Skystos interneto apžvalgos

skysčių-interneto peržiūra


Geriausias interneto priegloba 2018 mGeriausias dedikuotas hostingas, geriausiai valdomas „WordPress“ priegloba mūsų Skystos interneto apžvalgos čia yra pagrįstas jų valdomu „WordPress“ priegloba. „Liquid Web“ teikia aukščiausios kokybės valdomus prieglobos sprendimus savo klientams. Nesvarbu, ar jums reikia dedikuotų serverių, „Cloud Hosting“ paslaugų, valdomų „WordPress“ ar el. Prekybos prieglobos, „Liquid Web“ tikslas – padėti misijoms svarbių svetainių savininkams. Su labai įspūdinga komanda, kurią sudaro tokie žmonės kaip „WordPress“ evangelistas Chrisas Lema ir plėtros ekspertas Jasonas Cosperis, jie įgijo tiesioginį patikimumą aukščiausios kokybės hostingo vietoje..

Skystosios interneto paslaugos

Štai produktai ir paslaugos, kuriuos šiuo metu siūlo „Liquid Web“:

 • Dedikuoti serveriai
 • Debesų VPS
 • Skirtas debesis
 • Privatus debesis
 • Debesų svetainės
 • Tvarko „WordPress“
 • Tvarko „WooCommerce“
 • El. Pašto talpinimas
 • Individualūs sprendimai

Skystieji žiniatinklio valdomi „WordPress“ hostingo planai

2019 metams „Liquid Web“ atnaujino savo valdomų „WordPress“ prieglobos liniją, kad įtrauktų dar didesnę vertę ir padarytų ją prieinamesnę naujesniems „WordPress“ vartotojams. „Liquid Web“ turi keturis skirtingus valdomų „WordPress“ planus, įskaitant 29 USD mokestį. Asmeninis planas. Štai šie nauji „WordPress“ prieglobos planai:

„Liquid Web“ valdomą „WordPress“ galima naudoti šiuose planuose:

Asmeninis:
29 USD mėn.
1 svetainė
20 GB saugykla

Profesionalas:
99 USD mėn.
10 internetinių svetainių
100 GB saugykla Laisvai samdomas asmuo:
69 USD mėn.
4 internetinės svetainės
40 GB saugykla

Verslas:
149 USD per mėnesį.
25 internetinės svetainės
150 GB saugykla

* Visi valdomi „WordPress“ planai yra su 5 TB pralaidumu.
** Taip pat yra verslo planų, skirtų 100 ar daugiau svetainių.

Skystosios žiniatinklio valdomos prieglobos funkcijos

 • Automatiniai papildinių atnaujinimai
 • Vaizdų glaudinimas siekiant didesnio greičio
 • Trafaretas spartesniam būsimų svetainių vystymui
 • „iThemes Sync“, skirta kelioms svetainėms valdyti
 • Nėra puslapio peržiūros ar srauto apribojimų
 • Automatinės kasdieninės atsarginės kopijos, saugomos ne svetainėje
 • Automatinis SSL visose svetainėse
 • Visa prieiga prie serverio
 • Sustojimo vietos
 • 24/7/365 palaikymas telefonu, el. Paštu arba tiesioginiais pokalbiais

Registracija skystame internete

Man malonu pasakyti, kad „Liquid Web“ labai pagerino jų svetainių teikimo laiką. Registracijos procesas „Liquid Web“ yra labai lengvas ir paprastas. Jums tereikia įvesti sąskaitą ir atsiskaitymo informaciją bei mokėjimo metodą.

Labai greitai po to gausite užsakymo patvirtinimą kartu su pasveikinimo el. Laišku, kuriame yra visos instrukcijos, kaip pradėti naudotis jūsų „WordPress“ svetaine. Jūs taip pat gaunate atskirus pasveikinimo el. Laiškus, susijusius su keliomis puikiomis savybėmis, kurios nemokamai įtraukiamos į jūsų „Liquid Web“ paskyrą: „WPMerge.io“ ir „iThemes Security“. Išsamesnės informacijos apie šias funkcijas gavau žemiau.

Skystosios interneto vartotojo sąsaja ir valdymo pultas

skystis-internetinis „WordPress“ valdymo pultas
Tiek paskyros, tiek „WordPress“ valdymo skydeliai „Liquid Web“ yra puikūs. Tiesą sakant, jų „WordPress“ valdymo pultas yra turbūt geriausias, kokį aš kada nors mačiau iš valdomo „WordPress“ prieglobos plano.

Išdėstymas daro dalykus labai intuityvius ir lengvai randamus. Galite greitai pasiekti visas svarbias „WordPress“ svetainės funkcijas, įskaitant „WordPress“ administratoriaus sritis, PHPMyAdmin, PHP versiją, pagrindinio ir įskiepio atnaujinimo jungiklius, slaptažodžio apsaugą, duomenų atsarginę kopiją, inscenizaciją ir dar daugiau.

Svetainės greitis ir našumas

Kalbant apie svetainės greitį ir našumą, „Liquid Web“ yra tiesiog puikus. Testuodami ir naudodamiesi „Liquid Web“, mūsų svetainės rezultatai buvo vieni geriausių visuose regionuose. „Liquid Web“ „WordPress“ prieglobos platformos ir jų vaizdo glaudinimo funkcijos derinys iškelia juos į sąrašo viršuje, jei ieškote geresnio svetainės greičio iš valdomo prieglobos plano. Man neabejotinai daro įspūdį dėl interneto greičio, kurį patiriu „WordPress“ svetainės priekinėje ir galinėje dalyse.

Peržiūrėkite mūsų skysto interneto pavyzdžių duomenų rezultatus žemiau:
Skystųjų interneto greičio testai

Automatiniai papildinių atnaujinimai

Be abejo, viena iš unikaliausių „Liquid Web“ teikiamų funkcijų yra automatinis „WordPress“ papildinių atnaujinimas. Nors šiomis dienomis atrodo, kad kiekvienas kompiuteris siūlo automatinius „WordPress“ pagrindinius atnaujinimus, pasenusių papildinių turėjimas gali būti toks pat pavojingas. Taigi puiku matyti, kad valdomas prieglobos planas iš tikrųjų atnaujina ir jūsų papildinius!

Savo „Liquid Web WordPress“ prietaisų skydelyje galite įjungti arba išjungti automatinius papildinių atnaujinimus.
„liquid-web-automatic-plugin-updates“

Automatinis duomenų atsarginis kopijavimas ir atkūrimas

Skystosios interneto duomenų atsarginės kopijos ir atkūrimo funkcijos yra geriausios. Jūsų svetainių atsarginės kopijos kasdien sukuriamos automatiškai, o atsarginės kopijos saugomos 30 dienų. Bet kuriuo metu galite rankiniu būdu sukurti atsarginę kopiją. Atsargines kopijas galite rasti Valdomų „WordPress“ prietaisų skydelyje, kur galite lengvai atkurti duomenis arba atsisiųsti atsargines kopijas.
skysto interneto, duomenų atsarginės kopijos

Svetainių kūrimas

Kaip jau minėjau anksčiau, jūsų „Liquid Web“ paskyroje yra „WPMerge.io“, kuri teikia svetainių išdėstymo funkciją. Kol „WPMerge.io“ papildinys jau yra įdiegtas, turite nustatyti savo slaptažodį ir nustatyti ryšį ir „WordPress“ svetainės gamybos, ir pateikiamose kopijose..

Nors norint naudoti „WPMerge“ reikia papildomų sąrankos žingsnių, kai tik viską sukonfigūruojate, labai lengva perkelti pakeitimus iš sustojimo vietos į tiesioginę produkcijos svetainę..
Skystosios interneto „WPMerge“ svetainės kūrimas

Skystas žiniatinklio klientų aptarnavimas

„Liquid Web“ klientų aptarnavimo laikas yra puikus. Galite greitai pasiekti palaikymo agentą tiesioginių pokalbių metu. Ir nors aš atradau, kad palaikymo komanda yra labai naudinga, „Liquid Web“ labiausiai tinka patyrusiems „WordPress“ vartotojams. Kai kuriais atvejais palaikymas gali pateikti nuorodą į žinių bazės dokumentą atsakant į jūsų klausimą. Nors tai paprastai yra naudinga, galbūt galite tikėtis daugiau patirties iš valdomo „WordPress“ prieglobos plano.

Vėlgi, patyrusiems „WordPress“ vartotojams pagalba, kurią gaunate iš palaikymo skyriaus, yra puiki. Bet jei jūs pradedate „WordPress“ ar manote, kad jums gali prireikti daugiau pagalbos kuriant savo svetainę, yra ir kitų valdomų „WordPress“ pagrindinių kompiuterių, kurie gali būti tinkamesni (pvz., „WP Engine“, „Pressable“ ir kt.).

Išvada

Skystasis internetas iš tikrųjų turi keletą labai įspūdingų funkcijų, susijusių su valdomu „WordPress“ prieglobos planu. Man labai patinka, kad „Liquid Web“ pridėjo mažesnių pradinių kainų planą vienos svetainės vartotojams, kuriems reikia valdomo „WordPress“ pagrindinio kompiuterio. Aš taip pat vertinu vertę, kurią „Liquid Web“ teikia kartu su kitais „WordPress“ prieglobos planais – tai leidžia jums priglobti daugiau svetainių ir įskaitant „iThemes Sync“, skirtą valdyti kelias „WordPress“ svetaines.

Skystasis internetas neabejotinai yra mano rekomendacijų sąraše „WordPress“ vartotojams, kuriems reikia svarbiausių savo svetainių prieglobos. Ir „Liquid Web“ yra vienas iš mano geriausių atstovų, ieškančių agentūrų, ieškančių Tvarkomų „WordPress“ hostingo. Vertė, kurią jau minėjau, kartu su visomis jūsų išskirtinėmis išskirtinėmis „WordPress“ prieglobos funkcijomis, neįtikėtinu greičiu ir svetainės našumu, „Liquid Web“ daro puikiu pasirinkimu.

Skystasis žiniatinklis labiausiai tinka patyrusiems „WordPress“ vartotojams, norintiems naujovinti į valdomą „WordPress“ platformą. Be to, „Liquid Web“ yra idealiai tinkamas „WordPress“ agentūroms, kūrėjams ir konsultantams, kuriems reikalingas svarbiausias jų klientų priegloba.

Spustelėkite čia norėdami gauti savo skysto interneto nuolaidą

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector