Рідкий огляд веб-сторінок

рідкий веб-огляд


Кращий веб-хостинг 2018 рокуНайкращий виділений хостинг, найкращий керований WordPress хостинг наш Рідкий огляд веб-сторінок тут базується на керованому хостингу WordPress. Рідка мережа Web присвячена наданню преміальних хостинг-рішень своїм клієнтам. Незалежно від того, чи потрібні вам спеціалізовані сервери, послуги хмарного хостингу, керований WordPress або хостинг електронної комерції, Liquid Web зосереджується на допомозі власникам веб-сайтів, що належать до критичних місій. Своєю надзвичайно вражаючою командою, яка включає людей, таких як WordPress Evangelist Chris Lema та експерт з питань розвитку Джейсон Коспер, вони отримали миттєвий авторитет у преміум-хостингу.

Рідкі веб-сервіси

Ось товари та послуги, які Liquid Web пропонує:

 • Виділені сервери
 • Хмара VPS
 • Виділена хмара
 • Приватна хмара
 • Хмарні сайти
 • Керований WordPress
 • Керована WooCommerce
 • Хостинг електронної пошти
 • Спеціальні рішення

Рідкі плани веб-хостингу WordPress з веб-керуванням

На 2019 рік Liquid Web оновив свою лінійку хостингу WordPress, щоб включити ще більшу цінність та зробити її більш доступною для нових користувачів WordPress. Рідкий веб має чотири різні керовані плани WordPress, включаючи $ 29 мільйонів. Особистий план. Ось нові плани хостингу WordPress:

WordPress з керованою веб-програмою доступний у наступних планах:

Особисті:
$ 29 міс.
1 Веб-сайт
20 Гб пам’яті

Професійні:
99 доларів за місяць.
10 веб-сайтів
100 Гб пам’яті Позаштатний:
$ 69 міс.
4 Веб-сайти
40 Гб пам’яті

Бізнес:
149 доларів за місяць.
25 веб-сайтів
150 Гб пам’яті

* Усі керовані плани WordPress поставляються з пропускною здатністю 5 Тб.
** Також існують плани Enterprise для 100 сайтів і більше.

Рідкі веб-керовані можливості хостингу

 • Автоматичні оновлення плагіна
 • Стиснення зображень для більшої швидкості
 • Трафарет для швидшого розвитку майбутніх сайтів
 • iThemes Sync для управління кількома веб-сайтами
 • Немає перегляду сторінки або обмеження трафіку
 • Автоматичні щоденні резервні копії, що зберігаються за межами сайту
 • Автоматична SSL на всіх веб-сайтах
 • Повний доступ до сервера
 • Постановочні сайти
 • 24/7/365 Підтримка за допомогою телефону, електронної пошти чи прямого чату

Реєстрація в Рідкій мережі

Мені приємно сказати, що Liquid Web значно покращив час створення веб-сайтів. Процес реєстрації в Liquid Web дуже простий і простий. Вам просто потрібно ввести свій рахунок та платіжну інформацію, а також спосіб оплати.

Незабаром після цього ви отримаєте підтвердження замовлення разом із вітальним листом, в якому є всі інструкції, щоб розпочати роботу зі своїм сайтом WordPress. Ви також отримуєте окремі електронні електронні листи про кілька чудових функцій, які безкоштовно входять до вашого облікового запису Рідкі веб-сторінки: WPMerge.io та iThemes Security. Нижче я отримав докладнішу інформацію про ці функції.

Рідкий веб-інтерфейс користувача та панель управління

рідкий веб-wordpress-панель управління
І обліковий запис, і панелі управління WordPress у Liquid Web чудові. Насправді їх панель управління WordPress – це, мабуть, найкраще, що я коли-небудь бачив із керованого плану хостингу WordPress.

Макет робить речі дуже інтуїтивними та легкими у пошуку. Ви можете швидко отримати доступ до всіх важливих функцій вашого сайту WordPress, включаючи області адміністрування WordPress, PHPMyAdmin, версію PHP, перемикачі оновлення ядра та плагінів, захист паролем, резервне копіювання даних, встановлення та ін..

Швидкість та продуктивність веб-сайту

Що стосується швидкості та продуктивності веб-сайту, Liquid Web просто видатний. Під час тестування та досвіду використання рідинної веб-сторінки ми мали найкращі результати для нашого веб-сайту у всіх регіонах. Поєднання WordPress хостингової платформи Liquid Web разом із їх функцією стиснення зображень ставить їх на перше місце у списку, якщо ви шукаєте кращої швидкості веб-сайту за допомогою керованого плану хостингу. Я напевно вражений швидкістю веб-сайту, яку я відчував як на передньому, так і на задньому кінці свого сайту WordPress.

Дивіться наші результати зразків рідкої веб-сторінки нижче:
Рідкі тести швидкості веб

Автоматичні оновлення плагіна

Безумовно, одна з найбільш унікальних функцій, яку ви отримуєте за допомогою рідини Web, – це автоматичне оновлення плагінів WordPress. Хоча в цей час здається, що кожен хост пропонує автоматичні оновлення ядра WordPress, але застарілі плагіни можуть бути настільки ж небезпечними. Тож чудово бачити, що керований план хостингу фактично оновлює і ваші плагіни!

Ви можете ввімкнути або вимкнути автоматичні оновлення плагінів на панелі рідких веб-сторінок WordPress.
liquid-web-automatic-plugin-оновлення

Автоматичне резервне копіювання та відновлення даних

Функції резервного копіювання та відновлення даних у рідкій веб-мережі є найвищим показником. Ваші веб-сайти автоматично створюються резервними копіями щодня, а резервні копії зберігаються протягом 30 днів. Ви також можете вручну створити резервну копію в будь-який час. Ваші резервні копії доступні на інформаційній панелі керованого WordPress, де ви можете легко відновити дані або завантажити резервну копію.
резервні копії даних-web-даних

Постановка веб-сайту

Як я вже згадував раніше, ваш рідкий веб-обліковий запис включає WPMerge.io, який забезпечує функціонування інтерактивного веб-сайту. Поки плагін WPMerge.io вже встановлений, вам потрібно встановити свій пароль, і вам потрібно встановити з’єднання як на виробництві, так і на етапі копіювання вашого сайту WordPress.

Хоча для використання WPMerge потрібні додаткові кроки налаштування, після того, як ви все налаштуєте, перемістити зміни зі свого інсценізаційного веб-сайту на веб-сайт, який продається в реальному часі, дуже легко..
Постановка рідкого веб-сайту WPMerge

Рідка веб-підтримка клієнтів

Часи реакції на підтримку клієнтів рідкого Інтернету – чудові. Ви можете швидко отримати доступ до агента підтримки за допомогою прямого чату. І хоча я знайшов команду підтримки дуже корисною, Liquid Web найкраще підходить для досвідчених користувачів WordPress. У деяких випадках підтримка може надавати посилання на документ бази знань у відповідь на ваше запитання. Хоча це зазвичай корисно, ви можете очікувати більше досвіду роботи з керованим планом хостингу WordPress.

Знову ж таки, для досвідчених користувачів WordPress допомога, яку ви отримуєте від відділу підтримки, чудова. Але якщо ви новачок у WordPress або думаєте, що вам може знадобитися додаткова допомога, щоб перейти на ваш веб-сайт, є й інші керовані хости WordPress, які можуть бути краще підходять (наприклад, WP Engine, Pressable тощо)..

Висновок

Рідка Інтернет справді має дуже вражаючі функції керованого плану хостингу WordPress. Мені дуже подобається, що Liquid Web додав план старших рівнів витрат для користувачів одного сайту, яким потрібен хост WordPress. Я також ціную цінність, яку Liquid Web включає в себе інші плани хостингу WordPress – дозволяючи розміщувати більше сайтів, включаючи iThemes Sync для управління кількома сайтами WordPress.

Рідкий Інтернет, безумовно, у моєму списку рекомендацій для користувачів WordPress, які потребують критичного хостингу для своїх веб-сайтів. І, Рідка Інтернет – один з моїх найкращих виборів для агентств, які шукають керований WordPress хостинг. Цінність, про яку я згадував вище, разом із усіма вигідними унікальними функціями хостингу WordPress, які ви отримуєте, а також видатною швидкістю та продуктивністю веб-сайту роблять Liquid Web відмінним вибором.

Рідка Web найкраще підходить для досвідчених користувачів WordPress, які хочуть перейти на керовану платформу WordPress. Також Liquid Web ідеально підходить для WordPress агентств, розробників та консультантів, які потребують критичного хостингу для своїх клієнтів..

Клацніть тут для вашої рідкої знижки на веб-сайті

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector