Recenzia, ktorú je možné stlačiť

stlačiteľné-review


Ak hľadáte Tlačiteľné recenzie, Tu je moja osobná skúsenosť s ich Managed WordPress Hosting. Spoločnosť Pressable, založená v roku 2010, sa rýchlo stala jedným z pôsobivejších spravovaných hostiteľov WordPress. V mojom Recenzia, ktorú je možné stlačiť, pozrieme sa na nastavenie nového webu WordPress a aké funkcie získate.

Stlačiteľné plány hostenia

stlačiteľné-hosting-plány
Pressable je vhodný pre všetky typy webových stránok WordPress – všetko od blogov a menších webov až po komplexnejšie weby a weby pre agentúrnych zákazníkov..

Pressable má k dispozícii štyri rôzne plány Managed WordPress Hosting:
osobné – Umožňuje hosťovať 5 webových stránok.
štartér – Umožňuje vám hostiť 10 webových stránok.
pre – Zahŕňa viac zdrojov a umožňuje vám hostiť 20 stránok.
kancelária – Umožňuje vám vytvoriť 50 stránok pre klientov.
Podnikové riešenia sú k dispozícii aj na serveri Pressable.

Tlačiteľné funkcie hostenia

Programy Managed WordPress Hosting spoločnosti Pressable sú vybavené pôsobivými funkciami. V kombinácii s množstvom webových stránok, ktoré môžete vytvoriť s každým plánom, získate veľkú hodnotu pri každej úrovni hostenia (osobné, štartovacie, profesionálne, agentúry). Medzi funkcie zahrnuté v pláne hostiteľstva Pressable patria:

 • Funkcia vývoja / výroby
 • Klonovanie webových stránok pre rýchlejšie vytváranie stránok
 • Sieť na doručovanie obsahu
 • Zadarmo zašifrujme SSL certifikáty
 • Schopnosť prístupu spolupracovníka
 • Ukladanie webových stránok do vyrovnávacej pamäte
 • Optimalizácia na strane servera
 • Skenovanie a odstránenie škodlivého softvéru
 • Jetpack Premium
 • Špecializovaná podpora WordPress

Registrácia pomocou stlačiteľného tlačidla

stlačiteľné-signup
Stlačiteľné vám poskytuje 15-dňovú skúšobnú lehotu, v ktorej si môžete vyskúšať ich hosťovanie. Na registráciu však musíte zadať informácie o svojej kreditnej karte. Postup registrácie bol veľmi jednoduchý a potom dostanete e-mail na overenie e-mailu a uvítaciu správu. Po overení e-mailu budete môcť okamžite začať s vytváraním svojich webových stránok.

Uvítací e-mail tiež obsahuje odkazy na bezplatnú elektronickú knihu o tom, ako vám Pressable môže pomôcť uspieť, vedomostnú databázu Pressable a podporu chatu Pressable..
stlačiteľné-welcome-email

Čas poskytnutia webovej stránky

Páči sa mi spôsob, akým Pressable nastavil proces vytvárania stránok WordPress. Najskôr si môžete vytvoriť webovú stránku v režime vývoja, kde môžete vytvárať a testovať veci. Prihlasovacie prihlasovacie údaje dostanete v e-mailovej správe, keď vytvoríte pracovnú stránku. Keď chcete, aby bol váš web uvedený do života, pripojíte svoju doménu a nastavíte ju ako primárnu doménu pre svoj web. Potom môžete nastaviť svoj web do produkčného režimu, v ktorom je aktívna vyrovnávacia pamäť a vaše CDN.

Čas vyhradenia webových stránok Pressable bol vynikajúci, pričom moje webové stránky boli takmer okamžite vytvorené a dostupné v režime vývoja.

Ovládací panel spoločnosti Pressable

stlačiteľné-control-panel
Tlačiteľné odviedlo skvelú prácu pri prezentácii jednoduchého a ľahko použiteľného ovládacieho panela, ktorý vám umožňuje rýchly prístup ku všetkým dôležitým funkciám vášho plánu hostenia..

Po prihlásení môžete rýchlo a ľahko vytvoriť novú webovú stránku alebo získať prístup k nastaveniam alebo správcovi WP existujúcej webovej stránky.
stlačiteľné-adding-new-site

Na stránke Nastavenia sú na hornom paneli ikony, pomocou ktorých môžete pridať používateľov spolupracujúcich, upraviť nastavenia zálohovania údajov, získať prístup k PHPMyAdmin, nechať web migrovať na server Pressable a klonovať vaše webové stránky..

