Wix apskats

Wix apskats


Tā kā Wix ir viens no ātru un ātri pieejamu vietņu līderiem, tas noteikti ir pelnījis apsvērt iespēju, ja jūs meklējat savu vietni tiešsaistē ātrāk. Lai gan man ir tendence dot priekšroku tīmekļa mitināšanai, nevis vietņu veidotājiem, es uzskatu, ka ir noteikts tīmekļa segments, kas ir lieliski piemērots tādu vietņu risinājumiem kā Wix. Šajā gadījumā tas ir manā Wix apskats mēs apskatīsim, ko Wix var piedāvāt un kuri var gūt vislielāko labumu.

Wix ir bijis jauno vietņu veidotāju priekšplānā kā alternatīva tradicionālajiem tīmekļa mitināšanas plāniem. Mūsdienās arvien vairāk cilvēku un uzņēmumu vēlas vietni, nevis tīmekļa mitināšanu. Vietņu veidotājiem ir priekšrocības un trūkumi. Vairumā gadījumu tas tiešām ir atkarīgs no tā, kāda veida vietne jums ir nepieciešama un cik daudz jūsu vietnei būs satura.

Wix lietošanas priekšrocības

 • Bezmaksas izmēģinājuma versija un bezmaksas vietne
 • Divas iespējas ērtai vietnes izveidošanai
 • Daudzas tīmekļa vietņu veidnes, no kurām izvēlēties
 • Viegli lietojams lapas vilkšanas un nomešanas redaktors
 • Pievienojiet vairāk funkcionalitātes, izmantojot Wix lietotnes
 • Bezmaksas SSL, kas automātiski pievienots jūsu vietnei

Wix reālās priekšrocības ir tādas, ka jūs varat ātri un ērti izveidot savu vietni, neuztraucoties par hostinga iegādi atsevišķi. Jūs varat pievienot jebkuru no nepieciešamajām vietnes funkcijām tieši Wix. Vietnē ir ļoti viegli rediģēt un veikt izmaiņas, un, lai izveidotu savu vietni, jums nav jābūt tīmekļa ekspertam..

Kādas vietnes ir vislabākās Wix?

 • Personīgās vietnes
 • Vietnes maziem uzņēmumiem (kas nav e-komercija)
 • Restorāni
 • Nekustamais īpašums
 • Ceļojumu vietnes
 • Mode un skaistums
 • Veselība un labsajūta
 • Konsultācijas un apmācība
 • Mūzika
 • Fotogrāfija
 • Sabiedrība un izglītība

Wix-ceļojumu-vietnesWix ceļojumu vietnesWix-restorānu-vietnesWix restorāna vietnesWix veselības un skaistumkopšanas vietnesWix veselības un skaistumkopšanas vietnes

Ideāla vietne Wix ir biznesa vai personīga vietne, kuru izmanto zīmola atpazīstamībai un klientu apguvei. Piemēram, tiešsaistes brošūru veida vietne, kas satur standarta vietņu lapas, piemēram, informāciju par uzņēmumu, pakalpojumu aprakstu, klientu atsauksmes un kontaktinformācijas lapu, Wix darbojas ļoti labi. Ir arī dažas specifiskas nozares vai nišas, kuras Wix ir lieliski piemērots restorānu, ceļojumu, nekustamo īpašumu, modes / skaistumkopšanas, konsultāciju un mūzikas iekļaušanai..

Vietnes izveidošana ar Wix

Wix-mājas lapas izveidošana
Wix faktiski sniedz jums divus veidus, kā viegli izveidot savu vietni. Jūs varat izvēlēties izmantot viņu mākslīgā dizaina izlūkošanas sistēmu vai Wix vietnes redaktoru.

ADI sistēmas priekšrocība ir tā, ka to ir vieglāk izmantot, no jums prasa mazāk darba un jūsu vietne tiek ģenerēta ātrāk. Jums tiek sniegti norādījumi par vairākiem jautājumiem, kurus pēc tam sistēma izmanto, lai jums izveidotu unikālu vietni. ADI negatīvie ir tas, ka ģenerētās vietnes, manuprāt, neizskatās tik labi, un jums nav vajadzīgā pielāgošanas līmeņa. Šī iemesla dēļ es labāk izmantoju Wix Editor tieši, lai izveidotu vietni.

Wix redaktorsIzmantojot Wix redaktoru, varat vairāk kontrolēt savas vietnes izveidošanu. Ja vietnes izveidošanai izmantojat Wix redaktoru, vispirms jāizvēlas vietnes veidne. Pēc tam varat izmantot vilkšanas un nomešanas redaktoru, lai pielāgotu savas vietnes lapas. Izmantojot Wix redaktoru, varat viegli priekšskatīt, kā jūsu vietne izskatīsies gan galddatorā, gan viedtālrunī. Kad esat gatavs, varat publicēt savu vietni, vienkārši noklikšķinot uz pogas Publicēt izvēlni.

Iegūstiet vairāk pielāgošanas, izmantojot Wix kodu

Un tagad jūs varat vēl vairāk pielāgot savu vietni. Ja jums ir pieredze darbā ar JavaScript, varat pievienot savai vietnei dažas uzlabotas funkcijas, izmantojot Wix kodu. Izmantojot Wix koda funkcijas, jūs varat izveidot pielāgotas lietojumprogrammas, kas ietver dinamiskas lapas, veidlapas un ziņu plūsmai līdzīgus ierakstus.
Wix kods

Funkcionalitātes pievienošana, izmantojot Wix Apps

wix-app-market
Vēl viens Wix ieguvums ir tas, ka jūs varat viegli paplašināt savas vietnes funkcionalitāti, izmantojot lietotnes, kas atrodamas Wix App Market. Šeit ir norādītas tikai dažas funkcijas, kuras varat pievienot savai vietnei:

Veidlapas

Burvju formu veidotājs
Veidlapu veidotājs
Pastāvīga kontakta forma
Ātrās aptaujas
Adresātu sarakstu

Sociālie mēdiji

Instagram Pro
Twitter barotne
Sociālā straume
Sociālo mediju ikonas
Facebook veikals
Pinterest padeve
Yelp
LinkedIn vizītkarte
Google +1

Rezervācijas tiešsaistē

Wix rezervācijas
Kalendārs
Karte
Grāmatu iecelšana tiešsaistē
Plānošana Pro

Restorāni

Restorānu pasūtījumi
Restorāna izvēlnes
Atrunas
Nepieļaujamas atsauksmes
OpenTable rezervācijas
Dzimšanas dienas klubs

Viesnīca un ceļojumi

Wix viesnīcas
Wix rezervācijas
Vienkārša Google Maps
Brīvdienu nomas rezervēšana

Fotogrāfija

Wix Pro galerija
Wix foto albumi
Wix mākslas veikals
Pārdod lejupielādes
Iespaidīga slaidrāde
Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Aizsargāt
Pirms un pēc slīdņa
Video un attēlu slīdnis
Foto redaktors
Dropbox mape
FlipFolio
Attēla tālummaiņa

Interneta veikals

Wix veikali
PayPal poga
Pārdod lejupielādes
Amazon
Etsy veikals
Kalkulatoru veidotājs
Cenu tabula
Tiešsaistes maksājums
McAfee Secure
Veikalu metrika

Mārketinga rīki

Konversijas uznirstošais logs
Google Adsense
Vietējais saraksts Pro
Satiksmes ģenerators
Klientu atsauksmes

Projektēšanas rīki

Wix mākslas veikals
360 attēli
Video un attēlu slīdnis
Apraksts Punkti
Apgāšanās attēla efekti
Nosūtiet to
Galda meistars
Logotipu veidotājs

Mūzika

Wix mūzika
iPlayerHD video mitināšana
Svītrots
Pārdod biļetes
Pasākumu kalendārs
Pārdod lejupielādes
SoundCloud
Spotify sekot
iTunes poga
Audio atskaņošanas poga
Mūzikas foni
MyTshirt

Analytics

Apmeklētāju analīze
Tīmekļa statuss
rankingCoach
Mārketings un analīze

Lielākā daļa lietotņu ir bezmaksas vai vismaz ir pieejama bezmaksas versija. Ir arī dažas premium lietotnes, par kurām jāmaksā. Lai savai vietnei pievienotu lietotni, vienkārši noklikšķiniet uz atbilstošās pogas Pievienot vietnei.

Jaunināšana uz Premium Wix plānu

Kad esat izveidojis savu bezmaksas vietni Wix, jūs varēsit redzēt, vai tā ir jūsu vietnei piemērota platforma. Ja tā ir, tad jūs vēlēsities jaunināt uz piemaksu plānu. Izmantojot Wix Premium vietņu plānu, jūs varēsit noņemt Wix reklāmas, savienot savu domēna vārdu ar savu vietni un iegūt lielākus resursus – tas viss ir ļoti svarīgi, ja vēlaties profesionāla izskata vietni, kas darbojas labi.

Wix piedāvā četrus dažādus premium klases vietņu plānus:

 • Combo
 • Neierobežots
 • Pro
 • VIP

Wix-vietne-plāni

Wix ir arī trīs dažādi e-komercijas vietņu plāni:

 • Biznesa pamatne
 • Bizness neierobežots
 • Biznesa VIP

wix-e-komercijas plāni

Klientu atbalsts

Par Wix klientu atbalstu ir labas un ne tik labas ziņas. Viņi nodrošina izcilu zināšanu bāzi vai palīdzības centru, kā tas tiek nosaukts. Ir daudz palīdzības rakstu par jebkuru tēmu, kas saistīta ar Wix vietnēm. Dažos rakstos ir pat videoklipi, lai sīkāk aprakstītu problēmas risinājumu. Varat arī iesniegt atbalsta biļeti vai piezvanīt uz atbalsta līniju.

Negatīvie ir tas, ka atbalsts pa tālruni ir ierobežots, jo zvanu centrs ir atvērts tikai no pulksten 17:00 līdz 17:00. Klusā okeāna laiks. Nav pieejams arī tiešraides tērzēšanas atbalsts. Tomēr man jāsaka, ka atbalsta biļešu atbildes laiks ir labs. Atbildi saņēmu atpakaļ pusstundas laikā pēc biļetes atvēršanas.

Atkal tas patiešām nosaka, kāda veida vietne jums ir. Personāla vai maza biznesa vietnēm, kuras tiek izmantotas zīmola atpazīstamībai un klientu apguvei, kuras galvenokārt darbojas kā tiešsaistes brošūru veids, klientu atbalsts noteikti ir pietiekams.

Alternatīvas Wix

Lai gan Wix ir lieliski piemērots dažu vietņu veidiem, citi, iespējams, ir labāk piemēroti citai vietņu platformai. Kā es teicu iepriekš, Wix ir ideāli piemērots vietnēm, kurām nav milzīga satura, bet drīzāk koncentrējas uz vairākām galvenajām tīmekļa lapām, kas darbojas kā līdzeklis klientu iegūšanai un zīmola atpazīstamībai.

Ja vēlaties izveidot emuāru, es ieteiktu apskatīt WordPress iespējas, piemēram, WordPress mitināšanas plānu vai BoldGrid WordPress vietņu veidotāju resursdatoru..

A2 mitināšana – WordPress mitināšana
SiteGround – WordPress mitināšana
BoldGrid – WordPress vietņu veidotājs

Ja jums nepieciešama vietne ar lielu satura daudzumu, es ieteiktu izmantot tādu satura pārvaldības sistēmu kā WordPress, Joomla vai Drupal. Šeit ir daži no maniem iecienītākajiem satura pārvaldības tīmekļa mitinātājiem:

A2 mitināšana
Vietne
InMotion hostings

Un, lai gan Wix noteikti var izmantot, lai izveidotu e-komercijas vietni, jo atbalsts pa tālruni nav pieejams visu diennakti un nav tieša tērzēšanas atbalsta, jūs varētu vēlēties apskatīt tādu risinājumu kā Shopify, GoDaddy’s GoCentral vai WooCommerce savam kritiskāki tiešsaistes veikali.

Shopify – e-komercijas vietnes
GoCentral – vietņu veidotājs GoDaddy
Liquid Web – Pārvaldīta WooCommerce

Vēl viens punkts, kas jāpatur prātā, pašlaik Wix kods Safari nedarbojas pareizi. Tātad, ja esat Mac lietotājs, jums būs jālejupielādē un kā pārlūks jāizmanto pārlūks Chrome vai Firefox.

Ieteikumi

Lai gan Wix ir vairāk nekā spējīgs izveidot visa veida vietnes, ir daži vietņu veidi, kas, mūsuprāt, ir vairāk piemēroti viņu vietņu veidošanas pakalpojumu izmantošanai. Kā jau minēju iepriekš, Wix vislabāk darbojas mazo uzņēmumu vietnes (un personīgās vietnes), kas darbojas kā tiešsaistes brošūru reklāmas un kuras galvenokārt tiek izmantotas zīmola atpazīstamībai un klientu iegūšanai..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map