מדריך אירוח VPS

מדריך vps-אירוח אתרים


אירוח VPS מספק משאבים טובים יותר וכוח רב יותר מתוכנית אירוח אתרים משותפת. ולמרות ששרת וירטואלי פרטי מעניק לך רבים מהיתרונות ששרת ייעודי עושה, לא תצטרך לבזבז כסף רב על תוכנית אירוח VPS. להלן המדריך המקיף שלנו לאירוח VPS.

מה זה VPS Hosting?

באמצעות VPS Hosting, ישנם מספר מקרים של מערכות הפעלה נפרדות במחשב – וכך נותנים לך שרת פרטי וירטואלי משלך. אז בעוד שאתה עדיין משתף שרת פיזי במרכז הנתונים, עם מערכת הפעלה וירטואלית משלך, אתה יכול לקבל משאבים ייעודיים כמו זיכרון RAM, רוחב פס ושטח דיסק. במילים אחרות, הסביבה מחקה שיש שרת ייעודי – בעלות נמוכה יותר!

מה היתרונות של VPS?

אירוח VPS הוא אלטרנטיבה נהדרת – שדרוג לאירוח משותף המספק את היתרונות של שרת ייעודי בעלות נמוכה בהרבה מתכנון אירוח ייעודי. בנוסף למשאבים ייעודיים, מכיוון שיש לך מערכת הפעלה משלך עם VPS, יש לך יותר פרטיות (אף אתרים אחרים לא יכולים לגשת לקבצים שלך), יותר שליטה (אתה יכול להפעיל מחדש את השרת הווירטואלי שלך כשאתה צריך), והתאמה אישית נוספת זמינה ( אם אתה צריך לשנות Apache, MySQL וכו ‘.

מי זקוק לאירוח VPS?

אירוח VPS אידיאלי לעסקים קטנים ובינוניים שמצפים כמויות גדולות יותר של תנועת רשת. לדוגמה, אם אתה מתכנן להריץ אתר מסחר אלקטרוני, יהיה לך טוב יותר עם תוכנית אירוח VPS עם משאבים ייעודיים מאשר עם תוכנית אירוח משותפת רגילה. כמו כן, עבור אתרים שאינם מסחר אלקטרוני שגדלו מבחינת מספר דפי האינטרנט וגם כמות משתמשי האינטרנט, VPS היא האפשרות הטובה יותר להבטיח שיש לך את המשאבים והכוח הדרושים כדי להמשיך לפעול עבור מבקרי האתר שלך..

מעבר מאירוח משותף ל- VPS

אם יש לך כרגע תוכנית אירוח משותפת, הסיבה העיקרית לעבור לתכנית אירוח VPS היא ניצול משאבים. הבעיה איננה שהאתר שלך פועל לאט, אלא שהוא צריך להיות מסוגל להתמודד עם יותר תנועה באינטרנט. מארח האינטרנט הנוכחי שלך בדרך כלל יודיע לך כאשר אתה חורג ממגבלות משאב האחסון המשותף. זה הזמן האידיאלי לעבור ל- VPS. עם שרת פרטי וירטואלי, תהיה לך מערכת הפעלה משלך ומשאבים ייעודיים להגברת הספק. לאחר מכן האתר שלך יוכל לטפל בתנועה מוגברת. וכן תהיה בידוד טוב יותר אפילו מצד לקוחות אירוח אחרים.

אירוח VPS לעומת אירוח משותף

החדשות הגדולות עבור לקוחות VPS בימינו הם שרוב חברות אירוח אתרים מציעות אירוח VPS מנוהל. כאן, לא רק שהם יגדירו את סביבת השרת שלכם, אלא שהם גם ידאגו למשימות כמו שדרוגי תוכנה, תיקוני אבטחה וכדומה. כמו כן, זמן ההקצאה מופחת כעת מאוד ותוכלו להיות פועלים עם אירוח ה- VPS שלכם. הרבה יותר מהר.

אמנם קיימים קווי דמיון רבים בין קיום תוכנית אירוח VPS לתוכנית אירוח משותף, אך תשימו לב שיש כמה תכונות ופונקציות נוספות שעומדות לרשותכם. לדוגמא, InMotion Hosting מספק לך את מנהל WebHost (WHM) המאפשר לך לגשת לתצורת שרת, מידע על חשבון, אבטחה, פונקציות חשבון, SSL / TLS, cPanel, ועוד. זכור כי ה- VPS cPanel שלך בדרך כלל אינו כולל Softaculous כמו רוב יישומי ה- cPanel של אירוח משותף. אם אינך מרגיש בנוח להתקין את יישומי התוכנה שלך כגון WordPress באופן ידני, אתה יכול בדרך כלל לרכוש רישיון Softaculous להתקנות תוכנה נוחות.

תוכל גם לעקוב אחר ביצועי השרת הווירטואלי הפרטי שלך לגבי רוחב הפס, שטח דיסק, זיכרון RAM וממוצע עומס.
צג vps

המלצות VPS המארחות הטובות ביותר

אירוח VPS אתרים אידיאלי לאתרים עסקיים ואתרים הדורשים משאבים מוגברים בכדי להתמודד עם תנועה רבה יותר ממה שתוכנית אירוח משותפת מאפשרת. ועם תכניות VPS Hosting המנוהלות לפשט את התהליך, אינך צריך להיות מומחה טק כדי להשתמש ב- VPS Hosting באתרי האינטרנט שלך. להלן שלוש תכניות VPS אירוח שהיינו בראש כל רשימה.

אירוח InMotion

inmotion-vps-hosting
29.99 $ לחודש. – 74.99 דולר לחודש.
זיכרון RAM: 4GB – 8GB
שטח דיסק: 75GB – 260GB
רוחב הפס: 4TB – 6TB

 • תכונה זמינה גבוהה עבור יתירות בזמן אמת
 • רישיון cPanel בחינם
 • כונני SSD בחינם
 • אירוח מנוהל
 • טכנולוגיית אזור המהירות המרבית
 • אימייל מאובטח
 • אופטימיזציה למסחר אלקטרוני
 • לוח מחוונים למשאבים
 • פונקציונליות תמונת מצב
 • הגנת DDoS התקפה
 • גיבוי נתונים בחינם
 • 99.9% זמן עבודה
 • ערבות 90 יום כסף בחזרה

המלצנו על תכניות האירוח העסקי של InMotion כבר שנים רבות. עם זאת, תוכניות אירוח VPS שלהן לוקחות את הדברים לרמה אחרת. ראשית, עם VPS של InMotion Hosting אתה מקבל יתירות בזמן אמת – כלומר, אם יש בעיה בשרת שלך, האתר שלך יהיה זמין כמעט מיידית בשרת אחר באשכול. תכונה זו של זמינות גבוהה מופעלת על ידי תשתית ענן. השילוב של יתרונות VPS ואירוח ענן הופכים את InMotion Hosting לאחת הבחירות המובילות שלנו. אבל, למעשה אתה מקבל הרבה יותר עם תוכניות אירוח VPS שלהם.

אירוח InMotion כולל תכונות אירוח מנוהלות לאופטימיזציה מתקדמת של שרתים באמצעות ה- VPS שלך – כולל עדכונים עבור מחסנית LAMP, cPanel ו- WHM, וכן תיקוני אבטחה של מערכת ההפעלה. אתה מקבל גם רישיון cPanel בחינם וכתובות IP ייעודיות מרובות. אנו אוהבים גם את הפונקציונליות של תמונת המצב המאפשרת לחזור למופע קודם של הקבצים והתהליכים שלך. בנוסף, InMotion לא מגביל אותך למספר מסוים של ליבות מעבד.

בנוסף לכל התכונות המרשימות הללו, תוכנית האירוח שלך ב- InMotion VPS כוללת גם את התכונות הבולטות שאליהם אנו רגילים בתכניות האירוח המשותפות שלהם. אז אתה יכול ליהנות גם מהטכנולוגיה Max Speed ​​Zone שלהם, SSDs בחינם, גיבוי נתונים בחינם, אימייל ללא הגבלה ותמיכה של לקוחות מצטיינים..

לחץ כאן לקבלת 51% הנחה על אירוח VPS של InMotion

A2 אירוח

a2-hosting-vps
5 $ לחודש. – 65.99 $ לחודש.
זיכרון RAM: 512MB – 8GB
שטח דיסק: 20GB – 150GB
רוחב הפס: 2TB – 4TB

 • בחירה ב- VPS מנוהל או לא מנוהל
 • CPanel בחינם
 • SSD חינם
 • ניהול HostGuard מלא
 • בואו להצפין SSL בחינם
 • CloudFlare CDN חינם
 • התחייבות כספית בכל עת

תוכניות האירוח המשותפות של A2 מוכרות בזכות הדגש שלהם על המהירות. כשמדובר ב- VPS, A2 Hosting מרשים אפילו יותר ומספק לך מגוון רחב של אפשרויות. מפתחים מנוסים יכולים להשיג חבילת VPS לא מנוהלת במחיר של 5.00 דולר בלבד. בקצה השני, אתה יכול להשיג VPS מנוהל (עם או בלי גישה לשורש) החל מ- $ 32.99 $.

תוכניות VPS המנוהלות של A2 Hosting כוללות ניהול מלא של HostGuard השומר על החומרה, הרשת, עדכוני התוכנה והאבטחה שלך – כך שלא תצטרך לדאוג לשרת שלך. ובדומה לתוכניות האירוח המשותפות שלהם, ה- VPS המנוהל של A2 כולל CloudFlare CDN בחינם, בחירת מיקומי שרת בארה”ב, אירופה ואסיה ותכונה אופציונלית של Turbo Boost שיכולה להוביל לזמני טעינה מהירים יותר של 20X עמוד.

לחץ כאן להנחה על A2 Hosting VPS

GreenGeeks

greengeeks-vps
39.95 $ לחודש. – 159.95 $ לחודש.
זיכרון RAM: 1GB – 8GB
שטח דיסק: 25GB – 125GB
רוחב הפס: 1000GB – 3000GB

 • רישיון cPanel / WHM חינם
 • כונני מצב מוצק
 • אספקה ​​מהירה
 • גיבוי לילי חינם
 • לוח הבקרה לניהול VPS
 • אבטחה משופרת
 • 300% מופעל על ידי אנרגיה מתחדשת

בדיוק כמו עם תוכניות האירוח המשותפות שלהם, GreenGeeks VPS Hosting מופעל על ידי 300% אנרגיה מתחדשת. אם אתם מחפשים אירוח VPS ירוק, הם ראויים לשיקולכם. ל- GreenGeeks יש אחת מזמני ההספקה המהירה ביותר שאנו מודעים להן שכן ה- VPS שלך מוכן דקות לאחר שאומת ההזמנה שלך..

עם cPanel / WHM, תוכניות אירוח VPS של GreenGeeks מנוהלות באופן מלא ויש לך גישה שורשית מלאה לשרת שלך. אתה יכול לבחור מתוך 5 תוכניות VPS שונות בהתאם לכמות ה- RAM, האחסון ורוחב הפס שאתה זקוק לו.

השוואות אירוח VPS

תכונות לשרת של Host HostPriceCPU
אירוח InMotion29.99 $ לחודש. – 74.99 דולר לחודש.לא נעולאירוח SSPS מנוהל VPS מופעל על ידי הענן
A2 אירוח5 $ לחודש. – 65.99 $ לחודש.4 עד 8ניהול משמר מארח
GreenGeeks39.95 $ לחודש. – 159.95 $ לחודש.4300% מופעל על ידי אנרגיה מתחדשת
Bluehost19.99 $ לחודש. – 59.99 $ לחודש.2 עד 4משאבים מובטחים
DreamHost15 דולר לחודש. – 120 דולר למו.N / Aתמיכה לטווח ארוך של אובונטו
iPage19.99 $ לחודש. – 79.99 $ לחודש.1 עד 4תמיכה מנוהלת לחלוטין כלולה
HostGator19.95 $ לחודש. – 39.95 $ לחודש.2 עד 4ספקי רוחב פס מרובים
קדימה אבא29.99 $ לחודש. – 139.99 $ לחודש.משאבים לא מוקדשיםמאובטח על ידי SiteLock
אירוח אתרים IX54.95 דולר לחודש. – 89.95 $ לחודש.4 עד 8זיכרון RAM שהתפוצץ
Namecheap19.95 $ לחודש. – 69.95 $ לחודש.1 עד 2חיוב נוסף לניהול שרתים
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map