Proč potřebujete Liquid Web Managed WooCommerce Hosting

woocommerce se správou kapalných webů


WooCommerce je skvělý, ale…

Elektronický obchod je horký. A pokud jde o budování a údržbu internetového obchodu, je WooCommerce tou nejlepší volbou. I když v dnešní době existuje mnoho dalších platforem elektronického obchodování, WooCommerce vám dává sílu a výhody WordPress – nejoblíbenější webové platformy. S WooCommerce získáte nejlepší rovnováhu snadného vytváření webových stránek eCommerce spolu se všemi pokročilými funkcemi, které potřebujete k vytvoření prvotřídního online nakupování pro své zákazníky..

Přestože je WooCommerce skvělou platformou eCommerce, není to vždy ideální řešení. WooCommerce má určité potenciální nevýhody. V první řadě rychlost není tak velká – ale existuje řešení. Také funkce pro vytváření zpráv ve WooCommerce nechávají hodně být požadovaný – ale znovu je tu oprava. A existují i ​​další funkce, které by mohly být vylepšeny, například situace opuštěného vozíku.

Jaké je tedy řešení problémů společnosti WooCommerce, jako je rychlost, podávání zpráv a další funkce? Odpověď zní: Liquid Web Managed WooCommerce Hosting.

Jak Liquid Web dělá WooCommerce ještě lepší

Liquid Web se specializuje na spravovaná řešení hostování pro kritické weby. A stránky elektronického obchodování jsou rozhodně mezi nejdůležitějšími. Zde se podívejte, jak Managed WooCommerce Hosting společnosti Liquid Web vylepšuje váš internetový obchod a zvyšuje šance na spuštění úspěšného webu elektronického obchodu..

Ultrarychlá platforma WooCommerce

speed-web-woocommerce-hosting-speed
Rychlost je důležitá pro všechny webové stránky. Ale pokud jde o elektronický obchod, může to být rozdíl mezi obrovským úspěchem a úplným selháním. Sekunda nebo dva zde nebo tam mohou znamenat rozdíl mezi někým, kdo si zakoupí vaše výrobky, nebo jdou někam jinam. A víme, že Google se dívá na rychlost webových stránek, takže určitě chcete rychlejší provoz webových stránek pro výkon vyhledávače. Jak jsem zmínil výše, WooCommerce z krabice není nutně nejrychlejší platforma. Liquid Web se však více než postará o jakékoli problémy s rychlostí.

Po mnoha testech výkonu optimalizoval Liquid Web svou hostitelskou platformu WooCommerce, takže vaše internetové obchody mohou běžet až 10krát rychleji. Servery jsou optimalizovány a zatížení datových dotazů je sníženo o 95%!

Vylepšené vykazování pomocí Glew.io

Glew
WooCommerce nenabízí mnoho dat prostřednictvím svých nativních přehledů. A pokud se vám podaří získat více dat prostřednictvím dotazů, bude obvykle ovlivněna rychlost vašeho internetového obchodu. Společnost Liquid Web se proto spojila s firmou Glew.io, aby zahrnovala jejich funkci reportování do vašeho hostingu WooCommerce. Díky automatické segmentaci a pokročilému vykazování od společnosti Glew můžete získat všechna důležitá data, která potřebujete, a přesto mít rychlý a efektivní provozovaný web eCommerce..

Zahrnuje opuštěnou funkci košíku od Jilt

Nechat kogo
A protože situace opuštěného vozíku vás stojí za prodej a peníze, Liquid Web zahrnuje také funkci opuštěného vozíku Jilt, takže můžete tyto zákazníky získat zpět a zvýšit své příjmy.

Liquid Web Managed WooCommerce není tak drahé, jak si možná myslíte

Přestože je pro kritické weby elektronického obchodu upřednostňováno spravované hostování, možná si myslíte, že je to pro váš rozpočet příliš drahé. Jistě, můžete si koupit levný webhostingový plán, nainstalovat WordPress a WooCommerce, pak vytvořit svůj internetový obchod, ale jak jsme již diskutovali výše, vaše výsledky budou méně než ideální. Pravda však je, že když vezmete v úvahu vše, co získáte s plány hostování WooCommerce hostovaných společností Liquid Web, skutečně získáte spoustu hodnoty. Náklady nejsou tak vysoké, jak si myslíte. Pojďme se hlouběji podívat, co tím myslím.

Takže byste mě mohli přemýšlet, hej, můžu jen dostat 5 dolarů měsíčně web hosting plán s WordPress a pak nainstalovat WooCommerce. A to mě bude stát jen asi 60 dolarů ročně. Pokud půjdu s řízeným hostingovým plánem WooCommerce, bude mi to stát mnohem víc.

Liquid Web má ve skutečnosti širokou škálu hostingových plánů WooCommerce ve všech cenových relacích. Vezměme si například standardní plán hostování WooCommerce společnosti Liquid Web za cenu 207,50 $ mo. na ročním základě. Liquid Web má levnější i dražší hostingové plány WooCommerce, jak budeme diskutovat níže, ale opět se v tomto příkladu zaměříme na standardní plán.

Nejprve samozřejmě dostanete špičkový hosting. V našem příkladu si vezmeme rovnocenný spravovaný hostingový plán WordPress, který by stál asi 99 $ mo. Nyní přidáme hlášení Glew.io. Pokud si chcete koupit Glew samostatně, zaplatíte minimálně 199 $ mo. Také dostanete Jilt Abandoned Cart, který by vás stál 79 $ mo. až pro 5 000 kontaktů. Rovněž získáte vynikající plán pro stavitele stránek Beaver Builder, který stojí 99 let. Můžete vidět, kam jdu. U výše uvedených položek by se vaše náklady pohybovaly blízko 400 $ mo. A mějte na paměti, že ve skutečnosti získáváte ještě více funkcí, jako je bezplatný SSL, bezplatná migrace, bezplatná témata atd.

Odhadovaná cena produktu / funkce
Srovnatelné Premium Managed Hosting99 $ mo.
Glew.io Reporting199 $ mo.
Opuštěný vozík Jilt79 $ mo.
Beaver Builder Page Builder99 dolarů ročně.
SSL zdarma???
Bezplatné migrace???
Zdarma témata WooCommerce???
Celkové odhadované měsíční náklady:400 $ mo.

Liquid Web Standard WooCommerce Hosting Hosting plán vás stojí jen 207,50 dolarů. o ročním fakturačním plánu!

Jak vidíte, s hostingem WooCommerce Managed Web Managed skutečně ušetříte spoustu peněz a zároveň získáte podle mého názoru nejlepší hosting WooCommerce. A čím důležitější a důležitější je váš internetový obchod pro vás a vaše podnikání, tím více byste měli zvážit investování peněz do hostování kritického hostingu..

Hostingové plány WooCommerce řízené kapalným webem

Liquid Web má také vynikající výběr hostingových plánů WooCommerce bez ohledu na to, jaké úrovně prodeje váš internetový obchod v současné době dosahuje. S jejich nedávným odhalením některých nově spravovaných hostingových plánů WooCommerce můžete skutečně získat jejich hosting WooCommerce za pouhých 39 $ mo.

V zásadě existují dvě úrovně hostingových plánů WooCommerce:

Nižší úroveň pro internetové obchody se 150 až 300 transakcemi měsíčně *:
plány pro vstup do tekutého webu-woocommerce

A vyšší úroveň pro internetové obchody s 3 000 až 75 000 měsíčními transakcemi:
plány pro tekuté webové řízení woocommerce-pokročilé

* Mějte na paměti, že u plánů nižší úrovně nemáte všechny prémiové funkce, které provádíte s hostujícími plány Standard a nad WooCommerce.

Hostingový tým WooCommerce společnosti Liquid Web je vynikající

Pokud jde o dobře informované profesionály v oblasti webhostingu, Liquid Web odvedl vynikající práci se sestavením svých hostitelských týmů WooCommerce a WordPress. V průběhu let jsem se seznámil s některými lidmi z Liquid Webu a oni jsou opravdu nejlepší talent, který byste chtěli jako součást vašeho webhostingového týmu.

Zde je zvukový klip z rozhovoru, který jsem udělal s viceprezidentem pro produkty společnosti Liquid Web, Chrisem Lemou. Chris hovoří o tom, jak Liquid Web výrazně zlepšuje váš zážitek z hostování na WooCommerce.
https://webhostingcat.com/wp-content/uploads/2019/09/Chris-Lema-on-Liquid-Web-Managed-WooCommerce-Hosting.mp3

Moje zkušenosti s Liquid Web Managed Hosting

2019 Nejlepší webhostingNejlepší vítěz ocenění WooCommerce Hosting Award Moje osobní zkušenost s používáním hostovaných služeb Liquid Web, jakož i mé samostatné testování, byla vynikající. Doporučuji Liquid Web každému, kdo hledá řešení hostování svých webových stránek kritických pro mise. A pokud jde o eCommerce, Managed WooCommerce Hosting společnosti Liquid Web je nejlepším řešením, jaké jsem v oboru viděl.

Klikněte zde pro více informací o Liquid Web Managed WooCommerce Hosting

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map