Kodėl jums reikalingas skystas žiniatinklio valdomas „WooCommerce“ priegloba

skystas, valdomas internete, internetinė prekyba


„WooCommerce“ yra puiku, bet…

e-komercija yra karšta. Kurdamas ir prižiūrėdamas internetinę parduotuvę, geriausias pasirinkimas yra „WooCommerce“. Nors šiomis dienomis yra daugybė kitų el. Prekybos platformų, „WooCommerce“ suteikia jums „WordPress“ – populiariausios žiniatinklio platformos – galią ir pranašumus. Naudodamiesi „WooCommerce“, jūs gausite geriausią pusiausvyrą lengvai kurdami el. Prekybos svetaines ir visas sudėtingas funkcijas, kurių jums reikia norint sukurti aukščiausio lygio internetinių pirkinių patirtį savo klientams..

Nepaisant to, kad „WooCommerce“ yra puiki el. Prekybos platforma, ji ne visada yra idealus sprendimas. „WooCommerce“ turi tam tikrų galimų trūkumų. Visų pirma, greitis nėra toks didelis, tačiau yra sprendimas. Be to, „WooCommerce“ ataskaitų teikimo funkcijos palieka daug noro, tačiau vėlgi tai yra taisymas. Taip pat yra ir kitų funkcijų, kurias būtų galima patobulinti, pavyzdžiui, apleistų krepšelio situacijų.

Taigi, koks yra „WooCommerce“ neaktyvių problemų, tokių kaip greitis, ataskaitų teikimas ir kitos funkcijos, sprendimas? Na, atsakymas yra toks: „Skystas žiniatinklio valdomas„ WooCommerce “priegloba.

Kaip „Skystasis internetas“ daro „WooCommerce“ dar geresnį

„Liquid Web“ specializuojasi valdomuose prieglobos sprendimuose kritiškai svarbioms svetainėms. Ir el. Prekybos svetainės tikrai yra vienos svarbiausių. Pažvelkite į tai, kaip „Liquid Web“ valdoma „WooCommerce“ priegloba pagerina jūsų internetinę parduotuvę ir padidina jūsų galimybes paleisti sėkmingą el. Prekybos svetainę..

Itin greita „WooCommerce“ platforma

skystas internetas, internetinė prekyba, prieglobos greitis
Greitis yra svarbus visoms svetainėms. Tačiau kai kalba e. Komercija, tai gali būti skirtumas tarp didžiulės sėkmės ir visiško nesėkmės. Antra ar dvi čia ar ten gali reikšti skirtumą tarp to, kas perka jūsų produktus ar eina kažkur kitur. Ir mes žinome, kad „Google“ žvelgia į svetainės greitį, todėl neabejotinai norite, kad svetainė taip pat veiktų greičiau, taip pat ir paieškos variklių našumui. Kaip jau minėjau, „WooCommerce“ nebūtinai yra greičiausia platforma. Tačiau „Liquid Web“ daugiau nei rūpinosi bet kokiais greičio klausimais.

Atlikusi daug našumo bandymų, „Liquid Web“ optimizavo savo „WooCommerce“ prieglobos platformą, kad jūsų internetinės parduotuvės galėtų veikti net 10 kartų greičiau. Serveriai yra optimizuoti, o jūsų duomenų užklausų apkrova sumažėja 95%!

Patobulintos ataskaitų teikimo galimybės naudojant Glew.io

Sklandė
„WooCommerce“ nesiūlo daug duomenų teikiant savąsias ataskaitas. Ir jei jums pavyks gauti daugiau duomenų per užklausas, paprastai tai paveiks jūsų internetinės parduotuvės greitį. Taigi, „Liquid Web“ bendradarbiauja su „Glew.io“, kad įtrauktų jų ataskaitų teikimo funkcijas į jūsų „WooCommerce“ prieglobą. Naudodamiesi automatiniu segmentavimu ir patobulintomis „Glew“ ataskaitomis, galite gauti visus jums būtinus duomenis ir vis tiek turėti greitą, efektyvią el. Prekybos svetainę..

Apima „Jilt“ apleisto krepšio funkciją

Jilt
Kadangi apleistos krepšelio situacijos jums kainuoja pardavimus ir pinigus, „Liquid Web“ taip pat apima „Jilt“ apleistų krepšelių funkcijas, kad galėtumėte sugrąžinti tuos klientus ir padidinti savo pajamas.

Skystos interneto valdoma „WooCommerce“ nėra tokia brangi, kaip jūs galite manyti

Nors kritinėse el. Prekybos svetainėse teikiama pirmenybė valdomam prieglobai, galite galvoti, kad tai yra per brangu jūsų biudžetui. Žinoma, galite nusipirkti pigaus žiniatinklio prieglobos planą, įdiegti „WordPress“ ir „WooCommerce“, tada sukurti savo internetinę parduotuvę, tačiau, kaip jau aptarėme aukščiau, jūsų rezultatai bus mažiau nei idealūs. Tačiau tiesa yra tokia, kad kai atsižvelgi į viską, ką gauni naudodamas „Liquid Web“ valdomus „WooCommerce“ hostingo planus, tu iš tikrųjų gauni didelę vertę. Kaina nėra tokia didelė, kaip jūs galite pamanyti. Pasinerkime giliau, norėdami pamatyti, ką turiu omenyje.

Taigi, galbūt jūs galvojate: Ei, aš galiu gauti bet kokius 5 USD per mėnesį žiniatinklio prieglobos planą naudodamas „WordPress“ ir įdiegti „WooCommerce“. Ir tai kainuos mano tik apie 60 USD per metus. Jei aš einu su valdomu „WooCommerce“ prieglobos planu, tai man kainuos daug daugiau.

Na, „Liquid Web“ iš tikrųjų turi platų „WooCommerce“ prieglobos planų pasirinkimą visais kainų intervalais. Bet, pavyzdžiui, paimkime „Liquid Web“ standartinį valdomo „WooCommerce“ prieglobos planą, kurio kaina 207,50 USD. kasmet. „Skystasis internetas“ turi ir pigesnių, ir brangesnių „WooCommerce“ prieglobos planų, kaip aptarsime toliau, tačiau vėl šiame pavyzdyje sutelksime dėmesį į standartinį planą.

Žinoma, pirmiausia jūs gaunate aukščiausią valdomą prieglobą. Savo pavyzdžiu paimsime lygiavertį valdomą „WordPress“ prieglobos planą, kuris kainuotų apie 99 USD. Dabar pridėkime „Glew.io“ ataskaitose. Jei įsigytume „Glew“ atskirai, sumokėtumėte ne mažiau kaip 199 USD. Jūs taip pat gausite „Jilt Abandoned Cart“, kuris jums kainuotų 79 USD. iki 5000 kontaktų. Jūs taip pat gausite puikų „Beaver Builder“ puslapių kūrėjo standartinį planą, kuris kainuoja 99 USD per metus. Galite pamatyti, kur aš einu. Turint tik aukščiau išvardintus elementus, jūsų kaina būtų beveik 400 USD. Atminkite, kad iš tikrųjų gaunate dar daugiau funkcijų, tokių kaip nemokamas SSL, nemokamas perkėlimas, nemokamos temos ir kt.

Produktas / savybėNumatomos išlaidos
Palyginamas „Premium“ valdomas priegloba99 USD mėn.
„Glew.io“ reportažai199 USD mėn.
„Jilt“ apleistas krepšelis79 USD per mėnesį.
Bebras statybininkas puslapių kūrėjas99 USD per metus.
Nemokamas SSL???
Nemokama migracija???
Nemokamos „WooCommerce“ temos???
Bendros numatomos mėnesio išlaidos:Mo 400 USD.

Skystas žiniatinklio „WooCommerce“ hostingo planas jums kainuos tik 207,50 USD. dėl metinio atsiskaitymo plano!

Kaip matote, naudodamiesi skystos žiniatinklio „WooCommerce“ priegloba jūs iš tikrųjų sutaupysite daug pinigų ir tuo pačiu gaunate geriausią, mano nuomone, prieinamą „WooCommerce“ prieglobą. Kuo svarbesnė ir kritiškesnė jūsų internetinė parduotuvė jums ir jūsų verslui, tuo labiau turėtumėte apsvarstyti galimybę investuoti pinigus į misijai svarbų prieglobos patirtį..

Skysto interneto valdomi „WooCommerce“ prieglobos planai

„Liquid Web“ taip pat turi puikų „WooCommerce“ prieglobos planų pasirinkimą, nesvarbu, kokį pardavimo lygį šiuo metu pasiekia jūsų internetinė parduotuvė. Neseniai pristatę kai kuriuos naujus valdomus „WooCommerce“ prieglobos planus, galite iš tikrųjų gauti jų „WooCommerce“ prieglobą tik už 39 USD.

Iš esmės yra dvi „WooCommerce“ hostingo planų pakopos:

Žemesnis lygis internetinėse parduotuvėse su 150–300 mėnesinių operacijų *:
skystas, valdomas internete, internetinė prekyba, įėjimo planai

Aukščiausio lygio internetinės parduotuvės, kurių mėnesio operacijos yra nuo 3000 iki 75 000:
skystas, valdomas tinkle, internetinė prekyba, išplėstiniai planai

* Atminkite, kad turėdami žemesnio lygio planus, jūs negaunate visų papildomų funkcijų, kurias darote naudodamiesi standartiniais ir aukštesniais „WooCommerce“ hostingo planais.

Skysto tinklo „WooCommerce“ prieglobos komanda yra puiki

Kalbant apie žinančius žiniatinklio prieglobos specialistus, „Liquid Web“ atliko puikų darbą surenkant jų „WooCommerce“ ir „WordPress“ prieglobos komandas. Per daugelį metų aš susipažinau su kai kuriais „Liquid Web“ žmonėmis ir jie tikrai yra svarbiausi talentai, kurių norėtumėte kaip savo žiniatinklio prieglobos komandos dalis..

Čia yra vaizdo klipas iš interviu, kurį padariau su „Liquid Web“ produktų viceprezidentu Chrisu Lema. Chrisas pasakoja apie tai, kaip „Liquid Web“ labai pagerina jūsų „WooCommerce“ prieglobos patirtį.
https://webhostingcat.com/wp-content/uploads/2019/09/Chris-Lema-on-Liquid-Web-Managed-WooCommerce-Hosting.mp3

Mano patirtis naudojant valdomą interneto valdymą

2019 m. Geriausia žiniatinklio prieglobaGeriausio „WooCommerce“ prieglobos apdovanojimo laimėtojas Mano asmeninė patirtis naudojantis „Liquid Web“ valdomomis prieglobos paslaugomis, taip pat mano atskiras testavimas buvo puiki. Aš rekomenduočiau „Liquid Web“ visiems, ieškantiems prieglobos sprendimo savo svarbiausioms svetainėms. Ir, kalbant apie el. Prekybą, „Liquid Web“ valdomas „WooCommerce“ priegloba yra geriausias sprendimas, kokį mačiau pramonėje..

Spustelėkite čia, jei norite gauti daugiau informacijos apie „WooCommerce“ valdomą skystą internetą

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map