainėje ir veikia, bet ir gali atlaisvinti tam tikrą laiką, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į savo verslą, kurti daugiau turinio arba praleiskite laiko kitiems projektams.

Žiniatinklio prieglobos pasirinkimas: konkrečios rekomendacijos

Čia yra keletas konkrečių rekomendacijų, susijusių su žiniatinklio priegloba, atsižvelgiant į jūsų patirtį ir svetainės reikalavimus.

Pradinis lygis: Jums sukurtos svetainės

Žmonės, neturintys jokios svetainės ar techninės patirties, dažnai nori greičiausio ir paprasčiausio būdo sukurti ir paleisti svetainę. Čia tikriausiai norėsite pažvelgti į vieną iš svetainių kūrimo parinkčių, kur galite įvesti pagrindinę informaciją į svetainių kūrimo vedlį ir sukurti savo svetainę. Tinklalapių kūrėjas taip pat yra gera idėja, jei jums tikrai reikia internetinės brošiūros ar pagrindinės svetainės. Du geri variantai yra šie:

Wix.com

„GoDaddy GoCentral“

Pradedantiesiems, turintiems tam tikros patirties: svetainių kūrėjai ir paprastos sąsajos

Kita prieglobos planų grupė skirta tiems, kurie turi šiek tiek patirties, vis dar nori lengvo būdo sukurti savo svetainę, tačiau nori šiek tiek daugiau kontrolės. Tiems pirkėjams rekomenduočiau pažiūrėti:

„iPage“

„Bluehost“

„IPage“ ir „Bluehost“ turi patogią vartotojo sąsają ir suteikia jums galimybę naudoti svetainių kūrimo įrankį, kad lengvai sukurtumėte savo svetainę, arba naudodamiesi turinio valdymo sistema, pvz., „WordPress“. „Bluehost“ yra idealus pradedantiesiems „WordPress“ vartotojams.

Patyrę svetainių savininkai: išplėstinės parinktys ir atnaujinimo galimybės

Tiems iš jūsų, kurie turi svetainių kūrimo patirties ir turi tam tikrų techninių žinių, norėsite prieglobos plano, kuriame būtų keletas išplėstinių parinkčių, taip pat galimybę atnaujinti ateityje. Pvz., Rinkodaros specialistai, verslininkai ir patyrę tinklaraštininkai, kuriems reikia sukurti kelias svetaines, galėtų gauti naudos iš:

Žiniatinklio prieglobos centras

„GreenGeeks“

Tiek „Web Hosting Hub“, tiek „GreenGeeks“ siūlo neribotą domenų prieglobą ir daugybę programinės įrangos programų, kurias galite naudoti savo svetainės funkcionalumui pagerinti. Ir abi šios hostingo kompanijos siūlo sudėtingesnius paketus, jei ateityje prireiks daugiau energijos.

Verslo svetainių savininkai: patobulintos techninės savybės elektroninei prekybai ir verslui

Verslo ir el. Prekybos svetainėms, be aukščiausios klasės aparatinės įrangos ir palaikymo, reikalingos kelios unikalios funkcijos. Daugelis žiniatinklio prieglobos įmonių reklamuoja verslo prieglobos planus, tačiau aš tikrai rekomenduočiau pagalvoti apie:

„InMotion“ talpinimas

A2 talpinimas

Tiek „InMotion Hostingas“, tiek „A2“ priegloba apima maitinimo, našumo ir palaikymo funkcijas, kurias privalo turėti visos verslo svetainės. Kaip tas, kuris daugelį metų buvo abiejų kompanijų klientas, neabejotinai jaučiu, kad „InMotion“ ir „A2“ yra puikus pasirinkimas.

Įmonės lygis: VPS ir skirti serveriai

Galiausiai, reikliausiems tinklalapiams, kuriems reikalingas įmonės lygio našumas, turite pasižiūrėti VPS ir dedikuotų serverių talpinimo planus. Yra nemažai papildomų veiksnių, į kuriuos reikia atsižvelgti perkant tam skirtą ar VPS serverio planą. Jei manote, kad jums reikia tokio lygio energijos ir apdorojimo, rekomenduočiau pažvelgti į:

Skystas internetas

„InMotion“ talpinimas

Tiek „Liquid Web“, tiek „InMotion“ turi daugybę puikių VPS ir specialiojo prieglobos planų.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map