Miks vajate vedelveebidega hallatavat WooCommerce’i hostimist

vedel-veebihaldus-veebikaubandus


WooCommerce on suurepärane, aga…

e-kaubandus on kuum. Ja kui asi puudutab veebipoe ehitamist ja hooldamist, on WooCommerce parim valik. Kuigi tänapäeval on palju muid e-kaubanduse platvorme, annab WooCommerce teile kõige populaarsema veebiplatvormi WordPress eelised ja eelised. WooCommerce abil saate parima võimaliku tasakaalu e-kaubanduse veebisaitide loomisel koos kõigi lisafunktsioonidega, mida vajate oma klientidele esmaklassilise veebipoe kogemuse loomiseks..

Ehkki WooCommerce on suurepärane e-kaubanduse platvorm, pole see alati ideaalne lahendus. WooCommerceil on siiski potentsiaalseid puudusi. Esiteks ja eriti pole kiirus nii suur, kuid lahendus on olemas. Samuti jätavad WooCommerce’i aruandlusfunktsioonid palju soovida – kuid see on ka parandamine. Ja on ka muid funktsioone, mida saaks parendada, näiteks hüljatud kärusituatsioonid.

Mis on lahendus WooCommerce’i sellistest probleemidest nagu kiirus, aruandlus ja muud funktsioonid? Noh, vastus on: vedelveebiga hallatav WooCommerce hosting.

Kuidas muudab vedel veeb WooCommendi veelgi paremaks

Liquid Web on spetsialiseerunud missioonikriitiliste veebisaitide hallatavatele hostimislahendustele. Ja e-kaubanduse saidid on kindlasti kõige olulisemad. Siit saate ülevaate sellest, kuidas Liquid Web’i hallatav WooCommerce Hosting täiustab teie veebipoodi ja suurendab teie võimalusi eduka e-poe saidi pidamiseks.

Ülikiire WooCommerce platvorm

vedel-veeb-veebipood-hostimine-kiirus
Kiirus on oluline kõigi veebisaitide jaoks. Kuid e-kaubanduse puhul võib see olla erinevus tohutu edu ja täieliku ebaõnnestumise vahel. Teine või kaks siin või seal võib tähendada erinevust selle vahel, kas keegi ostab teie tooteid või läheb mujale. Ja me teame, et Google vaatab veebisaidi kiirust, nii et kindlasti soovite kiiremini töötavat veebisaiti ka otsingumootori jõudluse tagamiseks. Nagu ma eespool mainisin, pole WooCommerce karbist väljas tingimata kiireim platvorm. Liquid Web on siiski rohkem kui kiiruseprobleemide eest hoolitsenud.

Pärast suurt jõudluskontrolli on Liquid Web optimeerinud oma WooCommerce’i hostimisplatvormi, et teie veebipoed saaksid töötada kuni 10 korda kiiremini. Serverid on optimeeritud ja teie päringute koormusi vähendatakse 95%!

Täiustatud aruandlus Glew.io abil

Lendas
WooCommerce ei paku oma loomuliku aruandluse kaudu palju andmeid. Ja kui teil õnnestub päringute kaudu rohkem andmeid saada, mõjutab see tavaliselt teie veebipoe kiirust. Niisiis, Liquid Web on teinud koostööd Glew.ioga, et lisada nende aruandlusfunktsioonid teie WooCommerce’i majutamisse. Glew automaatse segmentimise ja täpsema aruandluse abil saate kogu vajaliku elutähtsa teabe ja teil on endiselt kiire ja tõhus e-poe sait.

Sisaldab Jilt’i hüljatud ostukorvi funktsionaalsust

Jilt
Kuna hüljatud ostukorvisituatsioonid maksavad teile nii müüki kui ka raha, hõlmab Liquid Web ka Jilti hüljatud ostukorvi funktsioone, et saaksite need kliendid tagasi saada ja oma tulusid suurendada.

Vedelveebipõhine WooCommerce ei ole nii kallis kui võite arvata

Ehkki hallatud hostimist eelistatakse teie kriitiliste e-kaubanduse veebisaitide jaoks, võite arvata, et see on teie eelarve jaoks liiga kallis. Muidugi, saate osta odavat veebimajutusplaani, installida WordPressi ja WooCommerce ning seejärel luua oma veebipoe, kuid nagu me eespool arutlesime, on teie tulemused vähem kui ideaalsed. Kuid tõde on see, et kui võtate arvesse kõike, mida saate Liquid Web’i hallatavate WooCommerce’i hostimiskavadega, saate tegelikult palju väärtust. Maksumus pole nii kõrge, kui võite arvata. Sukeldugem sügavamale, et näha, mida ma mõtlen.

Nii et võite mind mõelda, hei, ma võin WordPressiga lihtsalt saada 5 dollarit kuus veebimajutusplaani ja installida siis WooCommerce. Ja see maksab mu ainus umbes 60 dollarit aastas. Kui lähen hallatud WooCommerce’i hostimisplaaniga, läheb see mulle palju kallimaks.

Noh, Vedel Veebil on tegelikult mitmesuguseid WooCommerce’i hostimiskavasid igas hinnaklassis. Kuid võtame näiteks meie jaoks Liquid Web’i standardselt hallatava WooCommerce’i hostimiskava hinnaga 207,50 USD. igal aastal. Vedelveebil on nii odavamad kui ka kallimad WooCommerce’i hostimisplaanid, nagu allpool arutame, kuid keskendume jällegi selle näite puhul standardplaanile.

Muidugi on teil eeskätt hallatav hostimine. Meie näitena võtame samaväärse hallatud WordPressi hostimiskava, mis maksaks umbes 99 miljonit dollarit. Lisagem nüüd Glew.io aruandlusesse. Kui soovite osta Glewi eraldi, maksaksite vähemalt 199 miljonit dollarit kuus. Samuti saate Jilt Hüljatud ostukorvi, mis maksaks teile 79 miljonit dollarit. kuni 5000 kontakti jaoks. Ja lisaks saate ka suurepärase Beaver Builder’i lehe ehitaja standardplaani, mis maksab 99 dollarit aastas. Näete kuhu ma siin lähen. Ainult ülaltoodud üksuste korral oleks teie hind umbes 400 miljonit dollarit. Ja pidage meeles, et saate tegelikult veelgi rohkem funktsioone, näiteks tasuta SSL, tasuta ränne, tasuta teemad jne.

Toote / funktsiooni eeldatav maksumus
Võrreldav lisatasuhaldusega hostimine99 dollarit kuus.
Glew.io aruandlus199 dollarit kuus.
Jilt hüljatud ostukorvMo 79 dollarit.
Beaver Builder Page Builder99 dollarit aastas.
Tasuta SSL???
Vaba ränne???
WooCommerce tasuta teemad???
Eeldatav kuu kogukulu:400 dollarit kuus.

Vedelveebi standardne WooCommerce’i hostimisplaan maksab teile ainult 207,50 dollarit. iga-aastase arvelduskava kohta!

Nagu näete, säästate vedelveebidega hallatava WooCommerce Hostingiga palju raha ja samal ajal saate parimat WooCommerce’i hostimist, mis minu arvates saadaval on. Ja mida olulisem ja missioonikriitilisem on teie e-pood teile ja teie ettevõttele, seda rohkem peaksite kaaluma raha investeerimist missioonikriitilisse hostimiskogemusesse.

Vedelveebidega hallatavad WooCommerce’i hostimiskavad

Liquid Web pakub ka silmapaistvat valikut WooCommerce’i hostimisplaane, olenemata sellest, millist müügi taset teie veebipood praegu saavutab. Nende hiljutise mõne uue hallatava WooCommerce’i hostimisplaani avalikustamisega saate nende WooCommerce’i hostimise saada vaid 39 kuu eest.

WooCommerce’i hostimisplaanidel on põhimõtteliselt kaks taset:

Madalam tase veebipoodides, kus toimub igakuine tehing 150–300 *:
vedel-veebihaldus-veebipood-sisenemisplaanid

Ja kõrgeim tase veebipoodides, kus on 3000 kuni 75 000 tehingut kuus:
vedel-veebihaldus-veebipood-edasijõudnud-plaanid

* Pidage meeles, et madalama taseme plaanide korral ei saa te kõiki lisatasu funktsioone, mida teete standardse ja kõrgema WooCommerce’i hostimiskavadega.

Vedelveebi WooCommerce’i hostimismeeskond on silmapaistev

Kui tegemist on teadlike veebimajutusspetsialistidega, siis on Liquid Web teinud ärapaistva töö nende WooCommerce ja WordPress hostimismeeskondade kokkupanemisel. Aastate jooksul olen tuttavaks saanud mõne Liquid Web’i inimesega ja nad on tõepoolest parimad talendid, keda teie oma veebimajutuse meeskonna hulka sooviksite..

Siin on heliklipp intervjuust, mille tegin Liquid Web’i toodete VP juhataja Chris Lemaga. Chris räägib sellest, kuidas vedelveeb parandab oluliselt teie WooCommerce’i hostimiskogemust.
https://webhostingcat.com/wp-content/uploads/2019/09/Chris-Lema-on-Liquid-Web-Managed-WooCommerce-Hosting.mp3

Minu kogemus vedela veebihaldusega

2019. aasta parim veebimajutusParima WooCommerce’i võõrustamisauhinna võitja Minu isiklik kogemus Liquid Web’i hallatavate hostimisteenuste kasutamisel, aga ka eraldi katsetamine on olnud suurepärane. Ma soovitaksin Liquid Webi kõigile, kes otsivad oma missioonikriitiliste veebisaitide jaoks hostimislahendust. Ja kui rääkida e-kaubandusest, on Liquid Web’i hallatav WooCommerce’i hostimine parim lahendus, mida ma tööstuses näinud olen..

Lisateavet vedelveebidega hallatava WooCommerce’i hostimise kohta klõpsake siin

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map