SiteGround vs Pressable (2020. gada maijs)

apmeklējiet vietni vietnē apmeklējums-iespējams


Kā SiteGround salīdzina ar Pressable? Ja meklējat WordPress mitināšanu, šis SiteGround vs Pressable parādīs, kā viņi sacenšas, ja runa ir par visām svarīgajām pārvaldītā WordPress mitināšanas plāna funkcijām. Kaut arī SiteGround ir lētāka mitināšanas iespēja, Pressable arī sniedz lielu vērtību attiecībā uz funkcijām, kas iekļautas viņu mitināšanas plānos. Apskatīsim, kurš no šiem labākajiem WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem ir labāka izvēle jums.

Vietnes zemes un nospiežamās detaļas

Uzvarētājs

KategorijaSiteGroundVietneNospiežamspresējamsKomentāri
UzstādītUzvarētājsVietnes nodrošināšanas laiks ir lielāks.
Vadības panelisUzvarētājsUzvarētājsKakla saite. Abi vadības paneļi ir vienkārši un ērti lietojami.
Datu centriUzvarētājsVietnei Ground ir 5 datu centri 3 dažādos kontinentos.
Vietnes ātrumsUzvarētājsSkatīt zemāk
Drošības līdzekļiUzvarētājsSiteGround piedāvā Hack Alert uzraudzību, kā arī proaktīvu servera uzraudzību un mākslīgā intelekta Anti-Bot sistēmu, lai apturētu brutālu spēku uzbrukumus.
Datu dublēšana un atjaunošanaUzvarētājsVietnes vietne ietver automātisku datu dublēšanu ar jūsu mitināšanas plānu. Jūs varat atjaunot no pēdējām 30 dienām. Tagad tie ietver arī manuālas dublēšanas iespēju.
Automātiskā atjaunināšanaUzvarētājsVietnes vietne ietver automātiskus atjauninājumus gan WordPress kodolam, gan spraudņiem.
ServeriUzvarētājs
TīklsUzvarētājs
WordPress izstrādeUzvarētājsNospiežams ietver vietņu klonēšanu, izstrādes un ražošanas režīmus, kā arī iespēju piešķirt līdzstrādniekiem piekļuvi.
SSLUzvarētājsUzvarētājsKakla saite. Abas nodrošina SSL bezmaksas šifrēšanu.
ResursiUzvarētājs
IestudējumsUzvarētājsVietnes vietne nodrošina patiesu vietņu izkārtošanu ar vienkāršu veidu, kā pāriet no izkārtojuma uz ražošanu. Skatīt zemāk.
Klientu atbalstsUzvarētājsSiteGround stingrā atbalsta personāla apmācība ir acīmredzama viņu izcilajā klientu apkalpošanā. Skatīt zemāk
Naudas atdošanas garantijaUzvarētājsSiteGround piedāvā 30 dienu naudas atdošanas garantiju.
Cena / vērtībaUzvarētājsVietnes vietne ietver augstākās līmeņa pārvaldītas mitināšanas funkcijas par daudz zemākām izmaksām.

Vietnes ātrums un veiktspēja

Gan mūsu testēšanā, gan man personīgajā pieredzē ar šiem diviem tīmekļa mitinātājiem gan vietne SiteGround, gan Pressable nodrošina izcilu vietnes ātrumu. Viņi ir paveikuši lielisku darbu, optimizējot savu vidi WordPress.

Vietnes vietne īpaši izceļas, runājot par WordPress vietnes ātrumu – labāka nekā daudz dārgāku pārvaldīto WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Tā tas ir arī šajā gadījumā. Kaut arī Pressable nodrošina ātru vietnes darbību, vietne SiteGround faktiski ir labāka. Zemāk ir mūsu testa rezultātu paraugs.
vietnes ātruma pārbaude
presējams ātruma tests

Vietnes ātrums un veiktspēja ir vietne SiteGround.

Vietņu veidošana

Vietņu inscenējums ir interesanta kategorija, kad jāsalīdzina SiteGround un Pressable. Neviena no situācijām nav ideāla. Nospiežams nesniedz patiesu vietņu inscenējumu. Tajos ietilpst arī iespēja pārslēgties starp attīstības un ražošanas režīmiem. Izstrādes laikā kešatmiņas saglabāšana un CDN ir atspējoti. Lai arī man šī funkcija patīk, es gribētu, lai tā būtu iekļauta patiesā iestudēšanas platformā. Tikmēr SiteGround piedāvā patiesu vietņu inscenēšanas platformu, un tā ir ļoti laba. Tomēr inscenējums ir iekļauts tikai viņu augstākā līmeņa GoGeek mitināšanas plānā.

Tā kā SiteGround GoGeek plāns joprojām ir lētāks nekā daži premium pārvaldīti WordPress risinājumi, un tā kā tas ir ļoti labi izstrādāts, šeit uzvar vietnes SiteGround.

Datu dublēšana un atjaunošana

Vietnes un vietne nodrošina automatizētus rezerves risinājumus. Tomēr es noteikti dodu priekšroku vietnesGround dublēšanas un atjaunošanas funkcijām. Izmantojot vietni SiteGround, jūsu dati katru dienu tiek automātiski dublēti, un jūs varat izvēlēties atjaunot datus no pēdējām 30 dienām pēc dublēšanas. Turklāt SiteGround ir vēl vairāk uzlabojis datu dublēšanu, pievienojot iespēju nepieciešamības gadījumā veikt manuālu dublēšanu.

Nospiežams sniedz jums divus atšķirīgus vietņu dublēšanas veidus. Varat izmantot dublēšanas funkciju, kas pieejama no vadības paneļa, tomēr jūsu datiem jums būs jāizveido konts vietnē Amazon vai Rackspace. Alternatīvi, jūs varat izvēlēties izmantot dublēšanas funkciju ar Jetpack, kas ir iekļauta jūsu mitināšanas plānā.

Tā kā vietnesGround datu dublēšanas un atjaunošanas funkcijas ir pilnveidotas, un no jums tas prasa mazāk darba, viņi šajā kategorijā ir ieguvēji.

Klientu atbalsts

Ar prieku varu paziņot, ka vietņu atbalsts, ko nodrošina vietnes SiteGround un Pressable, ir visaugstākais. Abiem tīmekļa mitinātājiem ir ļoti atsaucīgi, izpalīdzīgi un pieklājīgi atbalsta komandas pārstāvji. Plašo apmācību dēļ, kuras iziet visi vietnes SiteGround klientu atbalsta locekļi, pirms viņi pat sāk palīdzēt klientiem, SiteGround vienmēr ir bijis viens no labākajiem (ja ne vislabākajiem) atbalsta sniedzējiem, ar kuriem esam saskārušies..

Lai arī Pressable nodrošina arī lielisku klientu atbalstu, šobrīd viņi tiešraides čatā nepiedāvā 24 × 7 atbalstu. Šī iemesla dēļ vietne SiteGround iegūst visaugstāko labumu.

Vietne
Vietne
Plāni:

 • StartUp (USD 3,95 mēnesī)
  1 vietne / 10 GB krātuve
 • GrowBig (USD 5,95 mēnesī)
  Neierobežots vietņu skaits / 20 GB krātuve
 • GoGeek (USD 11,95 mēnesī)
  Neierobežots vietņu skaits / 30 GB krātuve

Datu centri: Čikāgas IL, Amsterdamas NL, Singapūras SG, Londonas Apvienotā Karaliste
Bezmaksas domēns ?:
Naudas atdošanas garantija: 30 dienas

Vietnes Ground priekšrocības

 • Bezmaksas vietņu pārsūtīšana.
 • Apkalpo trīs kontinentos.
 • Iekļauts satura piegādes tīkls.
 • Iekļauts pakalpojums SuperCacher.
 • Automātiski WordPress spraudņa atjauninājumi
 • Automatizētas ikdienas rezerves kopijas ar atjaunošanu 30 dienu laikā
 • Bezmaksas Let’s Encrypt SSL
 • AI Anti-Bot drošība
 • cPanel un Softaculous saskarnes.
 • Ātrs un atsaucīgs tiešsaistes tērzēšanas atbalsts.

Noklikšķiniet šeit, lai iegūtu sīkāku informāciju vietnē SiteGround

Nospiežams
Nospiežams
Plāni:

 • Personīga (USD 25 mēnesī)
  5 tīmekļa vietnes / 100 GB krātuve
 • Starteris (USD 45 mēnesī)
  10 tīmekļa vietnes / neierobežota krātuve
 • Pro (90 USD)
  20 vietņu / neierobežota krātuve
 • Aģentūra (USD 225 mēnesī)
  50 tīmekļa vietnes / neierobežota krātuve

Datu centri: Teksasa, ASV
Bezmaksas domēns ?:
Naudas atdošanas garantija: 15 dienu izmēģinājums

Presējamās priekšrocības

 • Izstrādes / ražošanas režīma iezīme
 • Vietņu klonēšana, lai ātrāk izveidotu vietni
 • Satura piegādes tīkls
 • Bezmaksas šifrētu SSL sertifikāti
 • Līdzstrādnieku piekļuves iespējas
 • Servera puses optimizācija
 • Ļaunprātīgas programmatūras skenēšana un noņemšana
 • Jetpack Premium
 • Specializēts WordPress atbalsts

Noklikšķiniet šeit, lai iegūtu sīkāku informāciju par Pressable

Ieteikums

Vietnes un vietne ir iespaidīgi pārvaldīti WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēji. Kopumā vairumā gadījumu es ieteiktu SiteGround over Pressable. Pieejamu cenu, izcilu WordPress funkciju un izcilu klientu atbalsta apvienojums sniedz SiteGround priekšrocības, salīdzinot šos divus WordPress resursdatorus. Viena no jomām, kurā Pressble varētu dot priekšroku, ir izstrādātāji vai aģentūras, kas vēlas veidot vairākas vietnes klientiem. Droši vien noderēs tādas presējamas funkcijas kā vietņu klonēšana un piekļuve līdzstrādniekiem.

Tomēr lielākajā daļā WordPress mitināšanas situāciju SiteGround ir uzvarētājs šajā salīdzinājumā. Skatiet mūsu vietnes SiteGround pārskatu vērtējumus zemāk.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map