InMotion хостинг VPS огляд

inmotion-hosting-vps-review


Найкращий веб-хостинг 2019Найкращий хостинг VPS З 2009 року я був замовником InMotion хостингу і користувався видатним сервісом та підтримкою зі свого спільного плану бізнес-хостингу. Однак із збільшенням потреб у трафіку та ресурсах я прийняв рішення перейти до плану хостингу VPS. Настільки ж хороші, як і їхні спільні плани хостингу, функції VPS InMotion є ще більш вражаючими, тому було легким вибором пройти з керованим SSD VPS-хостингом – за допомогою хмари.

Якщо ви розглядаєте хостинг VPS для свого веб-сайту бізнесу або вам потрібно перейти від спільного плану веб-хостингу, я рекомендую вам ознайомитися з моїм досвідом роботи з VPS VM-хостингу InMotion і переглянути мої результати.

Отримайте знижку 51% на InMotion хостинг VPS тут

InMotion має три різні плани хостингу VPS:

VPS-1000HA-S
4 Гб оперативної пам’яті
Передача даних 4 ТБ
75 Гб місця на диску
3 Виділені IP адреси
$ 29,99 міс. VPS-2000HA-S
6 Гб оперативної пам’яті
Передача даних 5 ТБ
150 Гб місця на диску
4 Виділені адреси IP
$ 49,99 міс. VPS-3000HA-S
8 Гб оперативної пам’яті
Передача даних 6 ТБ
260 Гб місця на диску
5 виділених IP-адрес
$ 74,99 міс.

Характеристики VPS хостингу InMotion

 • Функція високої доступності для надмірності в режимі реального часу
 • Безкоштовна ліцензія cPanel
 • Безкоштовні накопичувачі SSD
 • Керований хостинг
 • Технологія максимальної швидкості
 • Безпечна електронна пошта
 • Оптимізовано для електронної комерції
 • Інформаційна панель ресурсів
 • Функціональність знімка
 • Захист від атаки DDoS
 • Безкоштовне резервне копіювання даних
 • 99,9% часу
 • 90-денна гарантія повернення грошей

Після налаштування вашого облікового запису ви можете отримати доступ до нього з Панелі управління обліковим записом (AMP). Інтерфейс схожий на спільний хостинг InMotion, проте ви помітите кілька додаткових варіантів:
inmotion-vps-amp

Manage My Cloud Server забезпечує швидкі посилання, де ви можете зупинити та перезапустити сервер, отримати кореневий доступ та отримати доступ до cPanel та WHM. Ви також можете відстежувати використання ресурсів для пропускної здатності, дискового простору, оперативної пам’яті та середньої завантаженості.

Мені дуже подобається функція “Знімок сервера”, до якої ви також можете отримати доступ з цієї області. Створюючи знімок, ви зможете повернутись до того стану ваших серверових файлів, баз даних та конфігурації, якщо у вас виникнуть проблеми та вам потрібно відкотитись. Важливо пам’ятати, що ці знімки не призначені для заміни належних повних резервних копій ваших даних, які ви все одно повинні виконувати. Після створення знімка він доступний протягом 10 днів. Якщо ви хочете зберегти його довше, вам потрібно буде придбати довготривалий слот для зберігання даних.
inmotion-vps-server-знімки

WHM (або WebHost Manager) дозволяє змінювати та переглядати елементи, такі як налаштування вашого сервера, автентифікація, звіти про доставку електронної пошти тощо.
inmotion-vps-whm

Хоча cPanel з InMotion Hosting VPS має інший вигляд, ніж їх спільний хостинг cPanel, функції та програми однакові (з кількома доповненнями). Ви також можете отримати доступ до інформації свого сервера у правій стовпці. Слід пам’ятати, що cPanel VPS не включає Softaculous для встановлення програмного забезпечення. Вам потрібно буде встановити програмне забезпечення вручну, наприклад WordPress, або придбати ліцензію Softaculous за 50 доларів на рік.
inmotion-vps-cpanel

Швидкість та продуктивність

Основна перевага VPS-хостингу – це можливість вирішувати великі потреби в ресурсах, щоб ваші веб-сайти могли працювати безперебійно, навіть коли ваш трафік збільшується. Мій досвід щодо плану VPS хостингу InMotion був чудовим. Продуктивність веб-сайту відмінна, а швидкість мого веб-сайту навіть покращилася. Ось порівняння результатів мого спільного хостингу та результатів хостингу VPS.
inmotion-shared-hosting-speedСпільна швидкість хостингу InMotioninmotion-vps-швидкістьШвидкість хостингу InMotion VPS

Підтримка клієнтів

Підтримка клієнтів завжди була однією з переваг хостингу InMotion. З VPS хостингом ще важливіше, що у вас є команда підтримки, від якої ви можете залежати. І в моєму випадку InMotion надав їм звичайну відмінну допомогу, щоб допомогти мені налаштуватись на мій обліковий запис VPS-хостингу та відповісти на будь-які запитання щодо переходу на VPS.

Ось зразок стенограми чату:
inmotion-chat-transcript

Рекомендація

Загалом VPS-хостинг InMotion був чудовим. Додаткові ресурси в поєднанні із надмірністю надмірного хмарного сервера ставлять InMotion на початку нашого списку рекомендацій VPS. Я особливо ціную керовані функції хостингу, а також їхню корисну підтримку.

І ефективність мого веб-сайту була чудовою – чого я очікував від хостингу InMotion протягом багатьох років. Я знаю, що є багато інших клієнтів, які поділяють мої почуття щодо них. Ось зразок деяких відгуків, розміщених на нашому сайті:
InMotion Customer Arjun
InMotion Customer Steven R
Бред клієнта InMotion
InMotion Customer Danielle
InMotion Customer Troy

Для бізнес-веб-сайтів гарантовані ресурси та додатковий контроль над вашим серверним середовищем, яке ви отримуєте за допомогою VPS-хостингу, є критично важливим, особливо якщо ви очікуєте зростання трафіку вашого веб-сайту. І серед усіх доступних планів хостингу VPS, InMotion Hosting, безумовно, отримує свій голос як один із найкращих.
inmotion-vps-хостинг

Натисніть тут, щоб отримати знижку 51% на VM хостинг VPS

InMotion Хостинг рейтингів VPS

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector