Recenze setrvačníku

Recenze setrvačníku


AKTUALIZACE červen 2019: Setrvačník nyní získal společnost WP Engine! Zůstaňte naladěni pro další podrobnosti, když se dostanou pod záhyb WP Engine. Flywheel prozatím nabízí své vlastní hostingové plány.

Přestože jsou novější společností a méně známé než ostatní, Flywheel se stává větším hráčem v oblasti hostování WordPress. Ve skutečnosti WordPress.org nyní rozpoznává Flywheel jako jednu z jejich doporučených webhostingových společností. Setrvačník se zaměřuje výhradně na spravovaný hosting WordPress. Nabízejí hostingové plány pro osobní webové stránky, jakož i profesionální a vlastní hostingové balíčky.

Registrace

Registrace na setrvačníku je velmi přímočarý proces. I když je registrační proces snadný, stejně jako jiné spravované hostingové plány WordPress, není možné použít existující doménu (například tu, kterou již máte na GoDaddy). Doménu je třeba přidat později a poté z ní učinit primární. Ve skutečnosti jsem se musel obrátit na zákaznickou podporu, aby mi pomohl, když jsem se snažil to 404 chyba. Dokázali problém napravit.

Nastavení účtu a ovládací panel

Setrvačník Vytvořit web
Vytvoření webu na Flywheel je také velmi snadné. Stačí zadat své informace o správci WordPress.
Setrvačník Vytvořit web WordPress

Opravdu se mi líbí, že si můžete vybrat z 10 různých umístění datových center po celém světě. Určitě to mělo vliv na rychlost webových stránek.
Setrvačník Výběr datového centra

Vytvoření a připravenost našeho webu trvalo trochu méně než půl hodiny. Po dokončení procesu obdržíte e-mailové upozornění.
E-mail připravený ke setrvačníku

Ovládací panel setrvačníku je dalším velkým plusem. Líbí se mi, jak opravdu zjednodušili rozvržení a usnadnili nalezení všeho.
Řídicí panel setrvačníku

Jedinou funkcí, kterou bychom rádi přidali na palubní desku, je výrazný odkaz, jak kontaktovat zákaznickou podporu.

Prémiové funkce

Setrvačník poskytuje automatické denní zálohy, ke kterým máte snadný přístup z ovládacího panelu. Ruční zálohování můžete také kdykoli vytvořit kliknutím na tlačítko na stránce Zálohy.
Zálohy setrvačníku

Pro větší bezpečnost se nám líbí, jak vám Flywheel umožňuje přidat ochranu vašich hesel na váš web. Můžete jej nastavit přímo z ovládacího panelu setrvačníku. Poté, abyste se dostali na svůj web, budete muset toto heslo zadat. Tato funkce je skvělá, pokud potřebujete zabránit přístupu na svůj web kvůli údržbě atd.
Nastavení ochrany setrvačníku heslem

Paging považujeme za nezbytnou funkci jakéhokoli spravovaného hostingového plánu WordPress. Zajímavé je, že Flywheel vám umožní použít pracovní místo pro testování a implementaci změn. Avšak v současné době (alespoň když jsem si tam koupil účet) je inscenace stále považována za funkci beta od společnosti Flywheel. Musíte specificky informovat zákaznickou podporu, která bude nastavena pro inscenování.
Setrvačník Staging Beta

Proces představování na Flywheel pro mě skutečně fungoval skvěle a doufám, že jej brzy z beta verze odstraní a tuto funkci plně implementují..

Výkon webových stránek

Jednou z nejlepších výhod Flywheelu je, že si můžete vybrat z 10 datových center z celého světa. Při našem testování to opravdu změnilo rychlost webových stránek. Setrvačník se jeví jako dobrá volba pro hostování, pokud se vaše cílové publikum nebo zákaznická základna nachází hlavně kolem oblasti vašeho datového centra. Při testování blíže k výběru našeho datového centra (západní pobřeží) jsme měli velká rychlostní čísla. Čísla bohužel při testování z jiných oblastí nebyla tak dobrá, takže to vypadá, že zde musí setrvačník udělat trochu práce. Výkon byl stále dobrý – prostě ne tak působivý dále od našeho datového centra.

Zákaznická podpora

Podpora v Flywheelu byla skvělá, když jsem se dokázal spojit s agentem. Podpora live chatu Flywheel bohužel není k dispozici 24/7 – a nemyslíme to jen v noci. I v poledne byly živé rozhovory nedostupné. Ve skutečnosti jsou pracovní doby podpory na Flywheel uvedeny od 9:00 do 19:00. centrální čas. Určitě bychom rádi viděli 24hodinovou podporu. Bylo by také hezké, kdyby na ovládacím panelu jejich účtu bylo výraznější spojení s podporou zákazníků.

Doporučení

Navzdory několika problémům, které jsem zmínil výše, se nám Flywheel opravdu líbí a rozhodně je považujeme za seriózního hráče v spravovaném hostingovém poli WordPress. A pokud dokážou podepřít ty oblasti, kde by mohlo dojít k nějakému zlepšení, mohl by se Flywheel ocitnout na vrcholu seznamu.

Setrvačník
Recenze Michael James dne
11. července.
four_and_half_stars_rating
Hodnocení: 4.5

Klikněte zde pro více informací o Flywheel Hosting

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map