Na stránke Nastavenia môžete prepínať medzi režimami vývoja a výroby, nastaviť doménu a získať prístup k nastaveniam šifrovania SSL.
stlačiteľné zabezpečenia

Rýchlosť a výkonnosť webových stránok

Celkovo bola rýchlosť a výkonnosť webových stránok od spoločnosti Pressable pôsobivé. Dátové centrum spoločnosti Pressable sa nachádza v Texase, takže nie je prekvapujúce, že rýchlosť webu bola najrýchlejšia v strednom regióne. V ostatných regiónoch však bola rýchlosť stránok veľmi dobrá.

Tu sú niektoré z našich výsledkov testov:
stlačiteľné rýchlosti skúšok výsledky

Automatické zálohovanie webových stránok

Tlačiteľné obsahuje zálohy dát niekoľkými rôznymi spôsobmi. Najskôr môžete použiť funkciu zálohovania ovládacieho panela; budete však musieť zriadiť účet v Amazon alebo Rackspace. Prípadne môžete použiť aj možnosť zálohy v Jetpack, ktorá je súčasťou vášho plánu hostenia. V prípade spravovaného plánu hostenia by som radšej nechal zálohovanie údajov a obnovenie trochu efektívnejšie. S poskytnutými dvoma spôsobmi zálohovania webových stránok by ste však mali byť zahrnutí.

Staging webových stránok spoločnosti Pressable

Pressable momentálne nemá skutočné pracovné prostredie. Môžete si vybrať, či chcete pracovať v režime vývoja alebo výroby. Rozdiel medzi nimi je v tom, že v režime vývoja sú vypnuté ukladanie do pamäte cache a CDN. Táto funkcia sa mi veľmi páči, najmä ak vykonávate počiatočný vývoj svojho webu. Dúfajme, že v budúcnosti spoločnosť Pressable pridá úplnú platformu na vytváranie webových stránok. V kombinácii s ich vývojovými a výrobnými režimami by to bolo úžasné.

Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora spoločnosti Pressable ma určite nadchne. V skutočnosti sa začína, keď sa zaregistrujete, keď dostanete hovor od tímu Pressable, ktorý ponúka pomoc pri migrácii stránok cez alebo podľa potreby asistuje pri akýchkoľvek projektoch, ktoré máte. Podporný tím som považoval za veľmi pohotový, ochotný a zdvorilý. Môžete povedať, že sa snažia poskytnúť každému zákazníkovi správne riešenia. Čas odozvy podpory live chatu bol tiež vynikajúci.
stlačiteľné-live-chatu-supportLive Chat Podpora na Pressable

Tlačiteľné ponúka podporu telefónu, e-mailu a živého chatu. A hoci v súčasnosti sú oficiálne hodiny podpory rozhovorov od 8:00 do 22:00. Podľa Claudie Cuento, senior zákazníckej stratégky v spoločnosti Pressable, Central Central, čoskoro pridajú podporu 24 × 7, čo je skvelá správa.

odporúčanie

Pokiaľ ide o Pressable, kľúčové slovo pre mňa je potenciálne. V súčasnosti poskytujú solídny základ pre hosting WordPress, ktorý zahŕňa skvelé rozhranie so zákazníkmi, pohotovú zákaznícku podporu a skvelý čas na zabezpečenie webových stránok. A vidím ich, ako rastú a súťažia s najlepšími poskytovateľmi hostenia WordPress, ktorí sú tu. Dúfajme, že od tímu Pressable budeme naďalej vidieť zlepšenia a inovácie, ktoré budú obsahovať funkcie, ako je napríklad úplná platforma na vytváranie webových stránok. Taktiež sa teším na rozšírenie podpory živého chatu na 24 × 7.

Pressable je zatiaľ platná voľba pre vlastníkov stránok WordPress, ktorí hľadajú väčšiu hodnotu zahrnutú do ich spravovaného hostingového plánu WordPress. Napríklad hostingové plány spoločnosti Pressable vám umožňujú hosťovať 5 až 50 webových stránok spolu s pôsobivými funkciami výkonu a zabezpečenia webových stránok. Lisovateľný sa určite oplatí pozrieť. A nezabudnite, dostanete bezplatnú 15-dňovú skúšobnú verziu.

Kliknutím sem zobrazíte ďalšie podrobnosti o tlačiteľnom tlači

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map