راهنمای میزبانی VPS

vps-web-hosting-guide


میزبانی وب VPS منابع و قدرت بهتری نسبت به یک برنامه میزبانی وب مشترک ارائه می دهد. و ، در حالی که یک سرور اختصاصی مجازی بسیاری از مزایایی را که سرور اختصاصی انجام می دهد به شما می دهد ، لازم نیست به اندازه پول برای یک برنامه میزبانی VPS هزینه کنید. در اینجا راهنمای جامع ما برای میزبانی VPS است.

میزبانی VPS چیست؟?

با استفاده از VPS Hosting ، چندین مورد از سیستم عامل های جداگانه در یک دستگاه وجود دارد – بنابراین به شما سرور خصوصی مجازی خود را می دهند. بنابراین با وجود اینکه هنوز هم می توانید یک سرور فیزیکی را در مرکز داده با سیستم عامل مجازی خود به اشتراک بگذارید ، می توانید منابع اختصاصی مانند RAM ، پهنای باند و فضای دیسک را در اختیار داشته باشید. به عبارت دیگر ، محیط با داشتن سرور اختصاصی — با هزینه کمتری تقلید می کند!

مزایای VPS چیست؟?

VPS Hosting یک جایگزین عالی است – ارتقاء به میزبانی مشترک که مزایای سرور اختصاصی را با هزینه ای بسیار کمتر که برنامه های اختصاصی میزبانی دارد ارائه می دهد. علاوه بر منابع اختصاصی ، زیرا شما سیستم عامل شخصی خود را با VPS دارید ، از حریم شخصی بیشتری برخوردار هستید (هیچ سایت دیگری قادر به دسترسی به پرونده های شما نیست) ، کنترل بیشتری (می توانید سرور مجازی خود را مجدداً مجدداً راه اندازی کنید) و سفارشی سازی بیشتری در دسترس باشید ( اگر نیاز به تغییر Apache ، MySQL و غیره دارید.

چه کسی به میزبانی VPS احتیاج دارد?

میزبانی VPS برای مشاغل کوچک و متوسط ​​که انتظار افزایش تعداد ترافیک وب را دارند ، ایده آل است. به عنوان مثال ، اگر قصد اجرای یک سایت تجارت الکترونیکی را دارید ، بهتر است با یک برنامه میزبانی VPS با منابع اختصاصی بهتر از یک برنامه میزبانی مشترک مشترک باشید. همچنین ، برای وب سایت های غیر تجارت الکترونیکی که هم از نظر تعداد صفحات وب و هم تعداد کاربران وب رشد کرده اند ، VPS گزینه بهتری برای اطمینان از داشتن منابع و قدرت لازم برای ادامه کار برای بازدید کنندگان سایت شماست..

انتقال از میزبانی مشترک به VPS

اگر در حال حاضر یک برنامه میزبانی مشترک دارید ، دلیل اصلی حرکت به یک برنامه میزبانی VPS استفاده از منابع است. مسئله واقعاً این نیست که وب سایت شما کند است ، بلکه باید بتواند ترافیک وب بیشتری را اداره کند. میزبان وب فعلی شما معمولاً وقتی بیش از محدودیت منابع میزبانی مشترک است ، به شما اطلاع می دهد. این زمان ایده آل برای تغییر به VPS است. با داشتن یک سرور خصوصی مجازی ، سیستم عامل و منابع اختصاصی خود را برای افزایش قدرت خواهید داشت. سپس سایت شما قادر به افزایش ترافیک خواهد بود. و شما حتی از سایر مشتریان میزبان عایق بهتری خواهید داشت.

میزبانی VPS در مقابل میزبانی مشترک

خبرهای جالب این روزها برای مشتریان VPS این است که اکثر شرکتهای میزبانی وب میزبان VPS مدیریت شده را ارائه می دهند. در اینجا ، نه تنها محیط سرور شما را تنظیم می کنند ، بلکه از وظایفی نظیر ارتقاء نرم افزار ، تکه های امنیتی و غیره نیز مراقبت می کنند. همچنین زمان ارائه اکنون بسیار کاهش می یابد و شما می توانید با میزبانی VPS خود راه اندازی و اجرا شوید. خیلی سریعتر.

در حالی که شباهت های زیادی بین داشتن یک برنامه میزبانی VPS و یک برنامه میزبانی مشترک وجود دارد ، شما متوجه خواهید شد که برخی از ویژگی ها و کارکردهای اضافی برای شما وجود دارد. به عنوان مثال ، InMotion Hosting مدیر WebHost (WHM) را برای شما فراهم می کند که به شما امکان می دهد به پیکربندی سرور ، اطلاعات حساب ، امنیت ، توابع حساب ، SSL / TLS ، cPanel و موارد دیگر دسترسی پیدا کنید. به خاطر داشته باشید که VPS cPanel شما معمولاً مانند بسیاری از پیاده سازی های CPanel Shared Hosting شامل نرم افزارهای نرم افزاری نیست. اگر به راحتی دستی برنامه های نرم افزاری خود مانند WordPress را نصب نکردید ، معمولاً می توانید مجوز Softaculous را برای نصب آسان نرم افزار خریداری کنید.

شما همچنین می توانید عملکرد سرور شخصی مجازی خود را با توجه به پهنای باند ، فضای دیسک ، رم و بار متوسط ​​نظارت کنید.
مانیتور vps

بهترین توصیه های میزبان VPS

میزبانی وب VPS برای سایتهای تجاری و وب سایتهایی که به منابع بیشتری نیاز دارند برای تردد بیشتر از آنچه که یک برنامه میزبانی مشترک اجازه می دهد ، ایده آل است. و با برنامه های VPS Hosted VPS که روند کار را ساده تر می کند ، لازم نیست یک متخصص فناوری باشید تا از VPS Hosting برای وب سایت های خود استفاده کنید. در اینجا سه ​​برنامه میزبانی VPS ما را در صدر هر لیست قرار می دهیم.

میزبانی InMotion

inmotion-vps-hosting
29.99 $ ماه. – 74.99 $ ماه.
رم: 4 گیگابایت – 8 گیگابایت
فضای دیسک: 75 گیگابایت – 260 گیگابایت
پهنای باند: 4TB – 6TB

 • قابلیت دسترسی بالا برای افزونگی در زمان واقعی
 • مجوز cPanel رایگان
 • درایوهای SSD رایگان
 • میزبانی مدیریت شده
 • فناوری منطقه حداکثر سرعت
 • ایمیل ایمن
 • برای تجارت الکترونیکی بهینه شده است
 • داشبورد منبع
 • عملکرد عکس فوری
 • DDoS Attack Protection
 • پشتیبان گیری رایگان داده ها
 • 99.9٪ Uptime
 • 90 روز ضمانت برگشت پول

ما سالهاست که برنامه های میزبانی مشاغل InMotion را توصیه می کنیم. با این حال ، برنامه های میزبانی VPS آنها همه چیز را به سطح دیگری می برد. اول از همه ، با VPS میزبان InMotion شما افزونگی در زمان واقعی دریافت می کنید ، به این معنی که اگر در سرور خود مشکلی ایجاد شود ، وب سایت شما تقریباً فوراً در سرور دیگری در خوشه در دسترس خواهد بود. این ویژگی بالا در دسترس از زیرساخت های ابری است. ترکیبی از VPS و مزایای میزبانی ابر باعث می شود که InMotion Hosting یکی از گزینه های برتر ما باشد. اما ، شما واقعاً با برنامه های میزبانی VPS خود بسیار بیشتر می شوید.

InMotion Hosting شامل ویژگی های میزبانی شده مدیریت شده برای بهینه سازی سرور پیشرفته با VPS شماست – از جمله بروزرسانی های LAMP stack ، cPanel و WHM و همچنین تکه های امنیتی سیستم عامل. همچنین یک مجوز cPanel رایگان و چندین آدرس اختصاصی IP دریافت خواهید کرد. ما همچنین عملکرد عکس فوری را دوست داریم که به شما امکان می دهد به نمونه های قبلی پرونده ها و پردازش های خود برگردید. و ، InMotion شما را به تعداد مشخصی از هسته های CPU محدود نمی کند.

علاوه بر همه این ویژگیهای چشمگیر ، برنامه میزبانی شما در InMotion VPS شامل ویژگی های برجسته ای است که به برنامه های میزبانی مشترک آنها عادت کرده ایم. بنابراین ، می توانید از فناوری Max Zone Speed ​​Zone ، SSD های رایگان ، تهیه نسخه پشتیبان از داده های رایگان ، ایمیل نامحدود و پشتیبانی مشتری برجسته نیز بهره مند شوید.

برای تخفیف 51٪ در InMotion VPS Hosting اینجا کلیک کنید

میزبانی A2

a2-hosting-vps
$ 5 ماه – 65.99 $ ماه.
رم: 512MB – 8 گیگابایت
فضای دیسک: 20 گیگ – 150 گیگابایت
پهنای باند: 2TB – 4TB

 • انتخاب VPS مدیریت یا مدیریت نشده
 • cPanel رایگان
 • SSD رایگان
 • مدیریت کامل HostGuard
 • SSL را رمزگذاری کنیم
 • رایگان CloudFlare CDN
 • ضمانت برگشت پول در هر زمان

برنامه های میزبانی مشترک A2 به دلیل تأکید بر سرعت ، شناخته می شوند. وقتی صحبت از VPS می شود ، A2 هاستینگ حتی چشمگیرتر است و طیف گسترده ای از گزینه ها را در اختیار شما قرار می دهد. توسعه دهندگان با تجربه می توانند بسته VPS بدون کنترل را تنها با 5.00 دلار در ماه دریافت کنند. در انتهای دیگر ، می توانید VPS مدیریت شده (با یا بدون دسترسی ریشه) را با شروع 32.99 دلار شروع کنید.

برنامه های VPS مدیریت شده توسط میزبان A2 شامل مدیریت کامل HostGuard است که سخت افزار ، شبکه ، به روز رسانی نرم افزار و امنیت شما را حفظ می کند – بنابراین لازم نیست نگران سرور خود باشید. و ، مانند برنامه های میزبانی مشترک ، VPS با مدیریت A2 شامل CDN CloudFlare رایگان ، انتخاب مکان های سرور در ایالات متحده ، اروپا و آسیا و یک ویژگی اختیاری Turbo Boost است که می تواند منجر به 20 برابر سریعتر بارگیری صفحه شود..

برای تخفیف در A2 Hosting VPS اینجا کلیک کنید

GreenGeeks

greengeeks-vps
39،95 $ ماه – 159.95 $ ماه.
رم: 1 گیگ – 8 گیگابایت
فضای دیسک: 25 گیگابایت – 125 گیگابایت
پهنای باند: 1000 گیگ – 3000 گیگابایت

 • مجوز رایگان cPanel / WHM
 • درایوهای حالت جامد
 • تأمین سریع
 • پشتیبان گیری رایگان شبانه
 • کنترل پنل مدیریت VPS
 • امنیت پیشرفته
 • 300٪ با انرژی تجدید پذیر

دقیقاً مانند برنامه های میزبانی مشترک ، GreenGeeks VPS Hosting از 300٪ انرژی تجدید پذیر استفاده می شود. اگر به دنبال میزبانی VPS سبز هستید ، آنها سزاوار توجه شما هستند. GreenGeeks یکی از سریعترین زمانهای ارائه را که ما از آن آگاه هستیم ، زیرا VPS شما دقایقی پس از تأیید سفارش شما آماده است.

با برنامه های cPanel / WHM ، برنامه های میزبانی GreenGeeks VPS کاملاً مدیریت می شوند و شما دسترسی کامل به سرور خود دارید. بسته به میزان RAM ، ذخیره سازی و پهنای باند مورد نیاز ، می توانید از بین 5 طرح مختلف VPS استفاده کنید.

مقایسه میزبانی VPS

Web HostPriceCPU CoresFeatures
میزبانی InMotion29.99 $ ماه. – 74.99 $ ماه.قفل شده استمیزبانی SPS VPS میزبانی شده توسط ابر
میزبانی A2$ 5 ماه – 65.99 $ ماه.4 تا 8مدیریت نگهبان نگهبان
GreenGeeks39،95 $ ماه – 159.95 $ ماه.4300٪ با انرژی تجدید پذیر
Bluehost$ 19.99 ماه – 59.99 $ ماه.2 تا 4منابع تضمین شده
DreamHost15 دلار – 120 دلار ماه.N / Aپشتیبانی بلند مدت اوبونتو
iPage$ 19.99 ماه – 79.99 $ ماه.1 تا 4پشتیبانی کاملاً مدیریتی گنجانده شده است
میزبان19.95 $ ماه – 39.95 $ ماه.2 تا 4ارائه دهندگان پهنای باند چندگانه
GoDaddy29.99 $ ماه. – 139.99 $ ماه.منابع اختصاصی نیستتوسط SiteLock ایمن است
میزبانی وب IX54،95 $ ماه – 89،95 $ ماه.4 تا 8رم پشت سر هم
Namecheap19.95 $ ماه – 69،95 $ ماه.1 تا 2هزینه اضافی برای مدیریت سرور
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map