Інтерв’ю зі Стефані Роббінс – інтерактивний Роббінс

Інтерв'ю Стефані Роббінс


Якщо у вас зараз є блог або ви плануєте створити блог, а також ділитися своїм баченням і думками, ви також можете розглянути можливість заробити трохи грошей на своєму веб-сайті. Незважаючи на те, що можна створити свій блог декількома способами, вам потрібно зробити набагато більше, ніж просто замазати купу оголошень на своєму веб-сайті, якщо ви хочете досягти успіху. Стефані Роббінс та її компанія Robbins Interactive спеціалізуються на партнерському менеджменті та просвітництві блогерів. Нещодавно у мене була можливість поспілкуватися з нею та отримати інформацію про те, що працює, а що не працює, коли мова йде про монетизацію блогу.

Веб-хостинг-кішка: Чи можете ви розповісти нам про свій досвід та про те, як розпочали роботу з інтернет-маркетингом?

Стефані Роббінс: Я прийшов з маркетингу / комунікацій, і вони винайшли Інтернет. Мені подобалося те, що ти можеш відстежувати та звітувати, і мати надійну рентабельність інвестицій. Тож це було власне моє перше введення в інтернет-маркетинг – насправді саме тоді, коли ми почали робити банери з маленькою анімацією gif. Ми зробили глобус спін і ми подумали, що ми справді круті! Це було початком цього. Я зайшов у інтернет-маркетинг близько 15 років тому. А потім мене познайомили з афілійованим маркетингом і просто полюбили, тому що я люблю працювати з людьми та допомагати їм стати успішними з маркетингу в Інтернеті та використовуючи досвід цифрового маркетингу мого агентства, щоб допомогти партнерам бути успішними.

WHC: Яка б ваша порада номер один для початківців блогерів, які прагнуть монетизувати свій сайт?

SR: Порада номер один – не соромлячись просити людей натискати. Я думаю, що багато разів блогери стають невпевненими, бо відчувають, що “О, вони будуть думати, що я продаю!” Або: “Це когось образить”. Вони повинні усвідомити, якщо хтось слідкує за блогом, це тому, що на якомусь рівні вони хочуть бути схожими на вас. І надавати їм продукт, який допомагає їм бути схожими на вас – це насправді послуга, яку ви надаєте. Тож не соромтеся говорити: «Ей, це чудовий продукт. Це причини, чому я люблю це. Саме тому я думаю, що вам це може сподобатися ».

WHC: Чи рекомендуєте ви почекати певний проміжок часу, щоб створити свій блог, перш ніж спробувати його монетизувати?

SR: Я думаю, це залежить. Ви хочете переконатися, що у вас баланс. Якщо все, що ви робите, це монетизація вашого сайту, але ви не надаєте цінності, ви втратите підписників. І я думаю, що це ті страшилки, які змушують людей бути справді сором’язливими. Отже, ви хочете переконатися, що на добру частину вашого вмісту та налагодження цих відносин не монетизується. Але, маючи на увазі, не чекайте, поки у вас є газильйон підписників, і я відчуваю, що я повинен бути топ-блогером, переліченим у BuzzStream, щоб досягти успіху. Створюючи своїх підписників, ви насправді зможете більше монетизувати їх.

WHC: Що з вашого досвіду, що призводить до більшої успішності в монетизації? Посилання у вашій контентній або банерній рекламі?

SR: 100% вмістові посилання. Коли ви блогер, люди особисто зв’язуються з вами. І це тому, що ви щось знаєте, будь то мама чи фотограф. Вони вам довіряють, оскільки у вас є досвід у чомусь, і їм подобається ваш стиль. Тож найкращий спосіб монетизувати свій блог – це висловити свою думку – адже саме тому вони там є. І якщо банер просто збоку, це те саме, що ретаргетинг. Це просто щось випадкове, якщо натиснути на нього. Ви взагалі не отримаєте хороших результатів. Ви можете отримати один-два.

WHC: Назвіть кілька ваших улюблених інструментів блогерів, які допоможуть збільшити конверсії продажів?

SR: Деякі з них є специфічними для мережі, і це дійсно залежить від типу вашого блогу. Наприклад, якщо ви модний блогер і ви тільки починаєте, вам дійсно потрібно подивитися на ShopStyle та RewardsStyle, тому що вони вам полегшать. Вони відразу з’єднають вас із брендами. Ви хочете переконатися, що ви вмієте легко створювати посилання. І, ShareASale та AvantLink та CJ, усі вони мають плагіни для вашого браузера, щоб переконатися, що ви можете легко створювати партнерські посилання. І тоді дійсно для монетизації, це лише хороші інструменти для ведення блогів. Мовляв, Йоаст – це один з моїх улюблених інструментів. Щоб бути справді хорошим у монетизації, ви хочете переконатися, що люди, які шукають цей товар чи шукають це рішення, зможуть знайти вас в Інтернеті, а потім вони стануть послідовником, оскільки ви відповіли на цю проблему для них.

WHC: Robbins Interactive працює з Партнерським управлінням та Blogger Outreach. Назвіть деякі послуги, які надає ваша компанія?

SR: Я займаюся партнерським менеджментом для підприємств охорони здоров’я та оздоровлення. Це моя пристрасть. І я вважаю, що я роблю набагато краще, якщо я захоплююся чимось. Я просто більш успішний. Тож у мене є такі клієнти, як Grokker.com – це йога в Інтернеті, фітнес та приготування їжі, а також натуральні цілющі олії та 100% Pure – органічна косметика та догляд за шкірою – все – від немовлят, чоловіків, жінок. І те, що я роблю для них, є доповненням до того, що більшість людей вважають афілійованим маркетингом, а саме купонним і торговим партнерам, який, безумовно, має місце в афілійованому маркетингу. Де я дійсно приношу свою цінність, яку я відчуваю, і що мене відрізняє, це те, що, крім того, що я збільшую дохід, я забезпечую підйом брендів, працюючи з якісними філіями контенту – будь то блогери чи філії SEO-ніші. Це для мене саме стільки сил партнерського маркетингу. Отже, я створюю багато інструментів для блогерів та контент-нішевих філій та людей, які є новими в афілійованому маркетингу, щоб запровадити їх до партнерського маркетингу – навіть якщо це не один із моїх клієнтів. Просто тому, що я так захоплююсь тим, куди хочу цю галузь.

WHC: Куди ви бачите майбутнє монетизації блогу?

SR: Ви знаєте, за останні п’ять років блогери були золотим самородком, до якого всі намагаються підійти. І, я думаю, деякі блогери справді отримують сенс для того, що робить мене щасливим. Тож я бачу, що більше блогерів розуміють, що вони можуть монетизувати свій сайт та мати справді здоровий дохід. Отже, у них є кілька спонсорських постів. Вони мають деякий партнерський маркетинг. У них є якась реклама – просто приємна суміш, але все одно це роблять, оскільки так багато брендів хочуть працювати з ними, де вони повністю вірні собі. І я думаю, що це ключ. Тоді коли працюють усі форми монетизації. Якщо ви справді користуєтесь продуктом чи послугою, ви захоплюєтесь цим – як і я обираю здоров’я та оздоровлення, тому що я краще займаюся. Це те ж саме для іншого блогера там, будь то здоров’я чи печиво, чи будь-яка їхня пристрасть. Деякі дні це печиво для мене!

Завітайте на RobbinsInteractive.com для отримання додаткової інформації про управління їх партнерами та пропагандистські послуги блогерів.

Не забудьте послухати повне інтерв’ю зі Стефані Роббінс у веб-хостингу Cat Podcast.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map