Огляд Wix

wix-огляд


Як один з лідерів у легких швидких веб-сайтах, Wix, безумовно, заслуговує на розгляд, якщо ви прагнете швидше отримати свій веб-сайт. Хоча я схильний надавати перевагу веб-хостингу над розробниками веб-сайтів, я вважаю, що існує певний сегмент Інтернету, який ідеально підходить для рішення веб-сайту, наприклад, Wix. Це так, тут, у моїй Огляд Wix ми розглянемо, що може запропонувати Wix і хто може отримати найбільше користь.

Wix опинився в авангарді нової хвилі розробників веб-сайтів як альтернатива традиційним планам веб-хостингу. У наші дні все більше людей і підприємств хочуть веб-сайт, а не веб-хостинг. У веб-розробників є переваги та недоліки. У більшості випадків це дійсно зводиться до того, який тип веб-сайту вам потрібен і який вміст має ваш сайт.

Переваги використання Wix

 • Безкоштовна пробна версія та безкоштовний веб-сайт
 • Два варіанти простого створення веб-сайтів
 • Тон шаблонів веб-сайтів на вибір
 • Простий у використанні редактор перетягування сторінки
 • Додайте більше функціональності за допомогою програм Wix
 • Безкоштовний SSL автоматично додається на ваш сайт

Справжня перевага Wix полягає в тому, що ви можете швидко і легко створити свій веб-сайт, не турбуючись про покупку хостингу окремо. Ви можете додати будь-яку потрібну вам функціональність веб-сайту безпосередньо в Wix. Редагувати та вносити зміни до свого сайту дуже просто, і вам не потрібно бути веб-експертом, щоб створити свій власний веб-сайт.

Які веб-сайти найкращі для Wix?

 • Персональні веб-сайти
 • Веб-сайти малого бізнесу (Не-електронна комерція)
 • Ресторани
 • Нерухомість
 • Сайти подорожей
 • Мода та краса
 • Здоров’я та оздоровлення
 • Консалтинг та коучинг
 • Музика
 • Фотографія
 • Громада та освіта

wix-веб-сайтиВеб-сайти для подорожей Wixwix-ресторан-веб-сайтиВеб-сайти ресторанів Wixвеб-сайти з охорони здоров'я та красиВеб-сайти охорони здоров’я та краси Wix

Ідеальний веб-сайт для Wix – це діловий або особистий сайт, який використовується для обізнаності бренда та придбання клієнтів. Наприклад, веб-сайт брошури, що містить стандартні сторінки веб-сайтів, такі як інформація про компанію, опис послуг, відгуки клієнтів та сторінка контактів, надзвичайно добре працює в Wix. І є певні галузі чи ніші, для яких Wix ідеально підходить, включаючи ресторани, подорожі, нерухомість, моду / красу, консультації та музику.

Створення веб-сайту за допомогою Wix

wix-створення веб-сайтів
Wix фактично дає два способи легко створити свій веб-сайт. Ви можете скористатись їхньою системою розвідки із штучного дизайну або скористатися редактором веб-сайтів Wix.

Перевага системи ADI полягає в тому, що вона легша у використанні, вимагає менше роботи від вас і швидше генерує ваш веб-сайт. Ви керуєтесь низкою питань, які система використовує для створення унікального веб-сайту для вас. Мінус ADI полягає в тому, що створені сайти на мою думку не виглядають так добре, і ви не маєте рівня налаштування, який може знадобитися. З цієї причини я вважаю за краще використовувати редактор Wix безпосередньо для створення веб-сайту.

wix-редакторВикористання редактора Wix дає більше контролю при створенні веб-сайту. Використовуючи редактор Wix для створення свого веб-сайту, ви спочатку вибираєте шаблон свого веб-сайту. Потім ви можете скористатися редактором перетягування для налаштування сторінок вашого веб-сайту. З редактора Wix ви можете легко переглянути, як виглядатиме ваш веб-сайт як на настільному комп’ютері, так і на смартфоні. І коли ви будете готові, можете опублікувати свій веб-сайт, просто натиснувши кнопку меню Опублікувати.

Отримайте більше налаштування за допомогою Wix-коду

А тепер ви можете ще більше налаштувати свій веб-сайт. Якщо у вас є досвід роботи з JavaScript, ви можете додати деякі розширені функції на свій сайт за допомогою коду Wix. Завдяки функціям коду Wix ви можете створювати власні програми, які включають динамічні сторінки, форми, списки, схожі на стрічку новин.
wix-код

Додавання функціональності за допомогою програм Wix

wix-app-market
Ще одна перевага Wix полягає в тому, що ви можете легко розширити функціональність свого веб-сайту за допомогою програм, знайдених на ринку додатків Wix. Ось лише деякі функції, які ви можете додати на свій веб-сайт:

Форми

Чарівний формувальник форм
Форма творця
Постійна контактна форма
Швидкі опитування
Список адресатів

Соціальні засоби комунікації

Instagram Pro
Потік у Twitter
Соціальний потік
Значки соціальних медіа
Facebook Store
Канал Pinterest
Yelp
Візитна картка LinkedIn
Google +1

Онлайн бронювання

Замовлення Wix
Календар
Карта
Бронювання зустрічей в Інтернеті
Планування Pro

Ресторани

Замовлення ресторанів
Меню ресторану
Бронювання
Розслаблені відгуки
Бронювання OpenTable
День народження Клуб

Готель та подорожі

Готелі Wix
Замовлення Wix
Прості Карти Google
Бронювання оренди на відпочинок

Фотографія

Галерея Wix Pro
Фотоальбоми Wix
Wix Art Store
Продаж завантажень
Вражаюче слайд-шоу
Клацніть Захист правою кнопкою миші
До і після слайдера
Повзунок відео та зображення
Фоторедактор
Dropbox Folder
FlipFolio
Збільшити зображення

Онлайн-магазин

Магазини Wix
Кнопка PayPal
Продаж завантажень
Амазонка
Etsy Shop
Калькулятор Builder
Таблиця цін
Онлайн оплата
McAfee Secure
Зберігати показники

Інструменти маркетингу

Конвертація спливаючих вікон
Google Adsense
Місцевий список Pro
Генератор трафіку
відгуки покупців

Інструменти дизайну

Wix Art Store
360 зображень
Повзунок відео та зображення
Опис крапки
Перетворення ефектів зображення
Опублікувати примітки
Майстер таблиці
Логотип

Музика

Музика Wix
Відеохостинг iPlayerHD
Bandsintown
Продаж квитків
Календар подій
Продаж завантажень
SoundCloud
Spotify Follow
Кнопка iTunes
Кнопка відтворення аудіо
Музичні фони
MyTshirt

Аналітика

Аналітика відвідувачів
Web-Stat
рейтинг тренерів
Маркетинг та аналітика

Більшість додатків безкоштовні або, принаймні, доступна безкоштовна версія. Існують також додаткові додатки, які вимагають плати. Щоб додати додаток на свій веб-сайт, просто натисніть відповідну кнопку Додати на сайт.

Оновлення до плану Premium Wix

Після створення безкоштовного веб-сайту Wix ви зможете побачити, чи це правильна платформа для вашого веб-сайту. Якщо це так, вам потрібно перейти на преміальний план. За допомогою плану веб-сайтів Wix Premium ви зможете видалити рекламу Wix, підключити власне доменне ім’я до свого сайту та отримати збільшені ресурси – все дуже важливо, якщо ви хочете, щоб веб-сайт професійного вигляду працював добре.

Wix пропонує чотири різні плани преміальних веб-сайтів:

 • Комбо
 • Необмежений
 • Про
 • VIP

wix-веб-сайт-плани

У Wix також є три різні веб-плани електронної комерції:

 • Основний бізнес
 • Бізнес необмежений
 • Бізнес VIP

wix-ecommerce-плани

Підтримка клієнтів

Що стосується підтримки клієнтів у Wix, є хороші та не дуже хороші новини. Вони забезпечують відмінну базу знань або довідковий центр, як його названо. Існує багато статей довідки з будь-якої теми, пов’язаної з веб-сайтами Wix. У деяких статтях є навіть відео для подальшого опису рішення вашої проблеми. Ви також можете подати квиток на підтримку або зателефонувати на лінію підтримки.

Мінусом є те, що підтримка телефону є обмеженою, оскільки телефонний центр працює лише з 5:00 до 17:00. Тихоокеанський час. Також немає доступної підтримки чату в реальному часі. Однак я мушу сказати, що час відгуку на підтримку квитка хороший. Я отримав відповідь протягом півгодини після відкриття квитка.

Знову ж таки, це дійсно зводиться до вашого типу веб-сайту. Для веб-сайтів для особистого чи малого бізнесу, які використовуються для обізнаності про бренд та придбання клієнтів, які функціонують в основному як веб-сайт брошури типу, підтримка клієнтів, безумовно, достатня.

Альтернативи Wix

Хоча Wix ідеально підходить для деяких типів веб-сайтів, інші можуть бути краще підходять для іншої платформи веб-сайту. Як я вже говорив раніше, Wix ідеально підходить для сайтів, які не мають великої кількості контенту, а зосереджуються на кількох основних веб-сторінках, які функціонують як засіб для придбання клієнтів та поінформованості про бренд..

Якщо ви хочете створити блог, я рекомендую переглянути варіанти WordPress, такі як план хостингу WordPress або хост розробника сайту BoldGrid WordPress.

A2 хостинг – хостинг WordPress
SiteGround – хостинг WordPress
BoldGrid – WordPress Site Builder

Якщо вам потрібен веб-сайт із великою кількістю контенту, я рекомендую використовувати систему управління вмістом, наприклад WordPress, Joomla або Drupal. Ось кілька моїх улюблених веб-хостів із управління вмістом:

А2 хостинг
SiteGround
Хостинг InMotion

І хоча Wix однозначно можна використовувати для створення веб-сайту електронної комерції, оскільки підтримка телефону не доступна цілодобово і немає підтримки в чаті, ви можете поглянути на таке рішення, як Shopify, GoCadral GoDaddy або WooCommerce для свого більш критичні інтернет-магазини.

Shopify – веб-сайти електронної комерції
GoCentral – Builder веб-сайтів GoDaddy
Рідка веб – керована WooCommerce

Ще один момент, про який слід пам’ятати, на даний момент код Wix не працює належним чином на Safari. Тож якщо ви користуєтеся Mac, вам доведеться завантажувати та використовувати Chrome чи Firefox як веб-переглядач.

Рекомендації

Хоча Wix більш ніж здатна створювати всі види веб-сайтів, є певні типи сайтів, які, на наш погляд, більше підходять для використання служб побудови їх веб-сайтів. Як я вже згадував раніше, веб-сайти малого бізнесу (та особисті сайти), які функціонують як рекламні рекламні брошури, і в першу чергу використовуються для обізнаності про бренд та привабливість клієнтів найкраще працювати з Wix.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map