Intervija ar Stefāniju Robinsu – Robbins Interactive

Stefānijas Robbinsas intervija


Ja jums šobrīd ir emuārs vai arī plānojat izveidot emuāru, kā arī dalīsities redzējumā un domās, iespējams, vēlēsities arī apsvērt iespēju nopelnīt naudu savā vietnē. Lai arī ir vairāki veidi, kā gūt peļņu no sava emuāra, ja vēlaties gūt panākumus, jums jādara daudz vairāk, nekā tikai jāapkopo virkne reklāmu jūsu vietnē. Stefānija Robinsa un viņas uzņēmums Robbins Interactive specializējas filiāļu pārvaldībā un emuāru veidotāju informācijā. Man nesen bija iespēja tērzēt ar viņu un saņemt viņas viedokli par to, kas darbojas un nedarbojas, kad runa ir par emuāru monetizāciju.

Tīmekļa mitināšanas kaķis: vai varat pastāstīt par savu pieredzi un to, kā jūs sākāt darbu ar tiešsaistes mārketingu?

Stefānija Robinsa: Es nācu no mārketinga / komunikāciju fona, un tad viņi izgudroja internetu. Man patika tas, ka jūs varētu izsekot un ziņot, un jums ir stabila IA. Tas faktiski bija mans pirmais ievads tiešsaistes mārketingā – tiešām tikai tad, kad mēs sākām taisīt reklāmkarogus ar mazo gif animāciju. Mēs izgatavojām globusa griešanos un domājām, ka esam tiešām forši! Tas bija tā sākums. Es iesaistījos tiešsaistes mārketingā apmēram pirms 15 gadiem. Tad es tiku iepazīstināts ar filiāļu tirdzniecību un vienkārši iemīlējos, jo man patīk strādāt ar indivīdiem un palīdzēt viņiem gūt panākumus tiešsaistes mārketingā un izmantot savas aģentūras digitālā mārketinga pieredzi, lai palīdzētu filiālēm būt veiksmīgām.

WHC: kāds būtu jūsu padoms numur viens iesācējiem emuāru autoriem, kuri vēlas gūt peļņu no savas vietnes?

SR: Ieteikums numur viens ir tas, ka nekautrējies lūgt cilvēkus noklikšķināt. Es domāju, ka daudzreiz emuāru autori kļūst nedroši, jo viņiem šķiet: “Ak, viņi domā, ka es pārdodu!” Vai arī: “Tas kādu aizvainos”. Viņiem ir jāsaprot, ja kāds seko emuāram, tas tāpēc, ka kādā līmenī viņi vēlas būt tādi kā jūs. Un tas, ka viņiem sniedzat produktu, kas viņiem palīdz līdzināties jums, patiesībā ir jūsu sniegtais pakalpojums. Tāpēc nekautrējieties teikt: “Hei, šis ir lielisks produkts. Tas ir iemesls, kāpēc es to mīlu. Tas ir iemesls, kāpēc es domāju, ka jums tas varētu patikt ”.

WHC: vai jūs iesakāt nogaidīt noteiktu laika posmu, lai izveidotu savu emuāru, pirms mēģināt to pelnīt?

SR: Es domāju, ka tas ir atkarīgs. Jūs vēlaties pārliecināties, vai jums ir līdzsvars. Ja jūs darāt tikai savas vietnes peļņas gūšanu, bet jūs nesniedzat vērtību, zaudēsit sekotājus. Un es domāju, ka tieši šie šausmu stāsti liek cilvēkiem būt kautrīgiem. Tātad, jūs vēlaties pārliecināties, ka liela daļa jūsu satura un nodibinot šīs attiecības netiek monetizētas. Bet, tā sakot, negaidiet, kamēr jums nav gaziljona sekotāju, un jūtiet, ka, lai es gūtu panākumus, man jābūt BuzzStream sarakstā iekļautajam lielākajam blogerim. Veidojot savus sekotājus, jūs faktiski varēsit pelnīt vairāk.

WHC: Kas, pēc jūsu pieredzes, dod lielākus panākumus monetizācijā? Saites jūsu saturā vai reklāmkarogu reklāmās?

SR: 100% satura saites. Kad esat emuāru autors, cilvēki sazinās ar jums personīgi. Un tas ir tāpēc, ka esat kaut kā eksperts – vai tā būtu mamma vai fotogrāfs. Viņi uzticas jums, jo jums ir pieredze ar kaut ko, un viņiem patīk jūsu stils. Tāpēc labākais veids, kā gūt peļņu no sava emuāra, ir tur izteikt savu viedokli, tāpēc viņi ir tur. Un, ja reklāmkarogs ir tikai sava veida pusē, tas ir tas pats, kas atkārtot mērķauditorijas atlasi. Tas ir tikai nejaušs veids, ja viņi uz tā noklikšķina. Jūs vispār negūsit labus rezultātus. Jūs varētu saņemt vienu vai divus.

