Intervjuu Stephanie Robbinsiga – Robbins Interactive

Stephanie Robbinsi intervjuu


Kui teil on praegu ajaveeb või plaanite ajaveebi loomist, võiksite oma visiooni ja mõtete jagamise kõrval kaaluda ka oma veebisaidiga raha teenimist. Kuigi oma ajaveebi raha teenimiseks on mitmeid viise, peate edu saavutamiseks kindlasti tegema palju enamat kui lihtsalt krohvima hunniku reklaame oma veebisaidil. Stephanie Robbins ja tema ettevõte Robbins Interactive on spetsialiseerunud sidusettevõtte juhtimisele ja blogijate teavitamisele. Hiljuti oli mul võimalus temaga vestelda ja saada tagasisidet selle kohta, mis ajaveebi monetiseerimisel töötab ja mis mitte..

Veebimajutuskass: kas saaksite meile öelda oma tausta ja kuidas veebiturundusega algust teha?

Stephanie Robbins: Tulin turunduse / kommunikatsiooni taustalt ja siis leiutasid nad Interneti. Mulle meeldis, et saite jälgida ja aru anda ning neil on kindel investeeringutasuvus. See oli tegelikult minu esimene sissejuhatus veebiturundusse – tõesti just siis, kui hakkasime väikese gif-animatsiooniga ribareklaame tegema. Tegime maakera spinni ja arvasime, et oleme tõeliselt lahedad! See oli selle algus. Uurisin veebiturunduses umbes 15 aastat tagasi. Ja siis mind tutvustati sidusettevõtte turundusega ja armusin lihtsalt sellesse, et mulle meeldib töötada üksikisikutega ja aidata neil veebiturunduses edukaks saada ning kasutada oma agentuuri digitaalse turunduse kogemust sidusettevõtete edukaks muutmiseks.

WHC: Milline oleks teie näpunäide alustavatele blogijatele, kes soovivad oma saiti raha teenida?

SR: Nipp number üks – ärge häbenege inimesi klõpsates. Ma arvan, et paljudel kordadel muutuvad ajaveebiblogijad ebakindlaks, sest nad tunnevad, nagu “Oh, nad mõtlevad, et ma müün välja!” Või “see hakkab kedagi solvama”. Nad peavad mõistma, kui keegi jälgib ajaveebi, selle põhjuseks on see, et mingil tasemel tahavad nad olla teie moodi. Ja kui soovite anda neile toote, mis aitab neil olla sarnasem kui teie, on tegelikult teie pakutav teenus. Ärge siis häbenege öelda: „Hei, see on suurepärane toode. See on põhjus, miks ma seda armastan. See on põhjus, miks ma arvan, et teile võib see meeldida ”.

WHC: kas soovitate enne ajaveebi raha teenimist proovida oodata teatud aja jooksul oma blogi loomist?

SR: Ma arvan, et see sõltub. Tahad veenduda, kas sul on tasakaal. Kui teete raha oma saidil, kuid te ei paku väärtust, kaotate oma jälgijad. Ja ma arvan, et just need õudusjutud muudavad inimesed tõeliselt häbelikuks. Niisiis, soovite veenduda, et suurt osa teie sisust ja selle suhte loomist ei monetiseerita. Kuid öeldes, ärge oodake, kuni teil on gazillioni jälgijaid ja tunnete, et oh, ma pean õnnestumiseks olema BuzzStreamis loetletud suurim blogija. Oma jälgijaid üles ehitades saate seda tegelikult ka rohkem raha teenida.

WHC: Mis teie kogemuste põhjal toob kaasa monetiseerimisel suurema edu? Lingid teie sisu- või ribareklaamides?

SR: 100% sisulinke. Kui olete blogija, võtavad inimesed ühendust teiega isiklikult. Ja see on sellepärast, et olete millegi asjatundja – olgu see siis ema või fotograaf. Nad usaldavad teid, kuna teil on milleski kogemust ja neile meeldib teie stiil. Nii et parim viis oma ajaveebi rahaks tegemiseks on seal oma arvamuse avaldamine – sellepärast nad seal asuvad. Ja kui riba on lihtsalt küljel, siis on see sama, mis retargeerimine. See on lihtsalt juhuslik, kui nad sellel klõpsavad. Te ei saa üldse häid tulemusi. Võite saada ühe või kaks.

WHC: millised on mõned teie lemmikblogija tööriistad, mis aitavad müügitulemusi suurendada?

SR: Mõned neist on võrguspetsiifilised ja see sõltub tõesti sellest, mis tüüpi ajaveebis olete. Nii et kui olete näiteks moeblogija ja alles alustate tegevust, peate tõesti vaatama ShopStyle ja RewardsStyle, sest need muudavad selle teile lihtsaks. Nad ühendavad teid kohe brändidega. Soovite veenduda, et teate, kuidas linke hõlpsalt luua. Ja lisaks, ShareASale, AvantLink ja CJ, on neil kõigil brauseri jaoks pistikprogrammid, mis võimaldavad teil hõlpsalt siduslinke luua. Ja siis raha teenimiseks, see on lihtsalt hea vahend blogimiseks. Nagu pärm, on üks minu lemmikvahendeid. Kui soovite monetiseerimisel tõesti hästi hakkama saada, peate veenduma, et inimesed, kes otsivad seda toodet või otsivad seda lahendust, leiavad teid Internetist ja saavad siis järgijaks, kuna vastasite nende jaoks sellele probleemile.

WHC: Robbins Interactive töötab koos sidusettevõtte haldamise ja Bloggeri teavitustööga. Milliseid teenuseid teie ettevõte pakub??

SR: Ma tegelen tervise- ja heaoluettevõtete sidusettevõtte juhtimisega. See on minu kirg. Ja ma leian, et mul on palju parem, kui olen millegi vastu kirglik. Olen lihtsalt edukam. Nii et mul on selliseid kliente nagu Grokker.com, mis hõlmab joogat, fitnessit ja toiduvalmistamist veebis, samuti looduslikke tervendavaid õlisid ja 100% puhast, mis on orgaaniline kosmeetika ja nahahooldus, kõike alates imikutest, meestest ja lõpetades naistega. Ja see, mida ma nende heaks teen, on täiendus sellele, mida enamik inimesi arvab sidusettevõtte turundusest, mis on kupong ja tegeleb sidusettevõtetega – millel on kindlasti koht sidusettevõtte turunduses. Seal, kus ma oma väärtust tõepoolest tõstan ja mis mind eristab, on see, et lisaks juurdekasvu pakkumisele pakun ma ka kaubamärgi tõstmist, tehes koostööd kvaliteetse sisuga sidusettevõtetega – olgu need siis blogijad või SEO niššide sidusettevõtted. See on minu jaoks see, kus sidusettevõtte turunduse võimsus nii suur on. Niisiis, ma loon palju tööriistu blogijatele ja sisuturu nišitütardele ning inimestele, kes on uued sidusettevõtte turunduses, et tutvustada neid sidusettevõtte turundusele – isegi kui see pole minu klient. Lihtsalt sellepärast, et ma olen selles osas nii kirglik, kuhu ma tahan, et see tööstusharu läheks.

WHC: kus näete ajaveebi monetiseerimise tulevikku??

SR: Tead, viimase viie aasta jooksul on ajaveebide pidajad olnud kuldne nugge, kellele kõik üritavad läheneda. Ja ma arvan, et mõnel blogijal on tõesti mõistmist selle nimel, mis mind õnnelikuks teeb. Nii et ma näen, et rohkem blogijad mõistavad, et nad saavad oma saiti raha teenida ja mille tulude kogum on tõesti tervislik. Niisiis, neil on mõned sponsoreeritud postitused. Neil on mõni sidusettevõtte turundus. Neil on natuke reklaami – see on lihtsalt tore segu, kuid teeb seda ikkagi seetõttu, et nii paljud brändid soovivad nendega koostööd teha, kus nad on enda suhtes täiesti truud. Ja ma arvan, et see on võti. See on siis, kui kõik rahaks tegemise vormid toimivad. Kui kasutate toodet või teenust tõepoolest, olete selle vastu kirglik – nagu ka mina valin tervise ja heaolu, sest olen parem selles, mida ma teen. Sama on teise seal tegutseva blogijaga – olgu need siis tervis või küpsised või mis iganes nende kirg on. Mõnel päeval on see minu jaoks küpsised!

Külastage RobbinsInteractive.com, et saada lisateavet nende sidusettevõtte juhtimise ja blogijate teavitusteenuste kohta.

Kuulake kindlasti täielikku intervjuud Stephanie Robbinsiga veebimajutus Cat Podcastis.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map