İş Web Hosting emin olun Bu Özellikleri içerir

esansiyel-iş-hosting-özellikler


Her işletmenin bir web sitesine ihtiyacı vardır. Ancak, sitenizi rekabetinizin geri kalanından nasıl ayırıyorsunuz? Çevrimiçi varlığınızı oluşturmak her zamankinden daha kolay olsa da, bir işletme web sitesi oluştururken, birkaç paragrafı ve birkaç fotoğrafı bir araya getirip kazanan olmasını bekleyemezsiniz. Kaliteli içeriğe ihtiyacınız var. Ancak bunun ötesinde veya öncesinde bile, başarılı bir iş web sitesini sürdürmek için ihtiyacınız olan bir dizi temel unsur vardır. Burada bazılarına bakalım.

Başarılı Bir İş Web Sitesi için 10 Temel Barındırma Öğesi

1. İşletme Donanımı
Web sunucularınız, iş web siteniz için hızlı ve güvenilir barındırma sağlamak için yarıiletken sürücüler (SSD) ve uygun kaynakları (bellek, CPU çekirdekleri, RAID depolama) içermelidir.

2. Optimize Edilmiş Önbellekleme Ortamı
Web sitesi hızı özellikle iş siteleri için çok önemlidir. Küçük bir gecikme, potansiyel müşterinizin rakiplerinizden birine tıklamasına neden olabilir. Web sitenizin hızlı yüklendiğinden ve ziyaretçileriniz için daha iyi bir deneyim sağladığından emin olmak için, web barındırma planınızın, web sayfanızın yükleme sürelerini hızlandırmak için önbellekleme sağlayan özel tescilli veya optimize edilmiş teknoloji içerdiğinden emin olun..

3. Otomatik Veri Yedekleme
Her zaman sadece güvenli tarafında olmak için kendi veri yedeklemelerini yapmak gerekir, ancak web barındırma web sitesi verilerinizin otomatik günlük yedeklemeler sağlamalıdır. Ayrıca, bir işletme web sitesi için geri yüklenecek sürümü seçebileceğiniz yeterli sayıda yedek kopya olduğundan emin olmalısınız. En az 30 günlük bir yedekleme günlüğü tercih ediyoruz.

4. Proaktif Güvenlik
Web sitesi yedeklemesinin yanı sıra, iş siteniz DDoS azaltma ve kötü amaçlı yazılım taraması gibi proaktif güvenlik gibi kötü amaçlı saldırılara karşı da korunmalıdır.

5. Sınırsız Depolama ve Bant Genişliği
Depolama ve bant genişliği genellikle bu günlerde pek fazla sorun yaratmıyor. Ancak, işletmeniz aniden başlayıp çok popüler olabileceğinden, depolama veya veri aktarım sınırlarını aşma konusunda endişelenmek istemezsiniz. Neyse ki, birçok web hosting planı şimdi bu özelliği içerir.

6. Yazılım Uygulamaları
Birçok farklı işletme türü olduğu gibi, işletme web sitenizi oluşturmak için seçebileceğiniz çok sayıda yazılım uygulaması vardır. Ayrıca, hangisinin müşterilerinizle en iyi sonucu verdiğini görmek için farklı web sitesi platformlarını denemek isteyebilirsiniz. Genellikle, web hosting planınız bir dizi yazılım seçeneği içerecektir. Ancak, Softaculous yazılım yükleyicisini içeren bir cPanel barındırma planı aramanızı öneririz. Bu web hosting planları genellikle yüzlerce yazılım uygulaması içerir.

7. Duyarlı Müşteri Desteği
Müşteri desteği, web barındırma planınızın en önemli bölümlerinden biridir. Bir işletme web siteniz varsa, web barındırıcınızın müşteri destek ekibine hızlı bir şekilde erişmek ve yanıt vermek için kesinlikle yardım istersiniz. Barındırma planınızda telefon, e-posta ve canlı sohbet destek seçenekleri bulunduğundan emin olun.

8. Sınırsız E-posta
E-posta, bir işletmeyi pazarlamanın en etkili yoludur. İşletmenizin web hosting planında hesap ve mesaj sayısı gibi sınırsız e-posta özellikleri bulunmalıdır. Ayrıca, spam filtreleme veya koruma en azından can sıkıcı önemsiz e-posta sayısını azaltmaya yardımcı olabilir.

9. SSL Sertifikaları
SSL artık lüks veya isteğe bağlı bir özellik değildir. Google ve web tarayıcıları artık bu siteleri SSL olmadan güvenli olarak işaretlediğinden, tüm işletme web sitelerinde https çalışıyor olmalıdır. Web barındırıcınızdan bir SSL sertifikası satın alabilirsiniz, ancak bir dizi web barındırma planı artık ücretsiz Let ‘Encrypt SSL sertifikaları içermektedir. Ve onlar da sizin için kuracaklar.

10. Arama Motoru Pazarlaması
Siz kendiniz çalışabilirsiniz, bazı web hosting planları bonus olarak arama motoru gönderme ve arama motoru reklam kredileri içerecektir. Organik ve ücretli arama konusunda bu ekstra yardım, web sitenizi tanıtmanıza yardımcı olabilir.

Birçok web barındırma iş web barındırma olduğunu iddia ediyor. Ancak gerçek bir iş web hosting planı yukarıdaki özellikleri içermelidir. Şu anda doğru işletme web barındırma planı için alışveriş yapıyorsanız, bu barındırma planına kaydolmadan önce bu öğeleri aldığınızdan emin olun.

Small Business Web Hosting hakkındaki kılavuzumuza buradan göz atın

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map