WHC: kādi ir jūsu iecienītākie emuāru autora rīki, kas palīdz palielināt pārdošanas reklāmguvumus?

SR: Daži no tiem ir raksturīgi tīklam, un tas tiešām ir atkarīgs no tā, kāda veida emuārs jūs esat. Piemēram, ja jūs esat modes emuāru autors un jūs tikko sākat darbu, jums patiešām ir jāaplūko vietne ShopStyle un RewardsStyle, jo tie jums to atvieglos. Viņi jūs tūlīt savienos ar zīmoliem. Jūs vēlaties pārliecināties, ka zināt, kā viegli izveidot saites. Un, ShareASale, AvantLink un CJ, viņiem visiem ir jūsu pārlūkprogrammas spraudņi, lai pārliecinātos, ka varat viegli izveidot saistītās saites. Un tad monetizācijas nolūkā runa ir tikai par labiem emuāru veidošanas rīkiem. Tāpat, raugs ir viens no maniem iecienītākajiem rīkiem. Lai būtu patiešām izdevīgi monetizēt, jūs vēlaties pārliecināties, ka cilvēki, kas meklē šo produktu vai meklē šo risinājumu, var jūs atrast internetā un pēc tam kļūt par sekotāju, jo jūs viņiem atbildējāt uz šo problēmu.

WHC: Robbins Interactive strādā ar Affiliate Management un Blogger Outreach. Kādi ir daži no jūsu uzņēmuma sniegtajiem pakalpojumiem?

SR: Es veicu filiāles vadību veselības un labsajūtas uzņēmumiem. Tā ir mana aizraušanās. Un es uzskatu, ka man ir daudz labāk, ja es kaut ko aizrauju. Man vienkārši veicas. Tāpēc man ir tādi klienti kā Grokker.com, kas ir tiešsaistes joga, fitnesa un ēdienu gatavošana, kā arī dabiskās ārstnieciskās eļļas un 100% tīra, kas ir organiskā kosmētika un ādas kopšana – viss, sākot no mazuļiem, vīriešiem, beidzot ar sievietēm. Un tas, ko es viņiem daru, ir papildinājums tam, ko vairums cilvēku domā par filiāļu mārketingu, kas ir kupons un kas nodarbojas ar filiālēm, kam noteikti ir vieta filiāļu mārketingā. Tas, kur es patiesībā ienesu savu vērtību, un, kas mani atšķir, ir tas, ka papildus papildu ienākumu nodrošināšanai es nodrošinu arī zīmola atpazīstamību, strādājot ar kvalitatīva satura filiālēm – neatkarīgi no tā, vai tie ir emuāru autori vai SEO nišas filiāles. Manuprāt, tieši tik liels ir filiāļu mārketinga spēks. Tāpēc es izveidoju daudz rīku emuāru autoriem un satura nišu filiālēm, kā arī cilvēkiem, kuri ir jauni pievienošanās mārketingam, lai iepazīstinātu viņus ar filiāļu mārketingu pat tad, ja tas nav viens no maniem klientiem. Tieši tāpēc, ka es esmu tik aizrautīgs, ka ir tā, kur es vēlos, lai šī nozare attīstītos.

WHC: Kur jūs redzat emuāru monetizācijas nākotni??

SR: Jūs zināt, ka pēdējos piecos gados emuāru autori ir bijuši zelta tīrradņi, kuriem mēģina pieiet visi. Un es domāju, ka daži emuāru autori patiešām uztver to, kas mani dara laimīgu. Tātad tas, ko es redzu, ir vairāk emuāru autori, kas saprot, ka viņi var gūt peļņu no savas vietnes un ieņēmumi ir patiešām veselīgi. Viņiem ir dažas sponsorētas ziņas. Viņiem ir kāds filiāļu mārketings. Viņiem ir kāda reklāma – vienkārši jauks sajaukums, bet tas joprojām tiek darīts, jo tik daudz zīmolu vēlas strādāt ar viņiem, kur viņi ir pilnīgi patiesi pret sevi. Un es domāju, ka tas ir galvenais. Tas ir, kad darbojas visa veida monetizācija. Ja jūs patiešām izmantojat produktu vai pakalpojumu, jūs to aizraujat – tāpat kā es izvēlos veselību un labsajūtu, jo esmu labāks par to, ko daru. Tas pats ir citam emuāru autorei – neatkarīgi no tā, vai viņi ir veselība vai sīkdatnes, vai neatkarīgi no viņu aizraušanās. Dažās dienās man tas ir sīkdatnes!

Apmeklējiet vietni RobbinsInteractive.com, lai iegūtu papildinformāciju par viņu filiāļu pārvaldību un emuāru veidotāju informācijas pakalpojumiem.

Noteikti noklausieties pilnīgu Stephanie Robbins interviju tīmekļa mitināšanas Cat Podcast vietnē.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector