VPS prieglobos vadovas

VPS-interneto prieglobos vadovas


VPS priegloba teikia geresnius išteklius ir daugiau energijos nei bendras interneto prieglobos planas. Ir nors virtualus privatus serveris suteikia daugybę privalumų, kuriuos suteikia dedikuotas serveris, jums nereikės išleisti tiek pinigų VPS prieglobos planui. Čia yra mūsų išsamus VPS prieglobos vadovas.

Kas yra VPS talpinimas?

Naudodamiesi VPS priegloba, įrenginyje yra keletas atskirų operacinių sistemų atvejų – tokiu būdu jūs gausite savo virtualų privatų serverį. Taigi, nors jūs vis dar dalijatės fiziniu serveriu duomenų centre su savo virtualia operacine sistema, jūs galite turėti tam skirtus išteklius, tokius kaip RAM, pralaidumą ir vietą diske. Kitaip tariant, aplinka imituoja turintį dedikuotą serverį – mažesnėmis sąnaudomis!

Kokie yra VPS pranašumai?

„VPS Hostingas“ yra puiki alternatyva – „Shared Hosting“ atnaujinimas, teikiantis dedikuoto serverio pranašumus už daug mažesnę kainą, kurią planuoja „Dedicated Hosting“. Be to, kad turite savo operacinę sistemą su VPS, turite daugiau privatumo (jokios kitos svetainės negali pasiekti jūsų failų), daugiau valdymo (galite iš naujo paleisti virtualų serverį, kai jums to reikia) ir daugiau pritaikymo galimybių ( jei reikia modifikuoti Apache, MySQL ir kt.

Kam reikalingas VPS talpinimas?

„VPS Hostingas“ yra idealus mažoms ir vidutinėms įmonėms, kurios tikisi padidėjusio interneto srauto. Pvz., Jei planuojate paleisti el. Prekybos svetainę, jums geriau bus naudoti VPS prieglobos planą su tam skirtais ištekliais, nei naudojant standartinį bendro prieglobos planą. Be to, ne elektroninės prekybos svetainėms, kurių tinklalapių skaičius padidėjo ir dėl interneto vartotojų skaičiaus, VPS yra geresnis pasirinkimas norint užtikrinti, kad turite reikiamų išteklių ir galios, kad galėtumėte toliau veikti savo svetainės lankytojams..

Pereinama nuo bendro hostingo prie VPS

Jei šiuo metu turite bendro prieglobos planą, pagrindinė priežastis pereiti prie VPS prieglobos plano yra išteklių naudojimas. Problema tikrai nėra ta, kad jūsų svetainė veikia lėtai, o ji turi būti tokia, kad ji galėtų valdyti didesnį interneto srautą. Dabartinis žiniatinklio prieglobos savininkas jus paprastai informuos, kai viršysite bendrojo prieglobos išteklių apribojimus. Tai yra geriausias laikas pereiti prie VPS. Turėdami virtualų privatų serverį, turėsite savo operacinę sistemą ir specialius išteklius, kad padidintumėte energiją. Tada jūsų svetainė galės valdyti padidėjusį srautą. Ir jūs dar geriau izoliuosite kitus prieglobos klientus.

VPS Hostingas vs Bendrasis Hostingas

Puiki žinia VPS klientams šiomis dienomis yra ta, kad dauguma interneto prieglobos įmonių siūlo valdomą VPS prieglobą. Čia jie ne tik sukurs jūsų serverio aplinką, bet ir pasirūpins tokiomis užduotimis kaip programinės įrangos atnaujinimas, saugos pataisos ir kt. Taip pat dabar žymiai sutrumpėja aprūpinimo laikas ir jūs galite būti pasirengę naudoti VPS prieglobą. daug greičiau.

Nors yra daug panašumų tarp VPS prieglobos plano ir bendro prieglobos plano, pastebėsite, kad yra keletas papildomų funkcijų ir funkcijų, kurios jums suteikiamos. Pavyzdžiui, „InMotion Hosting“ teikia „WebHost Manager“ (WHM), leidžiančią pasiekti serverio konfigūraciją, sąskaitos informaciją, saugą, paskyros funkcijas, SSL / TLS, „cPanel“ ir dar daugiau. Atminkite, kad jūsų VPS „cPanel“ paprastai nėra „Softaculous“, kaip ir daugelyje bendrojo naudojimo „cPanel“ diegimų. Jei jums nėra patogu rankiniu būdu diegti programinės įrangos programas, pvz., „WordPress“, paprastai galite įsigyti „Softaculous“ licenciją, kad galėtumėte lengvai įdiegti programinę įrangą..

Taip pat galėsite stebėti savo „Virtual Private Server“ našumą, atsižvelgiant į pralaidumą, vietos diske, RAM ir vidinę apkrovą..
vps-monitorius

Geriausios VPS talpinimo rekomendacijos

„VPS Web Hosting“ yra ideali vieta verslo svetainėms ir svetainėms, kurioms reikia daugiau išteklių, kad būtų galima valdyti daugiau srauto, nei leidžia bendras hostingo planas. Dėl valdomų VPS prieglobos planų supaprastinkite procesą, kad galėtumėte naudoti VPS prieglobą savo svetainėse, nebūtinai turite būti technikos ekspertas. Mūsų trys VPS talpinimo planai, kuriuos pateiktume bet kurio sąrašo viršuje.

„InMotion“ talpinimas

inmotion-vps-hostingas
29,99 USD per mėnesį. – 74,99 USD per mėnesį.
RAM: 4–8 GB
Vietos diske: 75–230 GB
Pralaidumas: 4TB – 6TB

 • Didelio prieinamumo funkcija, skirta atleidimui realiu laiku
 • Nemokama „cPanel“ licencija
 • Nemokami SSD diskai
 • Tvarko priegloba
 • „Max Speed ​​Zone“ technologija
 • Saugus el. Paštas
 • Optimizuotas elektroninei prekybai
 • Išteklių informacijos suvestinė
 • Momentinės nuotraukos funkcionalumas
 • „DDoS Attack“ apsauga
 • Nemokamas duomenų atsarginis kopijavimas
 • 99,9% Uptime
 • 90 dienų pinigų grąžinimo garantija

Mes jau daugelį metų rekomenduojame „InMotion“ verslo prieglobos planus. Tačiau jų VPS prieglobos planai perkelia reikalus į kitą lygį. Pirmiausia, naudodamiesi „InMotion Hosting“ VPS, jūs atleidžiate realiu laiku – tai reiškia, kad jei iškiltų problemų dėl jūsų serverio, jūsų svetainė bus beveik akimirksniu pasiekiama kitame klasterio serveryje. Šią didelio pasiekiamumo funkciją teikia debesų infrastruktūra. VPS ir debesijos prieglobos pranašumų derinys paverčia „InMotion Hosting“ vienu iš mūsų populiariausių pasirinkimų. Bet iš tikrųjų jūs gaunate daug daugiau naudodamiesi jų VPS talpinimo planais.

„InMotion Hosting“ apima valdomas prieglobos funkcijas, skirtas patobulintam serverio optimizavimui naudojant jūsų VPS, įskaitant LAMP kamino, „cPanel“ ir WHM atnaujinimus, taip pat OS saugos pataisas. Jūs taip pat gausite nemokamą „cPanel“ licenciją ir kelis skirtus IP adresus. Mums taip pat patinka momentinio vaizdo funkcija, leidžianti grįžti į ankstesnį failų ir procesų egzempliorių. Ir „InMotion“ neapriboja jūsų tam tikru skaičiumi procesoriaus branduolių.

Be visų šių įspūdingų funkcijų, jūsų „InMotion VPS“ prieglobos plane taip pat yra puikių funkcijų, prie kurių esame įpratę prie savo bendro prieglobos planų. Taigi, jūs taip pat galite gauti naudos iš jų „Max Speed ​​Zone“ technologijos, nemokamų SSD, nemokamų duomenų atsarginių kopijų, neriboto el. Pašto ir išskirtinio klientų palaikymo..

Spustelėkite čia, kad gautumėte 51% nuolaidą „InMotion VPS Hosting“

A2 talpinimas

a2 priegloba-vps
5 USD per mėnesį. – 65,99 USD per mėnesį.
RAM: 512 MB – 8 GB
Vietos diske: 20–150 GB
Pralaidumas: 2TB – 4TB

 • Valdomos arba nevaldomos VPS pasirinkimas
 • Nemokamas „cPanel“
 • Nemokamas SSD
 • Visas „HostGuard“ valdymas
 • Nemokamas šifruotas SSL
 • Nemokamas „CloudFlare“ CDN
 • Bet kada pinigų grąžinimo garantija

A2 bendro prieglobos planai yra pripažinti tuo, kad pabrėžia greitį. Kalbant apie VPS, „A2 Hosting“ yra dar įspūdingesnis ir suteikia jums platų pasirinkimą. Patyrę kūrėjai gali gauti nevaldytą VPS paketą tik už 5 USD. Kitame gale galite gauti valdomą VPS (su šaknine prieiga arba be jos), pradedant nuo 32,99 USD.

Į „A2 Hostingas“ valdomus VPS planus įtrauktas visas „HostGuard Management“, kuris palaiko jūsų aparatinę įrangą, tinklą, programinės įrangos atnaujinimus ir apsaugą, taigi jums nereikia jaudintis dėl savo serverio. Kaip ir bendruose prieglobos planuose, „A2“ valdomoje VPS yra nemokamas „CloudFlare CDN“, serverių vietų pasirinkimas JAV, Europoje ir Azijoje bei pasirenkama „Turbo Boost“ funkcija, dėl kurios puslapiai gali būti įkeliami 20 kartų greičiau..

Spustelėkite čia, jei norite gauti nuolaidą „A2 Hosting VPS“

„GreenGeeks“

greengeeks-vps
39,95 USD per mėnesį. – 159,95 USD per mėnesį.
RAM: 1 GB – 8 GB
Vietos diske: 25–125 GB
Pralaidumas: 1000–3000 GB

 • Nemokama „cPanel“ / WHM licencija
 • Kietojo kūno pavaros
 • Greitas teikimas
 • Nemokamas naktinis atsarginių kopijų kūrimas
 • VPS valdymo valdymo pultas
 • Sustiprintas saugumas
 • 300% varoma atsinaujinančios energijos

Kaip ir jų bendro hostingo planuose, „GreenGeeks VPS Hosting“ yra maitinama 300% atsinaujinančios energijos. Jei ieškote ekologiško VPS talpinimo, jie nusipelno jūsų dėmesio. „GreenGeeks“ yra vienas greičiausių paslaugų teikimo laikų, apie kuriuos mes žinome, nes jūsų VPS yra paruoštas minutėmis po to, kai jūsų užsakymas bus patvirtintas.

Naudodamiesi „cPanel“ / WHM, „GreenGeeks VPS Hosting“ planai yra visiškai valdomi ir jūs turite visišką šakninę prieigą prie savo serverio. Galite pasirinkti iš 5 skirtingų VPS planų, priklausomai nuo reikalingos RAM, atminties ir pralaidumo.

VPS talpinimo palyginimai

„Web HostPriceCPU CoresFeatures“
„InMotion“ talpinimas29,99 USD per mėnesį. – 74,99 USD per mėnesį.AtrakintaTvarko SSD VPS priegloba, kurią teikia „Cloud“
A2 talpinimas5 USD per mėnesį. – 65,99 USD per mėnesį.4 – 8Priimančiojo sargybos valdymas
„GreenGeeks“39,95 USD per mėnesį. – 159,95 USD per mėnesį.4300% varoma atsinaujinančios energijos
„Bluehost“19,99 USD, mėn. – 59,99 USD per mėnesį.2 – 4Garantuojami ištekliai
„DreamHost“15 USD mėn. – 120 USD.Netaikoma„Ubuntu“ ilgalaikė parama
„iPage“19,99 USD, mėn. – 79,99 USD per mėnesį.Nuo 1 iki 4Įtraukta visiškai valdoma pagalba
„HostGator“19,95 USD per mėnesį. – 39,95 USD per mėnesį.2 – 4Keli pralaidumo teikėjai
Varyk Tėti29,99 USD per mėnesį. – 139,99 USD per mėnesį.Šaltiniai nėra skirtiSaugoma „SiteLock“
IX interneto priegloba54,95 USD per mėnesį. – 89,95 USD per mėnesį.4 – 8Tinkama RAM
Vardas čekas19,95 USD per mėnesį. – 69,95 USD per mėnesį.Nuo 1 iki 2Papildomas mokestis už serverio valdymą
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map