Geriausias VPS talpinimas

geriausias „vps-web“ priegloba


ATNAUJINTA 2020 m. Sausio 20 d.: Praėjusiais metais paskelbėme geriausio 2019 metų interneto prieglobos apdovanojimus, įskaitant VPS prieglobą. Tačiau žiniatinklio prieglobos planams naudojant virtualų privatų serverį reikia papildomų aspektų. Čia yra išplėstas žvilgsnis į geriausią VPS prieglobą.

„InMotion“ talpinimas

inmotion-vps-hostingas

 • Aukštas pasiekiamumas, kurį teikia debesis
 • Tvarkyta VPS aplinka
 • Momentinės nuotraukos funkcionalumas
 • „Max Speed ​​Zone“ technologija
 • Nemokami SSD diskai
 • Nemokama „cPanel“ licencija
 • Neužfiksuotas tam tikram procesoriaus branduolių skaičiui
 • Prieiga prie šaknies
 • 90 dienų pinigų grąžinimo garantija

A2 talpinimas

a2-priegloba valdoma-vps

 • Greitas teikimas
 • Tvarkyta VPS aplinka
 • Nemokami SSD diskai
 • Pasirinkite Serverio vieta
 • „CloudFlare“ CDN
 • Prieiga prie šaknies
 • Užšifruokime SSL
 • Bet kada pinigų grąžinimo garantija

„GreenGeeks“

„greengeeks-vps“ priegloba

 • Varoma 300% atsinaujinančios energijos
 • Pasirinkite iš 5 skirtingų lygių
 • Greitas klientų aptarnavimo reagavimo laikas
 • Pateikiama „Blacklist Free IP“
 • Nemokami SSD diskai

„Bluehost“

„bluehost-vps“ priegloba

 • Greitas teikimas
 • Vieno paspaudimo programinės įrangos diegimo programa – įskaitant „WordPress“
 • Patobulintas „cPanel“
 • Prieiga prie šaknies

funkcijos

Nors visuose šiuose VPS prieglobos planuose yra įspūdingų funkcijų, „InMotion Hosting“ tikrai yra įspūdingiausias. Pradedantiesiems, jų aukšto pasiekiamumo funkcija sujungia debesų prieglobos pranašumus su jūsų virtualiu privačiu serveriu, kad būtų galima papildomai atleisti. Man taip pat labai patinka momentinio vaizdo funkcijos funkcija, leidžianti atstatyti serverio aplinką į ankstesnę būseną, jei iškiltų problema.

inmotion-high-availability-vpsAukštos prieinamumo „InMotion Hosting“ VPS priegloba užtikrina, kad jūsų svetainė turėtų reikiamus išteklius.inmotion-vps-server-momentinės nuotraukosNaudodamiesi „InMotion Hosting“ VPS momentinio vaizdo funkcija galite lengvai grąžinti ankstesnę serverio būseną.

„InMotion Hosting“ VPS planuose yra daugybė kitų puikių funkcijų, įskaitant „Max Speed ​​Zone“ technologiją, nemokamus SSD, nemokamą „cPanel“ licenciją ir 90 dienų pinigų grąžinimo garantiją..

Aprūpinimo laikas

Nors visiems šiems žiniatinklio prieglobos žmonėms teikimo laikas buvo geras, greičiausia buvo A2 priegloba. Beveik iškart po registracijos gavau savo pasveikinimo laišką ir mano VPS buvo gera eiti. Aišku, aprūpinimo laikas yra tik dalis lygties. Taip pat labai svarbu, kad jūsų aplinka būtų parengta ir parengta, kad galėtumėte sukurti ir priglobti savo svetainę (žr. Sąskaitos sąranka žemiau). „A2 Hostingas“ ir „InMotion Hostingas“ buvo du VPS talpinimo planai, kurie leido man iš karto grįžti į darbą.
a2-hostingas-greitas teikimasNaudodamiesi A2 priegloba, jūs gaunate greitą aprūpinimą.

Sąskaitos sąranka

„InMotion Hostingas“ ir „A2 Hostingas“ turėjo lengviausias ir sklandžiausias paskyros nustatymo procedūras, tai yra, jos rūpinosi vardų serverių, zonų įrašų ir kitų serverio nustatymų nustatymu. „GreenGeeks“, nors ir pažymėtas valdomu VPS planu, reikalauja, kad jūs patys nustatytumėte daugybę dalykų. „Bluehost“ užimtų vietą kažkur tarp jų. Naudodamiesi „Bluehost“, dauguma jūsų aplinkos yra sukurta jums, tačiau norint naudotis WHM reikia pereiti į kitą sritį, susikurti slaptažodį ir pasiekti jį naudojant savo IP URL – tai yra šiek tiek ilgesnis procesas, koks turėtų būti..

Viena sričių, kuriose aš suteikiu pranašumą „InMotion“, yra jų sąskaitų valdymo pultas (AMP). Šiame puslapyje galite pasiekti visas svarbias funkcijas (pvz., WHM, „cPanel“, „Cloud Server“, serverio paleidimą ir kt.).
inmotion-vps-account-management-panel„InMotion Hosting“ paskyros valdymo pultas (AMP) suteikia greitą prieigą prie VPS tvarkymo funkcijų.

Svetainės greitis

Kalbant apie svetainės greitį ir našumą, „InMotion Hosting“ užima aukščiausią pagyrimą. Jų maksimali greičio juostos technologija kartu su aukščiausios kokybės aparatūra nuolat užtikrino greičiausią svetainės įkėlimo laiką. Tiesą sakant, „InMotion“ buvo žymiai greitesnė nei kitų čia esančių žiniatinklio prieglobos.

Kitas greitas „A2 Hosting“ įkėlimo laikas buvo „Bluehost“ ir „GreenGeeks“. Mes kruopščiai išbandėme kiekvieną iš šių VPS prieglobos planų iš skirtingų vietų, kad tiksliau pateiktume kiekvieno žiniatinklio prieglobos greitį. Čia yra mūsų bandymo rezultatų pavyzdys:

VPS greičio testai: vakarai

vps-speed-tests-West

VPS greičio testai: centrinis

vps-speed-tests-central

VPS greičio testai: rytai

VPS-greičio testai-rytai

Pagalba klientams

Man malonu pasakyti, kad visos keturios šios žiniatinklio prieglobos įmonės teikia kokybišką klientų aptarnavimą. Tiesą sakant, tai labai artimas skambutis, kai reikia VPS palaikymo. „InMotion Hosting“ per keletą metų suteikė puikų palaikymą. Ir jie labai padėjo palaikydami VPS prieglobą. Kalbant apie atsakymo laiką, greičiausia buvo „A2 Hosting“ ir „GreenGeeks“. Anksčiau „Bluehost“ reagavimo laikas tiesioginių pokalbių metu buvo lėtesnis. Tačiau pastaruoju metu pastebėjau tam tikrą patobulėjimą.

Kaina / vertė

Kiekviena iš šių interneto prieglobos kompanijų siūlo keletą skirtingų VPS prieglobos planų lygių, pradedant pradiniu lygmeniu ir baigiant intensyvesniems resursų planams. Žiūrėdami į bendrą paveikslėlį, „InMotion Hosting“ ir „A2 Hosting“ teikia geriausią kainos ir kokybės santykį. Abu teikia daugybę išteklių ir funkcijų su visais savo VPS planais. „GreenGeeks VPS“ planuose nesuteikiama gana daug išteklių, be to, jie šiuo metu nesiūlo pradinės nuolaidos. „Bluehost VPS“ planai yra konkurencingų kainų ir teikia gerus išteklius. Tačiau juose nėra tiek daug funkcijų, kaip „InMotion“ ir „A2“.
inmotion-best-value-vps-hostingas„InMotion“ VPS priegloba siūlo įspūdingiausias funkcijas už kainą.

VPS talpinimo rekomendacijos

Šie keturi žiniatinklio prieglobos kompiuteriai yra tikrai vieni iš geriausių VPS prieglobos pasirinkimų. Apskritai, dėl kai kurių aukščiau paminėtų priežasčių, „InMotion Hosting“ pateiksime į savo sąrašo viršų. A2 priegloba būtų greita sekundė. „GreenGeeks“ VPS talpinimas geriausiai tinka labiau patyrusiems svetainių valdytojams. „Bluehost“ būtų tinkamesnis, jei šiuo metu turite vieną iš jų bendro hostingo planų.

„VPS HostPrice“
1.inmotion-hosting-vps„InMotion“ talpinimas22,99 USD per mėnesį. – 54,99 USD per mėnesį.
2.a2 priegloba-vpsA2 talpinimas25,00 USD, mėn. – 50,00 USD, mėn.
3.greengeeks-vps„GreenGeeks“39,95 USD per mėnesį. – 109,95 USD per mėnesį.
4.bluehost-vps„Bluehost“19,99 USD, mėn. – 59,99 USD per mėnesį.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map