Veebimajutuse valimine 2019. aastal

valimine-veebimajutus


Kui soovite selle veebisaidi projekti 2019. aastal teostada, on üks esimesi samme, mida peate tegema, otsustada, millist tüüpi veebimajutust vajate. Veebimajutuse maastik on aastatega kindlasti arenenud, nii et peame uuesti uurima, kuidas peaksite 2019. aastal oma hostimist valima minema.

Veebimajutus, nagu enamus muid asju, areneb edasi – samamoodi muutuvad ka teie veebisaitidele sobiva hostimise hindamise ja valimise kriteeriumid. Saan lüüa läbi artiklite lugemise, kus loetletakse ainult need, mida pean pärandfunktsioonideks, mida peaksite veebimajutuse valimisel otsima. Kuna veeb on väga erinev koht, kui see oli vaid mõni aasta tagasi, usun, et peame kaaluma, milline veebimajutusettevõte ja veebimajutusplaan teile sobivad, peame kasutama ajakohastatud lähenemisviisi.

Niisiis, siin on minu soovitused selle kohta, mida 2018. ja 2019. aastal veebimajutuse valimisel otsida ja mida sellega arvestada. Vaatame funktsioone, mis võisid minevikus olla kriitilised, koos sellega, mida peaksite oma veebimajutuse otsing täna. Nüüd pidage meeles, et mõned, kui mitte kõik funktsioonid, mida kasutasime veebimajutusplaanis, on tänapäevalgi olulised. Kuid enamikul juhtudel on nüüd rohkem viimistletud või laiendatud funktsioone, millele peate oma veebimajutuse otsingus rohkem keskenduma.

7 kaalutlust veebimajutuse valimisel

Siin on see, mida me varem otsisime ja mida soovitan teil otsida nüüd.

Siis:
Võrgu ja serveri tööaja protsendid

Nüüd:
Andmekeskuse asukohad

Nendel päevadel on enamikul veebimajutusettevõtetel 99%, 99,9% või isegi 100% tööajagarantiid. Kuid kuigi korraga olid need arvud, mida võiksite otsida, on reaalsus selline, et nüüd on tavaline, et veebitüüp pakub seda tüüpi garantiid. Mida see tegelikult tähendab, on see, et kui teie hostimine on madalam kui nende märgitud protsent, makstakse teile lihtsalt teatud summa tagasi või krediteeritakse. Asju juhtub ja võib-olla on teie sait aeg-ajalt pisut maas, kuid kui valite mõne kindlama ja kõrgema reitinguga hostiettevõtte, peaksite sellega hakkama saama..

Selle asemel soovitaksin teil kaaluda, kus asuvad teie potentsiaalse veebimajutaja konkreetsed andmekeskused. Teie andmekeskuse asukoht mängib olulist osa teie veebisaidi kiirusest ja seda ei tohiks kahe silma vahele jätta. Ideaalis soovite, et teie veebimajutusettevõttel oleks mitu andmekeskust (asuvad kogu maailmas), mille hulgast saaksite valida.

Ehkki tööajagarantiid on toredad, on täna kiirus eduka veebisaidi võti. Kuna populaarsemad veebimajutusettevõtted on uptimesi osas üsna sarnased, keskenduge rohkem oma andmekeskuse pakkumistele.

Siis:
Riistvara ja tehnilised andmed

Nüüd:
Patenditud vahemälutehnoloogia

Ehkki hostiettevõtted võivad endiselt loetleda serverite, protsessorite, mälu ja salvestusnäitajate tüübid, mida saate nende hostimisega, on reaalsus selline, et sealsed parimad veebimajutusettevõtted kasutavad põhimõtteliselt sama tüüpi riistvara, sõltumata sellest, kas räägite Dellist. Serverid, Intel jne. Võib esineda erinevusi, kuid kui valite väljakujunenud veebi, saate enamiku kohtadelt sarnaseid andmeid..

Kiiruse täiendava tõuke huvides peaksite nendel päevadel keskenduma sellele, millist tüüpi veebiserver sisaldab omanduses olevat vahemälutehnoloogiat. Lisatasu vahemälumehhanism võib veebilehtede laadimisaegu oluliselt kiirendada, võimaldades palju paremat kasutajakogemust. Koos sisuedastusvõrguga (CDN) võib teie vahemälutehnoloogia pakkuda veelgi paremaid tulemusi.

Siis:
WordPressi majutamine

Nüüd:
Ennetav ja täiustatud WordPressi tugi

Kui WordPressi hostimine oli korraga funktsioon, mida võiksite otsida, kuna WordPress on muutunud nii populaarseks, pakuvad kõik veebimajutajad nüüd mõnda tüüpi WordPress-hostimist. Küsimus pole selles, kas teie veebimajutaja sisaldab WordPressi hostimist, vaid pigem millist WordPressi hostimist saate? Kas veebimajutaja pakub ennetavat ja täiustatud WordPressi tuge?

Lisaks asjatundlikule WordPressi abile soovite otsida ka WordPressi keskkonda, mis on optimeeritud kiiruse ja turvalisuse tagamiseks. Ja pisut edasi minnes võiksite otsida ka hallatavate WordPressi hostimisfunktsioone, näiteks veebisaidi varukoopiaid ja automatiseeritud värskendusi.

Spetsiifilisema abi saamiseks WordPressi hostimise valimisel lugege minu artiklit WordPressi hostimissoovituste kohta.

Siis:
Klienditugi

Nüüd:
Klienditoe juurdepääs ja reageerimise aeg

Klienditugi on endiselt teie veebimajutuse üks olulisemaid osi. Siiski pole enam vastuvõetav, kui toetatakse vaid piiratud hulgal tundidel või ühe või kahe kanali kaudu. Enam ei ole aktsepteeritav ainult telefonitoe pakkumine. Nendel päevadel peate veenduma, et teie veebimajutaja pakub mitmeid tugiteenuseid – ja tugimeeskonda, mis on saadaval 24/7/365.

Soovitan tungivalt valida veebimajutaja, mis sisaldab 24 × 7 tuge telefoni, e-posti, tugipileti ja reaalajas vestluse kaudu. Lisaks võite leida ka mõned hostimisettevõtted, näiteks InMotion Hosting, mis pakuvad tuge Skype’i kaudu.

Siis:
Veebirakendused

Nüüd:
Veebisaitide ehitajad

Varem võis otsida cPaneli hostimisplaani, mis hõlmaks lisaks sisuhaldussüsteemidele nagu WordPress, Drupal ja Joomla ka kõiki selle liidese kaudu saadaolevaid veebirakendusi. Kuid tänapäeval otsivad paljud veebimajutusteenuste ostjad kiireid ja lihtsaid veebisaite. Ja selliste veebisaidiettevõtete nagu Wix ja SquareSpace eduga pakuvad paljud veebimajutusettevõtted nüüd veebimajutusettevõtetele oma hostimisega.

Näiteks A2 Hosting, GreenGeeks ja HostGator on vaid mõned veebimajutajatest, kes on hiljuti oma veebisaidi koostajaid lisanud. Ja WordPressi kasutajate jaoks on InMotion Hosting juba paar aastat lisanud BoldGridi veebisaidi koostaja oma hostimiskavadesse.

Siis:
Veebiserveri turvalisus

Nüüd:
Veebisaidi turvalisus

Turvalisus oli, on ja on alati suur tegur veebimajutuse õnnestumises või ebaõnnestumises. Kuid kuigi turvalisuse fookus oli varem suunatud serveritasandile, on tänapäeval oluline turbe ära tunda ja sellega tegeleda ka veebisaidi või veebirakenduse tasemel.

Näiteks kuigi sellised funktsioonid nagu viirusekontroll ja serveri jälgimine on endiselt olulised, soovite otsida ka DDoS-i kaitset ja tasuta SSL-sertifikaate. Ja veebisaidi täieliku kaitse huvides võiksite otsida ka veebisaidi turvavalikuid, näiteks Sucuri pakutavaid – mida nüüd pakuvad paljud veebimajutajad.

Siis:
Extra Freebies

Nüüd:
Hallatavad teenused

Varem võiksite sirvida veebimajutuskava, et näha, millised lisafunktsioonid või tasuta pakutavad seadmed kaasati. Need üksused võivad sisaldada reklaamikrediite, turundusteenuseid või tarkvararakendusi. Kuigi mõned hostimisettevõtted hõlmavad neid endiselt, pole nad nii rikkalikud kui kunagi varem. Veelgi olulisem on see, et need lisavabad mängud pole tegelikult need, mida ma soovitan teil otsida, kui olete huvitatud boonusfunktsioonidest. Selle asemel peaksite neil päevadel keskenduma sellele, mis juhtuks siis, kui teie hostimiskavasse on lisatud hallatud hostimisfunktsioonid.

Hallatud hostimisfunktsioonid, olenemata sellest, kas need sisaldavad automaatvärskendusi, automatiseeritud varundamist, ennetavaid turvafunktsioone jne, ei aita mitte ainult teie veebisaiti tõhusalt hoida ja töötavad, vaid võivad ka vabastada osa teie ajast, et saaksite keskenduda oma ettevõttele, luua rohkem sisu või kulutage aega teistele projektidele.

Veebimajutuse valimine: konkreetsed soovitused

Siin on mõned konkreetsed soovitused teie veebimajutuse kohta, mis põhinevad teie kogemusel ja veebisaidi nõudmistel.

Algtase: teie jaoks loodud veebisaidid

Inimesed, kellel pole veebisaidi kogemust ega tehnilisi teadmisi, soovivad sageli kiireimat ja lihtsamat viisi saidi loomiseks ja käitamiseks. Siinkohal soovite ilmselt vaadata mõnda veebisaidi loomise suvandit, kus saate sisestada saidi loomise viisardisse põhiteabe ja lasta oma veebisaidil genereerida. Veebisaidi koostaja on hea mõte ka siis, kui vajate lihtsalt veebivoldikut või põhilist veebisaiti. Kaks head võimalust on:

Wix.com

GoDaddy GoCentral

Algajad, kellel on mõni kogemus: veebisaitide koostajad ja lihtsad liidesed

Järgmine grupp hostimisplaane on mõeldud neile, kellel on natuke kogemusi, kes soovivad endiselt lihtsat viisi oma veebisaidi loomiseks, kuid soovivad natuke suuremat kontrolli. Neile ostjatele soovitaksin vaadata järgmist:

iPage

Sinine vaim

Nii iPage kui ka Bluehost on kasutajasõbralikud liidesed ja need annavad teile võimaluse kasutada saidiehitajat oma veebisaidi hõlpsaks loomiseks või sisuhaldussüsteemi, näiteks WordPressi abil. Bluehost on ideaalne WordPressi kasutajatele.

Kogenud veebisaidi omanikud: täpsemad valikud ja täiendusvõimalused

Neile, kellel on kogemusi veebisaitide loomisega ja kellel on teatavaid tehnilisi teadmisi, soovite hostimiskava, mis sisaldab mõningaid täpsemaid valikuid ja võimalust tulevikus täiendada. Näiteks turundajad, ettevõtjad ja asjatundlikud blogijad, kes peavad looma mitu saiti, saavad sellest kasu, kui heita pilk järgmisele:

Veebimajutus jaotur

GreenGeeks

Veebimajutuskeskus ja GreenGeeks pakuvad mõlemad piiramatut domeeni hostimist ja hulgaliselt tarkvararakendusi, mida saate kasutada oma veebisaidi funktsionaalsuse suurendamiseks. Ja mõlemad hostimisettevõtted pakuvad keerukamaid pakette, kui peaksite tulevikus rohkem energiat nõudma.

Ettevõtte veebisaidi omanikud: täiustatud tehnilised omadused e-kaubanduse ja ettevõtete jaoks

Äri- ja poodide veebisaidid vajavad lisaks tipptasemel riistvarale ja tugiteenustele ka unikaalseid funktsioone. Paljud veebimajutusettevõtted reklaamivad ettevõtete hostimiskavasid, kuid soovitan kindlasti kaaluda:

InMotioni hostimine

A2 majutamine

Nii InMotioni hostimine kui ka A2-hostimine sisaldavad võimsuse, jõudluse ja tugifunktsioone, mis kõigil ärisaitidel peavad olema. Kuna keegi, kes on juba aastaid olnud mõlema ettevõtte klient, tunnen kindlasti, et InMotion ja A2 on suurepärased valikud.

Ettevõtte tase: VPS ja spetsiaalsed serverid

Ja lõpuks, kõige nõudlikumate veebisaitide jaoks, mis vajavad ettevõtte tasemel toimivust, peate tutvuma VPS-i ja pühendatud serverite hostimisplaanidega. Spetsiaalse või VPS-serveri plaani ostmisel peate arvestama üsna paljude lisateguritega. Kui tunnete, et vajate seda võimsust ja töötlemist, soovitaksin teil heita pilk järgmisele:

Vedel veeb

InMotioni hostimine

Nii Liquid Webil kui ka InMotionil on mitmeid suurepäraseid VPS- ja pühendatud hostimiskavasid.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map