Як заробити гроші на своєму блозі в 2019 році

блог як заробляти гроші


Чули про тих блогерів, які отримують від свого блогу тисячі доларів пасивного доходу? Це все правда! Ведення блогів має потенціал для отримання значного прибутку, якщо ви знаєте хитрощі торгівлі та маєте відданість та наполегливість.

Можливо, ви запустили блог просто заради розваги, а тепер хочете побачити, що ще ви можете з ним зробити. А може, ви навмисно почали вести блоги, щоб створити це як джерело пасивного доходу. У будь-якому випадку монетизація може стати величезним надбанням для вашого блогу, якщо це добре керується!

Тут ми поділимося основними способами заробляти гроші на своєму блозі в 2019 році. Хоча сфера ведення блогів протягом багатьох років змінювалася, ми зібрали найновіші та найрелевантніші поради та рекомендації, які допоможуть вам прискорити прибуток та створити вражаючі дохід.

Ці стратегії монетизації застосовуються у всіх нішах, будь то в просторі подорожевих блогів чи в блозі, орієнтованому на сім’ю. Деякі з них потребують більш передової роботи з потенційно більшими прибутками, а інші натомість забезпечують пасивне джерело доходу.

Хоча ці поради, хитрощі та прості стратегії можуть виглядати дуже привабливо, майте на увазі, що коли ви все ще починаєте, монетизація не повинна бути вашим першим напрямком. Натомість залишайтеся зосередженими на створенні вмісту та читацької аудиторії. Як тільки вони будуть сильними, ви можете почати вкладати більше часу та зусиль у ці методи монетизації! Прибутки незабаром слідують.

Давайте далі та зануримось у топ-5 способів заробітку на своєму блозі у 2019 році!

1. Показуйте пряму рекламу

Найпоширеніший спосіб заробітку на своєму блозі, навіть коли ви тільки починаєте, – це через рекламні мережі. Те, як вони працюють в блогах, полягає в тому, що ви показуєте рекламу або в самій публікації, або в іншому місці сторінки, як на бічній панелі, або в заголовку або колонтитулі. Тоді, залежно від ставок CPC (вартість за клік) та ціни на тисячу показів (вартість за 1000 показів), ви заробляєте гроші від кліків і переглядів!

Найпростіша рекламна мережа, з якої можна розпочати роботу, – це Google AdSense. Хоча це не найприбутковіша методика монетизації, з цим, безумовно, легко почати. Після налаштування вам нічого не залишається, як дивитися, як долари поступово накопичуються з часом.

2. Брати участь у партнерських програмах

Партнерські програми працюють, надаючи вам унікальне посилання для відстеження для компанії або бренду, для якого ви є афілійованою компанією. Потім ви будете користуватися цим посиланням у публікаціях блогу, і як тільки хтось перейде на це посилання та придбає товари чи послуги з торговою маркою, ви отримаєте або певну суму, або відсоток від прибутку! Ви заплатили за те, що успішно рекомендували певний бренд своїм підписникам і читачам.

Оптимальна методика тут – інтегрувати посилання на привабливий та переконливий спосіб, щоб заохотити читачів перейти і зробити покупку. Це може бути, виступаючи за конкретний продукт і ділитися тим, чому ви його любите і чому ваші читачі цього потребують. Або це може бути завдяки рекламі переваг використання певного сервісу та заохочуючи своїх читачів також спробувати його.

Майже всі великі бренди мають партнерські програми. Почати з цього просто Амазонка. Деякі інші поширені включають ShareASale, Clickbank, Ракутен, Пропозиції Flex, і CJ.

3. Пишіть спонсорський контент

Спонсорський контент – це коли бренд або бізнес платять вам написати про них, їхню продукцію та / або їх послуги. Іноді вони можуть запропонувати вам безкоштовний товар або досвід також у рамках цієї угоди. Натомість вони, швидше за все, очікують збільшення кількості кліків до свого веб-сайту чи рефералів, щоб придбати свої пропозиції чи експозицію для широкої аудиторії, що стосується їх цільового ринку.

Це чудовий (і часто цікавий!) Спосіб заробітку на своєму блозі, особливо якщо ви одночасно намагаєтеся спробувати нові продукти чи послуги. Однак бренди захочуть працювати з вами лише в тому випадку, якщо у вас є достатня аудиторія. Це потребує часу для зростання та підтримки, але коли ви там, це може бути хорошим варіантом звернутися до брендів, про які справді хочете написати..

4. Створюйте Інтернет-курси

Якщо ви маєте певний навик, якому можете навчити інших, або якщо у вас був певний досвід чи навчання, яким ви хочете поділитися, подумайте про створення онлайн-курсу. Це може бути або недорогою пропозицією, яка робить її доступнішою для покупки людей, або може бути ексклюзивним, ціннішим курсом, який може приносити більший прибуток, коли він нарощує імпульс.

Існує маса інтернет-інструментів та платформ, які допоможуть вам створити добре відформатований та структурований онлайн-курс. Один з найпопулярніших – Teachable, який дозволяє створювати та продавати свої онлайн-курси просто та легко.

5. Опублікуйте свою письмовість як електронні книги / фізичні книги

Аналогічно до вищеописаної стратегії щодо онлайн-курсів, написання книги та публікація її як електронної книги чи копіювання може бути чудовим способом обміну своїми знаннями, вміннями чи досвідом для інших, з яких можна навчитися. Зі свого наявного вмісту в блозі легко створити книгу, будь-коли ви повторно використовуєте деякі свої публікації такими, як є, або перевпорядковуєте їх як глави чи фрагменти протягом усього часу. Це може допомогти вам почати без необхідності повністю починати з нуля.

Простий спосіб дражнити людей, які бажають придбати, – запропонувати уривок у вигляді безкоштовного завантаження на свій блог. Намалюйте їх, бажаючи більше того, що ви можете запропонувати!

Підсилюйте свої прибутки за допомогою маркетингу електронною поштою

Тепер, коли ви знаєте найкращі способи заробітку на своєму блозі, як можна отримати додатковий стимул для них? Маркетинг по електронній пошті – це відповідь! Це фантастичний спосіб звернутися до своїх підписників і підписників, щоб поділитися посиланнями на майже будь-яке з перерахованих вище, що робить його оптимальною точкою входу для заробітку.

Якщо ви хочете отримати прямий спосіб розпочати роботу з маркетингом електронної пошти, ознайомтесь AWeber. Це проста у користуванні платформа маркетингу електронної пошти, яка може допомогти вам керувати своїми підписниками, а також розробляти та надсилати професійні високоякісні електронні листи. Однак не перебувайте за бортом і не спамуйте своїх підписників рекламою, акціями та реферальними посиланнями весь час, інакше вони можуть скасувати підписку!

Почніть заробляти гроші на своєму блозі вже сьогодні

Оснащений цими порадами щодо монетизації блогу, ви вже на крок ближче до отримання доходу від ведення блогів. Залиште цю публікацію в закладках, щоб ви могли перевірити ці напрочуд прості стратегії, коли вам потрібно трохи натхнення. Поставте деякі (або всі) з них на тест, і ви гарантовано почнете бачити, як долари надходять!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map