Wywiad ze Stephanie Robbins – Robbins Interactive

Wywiad Stephanie Robbins


Jeśli obecnie masz blog lub planujesz utworzyć blog, a także podzielić się swoją wizją i przemyśleniami, możesz również rozważyć zarobienie pieniędzy na swojej stronie internetowej. Chociaż możesz zarabiać na swoim blogu na wiele sposobów, jeśli chcesz osiągnąć sukces, musisz zrobić o wiele więcej niż tylko przykleić kilka reklam w witrynie. Stephanie Robbins i jej firma Robbins Interactive specjalizują się w zarządzaniu podmiotami stowarzyszonymi i blogerach. Niedawno miałem okazję z nią porozmawiać i uzyskać informacje na temat tego, co działa, a co nie, jeśli chodzi o zarabianie na blogach.

Web Hosting Cat: Czy możesz opowiedzieć nam o swoim pochodzeniu i rozpoczęciu marketingu internetowego?

Stephanie Robbins: Pochodzę z marketingu / komunikacji, a potem oni wymyślili internet. Podobało mi się to, że możesz śledzić, zgłaszać i mieć solidny zwrot z inwestycji. To było właściwie moje pierwsze wprowadzenie do marketingu online – naprawdę kiedy zaczęliśmy robić banery z małą animacją gif. Obróciliśmy glob i myśleliśmy, że jesteśmy naprawdę fajni! To był początek. 15 lat temu zająłem się marketingiem online. A potem zostałem wprowadzony do marketingu afiliacyjnego i po prostu się zakochałem, ponieważ uwielbiam współpracować z osobami i pomagać im w osiągnięciu sukcesu w marketingu online oraz w wykorzystywaniu mojej agencji do marketingu cyfrowego, aby pomóc partnerom odnieść sukces..

WHC: Jaki byłby Twój numer jeden dla początkujących blogerów, którzy chcą zarabiać na swojej stronie?

SR: Najważniejszą wskazówką jest, aby nie wstydzić się prosić ludzi o kliknięcie. Myślę, że wiele razy blogerzy stają się niepewni, ponieważ czują, że „Och, pomyślą, że się sprzedaję!” Lub „To kogoś obrazi”. Muszą zdać sobie sprawę, że jeśli ktoś obserwuje blog, to dlatego, że na pewnym poziomie chce być taki jak ty. A oferowanie im produktu, który pomaga im być bardziej podobnym do ciebie, jest w rzeczywistości usługą, którą oferujesz. Nie wstydź się więc powiedzieć: „Hej, to świetny produkt. To jest powód, dla którego go kocham. To jest powód, dla którego myślę, że może ci się spodobać ”.

WHC: Czy przed rozpoczęciem zarabiania zalecamy odczekać pewien czas na założenie bloga??

SR: Myślę, że to zależy. Chcesz się upewnić, że masz równowagę. Jeśli wszystko, co robisz, to zarabianie na swojej witrynie, ale nie zapewniasz wartości, stracisz obserwujących. I myślę, że to te horrory sprawiają, że ludzie są naprawdę nieśmiali. Dlatego chcesz się upewnić, że spora część Twoich treści i nawiązanie tej relacji nie będzie zarabiać. Ale powiedziawszy to, nie czekaj, aż będziesz mieć miliardy obserwujących i poczuj, że muszę być najlepszym blogerem wymienionym w BuzzStream, aby odnieść sukces. Budując obserwujących, będziesz w stanie zarabiać na tym więcej.

WHC: Co według Twojego doświadczenia prowadzi do większego sukcesu w monetyzacji? Linki w treści lub banerach reklamowych?

SR: Linki w 100% treści. Gdy jesteś blogerem, ludzie kontaktują się z tobą osobiście. A to dlatego, że jesteś ekspertem w czymś – czy to jest mama, czy fotograf. Ufają ci, ponieważ masz w czymś doświadczenie i podoba im się twój styl. Najlepszym sposobem na zarabianie na blogu jest podzielenie się swoją opinią – właśnie dlatego one tam są. A jeśli baner jest po prostu trochę z boku, to to samo co retargeting. To jest po prostu losowe, jeśli go klikną. W ogóle nie osiągniesz dobrych wyników. Możesz dostać jeden lub dwa.

WHC: Jakie są Twoje ulubione narzędzia blogera, które pomagają zwiększyć konwersje sprzedaży?

SR: Niektóre z nich są specyficzne dla sieci i tak naprawdę zależy to od rodzaju blogu. Na przykład, jeśli jesteś blogerem modowym i dopiero zaczynasz, naprawdę musisz spojrzeć na ShopStyle i RewardsStyle, ponieważ ułatwią ci to. Od razu połączą Cię z markami. Chcesz się upewnić, że wiesz, jak łatwo tworzyć linki. I, ShareASale, AvantLink i CJ, wszystkie mają wtyczki do przeglądarki, aby mieć pewność, że możesz łatwo tworzyć linki partnerskie. A tak naprawdę, jeśli chodzi o monetyzację, to tylko dobre narzędzia do blogowania. Podobnie jak Yoast jest jednym z moich ulubionych narzędzi. Aby być naprawdę dobrym w monetyzacji, musisz się upewnić, że ludzie szukający tego produktu lub szukający tego rozwiązania, mogą znaleźć cię w Internecie, a następnie zostać obserwatorami, ponieważ im odpowiedziałeś na ten problem.

WHC: Robbins Interactive współpracuje z Affiliate Management i Blogger Outreach. Jakie usługi oferuje Twoja firma??

SR: Zarządzam stowarzyszeniem dla firm zajmujących się zdrowiem i zdrowiem. To moja pasja. I okazuje się, że radzę sobie dużo lepiej, jeśli coś mnie pasjonuje. Odnoszę tylko większy sukces. Mam więc klientów takich jak Grokker.com, który jest online jogą, fitnessem i gotowaniem – a także naturalne olejki lecznicze i 100% Pure, czyli kosmetyki organiczne i produkty do pielęgnacji skóry – wszystko od niemowląt, mężczyzn po kobiety. To, co dla nich robię, jest dodatkiem do robienia tego, co większość ludzi uważa za marketing afiliacyjny, czyli kupon i transakcje z afiliantami – które zdecydowanie mają swoje miejsce w marketingu afiliacyjnym. Czuję, że naprawdę wnoszę swoją wartość i to, co mnie wyróżnia, to fakt, że oprócz zapewniania przyrostowych przychodów, zapewniam sobie markę, współpracując z partnerami o wysokiej jakości treści – blogerami lub partnerami niszowymi SEO. Dla mnie to właśnie tyle siły marketingu afiliacyjnego. Tworzę więc wiele narzędzi dla blogerów i partnerów niszowych, a także dla osób, które dopiero rozpoczynają marketing afiliacyjny, aby wprowadzić ich do marketingu afiliacyjnego – nawet jeśli nie jest to jeden z moich klientów. Właśnie dlatego, że tak bardzo pasjonuję się tym, gdzie chcę, aby ta branża się rozwijała.

WHC: Jaka jest przyszłość monetyzacji blogów??

SR: Wiesz, w ciągu ostatnich pięciu lat blogerzy byli złotym samorodkiem, do którego wszyscy starają się podchodzić. I myślę, że niektórzy blogerzy naprawdę rozumieją to, co mnie cieszy. Widzę więc więcej blogerów, którzy rozumieją, że mogą zarabiać na swojej witrynie i że mają naprawdę zdrowy zestaw dochodów. Mają więc kilka sponsorowanych postów. Mają marketing afiliacyjny. Mają trochę reklam – po prostu fajną mieszankę, ale wciąż to robią, ponieważ tak wiele marek chce z nimi współpracować, gdzie są całkowicie wierni sobie. I myślę, że to jest klucz. Wtedy działają wszystkie formy monetyzacji. Jeśli naprawdę korzystasz z produktu lub usługi, pasjonujesz się nim – tak jak ja wybieram zdrowie i dobre samopoczucie, ponieważ jestem lepszy w tym, co robię. To samo dotyczy innego blogera – niezależnie od tego, czy chodzi o zdrowie, ciasteczka, czy cokolwiek ich pasją. Niektóre dni to dla mnie ciasteczka!

Odwiedź RobbinsInteractive.com, aby uzyskać więcej informacji na temat zarządzania partnerami i usługami blogerów.

Koniecznie wysłuchaj pełnego wywiadu ze Stephanie Robbins w internetowym podcastie Cat Hosting.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map