Izveidojiet savu vietni

izveidojiet savu vietni


Ja vēlaties izveidot savu vietni, šeit ir sniegta mūsu vienkāršā, bet svarīgā formula veiksmīgas tiešsaistes klātbūtnes veidošanai un uzturēšanai.

Izvēlieties savu domēna vārdu

Pirmais solis ir izvēlēties savu domēna vārdu. Lielākā daļa cilvēku joprojām izvēlas izmantot .com domēna paplašinājumu. Mūsdienās ir pieejams daudz vairāk izvēles iespēju nekā tikai standarta .com, .net vai .org. Starp ļoti daudzām citām izvēles iespējām ir ļoti specifiski domēna paplašinājumi, piemēram, .photography, .store un .clothing.

Pašlaik meklētājprogrammās nav nekādu priekšrocību vai trūkumu, izvēloties kādu no jaunajiem aprakstošākiem domēna paplašinājumiem vai TLD, kā viņi ir zināmi. Viena no priekšrocībām, izvēloties jaunu paplašinājumu, ir tāda, ka daudzi domēna vārdi jau tiek ņemti vērā, runājot par tradicionālajiem .com vai .net paplašinājumiem. Tātad, ja izmantojat jaunāku paplašinājumu, varat iegūt īsāku vai neaizmirstamu vārdu. No otras puses, daudzi no jaunajiem TLD maksā vairāk naudas, un, tā kā vairums cilvēku ir pieraduši .com domēna vārdiem, ieteicams izvēlēties tradicionālo ceļu.

Kaut arī jūs varētu iegādāties domēna vārdu, izmantojot savu tīmekļa mitināšanu (patiesībā daži tīmekļa mitinātāji iekļauj bezmaksas domēnu ar saviem hostinga plāniem), es vienmēr labprātāk savus domēnus nošķiru no mana hostinga. Man ir vieglāk pārvaldīt savus domēnus atsevišķi, un, kas ir vēl svarīgāk, tas piedāvā lielāku elastību, ja vēlāk vēlaties pārvietot savu vietni uz citu resursdatoru..

Jebkurā gadījumā vispirms ir jānoskaidro, vai vēlamais vārds ir pieejams. Šajā nolūkā varat doties uz jebkuru domēna vārdu reģistratūras vietni, lai veiktu meklēšanu. Personīgi man patīk izmantot GoDaddy, jo tur es pērku savus domēna vārdus. Jūs varat noklikšķiniet šeit, lai atvērtu viņu domēna meklēšanas lapu.

Namecheap ir vēl viens lielisks domēnu vārdu reģistrators, kas pārdod domēnus par saprātīgām cenām. Faktiski varat izmantot meklēšanas lodziņu no Namecheap, lai atrastu savu domēna vārdu.

Atrodiet domēnu, kura cena ir 0,88 USD

darbina Nosaukums

Izvēlieties Web mitināšana vai vietņu veidotājs

Tagad, kad esat ieguvis savu domēna vārdu, jums jāizlemj, kāda veida vietni vēlaties, kādu platformu vēlaties izmantot un kā vēlaties to izveidot. Citiem vārdiem sakot, jums jānosaka, vai vēlaties izmantot tradicionālo tīmekļa mitināšanas plānu vai doties kopā ar kādu no jaunākajiem vietņu veidotājiem.

Tīmekļa mitināšanas ieteikumi

tīmekļa mitināšana-ieteikumi-2019
Izmantojot tradicionālo tīmekļa mitināšanu, jūs iegādājaties savu mitināšanas plānu, pēc tam instalējat un izmantojat kādu no tīmekļa mitināšanas programmām, kas iekļautas jūsu mitināšanā (piemēram, WordPress, Drupal, Joomla vai cPanel lietojumprogrammas). Tradicionālais mitināšanas plāns ir piemērots visu veidu vietnēm un parasti ietver e-pasta kontus un citus pakalpojumus, piemēram, datu dublēšanu.

Ja vēlaties izveidot emuāru, WordPress izmantošana ar tradicionālu tīmekļa mitinātāju noteikti ir veids, kā iet. Tāpat, ja vēlaties izmantot satura pārvaldības sistēmu (Joomla, Drupal, WordPress), nevis to, ko vēlaties darīt, izmantojot tradicionālu tīmekļa mitināšanas plānu.

Jūs droši vien varat pateikt no mūsu vietnes nosaukuma (WebHostingCat.com), ka mēs tagad atrodamies ļoti pazīstamā teritorijā. Tīmekļa mitināšanas pārskati un ieteikumi ir bijusi mūsu galvenā prioritāte, kopš mūsu vietne debitēja 2013. gadā. Tātad šeit noteikti ir pieejams daudz materiālu tīmekļa mitināšanas pircējiem. Iesācējiem es jūs norādīšu uz manu Raksts par tīmekļa mitināšanas ieteikumiem.

Vietņu veidotāji

vietņu veidotājs-ceļvedis

Tā kā daudzi cilvēki mūsdienās vēlas ātru un ērtu tīmekļa vietnes iegūšanas veidu, vietņu veidotāju pakalpojumi, piemēram, Wix, Shopify, un SquareSpace ir kļuvuši ārkārtīgi populāri. Vietņu veidotāja izmantošanas lielā priekšrocība ir tā, ka jūs varat ātrāk un vienkāršāk izveidot savu vietni, izmantojot veidnes, un velciet un nometiet redaktorus. Otra priekšrocība ir tā, ka mitināšana ir iekļauta jūsu vietnē, tāpēc jums nav jāuztraucas par šo lietu pusi.

Tomēr negatīvie ir tas, ka vietņu veidotāju plāni par daudzām funkcijām maksā papildus (e-pasts, e-komercijas funkcijas utt.), Lai jūs varētu maksāt vairāk naudas – reizēm ievērojami vairāk. Turklāt, ja vēlāk vēlaties paplašināt savu vietni citur, iespējams, esat iestrēdzis, jo parasti nav vienkāršs veids, kā vietni pārsūtīt no vienas vietas uz otru.

Neskatoties uz dažiem iespējamiem trūkumiem, vietņu veidotājus var efektīvi izmantot veiksmīgas vietnes izveidošanai. Ja jūsu biznesam vai personīgai lietošanai ir nepieciešams tiešsaistes tiešsaistes brošūras veids; vai, ja jūs patiešām vēlaties izmantot gatavu veidni ar funkcijām, kas jau ir iebūvētas, tad labāk ir izmantot vietņu veidotāja plānu.

Lai sāktu izvēlēties pareizo vietņu veidotāju, apskatiet manu rakstu par Vietņu veidotāji.

Izveidojiet savu e-pasta mārketinga sarakstu

Ja jums ir biznesa vietne vai jūs plānojat pelnīt no savas vietnes tagad vai nākotnē, viena no pirmajām lietām, ko vēlaties iekļaut savā vietnē, ir veids, kā tvert apmeklētāja e-pasta adreses. E-pasta mārketings joprojām ir viens no ienesīgākajiem produktu un pakalpojumu pārdošanas veidiem. Tātad, jūs vēlaties sākt veidot savu e-pasta mārketinga sarakstu, iekļaujot tādu e-pasta sarakstu pakalpojumu kā AWeber, Pastāvīgs kontakts, vai MailChimp.

Es personīgi izmantoju AWeber manam e-pasta mārketingam. Jūsu e-pasta sarakstus ir ļoti viegli iestatīt un savai vietnei pievienot izvēles formu. Un jūs to faktiski mēnesi varat izmēģināt bez maksas, lai redzētu, kā tas darbojas jūsu labā.

Šeit ir īss e-pasta saraksta izveidošanas un e-pasta adrešu iegūšanas savā vietnē, izmantojot AWeber:

Izmēģiniet AWeber bez maksas 30 dienas! – AWeber Communications

AWeber piedāvā arī vairākus bezmaksas aktīvus, lai palīdzētu jums izveidot e-pasta mārketinga stratēģiju. Piemēram, jūs varat noklikšķināt zemāk, lai lejupielādētu viņu PDF ceļvedi sadaļā Ko rakstīt e-pastā. Tas ir lielisks ieskats, kā jūs varat strukturēt savu e-pasta kampaņu. Tas ietver pat e-pasta veidnes, kuras varat izmantot, un tas vēl vairāk atvieglo lietas!

bezmaksas ceļvedis

Sāciet izveidot vērtīgu saturu

Šī ir joma, kurā jūs pavadīsit lielāko daļu sava laika – vai vismaz jums vajadzētu būt. Lai gūtu panākumus, jūsu vietnei ir jāietver noderīgs un vērtīgs saturs. Tas varētu nozīmēt palīdzības sniegšanu apmeklētāja problēmu risināšanai, noderīgas informācijas sniegšanu, lai palīdzētu viņiem pieņemt lēmumus, vai e-komercijas vietnes gadījumā piekļuves nodrošināšana viņiem vajadzīgajiem un nepieciešamajiem produktiem.

Jūs arī vēlaties pārliecināties, ka jūsu vietne tiek pastāvīgi atjaunināta ar svaigu jaunu saturu. Lai gan nav noteikts noteikums, cik bieži jāpievieno jauns materiāls, vairums ekspertu piekrīt, ka galvenais ir konsekvence. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties pievienot jaunu saturu katru nedēļu, divas reizes nedēļā, katru dienu utt., Jums vajadzētu pieturēties pie izvēlētā grafika. Konsekventa materiāla nogādāšana lasītājiem palīdz radīt uzticēšanos, kā arī ļauj meklētājprogrammām zināt, ka jūsu vietne ir nepārtraukti jāpārmeklē un jāindeksē..

Piesaistiet trafiku uz jūsu vietni, izmantojot SEO rīkus

Kad jūsu vietne būs izveidota un darbojas, jūs vēlēsities uz jūsu vietni novirzīt pēc iespējas vairāk trafika. Pirmais solis ir lieliska vērtīga satura izveidošana. Mūsdienās ar to vien nepietiek. Lai izveidotu patiesi veiksmīgu vietni, jums ir jāmērķē uz pareizajiem atslēgvārdiem, jāoptimizē SEO centieni un jāseko līdzi konkurencei. Labākais veids, kā to izdarīt, ir ar SEO rīku kopu.

SEO pārskatu veidošanas rīkiem ir vairākas lieliskas izvēles iespējas. Trīs es ieteiktu SEMrush, Ahrefs, un Majestic SEO.

SEMrush

Piemēram, izmantojot SEMrush, šādos veidos varat uzlabot vietnes veiktspēju.

Izmantojot konkurentu un pozīciju pārskatus, jūs varat novērtēt savu sniegumu ar labākajiem konkurentiem. Izmantojot Atslēgvārdu atšķirības pārskatus, varat redzēt, uz kuriem atslēgvārdiem jūsu konkurence ir vērsta.

Izmantojot atpakaļsaišu konkurentu un nepilnību pārskatus, varat atrast saišu veidošanas iespējas, pamatojoties uz jūsu konkurences darbību. Visbeidzot, izmantojot Traffic Analytics pārskatus, varat izmērīt un analizēt konkurenta trafika avotus.

Atslēgvārdu izpētes pārskati ļauj jums atrast pareizos atslēgvārdus, kuru mērķauditoriju nosaka, pamatojoties uz trafiku, konkurenci un MPK. Varat arī izmantot Atslēgvārdu maģisko rīku, lai sniegtu jums vairākus ieteikumus par atslēgvārdiem, kuru mērķēt uz savu stratēģiju.

Varat ielūkoties SEMrush un redzēt, kā tas darbojas apmeklējot viņu vietni.

Jūsu ceļš uz veiksmīgu vietni

Ja sekojat iepriekš minētajam ceļvedim, jums vajadzētu būt labam ceļā uz veiksmīgu vietni. Tas var aizņemt kādu laiku un darbu, taču ieguvumi var būt lieliski!

Lai iegūtu vairāk palīdzības, apmeklējiet mūsu vietni bieži, lai iegūtu papildu vietnes padomus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector