Посібник з хостингу VPS

vps-веб-хостинг-посібник


VPS хостинг забезпечує кращі ресурси та більше енергії, ніж спільний план веб-хостингу. І хоча віртуальний приватний сервер дає багато переваг, які виконує виділений сервер, вам не доведеться витрачати стільки грошей на план хостингу VPS. Ось наш повний посібник з VPS хостингу.

Що таке VPS хостинг?

З VPS хостингом на машині є декілька примірників окремих операційних систем – таким чином ви отримуєте власний віртуальний приватний сервер. Тож, поки ви все ще можете обмінюватися фізичним сервером у центрі обробки даних із власною віртуальною операційною системою, ви можете мати спеціальні ресурси, такі як оперативна пам’ять, пропускна здатність та дисковий простір. Іншими словами, середовище імітує наявність спеціалізованого сервера – з меншими цінами!

Які переваги VPS?

VPS хостинг – чудова альтернатива – оновлення до Спільного хостингу, що забезпечує переваги спеціалізованого сервера за набагато меншою вартістю, ніж планує виділений хостинг. Окрім виділених ресурсів, оскільки у вас є власна операційна система з VPS, ви маєте більше конфіденційності (жоден інший сайт не може отримати доступ до ваших файлів), більше контролю (ви можете перезапустити свій віртуальний сервер, коли потрібно), і більше доступних налаштувань ( якщо вам потрібно змінити Apache, MySQL тощо.

Кому потрібен хостинг VPS?

VPS хостинг ідеально підходить для малого та середнього бізнесу, які очікують збільшення кількості веб-трафіку. Наприклад, якщо ви плануєте запустити веб-сайт електронної комерції, вам буде краще з хостинговим планом VPS з виділеними ресурсами, ніж зі стандартним спільним планом хостингу. Крім того, для веб-сайтів без електронної комерції, які зросли як за кількістю веб-сторінок, так і за кількістю веб-користувачів, VPS є кращим варіантом для забезпечення необхідних ресурсів та потужності для продовження роботи відвідувачів вашого сайту..

Перехід від спільного хостингу до VPS

Якщо у вас зараз спільний план хостингу, головна причина переходу на план хостингу VPS – це використання ресурсів. Проблема полягає не в тому, що ваш веб-сайт працює повільно, а скоріше, щоб він міг обробляти більше веб-трафіку. Ваш поточний веб-хостинг зазвичай повідомляє вас, коли ви перевищуєте загальні ліміти ресурсів хостингу. Тож ідеальний час для переходу на VPS. З віртуальним приватним сервером ви матимете власну операційну систему та спеціальні ресурси для збільшення потужності. Потім ваш сайт зможе обробляти збільшений трафік. І у вас буде ще краща теплоізоляція від інших клієнтів хостингу.

VPS хостинг проти спільного хостингу

Чудова новина для клієнтів VPS сьогодні – це те, що більшість компаній, що займаються веб-хостингом, пропонують керований VPS-хостинг. Тут вони не тільки налаштують ваше серверне середовище, але й подбають про такі завдання, як оновлення програмного забезпечення, виправлення безпеки та ін. Також час резервування значно скорочується, і ви можете працювати з вашим хостингом VPS набагато швидше.

Хоча існує багато подібностей між планом VPS хостингу та спільним хостинговим планом, ви помітите, що вам надаються деякі додаткові функції та функції. Наприклад, хостинг InMotion надає вам менеджер WebHost (WHM), який дозволяє вам отримати доступ до конфігурації сервера, інформації облікового запису, безпеки, функцій облікового запису, SSL / TLS, cPanel тощо. Майте на увазі, що ваш VPS cPanel зазвичай не включає Softaculous, як більшість реалізацій спільного хостингу cPanel. Якщо вам не зручно вручну встановлювати свої програмні програми, такі як WordPress, зазвичай ви можете придбати ліцензію Softaculous для легкої установки програмного забезпечення.

Ви також зможете відстежувати продуктивність свого віртуального приватного сервера щодо пропускної здатності, місця на диску, оперативної пам’яті та середнього завантаження.
vps-монітор

Найкращі рекомендації щодо хостингу VPS

Веб-хостинг VPS ідеально підходить для бізнес-сайтів та веб-сайтів, які потребують збільшення ресурсів для обробки більше трафіку, ніж дозволяє загальний хостинг-план. А завдяки планам керованого VPS-хостингу, що спрощують процес, вам не потрібно бути технічним експертом, щоб використовувати VPS-хостинг для своїх веб-сайтів. Ось наші три хостинг-плани VPS, які ми б поставили на перше місце у будь-якому списку.

Хостинг InMotion

inmotion-vps-хостинг
$ 29,99 міс. – $ 74,99 міс.
ОЗУ: 4 ГБ – 8 ГБ
Місце на диску: 75 ГБ – 260 ГБ
Пропускна здатність: 4 ТБ – 6 ТБ

 • Функція високої доступності для надмірності в режимі реального часу
 • Безкоштовна ліцензія cPanel
 • Безкоштовні накопичувачі SSD
 • Керований хостинг
 • Технологія максимальної швидкості
 • Безпечна електронна пошта
 • Оптимізовано для електронної комерції
 • Інформаційна панель ресурсів
 • Функціональність знімка
 • Захист від атаки DDoS
 • Безкоштовне резервне копіювання даних
 • 99,9% часу
 • 90-денна гарантія повернення грошей

Ми рекомендуємо Плани бізнес-хостингу InMotion вже багато років. Однак їхні плани хостингу VPS переходять на інший рівень. Перш за все, завдяки VPS VM-хостингу InMotion ви отримуєте надмірність у режимі реального часу – це означає, що якщо з вашим сервером є проблеми, ваш веб-сайт буде доступний майже миттєво на іншому сервері кластеру. Ця функція високої доступності працює на основі хмарної інфраструктури. Поєднання VPS та переваг хмарного хостингу робить InMotion Hosting одним із наших найкращих виборів. Але ви фактично отримуєте набагато більше своїх планів хостингу VPS.

InMotion Hosting включає функції керованого хостингу для розширеної оптимізації сервера за допомогою VPS – включаючи оновлення для стека LAMP, cPanel та WHM, а також виправлення безпеки ОС. Ви також отримуєте безкоштовну ліцензію cPanel та кілька виділених IP-адрес. Нам також подобається функція знімка, яка дозволяє повернутися до попереднього примірника ваших файлів і процесів. І InMotion не обмежує вас певною кількістю ядер процесора.

На додаток до всіх цих вражаючих можливостей, ваш хостинг-план InMotion VPS містить також видатні функції, до яких ми звикли з їх спільними планами хостингу. Таким чином, ви також можете скористатися їх технологією Max Speed ​​Zone, безкоштовними SSD-дисками, безкоштовним резервним копіюванням даних, необмеженою кількістю електронної пошти та видатною підтримкою клієнтів..

Клацніть тут, щоб отримати знижку на 51% на хостинг VPS InMotion

А2 хостинг

a2-хостинг-vps
$ 5 міс. – 65,99 дол. США міс.
ОЗУ: 512 Мб – 8 Гб
Місце на диску: 20 ГБ – 150 ГБ
Пропускна здатність: 2 ТБ – 4 ТБ

 • Вибір VPS з керованим або некерованим управлінням
 • Безкоштовний cPanel
 • Безкоштовний SSD
 • Повне управління HostGuard
 • Безкоштовно шифруємо SSL
 • Безкоштовний CloudFlare CDN
 • Гарантія повернення грошей у будь-який час

Плани спільного розміщення A2 визнані за те, що вони акцентують на швидкості. Що стосується VPS, A2 хостинг стає ще більш вражаючим і надає вам широкий спектр варіантів. Досвідчені розробники можуть отримати некерований пакет VPS всього за $ 5,00 на місяць. З іншого боку, ви можете отримати керований VPS (з кореневим доступом або без нього), починаючи з $ 32,99 на місяць.

У планах керування VPS-хостингом A2 хостинг включає повне управління HostGuard, яке підтримує ваше обладнання, мережу, оновлення програмного забезпечення та безпеку, так що вам не доведеться турбуватися про свій сервер. І, як і у спільних планах розміщення хостингу, керований VPS V2 включає в себе безкоштовний CloudFlare CDN, вибір розташування серверів у США, Європі та Азії та додаткову функцію Turbo Boost, яка може призвести до 20-кратного часу завантаження сторінки.

Клацніть тут для знижки на V2 хостинг VPS

GreenGeeks

greengeeks-vps
39,95 дол. США міс. – 159,95 дол.
ОЗУ: 1 ГБ – 8 ГБ
Місце на диску: 25 ГБ – 125 ГБ
Пропускна здатність: 1000GB – 3000GB

 • Безкоштовна ліцензія cPanel / WHM
 • Твердотільні накопичувачі
 • Швидке забезпечення
 • Безкоштовне нічне резервне копіювання
 • Панель управління VPS
 • Підвищена безпека
 • 300% працює на відновлюваній енергії

Так само, як і спільні плани хостингу, GreenGeeks VPS хостинг працює на 300% відновлюваної енергії. Якщо ви шукаєте зелений VPS хостинг, вони заслуговують на вашу увагу. GreenGeeks має один із найшвидших моментів надання, про який ми знаємо, як ваш VPS буде готовий хвилин після підтвердження замовлення..

З допомогою cPanel / WHM, планами хостингу GreenGeeks VPS керуються повністю, і ви маєте повний кореневий доступ до свого сервера. Ви можете вибрати з 5 різних планів VPS залежно від необхідної кількості оперативної пам’яті, пам’яті та пропускної здатності.

Порівняння хостингу VPS

Основні особливості веб-хостаPriceCPU
Хостинг InMotion$ 29,99 міс. – $ 74,99 міс.РозблокованоКерований хостинг SSD VPS на базі Хмари
А2 хостинг$ 5 міс. – 65,99 дол. США міс.4 – 8Управління господарями
GreenGeeks39,95 дол. США міс. – 159,95 дол.4300% працює на відновлюваній енергії
Bluehost$ 19,99 міс. – $ 59,99 міс.2 – 4Гарантовані ресурси
DreamHost$ 15 міс. – 120 доларів за місяць.Н / ЗДовгострокова підтримка Ubuntu
iPage$ 19,99 міс. – $ 79,99 міс.1 – 4Повна керована підтримка включена
ХостГатор$ 19,95 міс. – 39,95 дол.2 – 4Кілька постачальників пропускної здатності
GoDaddy$ 29,99 міс. – 139,99 дол. США міс.Ресурси не виділеніЗабезпечено SiteLock
IX веб-хостинг$ 54,95 за місяць – 89,95 дол.4 – 8Оперативна пам’ять
Ім’ячек$ 19,95 міс. – 69,95 дол.1 до 2Додаткова плата за управління сервером
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map