Інтерв’ю: хостинг InMotion Sunil Saxena

Sunil Saxena Співзасновник хостингу InMotion


З моменту свого створення в 2001 році InMotion хостинг був високо оцінений багатьма як один з провідних провайдерів веб-хостингу, особливо для ділових веб-сайтів. Базируючись у Лос-Анджелесі, штат Каліфорнія, та з центрами обробки даних на західному та східному узбережжі, їх можна знайти у верхній частині багатьох найкращих списків веб-хостингу.

Як сам клієнт, починаючи з 2009 року, я особисто відчував чудовий сервіс та підтримку InMotion Hosting. Нещодавно мені випала можливість поспілкуватися із співзасновником та EVP хостингу InMotion, Sunil Saxena. Мені дуже хотілося загалом взяти участь у індустрії веб-хостингів – і те, що InMotion має в майбутньому.

Веб-хостинг-кішка: Коли ми починаємо новий рік, то, що ви бачите як найбільші виклики для компаній, що займаються веб-хостингом, та які цілі хостингу InMotion хостингу??

Суніль Саксена: Деякі з найбільших викликів для простору веб-хостингу взагалі полягають у тому, щоб переконатися, що з технологічної точки зору ми адаптуємось, я б сказала, новіші потреби клієнтів. Так, наприклад, одне, що ми визначили у 2013 році та впровадили у 2014 році, – це переконатися, що у нас є SSD-диски та декілька швидкіших серверів для наших клієнтів. Тому що, як тепер більшість споживачів знає, речі повинні працювати швидко, вони повинні працювати ефективно, і вони повинні працювати весь час. Отже, ми з’ясували, що завдяки технологічним змінам, як-от SSD, але також внесли ще деякі зміни в деякі наші функції, це дійсно допомогло нашим клієнтам – які здебільшого є власниками бізнесу – дійсно перенести свій бізнес на новий рівень.

WHC: Останнім часом кілька послуг, які пропонують деякі хостингові компанії, – це керовані плани хостингу WordPress та мережі доставки вмісту. Чи запропонує InMotion будь-який із них найближчим часом?

SS: Насправді ми керували хостингом WordPress вже через те, що називається нашою командою керованих служб. Таким чином, ми не поєднуємо це як з іншими постачальниками, але те, що ми робимо, це те, що ми насправді маємо віддану команду людей, яка не лише зробить керований WordPress хостинг для вас, але і керував хостингом взагалі. Отже, часто, коли трапляється, до нас приходять якісь більші організації і кажуть: «Гаразд, нам потрібно певно налаштувати ці три спеціалізовані сервери, щоб ми були готові до випуску новин», або щось подібне що. Отже, наша керована команда може це зробити.

І що стосується постачальників CDN, ми реально реалізуватимемо щось в цьому році, що має більш тісні стосунки з деякими іншими постачальниками..

WHC: Що б ви сказали, це топ-3 речі, які відрізняють InMotion хостинг від решти веб-хостинг-компаній?

SS: Як завжди з дня, коли ми розпочали, для нас найважливіше обслуговування та підтримка клієнтів. У нас є дуже важливий набір основних цінностей, який кожен в організації від самого себе аж до найновіших найманих працівників дотримується і живе. На додаток до цього важливо продовжувати працювати над досвідом роботи з клієнтами. Тому що, хоч веб-хостинг все ще є веб-хостингом, він зараз дуже інший, ніж це було три роки тому, – а також три роки буде дуже різним. Отже, наявність команди з досвідом роботи з клієнтами допомагає нам зрозуміти, які потреби клієнта є, і [знаючи], що ці зміни потребують, для нас дуже важливо. І, нарешті, мова йде про надання належних продуктів для наших ділових клієнтів та [допомогу] нашим клієнтам досягти успіху. Отже, знову працюємо з WordPress, але також виходимо з новими інструментами для створення сайтів, а потім і з вищої сторони, переконуючись, що наші спеціалізовані сервери, наші торговельні платформи та хостинг VPS обслуговують потреби клієнта, щоб вони могли бути успішний. Тому що наша мантра в основному така: Коли наші клієнти успішні, ми успішні.

WHC: Безпека даних стала дуже великою проблемою, особливо останнім часом. Що ви можете сказати нам про те, як InMotion хостинг прагне захистити веб-сайти вашого клієнта?

SS: У нас є спеціалізована команда системних адміністраторів, яка постійно переглядає та контролює наші мережі через Nagios, а також є на місці. Тому, на відміну від, можливо, деяких інших постачальників, які або коло [користуються центром колокації] з іншим постачальником послуг, або вони фактично просто перепродають хостинг-сервіс, ми насправді маємо власних спеціалізованих системних адміністраторів, які працюють на місці 24/7, щоб переконатися, що вони переглядають сервери контролюючи їх, а потім проактивно розглядаючи будь-які хаки, проблеми чи щось подібне.

Крім того, ми вклали зовсім небагато грошей у частину нашого обладнання, як пізно. Так, наприклад, ми впровадили дві дуже надійні та надійні системи пом’якшення DDoS як у наших центрах даних східного, так і західного узбережжя, що було чудово. Тож, може бути, атака DoS, яка калічила наші веб-сервери рік-півтора тому, – це не що інше, як кліп на графіку..

WHC: Хмарний хостинг став ще однією гарячою темою. Які ваші думки щодо хмари та чи надасть InMotion хмарні послуги в майбутньому?

SS: Хмарний хостинг дуже гарячий! Я думаю, що всі хочуть мати хмару. Я думаю, що деякі хочуть хмари, але вони не впевнені, що це за хмара. Ми виходимо з власною голою металевою хмарою наприкінці 2015 року. [Для] багатьох наших клієнтів, які використовують нашу технологію VPS, технологія віртуалізації, що стоїть за нашою VPS, певною мірою дуже схожа на хмару. Але, у нас буде виділений хмарний продукт до кінця року.

WHC: Дивлячись далі на дорогу, де ви бачите галузь у найближчі п’ять чи десять років? Чи бачите ви більше розширення серед веб-хостингових компаній або, можливо, консолідація кількості доступних для споживачів веб-хостів?

SS: Серед багатьох великих компаній там було консолідації. Я вірю, що консолідації буде більше, як ми дивимось на 2016, 2017 роки, а що ні. А ті, хто здатний постійно розвиватися та надавати якомога кращі послуги та досвід для своїх клієнтів, будуть добре робити. І я думаю, що іншим доведеться перевірити кишки і побачити, що для них важливо.

Для отримання додаткової інформації про хостинг InMotion, перегляньте ці пов’язані публікації:

Огляд хостингу InMotion

Погляньте всередину Центру даних хостингу InMotion

Веб-хостинг в Південній Каліфорнії

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map