Įsitikinkite, kad jūsų verslo žiniatinklio priegloboje yra šios funkcijos

pagrindinės verslo prieglobos funkcijos


Kiekvienam verslui reikalinga svetainė. Bet kaip atskirti savo svetainę nuo likusios konkurencijos? Nors šiomis dienomis lengviau nei bet kada susikurti savo buvimą internete, kurdami verslo svetainę, jūs negalite tiesiog sudėti kelių pastraipų ir poros nuotraukų ir tikėtis laimėtojo. Jums reikia kokybiško turinio. Tačiau net ir už jo ribų yra keletas esminių elementų, kurių jums reikia norint išlaikyti sėkmingą verslo svetainę. Pažvelkime į kai kuriuos čia.

10 pagrindinių sėkmingo verslo svetainės prieglobos elementų

1. Verslo aparatūra
Jūsų žiniatinklio serveriuose turėtų būti kietojo kūno diskai (SSD) ir tinkami ištekliai (atmintis, procesoriaus branduoliai, RAID saugykla), kad jūsų įmonės svetainė galėtų greitai ir patikimai talpinti..

2. Optimizuota talpyklos aplinka
Tinklalapių sparta ypač svarbi verslo svetainėms. Dėl nedidelio delsimo jūsų potencialus klientas gali pasitraukti iš vieno iš konkurentų. Jei norite įsitikinti, kad jūsų svetainė greitai įkeliama ir suteikia geresnę patirtį lankytojams, įsitikinkite, kad jūsų žiniatinklio prieglobos plane yra speciali patentuota ar optimizuota technologija, kuri suteikia talpyklą, kad pagreitintų jūsų tinklalapio įkėlimo laiką..

3. Automatinis duomenų atsarginis kopijavimas
Nors jūs visada turėtumėte pasidaryti savo duomenų atsargines kopijas tik tam, kad būtumėte saugūs, jūsų žiniatinklio priegloba turėtų teikti automatizuotas kasdienes jūsų svetainės duomenų atsargines kopijas. Be to, verslo svetainėje turėtumėte įsitikinti, kad yra pakankamas atsarginių kopijų skaičius, iš kurių galite pasirinkti atkuriamą versiją. Mes teikiame pirmenybę bent 30 dienų atsarginiam žurnalui.

4. Aktyvus saugumas
Be svetainės atsarginės kopijos, jūsų verslo svetainė taip pat turėtų būti apsaugota nuo kenkėjiškų išpuolių, naudojant tokias funkcijas kaip DDoS švelninimas ir aktyvią apsaugą, pavyzdžiui, kenkėjiškų programų nuskaitymą..

5. Neribotas saugojimas ir pralaidumas
Sandėliavimas ir pralaidumas šiomis dienomis dažniausiai nekelia daug problemų. Tačiau kadangi jūsų verslas gali staiga pakilti ir tapti labai populiarus, niekada nenorėsite jaudintis dėl viršijančios saugojimo ar duomenų perdavimo ribos. Laimei, dabar daugelyje žiniatinklio prieglobos planų yra ši funkcija.

6. Programinės įrangos programos
Kaip ir daugybė skirtingų verslo tipų, yra daugybė programinės įrangos programų, kurias galite pasirinkti norėdami sukurti savo verslo svetainę. Taip pat galbūt norėsite išbandyti skirtingas svetainių platformas, kad sužinotumėte, kuri iš jų geriausiai tinka jūsų klientams. Paprastai į jūsų žiniatinklio prieglobos planą įeina kelios programinės įrangos parinktys. Tačiau mes rekomenduojame jums ieškoti „cPanel“ prieglobos plano, kuriame yra „Softaculous“ programinės įrangos diegimo programa. Šie žiniatinklio prieglobos planai paprastai apima šimtus programinės įrangos programų.

7. Reaktyvus klientų aptarnavimas
Klientų palaikymas yra viena iš svarbiausių jūsų žiniatinklio prieglobos plano dalių. Ir jei turite verslo svetainę, tikrai norite greitos prieigos prie žiniatinklio prieglobos klientų palaikymo komandos ir greitos pagalbos. Įsitikinkite, kad jūsų prieglobos plane yra telefono, el. Pašto ir tiesioginių pokalbių palaikymo parinktys.

8. Neribotas el. Paštas
El. Paštas vis dar yra efektyviausias būdas parduoti verslą. Jūsų verslo žiniatinklio prieglobos plane turėtų būti neribotos el. Pašto funkcijos, tokios kaip paskyrų ir žinučių skaičius. Be to, šlamšto filtravimas ar apsauga gali padėti bent jau sumažinti erzinančių nepageidaujamų laiškų skaičių.

9. SSL sertifikatai
SSL nebėra prabanga ar pasirenkama funkcija. Visose verslo svetainėse turėtų būti naudojamas „https“, nes „Google“ ir žiniatinklio naršyklės dabar pažymi šias svetaines be SSL kaip nesaugias. Nors galite įsigyti SSL sertifikatą iš savo žiniatinklio prieglobos, daugelyje žiniatinklio prieglobos planų dabar yra nemokami „Šifruokime SSL sertifikatus“. Jie taip pat įdiegs juos jums.

10. Paieškos sistemos rinkodara
Nors darbus galite atlikti patys, kai kuriuose interneto prieglobos planuose kaip premiją bus pateikiami paieškos varikliai ir paieškos sistemų reklamavimo kreditai. Ši papildoma pagalba atliekant natūralią ir mokamą paiešką gali padėti reklamuoti jūsų svetainę.

Daugelis žiniatinklio prieglobos specialistų tvirtina, kad turi verslo žiniatinklio prieglobą. Bet tikrame verslo žiniatinklio prieglobos plane turėtų būti aukščiau išvardytos funkcijos. Jei šiuo metu perkate tinkamą verslo žiniatinklio prieglobos planą, įsitikinkite, kad įsigijote šiuos elementus prieš prisiregistruodami tam prieglobos planui.

Peržiūrėkite mūsų smulkaus verslo žiniatinklio prieglobos vadovą čia

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map