Interviu su Stephanie Robbins – „Robbins Interactive“

Stephanie Robbins interviu


Jei šiuo metu turite tinklaraštį ar planuojate kurti tinklaraštį, be to, galite pasidalyti savo vizija ir mintimis, taip pat galbūt norėsite apsvarstyti galimybę užsidirbti pinigų savo svetainėje. Nors yra keletas būdų, kaip užsidirbti pinigų iš savo tinklaraščio, jei norite sulaukti sėkmės, turite padaryti daug daugiau, nei tik užpildyti daugybę skelbimų savo svetainėje. Stephanie Robbins ir jos įmonė „Robbins Interactive“ specializuojasi filialų valdyme ir tinklaraštininkų informavime. Neseniai turėjau galimybę pabendrauti su ja ir sužinoti jos informaciją apie tai, kas veikia ir neveikia, kai reikia gauti pajamų iš tinklaraščio..

Žiniatinklio prieglobos katė: ar galite mums papasakoti apie savo pagrindus ir tai, kaip pradėjote internetinę rinkodarą?

Stephanie Robbins: Aš tapau rinkodaros / komunikacijos fone, tada jie išrado internetą. Man patiko tai, kad galėjai sekti ir pranešti, ir turėtum tvirtą IG. Tai iš tikrųjų buvo mano pirmasis įžanga į internetinę rinkodarą – iš tikrųjų tik tada, kai pradėjome daryti reklamjuostes su maža gif animacija. Mes sukūrėme rutulio sukimąsi ir manėme, kad mes tikrai šaunūs! Tai buvo jo pradžia. Aš įsitraukiau į internetinę rinkodarą maždaug prieš 15 metų. Tada aš buvau supažindintas su dukterine rinkodara ir tiesiog įsimylėjau, nes man labai patinka dirbti su asmenimis ir padėti jiems tapti sėkmingais internetinės rinkodaros srityje ir panaudoti savo agentūros skaitmeninės rinkodaros patirtį siekiant padėti filialams būti sėkmingiems..

WHC: koks būtų jūsų patarimas numeris vienas pradedantiesiems tinklaraštininkams, kurie nori užsidirbti pinigų iš savo svetainės?

SR: Patarimas numeris vienas – nebijokite prašyti žmonių spustelėti. Aš manau, kad daug kartų tinklaraštininkai tampa nesaugūs, nes jaučiasi taip: „O, jie galvoja, kad aš parduodu!“ Arba: „Tai ką nors įžeis“. Jie turi suvokti, jei kas nors stebi tinklaraštį, taip yra todėl, kad tam tikru lygiu jie nori būti panašūs į jus. Jei norite suteikti jiems produktą, kuris padėtų jiems būti panašesniais į jus, iš tikrųjų teikiate paslaugą. Taigi, nebijokite pasakyti: „Ei, tai puikus produktas. Tai yra priežastys, kodėl aš tai myliu. Tai yra priežastis, kodėl aš manau, kad jums tai gali patikti “.

WHC: ar rekomenduotumėte palaukti tam tikrą laiką, kad sukurtumėte savo tinklaraštį, prieš bandydami iš jo užsidirbti pinigų?

SR: Manau, kad tai priklauso. Norite įsitikinti, ar turite pusiausvyrą. Jei viskas, ką darote, yra pinigai iš savo svetainės, tačiau jūs neteikiate vertės, prarasite stebėtojus. Ir aš manau, kad būtent tos siaubo istorijos verčia žmones būti droviems. Taigi, jūs norite įsitikinti, kad nemaža jūsų turinio dalis ir užmezgantys šį santykį nėra pinigai. Tačiau nežiūrėdami į tai, nelaukite, kol sulauksite gazilionų sekėjų ir pajusite, kad, norint būti sėkmingu, turiu būti populiariausias tinklaraštininkas, įtrauktas į „BuzzStream“. Kurdami savo sekėjus, iš tikrųjų galėsite daugiau iš to gauti pajamų.

WHC: Kas, jūsų patirtimi, lemia didesnę pasisekimą pinigais? Turinio ar reklamjuostės nuorodos?

SR: 100% turinio nuorodos. Kai esate tinklaraštininkas, žmonės susisiekia su jumis asmeniškai. Taip yra todėl, kad esate kažko ekspertas – nesvarbu, ar tai mama, ar fotografas. Jie pasitiki jumis, nes turite kažko patirties ir jiems patinka jūsų stilius. Taigi geriausias būdas užsidirbti pinigų iš savo internetinio dienoraščio yra turėti ten savo nuomonę, nes būtent todėl jie ir yra. Ir jei reklamjuostė yra tik tam tikroje pusėje, tai tas pats, kas nukreipti. Tai tiesiog atsitiktinumas, jei jie paspaudžia. Visai nesieksite gerų rezultatų. Galite gauti vieną ar du.

WHC: kokie yra jūsų mėgstamiausi tinklaraštininkų įrankiai, padedantys padidinti pardavimų konversijas?

SR: Kai kurie iš jų priklauso konkrečiam tinklui ir tikrai priklauso nuo to, kokio tipo tinklaraštyje esate. Pavyzdžiui, jei esate mados tinklaraštininkas ir tik pradedate veiklą, jums tikrai reikia ieškoti „ShopStyle“ ir „RewardsStyle“, nes jie padės jums tai padaryti lengvai. Jie tuoj pat susies jus su prekės ženklais. Norite įsitikinti, kad mokate lengvai kurti nuorodas. Be to, „ShareASale“, „AvantLink“ ir „CJ“ turi visus naršyklės papildinius, kad įsitikintų, jog lengvai galite kurti dukterines įmones. Ir iš tikrųjų norint užsidirbti pinigų, tai tik apie gerus tinklaraščių rašymo įrankius. „Yoast“ yra viena mėgstamiausių mano įrankių. Norėdami iš tikrųjų gerai užsidirbti pinigų, norėsite įsitikinti, kad žmonės, ieškantys to produkto ar ieškantys to sprendimo, gali jus rasti internete ir tada tapti pasekėjais, nes jūs atsakėte į tą problemą jiems..

WHC: „Robbins Interactive“ bendradarbiauja su filialų valdymu ir „Blogger Outreach“. Kokias paslaugas teikia jūsų įmonė?

SR: Aš atlieku sveikatos ir sveikatingumo kompanijų filialų valdymą. Tai mano aistra. Ir manau, kad aš darau daug geriau, jei esu kažko aistringas. Man tiesiog labiau sekasi. Taigi turiu tokių klientų kaip „Grokker.com“, kuriame yra joga, kūno rengyba ir maisto gaminimas internete, taip pat natūralūs gydomieji aliejai ir 100% grynas – organinė kosmetika ir odos priežiūra – viskas, pradedant kūdikiais, vyrais ir baigiant moterimis. Tai, ką aš darau jiems, yra papildymas darant tai, ką dauguma žmonių galvoja apie filialų rinkodarą, kuri yra kuponas ir susijusi su filialais, kurie neabejotinai turi vietą filialų rinkodaroje. Iš tiesų, kuriu savo vertę, kurią jaučiu, ir tai, kas mane išskiria, yra tai, kad užtikrindama ne tik pajamas, bet ir padidindama prekės ženklą, bendradarbiaudama su kokybiško turinio filialais – ar jie būtų tinklaraštininkai, ar SEO nišos filialai. Man būtent taip ir yra filialų rinkodaros galia. Taigi aš sukuriu daugybę įrankių tinklaraštininkams ir turinio nišoms priklausantiems filialams bei žmonėms, kurie yra naujieji filialų rinkodaroje, kad supažindinčiau juos su filialų rinkodara – net jei tai nėra mano klientas. Tiesiog todėl, kad aš taip entuziastingai nusiteikiau šiai industrijai.

WHC: Kur matote tinklaraščių pinigavimo ateitį??

SR: Žinote, per pastaruosius penkerius metus tinklaraštininkai buvo auksinis grynuolis, į kurį visi bando kreiptis. Ir, manau, kai kurie tinklaraštininkai tikrai supranta tai, kas mane džiugina. Taigi tai, ką matau, yra daugiau tinklaraštininkų, suprantančių, kad jie gali užsidirbti pinigų iš savo svetainės ir turinčių tikrai gerą pajamų derinį. Taigi, jie turi keletą remiamų pranešimų. Jie turi tam tikrą rinkodaros ryšį. Jie turi tam tikrą reklamą – tiesiog gražų derinį, tačiau vis tiek tai daro, nes tiek daug prekės ženklų nori dirbti su jais, kur jie yra visiškai tikri patys. Ir aš manau, kad tai yra raktas. Štai tada dirba visos formos pinigai. Jei tikrai naudojatės produktu ar paslauga, esate aistringas tuo, kaip ir renkuosi sveikatą ir sveikatingumą, nes esu geresnis už tai, ką darau. Tas pats ir kitam tinklaraštininkui – sveikata ar slapukai ar kokia jų aistra. Kai kuriomis dienomis tai yra slapukai man!

Apsilankykite RobbinsInteractive.com, jei norite gauti daugiau informacijos apie jų filialų valdymą ir tinklaraštininkų informavimo paslaugas.

Būtinai klausykite viso interviu su Stephanie Robbins žiniatinklio prieglobos „Cat Podcast“ tinklalapyje.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map