10 veidi, kā izveidot savu emuāru, izmantojot cPanel rīkus

10 veidi, kā izveidot savu emuāru, izmantojot cPanel


WordPress ir līdz šim vispopulārākā programmatūra emuāru izveidošanai. Tā ir satura pārvaldības sistēma, kuru es izmantoju lielākajā daļā manu vietņu, ieskaitot manus emuārus. Lielākajai daļai cilvēku WordPress ir viegli lietojams un ļoti pielāgojams, lai tas derētu dažāda veida vietnēm. Ja jūs veidosit emuāru, es noteikti ieteiktu jums apsvērt iespēju izmantot WordPress.

Tomēr WP noteikti nav vienīgā programmatūra, kuru varat izmantot emuāra izveidošanai. Jūs varētu būt pārsteigts, cik daudz iespēju jums jāizvēlas. Piemēram, tipiskā cPanel tīmekļa mitināšanas plānā varat izmantot Softaculous rīku, lai instalētu diezgan daudz dažādu programmatūras lietojumprogrammu, lai izveidotu savu emuāru. Tātad, ja jums liekas, ka WordPress jūsu vietnei vienkārši nav piemērots, ieteicams apskatīt dažas citas iespējas.

Piedāvājam 10 programmatūras lietojumprogrammas, kas pieejamas lielākajā daļā cPanel mitināšanas plānu, kurus varat izmantot sava emuāra izveidošanai:

WordPress
WordPress ikona
Satura pārvaldības sistēma – WordPress veido apmēram 20% no visām vietnēm tiešsaistē. Daudziem vietņu īpašniekiem patīk, ka WP ir viegli iemācīties un izmantot kā emuāru veidošanas rīku. Lai pielāgotu sava emuāra izskatu, ir pieejamas daudzas bezmaksas tēmas, un to var uzlabot, izmantojot dažus no daudzajiem spraudņiem, kas pieejami WP krātuvē.

b2evolution
b2evolution
b2evolution ir ārkārtīgi populāra WordPress alternatīva, kas ļauj jums izveidot ne tikai vienkāršu emuāru, bet arī modernāku vietni, kurā iekļautas tādas lietas kā forumi, foto galerijas un tiešsaistes rokasgrāmatas. No visām WordPress alternatīvām b2evolution, iespējams, ir lielākā daļa priekšrocību, ko mēs esam redzējuši, ieskaitot: nepieciešams mazāk trešo pušu spraudņu, iebūvēta analītika, integrēta e-pasta kampaņu pārvaldība un ērta vairāku emuāru pārvaldība.

Serendipitāte
Serendipitāte
Tāpat kā WordPress, Serendipity ir php balstīta satura pārvaldības sistēma, kas ļauj izveidot vienkāršu emuāru vai sarežģītāku vietni, izmantojot spraudņus un motīvus. Turklāt Serendipity ir licencēta BSD – tas nozīmē, ka varat to izmantot arī komerciāliem lietojumiem. Tas atbalsta arī vairākas datu bāzes.

Dotclear
DotClear
Dotclear pirmo reizi publicēja 2003. gadā Olivier Meunier. Šis atvērtā koda tīmekļa publicēšanas rīks ir vērsts uz lietotājam draudzīgas metodes nodrošināšanu, lai izveidotu kvalitatīvu emuāru vietni. Dotclear papildus MySQL atbalsta PostgreSQL un SQLite datu bāzes. Īpašu interesi rada Dotclear apgalvojumi, ka lapas dabiski ir optimizētas meklētājprogrammām un ka lietojumprogramma darbosies ātri pat ar lielu datu daudzumu.

Teksta kanāls
Teksta kanāls
Textpattern ir vēl viena satura pārvaldības sistēmas opcija, kuru varat izmantot, lai izveidotu daudzu veidu vietnes no emuāriem līdz korporatīvajām vietnēm. Ja esat tīmekļa izstrādātājs / dizainers, kuram jākontrolē visi CSS un XHMTL aspekti, tad Textpattern var būt jūsu izvēlētā programmatūra. Textpattern piedāvā arī tādas iespējas kā iespējas ar paroli aizsargāt rakstus un regulējamus datuma / laika zīmogus.

LifeType
LifeType
LifeType ir atvērtā koda emuāru veidošanas platforma, kas koncentrējas uz vairāku lietotāju, vairāku emuāru veidošanas vides atbalstīšanu. Otra ievērības cienīga LifeType īpašība ir tā, ka tā ir pirmā šāda veida lietojumprogramma, kas ir gatava mobilajām ierīcēm ar integrētu integrāciju, lai publicētu un piekļūtu saturam mobilajās skaitļošanas ierīcēs..

Piksijs
Piksijs
Lai gan Pixie noteikti var iekļaut satura pārvaldības kategorijā, tā galvenā uzmanība ir vērsta uz mazu, vienkāršu vietņu veidotāju nodrošināšanu. Patiešām, uzsvars tiek likts uz vienkāršību – mērķis ir, lai ikviens to varētu izmantot. Instalēšanas procesā uzreiz parādās viena no Pixie unikālajām funkcijām. Tā vietā, lai visiem instalētu viena veida paketi, Pixie ļauj jums norādīt, kāda veida vietni vēlaties izveidot, piemēram, emuāru, biznesa vietni vai zīmola vietni.

Nibbleblog
Nibbleblog
Vēl viena alternatīva WordPress, ja meklējat vienkāršāku interfeisu un vidi, ir Nibbleblog. Lai gan Nibbleblog var nebūt tik daudz zvanu un svilpienu, tas joprojām ir spēcīgs rīks emuāru izveidošanai.

Spoks
Spoks
Ghost ir jaudīga publicēšanas platforma, kurai ir vienkāršs, lai arī ievērojami atšķirīgs lietotāja interfeiss. Man patīk, ka jūs saņemat priekšskatījuma rūti, lai precīzi redzētu, kā jūsu ziņa izskatīsies, kad to veidojat. Bet, tā kā Ghost, atšķirībā no WYSIWYG redaktora, ierakstu veidošanai izmanto iezīmēšanas valodu, tas var nebūt visiem.

PivotX
Pivot X
PivotX var izmantot ne tikai kā emuāru veidošanas rīku, bet arī sarežģītām vietnēm. PivotX ietver līdzīgas funkcijas kā citai populārākajai emuāru veidošanas programmatūrai, piemēram, ērtu rediģēšanu, motīvus un paplašinājumus plašākai pielāgošanai un aizsardzību pret surogātpastu. Turklāt ar vienu instalāciju jūs varat uzturēt vairākus emuārus. Un jūs varat izvēlēties, vai vēlaties izmantot MySQL vai plakano failu datu bāzi.

Atkal, lai gan WordPress ir emuāru programmatūras karalis un ir mana izvēlētā programmatūra, atcerieties, ka ir daudz alternatīvu gadījumam, ja WP nav tikai jums un jūsu emuāram.

cPanel tīmekļa mitināšana

cPanel ir līdz šim mans mīļākais mitināšanas vadības paneļa interfeiss. Papildus emuāru veidošanas rīkiem, piemēram, šiem, jūs arī piekļūstat daudzām noderīgām funkcijām programmatūras instalēšanai, e-pastam, failu pārvaldībai, datu bāzēm, tīmekļa statistikai un citai. Lai apskatītu dažus no mūsu ieteiktajiem cPanel tīmekļa mitināšanas plāniem, apskatiet manu rakstu par labāko cPanel tīmekļa mitināšanas vietni.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map