Погляньте всередину Центру даних хостингу InMotion

Центр даних хостингу InMotion


Для деяких людей компанія, що займається веб-хостингом, є довільною чи відокремленою організацією, яка певним чином дозволяє Вашому веб-сайту бути доступним в Інтернеті в кіберпросторі. Вони припускають, що є деякі комп’ютери і підтримують людей якось виконувати роботу. Звичайно, технічним вигодам подобається такий матеріал, але, можливо, ми повинні все більше подумати над тим, що відбувається за лаштунками. Як насправді виглядає центр обробки даних веб-хостингу компанії та як він насправді функціонує?

Нещодавно я отримав честь заглянути за куліси за допомогою гастролей по Центр даних хостингу InMotion в Лос-Анджелесі, Каліфорнія. Бути в змозі побачити фактичні гайки та болти, що живлять веб-сайти своїх клієнтів, було надзвичайним досвідом. Я завжди вважав InMotion найкращим вибором для бізнес-хостингу, оскільки я вперше зареєструвався як клієнт у 2009 році. І після того, як відвідав їх сучасний центр обробки даних, я, безумовно, можу зрозуміти, чому і як InMotion хостинг може забезпечити топ-хостинг для всіх своїх клієнтів.

Сервери центрів даних InMotion

По-перше, є кілька шарів безпеки. Вхід у будівлю вимагає реєстрації та перевірки, і все обладнання зберігається у добре захищеному місці. Мене повністю здуло величезна кількість серверів по всьому об’єкту. Я детально ознайомився як із виділеними, так і з спільними хостинг-серверами. Вся апаратура постійно оновлюється, при необхідності встановлюються нові машини.

Насправді, під час мого візиту з’явилася купа нових комп’ютерів, готових до упаковки та налаштування.

Новий сервер центру обробки даних InMotion

Дуже очевидно, що InMotion вірить у те, щоб мати найкраще обладнання для своїх клієнтів. Серед серверів найвищого рівня в центрі обробки даних – серії Dell R720 та машини T420.

Центр обробки даних InMotion Dell Server

Я навіть заглянув всередину одного з нових серверів з подвійними процесорами (E5-2430 Xeon) та жорсткими дисками розміром 2 Тб, на яких працює RAID (1-5-10). Ці машини також потенційно можуть мати до терабайта пам’яті. Для тих, хто не входить в технічні характеристики, дозвольте сказати, що всі сервери, які я бачив у центрі обробки даних InMotion, були вражаючими та більш ніж здатними давати чудові результати для ваших веб-сайтів..

Двомісний процесорний сервер центру даних InMotion

Будь-який центр обробки даних повинен гарантувати, що є оптимальне джерело енергії для забезпечення роботи та належного охолодження для всіх їх серверів. Знову ж таки мені дали можливість побачити, як саме це працює в InMotion. Вони не тільки мають аварійний заряд батареї ДБЖ для тимчасових відключень або відключень, але вони також мають масивні генератори резервного копіювання під будівлею, які можуть покрити тривалі втрати електроенергії.

Резервне живлення Центру обробки даних InMotion

Охолоджуючи, є величезні енергоохолоджувачі Emerson Network, розміщені на всьому об’єкті, щоб підтримувати оптимальну температуру від 68 до 70 градусів, що забезпечує внутрішню температуру їхніх комп’ютерів ніколи не перевищувати 85 градусів..

Охолоджувачі центру даних InMotion

Поки InMotion постійно вдосконалюється та вдосконалює свої сервери, вам не потрібно турбуватися про те, що дані з будь-якого із замінених комп’ютерів будуть порушені. Одна з прикольних машин, яку я мав побачити, – це знежирювач жорсткого диска, який вони використовують для стирання та знищення накопичувачів зі старих комп’ютерів. Під час оновлення серверів старі жорсткі диски витягуються і вкладаються в цю спеціальну машину, яка виконує функцію намагнічувача і повністю витирає всі дані з накопичувача і робить його непридатним.

Degausser Центр обробки даних InMotion

Я раніше писав про технологію Max Speed ​​Zone InMotion Hosting та про те, як швидкості мого веб-сайту завжди були відмінними. Центр даних Лос-Анджелеса InMotion ідеально розташований поруч з Один Вілшир – вузлом для більшості сполучень на Західному узбережжі. Вони також мають ще один центр обробки даних на Східному узбережжі, що дозволяє їм використовувати свою технологію Max Speed ​​Zone. Тож не дивно, що швидкість їхньої мережі є однією з найшвидших серед веб-хостів.

Сервери центрів даних хостингу InMotion

Погляд за InMotion за кулісами був дуже інформативним досвідом, але найкраще, що моя екскурсія центром обробки даних InMotion хостинг підтвердила мені свою прихильність до трьох найважливіших проблем, що стосуються клієнтів..

1. Безпека – Центр обробки даних InMotion розташований у дуже захищеній будівлі. Ви не знайдете жодних випадкових людей, які блукають по спорудах. І хоча сама будівля має безліч гарантій; крім того, підлогу центру обробки даних забезпечений сучасним рівнем безпеки.

2. Апаратне забезпечення верхнього кінця – Я був дуже вражений усім обладнанням. Всі сервери та інше обладнання виглядають новими – тут немає застарілих машин. Характеристики обладнання InMotion є одними з найкращих. Насправді я ознайомився з деякими найновішими спеціалізованими та спільними серверами, які тестуються та готові до використання, а також деякими абсолютно новими коробками, які незабаром будуть введені у виробництво.

3. Захист даних & Наявність мережі – Центр обробки даних має велику кількість охолоджувачів, щоб підтримувати температуру на оптимальних рівнях для всіх серверів. Аварійний акумулятор, а також дизельні генератори забезпечують постійний час роботи.

Особлива подяка людям InMotion Hosting за те, що дозволили мені відвідати центр обробки даних Західного узбережжя в Лос-Анджелесі, Каліфорнія..

Оновлення 2015 року

Центр даних хостингу InMotion 2015
З мого першого відвідування Центру даних хостингу InMotion вони здійснили значні покращення, зокрема:

  • Розширення засобу обробки даних
  • Впровадження системи захисту DDoS
  • Волоконно-оптичні кабельні системи, здатні до 43 ТБ сек. Передача даних
  • Включення твердотільних накопичувачів у їх сервери

Ознайомтесь з Моїм оглядом Центру даних хостингу InMotion 2015 року тут

InMotion хостинг понад 50 відсотків зі знижкою

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector