Spaudžiama peržiūra

pressable-review


Jei ieškote Spaudžiamos apžvalgos, Čia yra mano asmeninė patirtis su jų valdomų „WordPress“ priegloba. 2010 m. Įkurtas „Pressable“ greitai tapo vienu įspūdingiausių valdomų „WordPress“ pagrindinių kompiuterių. Mano Spaudžiama peržiūra, pažiūrėsime, kaip sukurti naują „WordPress“ svetainę ir kokias funkcijas gausite.

Spaudžiami hostingo planai

skelbiami prieglobos planai
Spaudžiamas tinka visų tipų „WordPress“ svetainėms – pradedant tinklaraščiais ir mažesnėmis svetainėmis, baigiant sudėtingesnėmis svetainėmis ir svetainėmis agentūrų klientams..

„Pressable“ turi keturis skirtingus valdomų „WordPress“ prieglobos planus:
Asmeninis – Leidžia priglobti 5 svetaines.
Starteris – Leidžia surengti 10 svetainių.
Pro – Apima daugiau išteklių ir leidžia priglobti 20 svetainių.
Agentūra – Leidžia sukurti 50 svetainių klientams.
Įmonių sprendimus taip pat galima rasti „Pressable“.

Spaudžiamos prieglobos ypatybės

„Pressable“ valdomuose „WordPress“ prieglobos planuose yra įspūdingų funkcijų. Derindami su svetainių, kurias galite sukurti su kiekvienu planu, kiekiu, jūs gaunate didelę vertę kiekviename prieglobos lygyje („Personal“, „Starter“, „Pro“, „Agentūra“). Tarp funkcijų, įtrauktų į jūsų „Pressable“ prieglobos planą, yra:

 • Programavimo / gamybos režimo funkcija
 • Svetainių klonavimas siekiant greičiau sukurti svetainę
 • Turinio pateikimo tinklas
 • Nemokami šifruoti SSL sertifikatai
 • Bendradarbiavimo prieiga
 • Tinklalapių kaupimas
 • Serverio pusės optimizavimas
 • Kenkėjiškų programų nuskaitymas ir pašalinimas
 • „Jetpack Premium“
 • Specialus „WordPress“ palaikymas

Registracija naudojant „Pressable“

pressable-signup
Paspaudžiamas suteikia nemokamą 15 dienų bandomąjį laikotarpį, per kurį galite išbandyti jų prieglobą. Tačiau norėdami prisiregistruoti, turite įvesti savo kreditinės kortelės informaciją. Prisiregistruoti buvo labai lengva, tada gausite el. Laišką, kad patvirtintumėte savo el. Laišką, ir sveikinimo pranešimą. Kai patvirtinsite savo el. Pašto adresą, galėsite nedelsdami pradėti kurti savo svetainę.

Sveikiname, el. Laiške taip pat yra nuorodų į nemokamą el. Knygą, kaip „Pressable“ gali padėti jums pasisekti, „Pressable“ žinių bazę ir „Pressable“ pokalbių palaikymą.
pressable-welcome-email

Svetainių teikimo laikas

Man patinka, kaip „Pressable“ nustato „WordPress“ svetainės kūrimo procesą. Pirmiausia kūrimo režimu galite sukurti svetainę, kurioje galėsite kurti ir išbandyti dalykus. Sukūrę sustojimo svetainę, prisijungimo duomenis gausite el. Laiške. Kai norite, kad jūsų svetainė būtų aktyvi, susiejate savo domeną ir nustatote kaip pagrindinį savo svetainės domeną. Tada galite nustatyti savo svetainę į gamybos režimą, kuriame aktyvinami talpyklos kaupimas ir jūsų CDN.

„Pressable“ tinklalapių aprūpinimo laikas buvo puikus, nes mano svetainė buvo sukurta ir beveik iš karto pasiekiama kūrimo režimu.

Paspaudžiamo valdymo pultas

iš anksto valdomas valdymo pultas
„Pressable“ padarė didelį darbą pristatydamas paprastą, lengvai naudojamą valdymo skydelį, kuris suteikia greitą prieigą prie visų svarbių jūsų prieglobos plano funkcijų..

Prisijungdami galite greitai ir lengvai sukurti naują svetainę arba pasiekti esamos svetainės nustatymus arba WP administratorių.
skelbiama-pridedama-nauja svetainė

„Nustatymų“ puslapyje viršutinėje juostoje yra piktogramos, skirtos pridėti bendradarbius vartotojus, redaguoti duomenų atsarginės kopijos nustatymus, pasiekti „PHPMyAdmin“, perkelti svetainę į „Pressable“ ir klonuoti jūsų svetainę.

Puslapyje „Nustatymai“ taip pat galite perjungti kūrimo ir gamybos režimus, nustatyti domeną ir pasiekti „Leiskite užšifruoti SSL“ nustatymus..
pressable-saugumas

Svetainės greitis ir našumas

Apskritai, „Pressable“ svetainės greitis ir našumas buvo įspūdingi. „Pressable“ duomenų centras yra Teksase, taigi nenuostabu, kad interneto greitis buvo greičiausias Centriniame regione. Tačiau kituose regionuose interneto sparta taip pat buvo labai gera.

Štai keletas mūsų pavyzdžių testo rezultatų:
nuspėjamo greičio bandymo rezultatai

Automatinės svetainių atsarginės kopijos

Paspaudžiamas apima duomenų atsarginę kopiją keliais skirtingais būdais. Pirmiausia galite naudoti valdymo skydelio atsarginės kopijos funkciją; tačiau turėsite susikurti sąskaitą „Amazon“ ar „Rackspace“. Taip pat galite naudoti atsarginę kopijos parinktį „Jetpack“, kuri įtraukta į jūsų prieglobos planą. Jei norite tvarkyti prieglobos planą, aš mieliau turėčiau duomenų atsarginę kopiją ir atkurtų šiek tiek supaprastintą informaciją. Tačiau naudojant du pateiktus svetainės atsarginių kopijų kūrimo būdus turėtumėte būti aprėpti.

„Pressable“ svetainės kūrimas

Šiuo metu „Pressable“ neturi tikros pastatymo aplinkos. Galite pasirinkti dirbti kūrimo arba gamybos režimu. Skirtumas tarp šių dviejų yra tas, kad, kai veikia kūrimo režimas, talpyklos išsaugojimas ir CDN yra išjungti. Ši funkcija man labai patinka, ypač kai jūs kuriate savo svetainę iš pradžių. Tikimės, kad ateityje „Pressable“ pridės visą svetainių kūrimo platformą. Kartu su jų kūrimo ir gamybos būdais tai būtų nuostabu.

Pagalba klientams

Man be galo didelį įspūdį daro „Pressable“ klientų aptarnavimas. Tai iš tikrųjų prasideda, kai jūs prisiregistruojate, kai gausite skambutį iš „Pressable“ komandos, siūlančios pagalbą perkėlimo svetainėse arba, jei reikia, padėti bet kokiems jūsų projektams. Palaikymo komanda man pasirodė labai atsakinga, paslaugi ir mandagi. Galite pasakyti, kad jie stengiasi kiekvienam klientui pateikti tinkamus sprendimus. Tiesioginių pokalbių palaikymo laikas taip pat buvo puikus.
pressable-live-chat-supportTiesioginių pokalbių palaikymas spaudoje

Spaudžiamas siūlo telefono, el. Pašto ir tiesioginių pokalbių palaikymą. Ir nors šiuo metu oficialios pokalbių palaikymo valandos yra nuo 8 iki 10 val. Centrinis laikas, pasak „Pressable“ vyresniosios klientų strategės Claudia Cuento, netrukus jie pridės 24 × 7 palaikymą, o tai yra puiki žinia.

Rekomendacija

Kalbant apie „Pressable“, man raktinis žodis yra potencialas. Šiuo metu jie suteikia tvirtą pagrindą „WordPress“ prieglobai, kurią sudaro puiki klientų sąsaja, atsakingas klientų palaikymas ir puikus internetinių svetainių teikimo laikas. Aš matau, kad jie auga ir konkuruoja su pačiais geriausiai valdomais „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjais. Tikimės, kad ir toliau matysime „Pressable“ komandos patobulinimus ir naujoves, į kurias įeis tokios funkcijos kaip visa svetainių išdėstymo platforma. Taip pat laukiu jų tiesioginių pokalbių palaikymo išplėtimo iki 24 × 7.

Šiuo metu „Pressable“ yra tinkama parinktis „WordPress“ svetainių savininkams, ieškantiems didesnės vertės, įtrauktos į jų valdomą „WordPress“ prieglobos planą. Pvz., „Pressable“ prieglobos planai leidžia priglobti nuo 5 iki 50 svetainių kartu su įspūdingu svetainės našumu ir saugos funkcijomis. Spaudžiamas tikrai verta ieškoti. Ir atminkite, kad jūs gaunate nemokamą 15 dienų bandomąją versiją.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie „Pressable“, spustelėkite čia

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map