10 veebimajutajat, mida 2018. aastal vaadata

veebimajutajad-vaatamiseks-2018


2018 tõotab tulla järjekordne väga põnev ja huvitav veebimajutuse aasta. Selles artiklis jätkame oma püüdlusi aidata neid, kes soovivad täita oma eesmärgi – oma veebisaidi sel aastal kasutuselevõtmine. Kui olete valmis oma veebisaidi projektiga kohe alustama, soovitan teil vaadata minu postitust meie veebimajutustesoovituste kohta 2018. aastaks. Kui te pole siiski kohe alustamiseks valmis, kuid teate, et vajate veebimajutust mõnda aega selle aasta jooksul on siin 10 veebimajutajat, millel tasub silma peal hoida.

A2 majutamine

a2-hostimine
2017 oli A2 Hostingile ja selle klientidele suurepärane aasta. Lisaks laiendatud andmekeskuse asukohtadele tutvustas A2 Hosting ka järgmist:

 • Tasuta krüptime SSL-sertifikaate
 • QUIC-protokolli tugi
 • Uus arendaja juurdepääsu funktsioon
 • Koostöö Sucuriga, et pakkuda lisatud veebisaidi turvalisust

Ja 2018. aasta näeb A2-hostimise jaoks välja veel üks vinge aasta! Katsetan praegu uut A2-hostimise funktsiooni, mis pärast valmistamist tõstab neid teiste veebihostide jaoks riba.

Sinine vaim

sinine vaim
Bluehost tegi 2017. aastal oma veebimajutusteenustes üsna palju täiustusi ja täiendusi. Kuigi nad kuuluvad Endurance International Groupi, jääb Bluehost ka WordPress.org veebimajutuse soovituste loendisse..

Hooratas

hooratas
Meile on Flywheeli WordPress-hostimine juba mõnda aega muljet avaldanud. Ainus küsimus on olnud, kas nad on valmis võtma vastu suuremaid, väljakujunenud hallatud WordPressi hostimise pakkujaid? Noh, Hooratas avaldas meile eelmisel aastal tõesti palju olulisi täiustusi. Nende WordPressi arendustööriistad hõlmavad näiteks lavastamist, saidi kloonimist ja jooniseid – neid saab kasutada teie tulevaste veebisaidiprojektide stardikomplektidena. Ja ootame 2018. aastal Flywheelilt palju enamat.

GoDaddy

godaddy
Kuna nad on domeeninimede ja veebimajutuse osas endiselt nii suured üksused, tuleb GoDaddy lisada igasse veebimajutusteenuste jälgimisnimekirja. Oleme eriti huvitatud sellest, kuidas nende GoCentral saidi ehitaja ja WordPressi hostipaketid 2018. aastal edenevad.

GreenGeeks

greengeeks
Aastaid on GreenGeeks olnud rohelise veebimajutuse liider. Ja eelmisel aastal tutvustasid nad uuendatud hostimisplatvormi, mis sisaldas mitmeid olulisi parandusi. Vaadake minu artiklit siit. Juba 2018. aastal on GreenGeeks välja andnud oma uue funktsiooni WordPress Protect, mis pakub lisaturvalisust julma jõu rünnakute vastu. Samuti on mind teavitatud sellest, et GreenGeeks kavatseb 2018. aastal välja tuua suuri parandusi ja täiendusi. Hoidke end kursis.

InMotioni hostimine

sissejuhatus majutamine
Suurepärane veebimajutusettevõte pole rahul täna suurepäraste toodete ja teenuste pakkumisega. Samuti soovivad nad pidevalt oma klientidele täiustatud teenuseid ja hostipakette pakkuda. Nii on see olnud ka InMotion Hostingi puhul. 2017. aastal käivitati nende suurepärane hallatav WordPress-hostimine. Vaadake minu arvustust selle kohta siit. Ja kuna ma kohtusin just selle kuu alguses InMotioni inimestega, tean, et 2018. aastasse on kavandatud põnevamaid asju. Hoidke end lähemalt.

Vedel veeb

vedel-veeb
Vedelveeb on viinud hallatava veebimajutuse täiesti uuele tasemele. Pakkudes privaatseid servereid, VPS-i, pilvemajutust ja hallatavat WordPressi, on Liquid Web kindlasti seadnud hallatavatele teenustele uue standardi. Liquid Webi meeskond särab jätkuvalt sellistega nagu WordPress Evangelist, Chris Lema ja arendusekspert Jason Cosper, kes liitusid Liquid Webiga eelmisel aastal. 2018. aastal lisab Liquid Web muude hallatavate teenuste hulka e-kaubanduse.

SiteGround

saidiplats
Igal aastal on SiteGround üks veebimajutusteenuste uuenduste ja täiustuste eestvedajaid. Ja ma loodan, et see jätkub siin 2018. aastal. Kas viimasel ajal on SiteGround avanud uusi andmekeskusi, parandanud turvalisust ja isegi kogu nende virtuaalserverite platvormi? Kui vajate taskukohast hallatud hostimist, soovitan teil kindlasti hoida sakke SiteGroundis.

Veebimajutus jaotur

veebimajutus-jaotur
Nagu nende sõsarettevõte InMotion Hosting, on ka Web Hosting Hub pidevalt otsinud pakkuda oma klientidele paremaid ja paremaid teenuseid. Ja nagu ma juba eelpool mainisin, kohtusin hiljuti InMotion / Web Hosting Hub-i inimestega, kus mind teavitati mõnedest fantastilistest parandustest, mis sel aastal ees ootavad. Tegelikult võib Veebimajutuskeskuse poolel olla isegi rohkem tegevust kui InMotioniga, kuid see jääb alles. Kui olete 2018. aastal blogijate hostimise turul, jälgige veebimajutuse jaoturit.

WP mootor

wp-mootor
Ehkki oleme selle loendi tähestikulises järjekorras koostanud, peaksin ma panema WP Engine 2018. aastal jälgitavate veebihostide loendi ülaossa, kui me peaksime neid järjestama järjekorras, olles 2018. aastal koos 250 miljoni dollarise kasvuinvesteeringuga kokku leppinud. WP Engine peaks tänu suurepärasele WordPressi tehnoloogiainnovatsiooniga saavutama sel aastal kõigi tähelepanu!

Haldatava WordPressi hostimise juhina pole WP Engine kunagi meile pettumust valmistanud, kuna nad on WordPressi veebisaitide toimivuse parandamiseks järjepidevalt kasutusele võtnud uusi funktsioone ja teenuseid. Eelmisel aastal andsid nad välja oma lahenduskeskuse – veebipõhise ressursi pluginate, rakenduste ja muude teenuste jaoks, mis aitavad WordPressi kasutajaid. Aastal 2018 otsige WP Engine, et keskenduda nii progressiivsetele veebirakendustele kui ka WordPressi digitaalsele kogemusele.

10 veebimajutajat, mida 2018. aastal vaadata

(Tähestikulises järjekorras)

1. A2 majutamine
2. Sinine emane
3. Hooratas
4. GoDaddy
5. GreenGeeks
6. InMotioni majutamine
7. Vedel veeb
8. SiteGround
9. Veebimajutus jaotur
10. WP mootor

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map