2018 Yaz için 10 Uygun Fiyatlı Web Hosting Planları

pazarlık-web-hosting


SiteGround, geçen ay web barındırma planlarında yenileme oranlarını artırdıklarını açıkladı. Yine de indirimli fiyatlarla yeni bir plan satın alabilirsiniz, ancak artış biraz sürpriz oldu. Şimdi, bu ay InMotion Hosting, Business Web Hosting planlarındaki fiyatlandırmayı değiştirdi. Fiyatlar biraz yükseldi ve artık 3 yıllık bir dönem sunmuyorlar. Artık başlangıçta 1 veya 2 yıl için kaydolabilirsiniz. SiteGround’da olduğu gibi, InMotion’daki yeni fiyatlar aşırı derecede yüksek değil ve her iki şirkette de aldığınız kaliteli web kesinlikle benim görüşüme göre buna değer, ancak yıllarca aynı kaldıktan sonra şimdi görmeye başladığımız dikkat çekicidir. endüstride fiyat artışları.

Ancak, bu kesinlikle web barındırma hala bulabileceğiniz bazı büyük pazarlık olmadığı anlamına gelmez. Yaz projesi web siteniz için uygun fiyatlı bir web barındırma planı arıyorsanız, işte burada 10 Uygun Fiyatlı Web Hosting Planları yine de faydalanabilirsiniz.

Greengeeks

Greengeeks

3,95 $ aylık.

Bugünlerde hemen hemen her web barındırma aksine, GreenGeeks herşey dahil bir web barındırma planı sunuyor birden fazla web sitesi barındırma sağlar. Yenileme oranlarınız daha yüksek olsa da, başlangıç ​​fiyatı hala sadece 3,95 dolar. Ayrıca, GreenGeeks ile% 300 yenilenebilir enerji ile çalışan yeşil web barındırma hizmeti aldığınızı unutmayın..

arasi

arasi

5,00 $ aylık.

InterServer ile, sadece 5 $ mo için bir özellik dolu web hosting planı alabilirsiniz. Daha da iyisi, yenileme oranlarınız artmaz ve ilk dönem InterServer’ın Fiyat Kilidi Garantisine ulaştıktan sonra aynı tutarı ödersiniz.

iPage

iPage

1,99 $ aylık.

GreenGeeks ile birlikte, iPage hala sınırsız veya ölçülmemiş kaynaklara sahip bir her şey dahil barındırma planı sunan başka bir nadir web hosting şirketidir. En iyisi, ilk dönem fiyatı aylık 1.99 $ kadar düşük. Yenileme oranlarının daha yüksek olduğunu unutmayın, bu yüzden mümkünse iki veya üç yıl daha düşük bir ücretle kilitlediğinizden emin olun.

Hızlı Kuyruklu Yıldız

FastComet

2,95 $ aylık.

Hızlı Kuyruklu Yıldız’ın sadece dünya çapında veri merkezleri değil, aynı zamanda 45 günlük para iade garantisi de dahil olmak üzere oldukça etkileyici bazı özellikleri vardır. Ve, pazarlık web hosting söz konusu olduğunda, en iyi fırsatlar biri olarak kabul edilmelidir. Onların tek site sadece 2,95 $ mo için barındırma alabilirsiniz. ve onların çoklu site barındırma planı 5,95 $ mo için. Hepsinden iyisi, yenileme fiyatlarında artış yok! Aynı fiyatları ödersiniz (yani sırasıyla 2.95 $ ve 5.95 $)..

HostGator

HostGator

2,95 $ aylık.

HostGator kesinlikle bir çok web barındırma hizmetleri sunan daha tanınmış, kurulmuş web barındırma biridir. Tek bir site barındırma ihtiyacınız varsa, sadece 2.95 $ mo için kendi Hatchling planı alabilirsiniz. Ve birden fazla web sitesi barındırma ihtiyacınız varsa, onların Bebek planı sadece 3.95 $ mo. Yine, HostGator’un yenileme oranlarının daha yüksek olduğunu unutmayın.

Bluehost

Bluehost

2,95 $ aylık.

Bluehost, WordPress barındırma için WordPress.org önerilen listesinde yer almaktadır. Ama aynı zamanda her türlü web sitesi için kaliteli cPanel barındırma olsun. Yalnızca tek bir site için barındırma ihtiyacınız varsa, Bluehost’un Temel planını yalnızca 2,95 $ karşılığında alabilirsiniz. EIG hosting şirketi iPage gibi yenileme oranlarının daha yüksek olduğunu unutmayın.

Namecheap

Namecheap

2,88 $ aylık.

Namecheap gibi bir isim ile düşük fiyatlar beklenir. Ve aslında hem alan adları hem de web barındırma çok düşük fiyatlarla alabilirsiniz. Namecheap’in Yıldız planı ile, yalnızca 2,88 $ karşılığında en fazla 3 web sitesi barındırabilirsiniz. Ve bir yıllık dönem için kaydolursanız fiyat daha da düşüktür.

GoDaddy

GoDaddy

2,99 $ aylık.

Evet, GoDaddy oradaki en büyük alan adı kayıt şirketi ve GoCentral web sitesi oluşturucu ürünlerini son zamanlarda tanıttılar. Ancak, uygun fiyatlı web barındırma da dahil olmak üzere birçok ürün ve hizmet mevcuttur. Kendi Ekonomi barındırma planı sadece 2,99 $ mo iken, birden fazla site için Deluxe barındırma planı sadece 4,99 $ mo. Yenileme ücretleri aylık 7.99 dolar. ve sırasıyla 10.99 dolar..

HostPapa

HostPapa

3,95 $ aylık.

HostPapa en tanınmış hosting sağlayıcısı olmayabilir, ancak birçok farklı web sitesi türü için kullanılabilecek çok etkileyici bir özellik listesine sahiptir. Ve şu anda, Business Hosting planlarını sadece 3,95 $ karşılığında alabilirsiniz.

Hostinger

Hostinger

2,15 $ aylık.

Hostinger kesinlikle ucuz ama kaliteli web müşterileri için barındırma sağlamaya odaklanmıştır. Tek site barındırma sadece 2,15 $ mo için alabilirsiniz. ve sınırsız web sitesi sadece 3,49 $ mo için hosting. Ve, yenileme oranları biraz daha yüksek olmasına rağmen, diğer web hosting şirketlerinden daha düşüktür.

Daha Fazla Web Hosting Fırsatı için Özel İndirim Sayfamıza Bakın

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map