Оглядовий огляд

прес-огляд


Якщо ви шукаєте Оглядові відгуки, ось мій особистий досвід роботи з керованим хостингом WordPress. Заснована в 2010 році, Pressable швидко став одним з найбільш вражаючих хостів WordPress. В моєму Оглядовий огляд, ми розглянемо налаштування нового веб-сайту WordPress та які функції ви отримуєте.

Плани хостингу під тиском

хостинг-плани, що надаються
Натискання підходить для всіх типів веб-сайтів WordPress – все – від блогів та менших сайтів аж до складніших веб-сайтів та сайтів для клієнтів агентства.

Pressable має чотири різні керовані плани хостингу WordPress:
Особисті – Дозволяє розміщувати 5 веб-сайтів.
Стартер – Дозволяє розміщувати 10 веб-сайтів.
Про – включає більше ресурсів і дозволяє розмістити 20 сайтів.
Агентство – Дозволяє створити 50 сайтів для клієнтів.
Рішення для підприємств також доступні на Pressable.

Особливості хостингу під тиском

Плани, що управляються хостингом WordPress від Pressable, наповнені вражаючими можливостями. У поєднанні з кількістю веб-сайтів, які ви можете створити з кожним планом, ви отримуєте велику цінність з кожним рівнем хостингу (Personal, Starter, Pro, Agency). Серед можливостей, що входять до вашого плану хостингу для Pressable, є:

 • Особливості режиму розробки / виробництва
 • Клонування веб-сайтів для швидшого створення сайту
 • Мережа доставки вмісту
 • Безкоштовні шифруємо SSL-сертифікати
 • Можливість доступу до співпрацівників
 • Кешування веб-сайтів
 • Оптимізація на стороні сервера
 • Сканування та видалення зловмисних програм
 • Jetpack Premium
 • Виділена підтримка WordPress

Реєстрація з натисканням

натискання-реєстрація
Pressable надає безкоштовний 15-денний пробний період, де ви можете перевірити їх хостинг. Однак для реєстрації вам потрібно ввести дані вашої кредитної картки. Процес реєстрації був дуже простим, і ви отримаєте електронний лист для підтвердження електронної пошти та вітальне повідомлення. Після підтвердження електронної пошти ви зможете негайно розпочати створення свого веб-сайту.

Привітальне повідомлення електронної пошти містить також посилання на безкоштовну електронну книгу про те, як Pressable може допомогти вам досягти успіху, базу знань, що надається, та підтримку чату Pressable.
натискання-привітання-електронна пошта

Час надання веб-сайту

Мені подобається, як Pressable налаштував процес створення сайту WordPress. Спочатку ви можете створити веб-сайт у режимі розробки, де ви можете створювати та тестувати речі. Ви отримаєте облікові дані для входу в електронному повідомленні під час створення веб-сайту. Коли ви хочете, щоб ваш веб-сайт почав працювати, ви підключаєте свій домен і встановлюєте його як основний домен для вашого сайту. Потім ви можете встановити свій веб-сайт у режимі виробництва, де кешування та ваш CDN активні.

Час надання веб-сайту Pressable було чудовим, тому що мій веб-сайт був створений і доступний в режимі розробки майже відразу.

Панель управління “Pressable”

натискання-пульт управління
Pressable зробив чудову роботу, представивши просту, просту у користуванні панель управління, яка дає вам швидкий доступ до всіх важливих функцій вашого хостинг-плану.

Після входу в систему ви можете швидко та легко створити новий сайт або отримати доступ до налаштувань або WP-адміністратора існуючого веб-сайту.
прес-додавання-новий сайт

На сторінці “Налаштування” з’являються піктограми на верхній панелі для додавання користувачів співавторів, редагування налаштувань резервного копіювання даних, доступу до PHPMyAdmin, переміщення сайту на Pressable та клонування вашого веб-сайту.

На сторінці “Налаштування” також можна переключитися між режимами розробки та виробництва, встановити домен і отримати доступ до налаштувань шифруваного протокола SSL..
тиск-безпека

Швидкість та продуктивність веб-сайту

Загалом, швидкість роботи та ефективність веб-сайту від Pressable була вражаючою. Центр обробки даних Pressable розташований у Техасі, тому не дивно, що швидкість веб-сайту була найшвидшою у Центральному регіоні. Однак в інших регіонах швидкість веб-сайту також була дуже хорошою.

Ось деякі з наших зразкових тестових результатів:
результати тестування швидкості натискання

Автоматичне резервне копіювання веб-сайтів

Pressable включає резервне копіювання даних двома різними способами. По-перше, ви можете скористатися функцією резервного копіювання на панелі керування; однак вам потрібно буде налаштувати обліковий запис на Amazon або Rackspace. Крім того, ви також можете скористатись опцією резервного копіювання в Jetpack, яка включена у ваш план хостингу. У плані керованого хостингу я вважаю за краще створити резервну копію даних та відновити її трохи обтічніше. Однак із наданими двома методами резервного копіювання на веб-сайті ви маєте охопитись.

Постановка сайту на веб-сайті

В даний час Pressable не має справжнього режиму постановки. Ви можете працювати в режимі розробки або виробництва. Різниця між ними полягає в тому, що в режимі розробки кешування та CDN вимкнено. Мені дуже подобається ця функція, особливо коли ви робите початкову розробку свого веб-сайту. Сподіваємось, у майбутньому Pressable додасть повну платформу для розміщення веб-сайту. У поєднанні з режимами їх розробки та виробництва це було б приголомшливо.

Підтримка клієнтів

Я напевно вражений підтримкою клієнтів у Pressable. Це насправді починається під час реєстрації, коли ви отримаєте дзвінок від команди Pressable, яка пропонує допомогу в перенесенні сайтів або, якщо потрібно, допоможе в будь-яких проектах. Я вважав, що команда підтримки дуже чутлива, корисна та ввічлива. Можна сказати, що вони прагнуть надати правильні рішення для кожного замовника. Час відповіді на підтримку чату в реальному часі також було чудовим.
підтримка натискання наживо-чатуПідтримка чату в реальному часі на Pressable

Pressable пропонує підтримку телефону, електронної пошти та чату. І хоча зараз офіційні години підтримки чату – з 8:00 до 22:00. За словами Центрального Часу, Клаудія Куенто, старший стратег із клієнтів компанії Pressable, вони незабаром додадуть підтримку 24 × 7, що є чудовою новиною.

Рекомендація

Що стосується Pressable, ключове слово для мене є потенційним. В даний час вони забезпечують міцну основу для хостингу WordPress, який включає в себе чудовий інтерфейс для клієнтів, чуйну підтримку клієнтів та чудовий час надання веб-сайтів. І я можу бачити, як вони ростуть і конкурують з найкраще керованими постачальниками сервісів WordPress. Сподіваємось, ми продовжимо бачити вдосконалення та інновації від команди Pressable, які включатимуть такі функції, як повноцінна платформа для розміщення веб-сайтів. Також я з нетерпінням чекаю розширення підтримки прямого чату на 24 × 7.

Наразі Pressable є дійсним варіантом для власників сайтів WordPress, які шукають більшу цінність, включену в свій керований план хостингу WordPress. Наприклад, плани хостингу Pressable дозволяють розміщувати від 5 до 50 веб-сайтів, а також вражаючі функції веб-сайту та функції безпеки. Натискання, безумовно, варто переглянути. І пам’ятайте, ви отримуєте безкоштовну 15-денну пробну версію.

Клацніть тут, щоб отримати докладнішу інформацію про Pressable

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map