Найкращий хостинг WordPress для агентств

кращий wordpress-хостинг для агентств


Якщо ви запускаєте агентство WordPress або маєте існуюче і шукаєте найкращий веб-хостинг для вас та ваших клієнтів, ось мої основні рекомендації щодо найкращий хостинг WordPress для агентств.

Зрозуміло, що керований хостинг зазвичай кращий для агентств WordPress. Додаткові особливості преміум-класу та експертна підтримка, які ви отримуєте, дозволяють вам більше зосередитися на створенні чудових веб-сайтів WordPress для своїх клієнтів. І ось, мої найкращі три рекомендації тут справді чудово керовані постачальники послуг WordPress.

WP двигун

WP двигун

WP Engine є і був моїм найкращим вибором для керованих ситуацій з хостингом WordPress. Вони мають плани хостингу для всіх типів веб-сайтів – від запуску сайтів та блогів аж до корпоративних WordPress-додатків. Крім того, WP Engine також має комплексну платформу та середовище для агентств та розробників WordPress.

Прихильність WP Engine щодо хостингу WordPress виплачує великі дивіденди своїм клієнтам. Преміум-функції, видатна продуктивність та експертна підтримка клієнтів зробили їх золотим стандартом для керованого хостингу WordPress. Що стосується швидкості та масштабованості для ваших сайтів WordPress, оптимізована платформа WP Engine з їх власною технологією EveryCache стабільно забезпечує чудові результати.

Розробники та агенції WordPress можуть скористатися окремими робочими середовищами, які надає WP Engine. Ви можете використовувати тестову установку для розробки, а також ви можете легко створити веб-сайт для тестування змін, перш ніж перемістити їх у виробництво. WP Engine також був лідером у наданні агенціям та розробникам способів легко передати право власності на виставлення рахунків та хостинг своїм клієнтам за допомогою передавальної установки та функцій передачі рахунків..

На додаток до щоденних автоматизованих резервних копій, зручна панель керування WP Engine також забезпечує простий доступ для створення точок резервного копіювання даних на момент запиту. І ви можете відновити свої дані за останні 40 точок відновлення! Ви також можете отримати доступ до інструмента продуктивності сторінки, щоб отримати рекомендації щодо оптимізації веб-сайтів.

Безпека також є основним напрямком роботи в WP Engine. Поряд зі спеціалізованою командою з інженерної безпеки, ви можете включити можливість двофакторної аутентифікації для підвищення безпеки.

І, придбавши StudioPress, WP Engine також включає в себе Genesis Framework і безкоштовні теми StudioPress з усіма своїми керованими планами хостингу WordPress..

Чи є якісь негативи з WP Engine? Але, хоча оновлення їх платформи цифрового досвіду до лінійки планів хостингу тепер надає ще кращі функції, відбулося незначне зростання цін, а також зменшення кількості веб-сайтів, які дозволяє кожен план. Однак усі плани хостингу WP Engine є чудовими та забезпечують найкращий керований досвід хостингу для всіх власників сайтів WordPress – включаючи агенції та розробники.

Плани хостингу WP Engine

wp-engine-hosting-плани

Як ви бачите вище, WP Engine не має стільки наборів структурованих хостинг-планів – за винятком планів зростання та масштабування. Однак ви можете зв’язатися з ними та легко встановити спеціальний пакет хостингу, якщо вам потрібна інша чи спеціальна конфігурація.

Якщо ви хочете найкращого поєднання функцій хостингу WordPress, продуктивності веб-сайту та експертної підтримки клієнтів для вашого агентського бізнесу, то WP Engine має стати вашим першим рахунком.

Переваги та недоліки двигуна WP

Плюси:

 • Власна технологія EverCache для швидшої швидкості
 • Включає Genesis Framework і безкоштовні теми StudioPress
 • Включає умови розвитку, постановки та виробництва
 • Перекладні встановлення та переказ рахунків для ваших клієнтів
 • Автоматичне щоденне резервне копіювання та відновлення на 40 точок
 • Резервні копії знімка
 • Автоматизовані сертифікати SSL
 • Керовані оновлення WordPress Core
 • Повна функція Постановка одним клацанням миші
 • Включає повністю керований глобальний CDN
 • Двофакторна автентифікація для підвищення безпеки
 • Виділена команда з інженерної безпеки
 • Включає інструмент інформаційної панелі ефективності сторінки

Мінуси:

 • Більш висока вартість більше веб-сайтів

Клацніть тут, щоб отримати докладнішу інформацію про WP Engine

Рідка павутина

Рідкий хостинговий веб-хостинг

Рідкий веб – ще одна видатна можливість для тих, хто шукає керований хостинг WordPress. Що стосується веб-хостингу для агентств та розробників, вони пропонують одну з найкращих комбінацій преміальних функцій та кількості веб-сайтів, які ви можете створити з кожним планом хостингу.

Рідка Web зосереджується на розміщенні важливих веб-сайтів, що займаються місією. І якщо вам потрібен хостинг для декількох сайтів WordPress, функції, що входять до їх хостинг-планів, незамінні – починаючи з iThemes Sync. iThemes Sync – найкращий інструмент для агентств, що керують кількома сайтами WordPress. За допомогою iThemes Sync ви можете відстежувати ефективність роботи своїх веб-сайтів та надсилати звіти своїм клієнтам. Це також значно спрощує процес оновлення тем та плагінів на кількох веб-сайтах.

Окрім iThemes Sync, агенції та розробники WordPress також можуть скористатися автоматичними оновленнями плагінів і стисненням зображень, щоденними автоматизованими резервними копіями, справжньою середовищем інсценування веб-сайтів та автоматичним SSL. Що також приємно в рівному Інтернеті, це те, що вони не встановлюють перегляд сторінки або обмеження кількості відвідувачів.

Команда WordPress у Liquid Web дуже вражає. Вони зібрали групу високо талановитих, яка може надати експертну підтримку. Було декілька випадків, коли агент підтримки просто надав посилання на довідковий документ, де я думав, що вони могли надати більше допомоги. Однак вони можуть бути лише поодинокими випадками, оскільки більшість разів Рідка павутина надає чуйну та корисну підтримку.

Рідкі плани веб-хостингу

ліквідні веб-хостинг-плани

Рідкий веб пропонує більше варіантів планів хостингу WordPress. Вони мають найкращий баланс між преміум-функціями та кількістю веб-сайтів, які ви можете створити з кожним планом. Якщо ви шукаєте найкращі функції хостингу для WordPress, але також вам потрібен хостинг для більшої кількості веб-сайтів, то Liquid Web – це правильний вибір.

Рідкі веб-переваги та недоліки

Плюси:

 • iThemes Sync включено для управління кількома сайтами
 • Автоматичні оновлення плагіна
 • Автоматичне стиснення зображення
 • Немає перегляду сторінки або обмеження трафіку
 • Автоматичні сертифікати SSL
 • Повний доступ до сервера
 • Автоматичні щоденні резервні копії, що зберігаються за межами сайту
 • Включений істинний веб-сайт

Мінуси:

 • Підтримка клієнтів Не настільки послідовна, як інші

Клацніть тут, щоб отримати докладнішу інформацію про рідкий веб

Пресовані

Пресовані

Pressable не тільки забезпечує чудовий керований хостинг WordPress для агентств та розробників, але також надає додатковий акцент на підведенні підтримки клієнтів на наступний рівень. І у них є лінійка плану хостингу, ідеально орієнтована на агенції WordPress. Насправді, з точки зору кількості сайтів, які ви можете створити, порівняно з ціною хостингових планів, Pressable пропонує найкращу цінність.

Якщо підтримка клієнтів є для вас найбільш важливою, то вам слід обов’язково врахувати Pressable. Підтримка – це те, що відокремлює їх від конкуренції. Починаючи з персоналізованого борту, який ви отримуєте, Pressable прагне забезпечити найкращий та найпростіший досвід хостингу. Вони зателефонують вам після реєстрації, щоб переконатися, що все в порядку.

Поряд із можливістю розміщення більше веб-сайтів у кожному плані, Pressable включає в себе чудові функції для агентств та розробників, такі як доступ до співпрацівників, щоб ви могли надавати та відкликати доступ до своїх веб-сайтів, щоб ваша команда та ваші клієнти могли брати участь у робочому процесі. Крім того, Pressable має багато зв’язків у спільноті WordPress. Таким чином, вони можуть підключити вас до зовнішніх ресурсів, якщо вони вам потрібні (наприклад, розробники плагінів, маркетинг тощо).

Платформа WordPress хостингу, що надається, включає вбудований кешування, автоматичне резервне копіювання даних та оптимізовані сервери. Ви також отримуєте середовище для клонування та інсценування. Інструмент для клонування економить ваш час, дозволяючи швидко дублювати веб-сайти, тому вам не потрібно починати з нуля під час роботи над новим проектом. Постановочна функція веб-сайту не є повноцінною платформою для постановки, а дозволяє перемикатися між режимами розробки та виробництва. Хоча це корисно під час початкової розробки вашого веб-сайту, сподіваємось, в майбутньому Pressable буде включати повний функціонал розміщення веб-сайту.

Плани хостингу під тиском

хостинг-плани, що надаються

За допомогою Pressable ви можете налаштувати свій веб-план хостингу в Інтернеті на основі кількості веб-сайтів або перегляду сторінок. Pressable надає тут найбільшу цінність щодо ціни та кількості веб-сайтів, які ви можете створити з кожним планом хостингу. Якщо підтримка клієнтів – це найважливіше для вас, і ви хочете створити багато веб-сайтів за нижчою ціною, тоді Pressable – це правильний вибір.

Переважні переваги та недоліки

Плюси:

 • Персоналізований борт на борту
 • Необмежене зберігання SSD
 • Включає доступ для співпрацівників для роботи з вашою командою та клієнтами
 • Платформа включає вбудований кешування
 • Включає Global CDN
 • Проактивне обслуговування включає оптимізацію сервера та оновлення версій
 • Включає в себе автоматичні резервні копії щодня та на вимогу
 • Включає JetPack Premium

Мінуси:

 • Не включає повну платформу для розміщення веб-сайтів

Клацніть тут, щоб отримати докладнішу інформацію про Pressable

Найкращий хостинг WordPress для агентств

wp-двигун

 • Власна технологія EverCache
 • Безкоштовні теми StudioPress
 • Перекладні встановлення
 • Переказ рахунків

Відвідайте веб-сайт WP Engine рідка павутина

 • iThemes Sync
 • Автоматичні оновлення плагіна
 • Автоматичне стиснення зображення
 • Немає перегляду сторінки або обмеження трафіку

Відвідайте рідкий веб-сайт пресований

 • Персоналізований борт на борту
 • JetPack Premium
 • Доступ до співпрацівників
 • Варіант клонування веб-сайту

Відвідайте веб-сайт, що надається

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector