InMotion хостинг керований огляд хостингу WordPress

хостинг з керуванням інтуїцією


Найкращий веб-хостинг 2019Найкращий хостинг для блогерів Я був клієнтом хостингу InMotion з 2009 року, і їх бізнес-хостинг-план виявився відмінним для багатьох типів платформ веб-сайтів, особливо WordPress. Як продуктивність, так і підтримка були видатними, і InMotion завжди був однією з наших найбільш рейтингових компаній, що займаються веб-хостингом. Тож я напевно був цікавий і зацікавлений, коли люди InMotion сказали мені раніше цього року, що вони вийдуть з новою керованою платформою WordPress хостинг. Що ж, WordPress під керуванням InMotion приїхав, і я, безумовно, хотів би спробувати його, щоб побачити, як це порівняно з їх бізнес-хостингом.

WordPress та бізнес-хостинг керовані InMotion

Почнемо з отриманих вами функцій плану хостингу. Функції бізнес-хостингу InMotion завжди займають перше місце у наших рейтингах. Нові керовані плани хостингу WordPress ґрунтуються на основних функціях бізнес-плану, включаючи ще більш потужні та корисні функції, спеціально оптимізовані для WordPress. Ось поруч перегляньте основні елементи, які ви отримуєте на платформі InMotion Hosting Managed WordPress на відміну від планів бізнес-хостингу..

Є деякі ситуації, коли вибір бізнес-плану хостингу InMotion був би кращим для вас. У бізнес-плані Pro Level немає жорсткого обмеження щодо кількості веб-сайтів, на яких ви можете розмістити. Тож якщо вам потрібно створити велику кількість веб-сайтів, ви, очевидно, хочете вибрати цей план. І якщо WordPress – це не обрана вами платформа, тоді явно керовані пакети WordPress не для вас. Однак якщо ви плануєте використовувати WordPress, вам потрібно прочитати далі.

Бізнес-хостинг
Необмежена смуга пропускання
Безлімітний електронний лист
Безкоштовні накопичувачі SSD
Безкоштовне резервне копіювання даних
Зони максимальної швидкості
Безкоштовний SSL
cPanel Interface
Попередньо встановлено WordPress
BoldGrid Site Builder
90-денна гарантія повернення грошей WordPress хостинг
Необмежена смуга пропускання
Безлімітний електронний лист
Безкоштовні накопичувачі SSD
Безкоштовне резервне копіювання даних
Зони максимальної швидкості
Безкоштовний SSL
cPanel Interface
Попередньо встановлено WordPress
BoldGrid Site Builder
90-денна гарантія повернення грошей
Розширене керування сервером *
Автоматичні оновлення WordPress *
Автоматичні оновлення теми та плагінів *
Теми BoldGrid Premium та підписка на плагін *
Постановочне середовище *

Створення ваших WordPress сайтів

Як і в інших планах хостингу InMotion Hosting, ви можете вибрати, щоб WordPress був попередньо встановлений під час замовлення. Однак, навіть якщо ви вирішите встановити WordPress пізніше, ви можете скористатися супер простою опцією встановлення одним клацанням миші зсередини cPanel. І якщо ви переміщуєте свій сайт WordPress з іншого веб-хостингу, InMotion Hosting забезпечує безкоштовну міграцію веб-сайтів.

У вас є кілька різних варіантів створення веб-сайтів. Ви можете працювати з WordPress звичайним способом на інформаційній панелі адміністратора WordPress. Або, якщо ви віддаєте перевагу більш зручному для користувача способу швидкого та легкого створення професійного вигляду WordPress-сайту, ви можете скористатися конструктором веб-сайтів BoldGrid. InMotion – офіційний хост BoldGrid і сприяв створенню продукту. Для більш детального ознайомлення з BoldGrid ви можете прочитати мій огляд тут.
boldgrid

Ви можете встановити BoldGrid з панелі керування обліковим записом (AMP) або з cPanel.
inmotion-wordpress-hosting-account-management-panel

Особливості Premium WordPress

Хоча вам і не потрібно користуватися ним, BoldGrid вирізняється на чільному заході в керованому WordPress хостингу InMotion. Багато преміальних функцій WordPress, таких як автоматичне оновлення тем і плагінів, постановка та преміум теми та підписка на плагіни, спеціально пов’язані з використанням веб-сайту BoldGrid..
сміливі темиПреміум теми BoldGrid WordPressboldgrid-плагіниПлагіни BoldGrid WordPress

Однак справжньою зіркою WordPress-хостингу InMotion є оптимізоване серверне середовище з розширеним кешуванням сервера та Cloud Linux з NGINX. Вища швидкість сайту, яку ви отримуєте разом з іншими можливостями, робить InMotion Hosting Managed WordPress для мене переможцем.

Швидкість та продуктивність хостингу WordPress

Ось один із напрямків, який мене особливо зацікавив тестування. Знову ж таки, InMotion завжди був одним з найбільш швидкодіючих веб-хостів, якими ми користувалися в минулому. І коли їх керований WordPress хостинг був позначений як в 10 разів швидше, ніж їх базовий план запуску хостингу, ми, безумовно, нетерплячі побачили, як він працює. Нижче наведено зразок даних з нашого тестування.

хостинг, що управляється, wordpress-speed-vs-business hosting

Ми протестували подібні веб-сайти WordPress як на бізнес-хостингу, так і на керованому WordPress хостингу InMotion. Як бачимо, новий керований хостинг WordPress працював значно швидше. Мене здивувало, наскільки нова платформа перевершила існуючу. Поєднання Cloud Linux з NGINX, розширене кешування сервера з їхнім власним кешем-менеджером та інші спеціальні вдосконалення дійсно підвищують швидкість веб-сайту. Керований WordPress хостинг InMotion пройшов швидше по всій країні. А в зоні максимальної швидкості була ще більша різниця.

Те, що я також виявив, що працює на моїй інформаційній панелі WordPress, – це те, що швидкість обробки задніх днів помітно швидша. Встановлення тем і плагінів блискавично – дуже вражаюче!

Безпека веб-сайту WordPress

InMotion хостинг завжди забезпечував найвищу безпеку для моїх веб-сайтів. Так само, як і швидкість та продуктивність, їх керований хостинг WordPress робить щось на крок далі. Окрім захисту від DDoS та брандмауерів веб-додатків, ви отримуєте захист від WordPress і захист від зловмисного програмного забезпечення. Файли скануються та виправляються на предмет вразливості, а потенційні загрози знаходяться на карантині.

InMotion надає безкоштовні приватні SSL для ваших веб-сайтів WordPress, які ви можете використовувати для цілей електронної комерції або приймати онлайн-платежі. Ви можете легко включити свій безкоштовний SSL з Панелі управління обліковим записом, а ваші безкоштовні сертифікати SSL автоматично додаються у ваші домени.
inmotion-management-wordpress-free-ssl

Експертна підтримка клієнтів

Одним із сильних сторін InMotion хостингу завжди була їх відмінна підтримка клієнтів. Завдяки керованому плану хостингу WordPress я відчув таку саму професійну та чуйну підтримку, яку я звик отримувати в InMotion. Ви можете отримати доступ до їх підтримки 24 × 7 за допомогою телефону, електронної пошти, чату в реальному часі або Skype.

Висновок та рекомендації

Завдяки керованому хостингу WordPress, InMotion запропонував ще кращий варіант для серйозних власників веб-сайтів WordPress та тих, хто шукає преміальний досвід WordPress. І з вибором шести рівнів керованого хостингу ви зможете знайти план, який відповідає вашим потребам. InMotion Hosting Managed WordPress поєднує в собі найкращі бізнес-хостинги разом з оптимізованим середовищем для кращої швидкості та продуктивності.

Клацніть тут, щоб отримати спеціальні знижки на керований WordPress хостинг InMotion

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map