Pārliecinieties, vai jūsu uzņēmuma tīmekļa mitināšana ietver šīs funkcijas

būtiskas-bizness-hostings-funkcijas


Katram uzņēmumam ir nepieciešama vietne. Bet kā jūs atšķirat savu vietni no pārējās konkurences? Lai gan šajās dienās ir daudz vienkāršāk izveidot savu klātbūtni tiešsaistē, veidojot uzņēmuma vietni, jūs nevarat vienkārši sapludināt dažas rindkopas un pāris fotoattēlus un cerēt uz uzvarētāju. Jums nepieciešams kvalitatīvs saturs. Bet pat ārpus tā vai pirms tam ir vairāki svarīgi elementi, kas nepieciešami veiksmīgas biznesa vietnes uzturēšanai. Apskatīsim dažus šeit.

10 svarīgi hostinga elementi veiksmīgai biznesa vietnei

1. Biznesa aparatūra
Jūsu tīmekļa serveros jāiekļauj cietvielu diskdziņi (SSD) un atbilstoši resursi (atmiņa, CPU kodoli, RAID krātuve), lai jūsu uzņēmuma vietnei nodrošinātu ātru un uzticamu mitināšanu..

2. Optimizēta kešatmiņas vide
Vietņu ātrums ir īpaši svarīgs biznesa vietnēm. Neliela aizkavēšanās var novest pie tā, ka jūsu potenciālais klients noklikšķina pie kāda no konkurentiem. Lai pārliecinātos, ka jūsu vietne tiek ielādēta ātri un nodrošina apmeklētājiem labāku pieredzi, pārliecinieties, vai jūsu tīmekļa mitināšanas plānā ir iekļauta īpaša patentēta vai optimizēta tehnoloģija, kas nodrošina kešatmiņu, lai paātrinātu jūsu tīmekļa lapas ielādes laiku..

3. Automātiska datu dublēšana
Lai gan jums vienmēr jāveic pats savu datu dublēšana tikai tāpēc, lai būtu drošībā, jūsu tīmekļa mitinātājam katru dienu ir jānodrošina automātiskas jūsu vietnes datu dublējumkopijas. Turklāt uzņēmuma vietnei jums jāpārliecinās, vai ir pietiekams skaits rezerves kopiju, no kurām varat izvēlēties atjaunojamo versiju. Mēs dodam priekšroku vismaz 30 dienu rezerves žurnālam.

4. Proaktīva drošība
Papildus vietnes dublējumam jūsu biznesa vietne ir jāaizsargā arī pret ļaunprātīgiem uzbrukumiem ar tādām funkcijām kā DDoS mazināšana un proaktīva drošība, piemēram, ļaunprātīgas programmatūras skenēšana.

5. Neierobežota krātuve un joslas platums
Glabāšana un joslas platums mūsdienās parasti nerada daudz problēmu. Tā kā jūsu bizness pēkšņi varētu sākties un kļūt ļoti populārs, jums nekad nav jāuztraucas par uzglabāšanas vai datu pārsūtīšanas ierobežojumu pārsniegšanu. Par laimi, daudzos tīmekļa mitināšanas plānos tagad ir iekļauta šī funkcija.

6. Programmatūras lietojumprogrammas
Tāpat kā ir daudz dažādu uzņēmumu veidu, ir arī ļoti daudz programmatūras lietojumprogrammu, no kurām jūs varat izvēlēties, lai izveidotu sava uzņēmuma vietni. Varat arī izmēģināt dažādas vietņu platformas, lai redzētu, kura no tām vislabāk darbojas jūsu klientiem. Parasti jūsu tīmekļa mitināšanas plānā būs vairākas programmatūras opcijas. Tomēr mēs iesakām meklēt cPanel mitināšanas plānu, kurā iekļauts programmatūras Softaculous instalētājs. Šajos tīmekļa mitināšanas plānos parasti ietilpst simtiem programmatūras.

7. Atsaucīgs klientu atbalsts
Klientu atbalsts ir viena no vissvarīgākajām jūsu tīmekļa mitināšanas plāna sastāvdaļām. Un, ja jums ir uzņēmuma vietne, jūs noteikti vēlaties ātru piekļuvi un atsaucīgu palīdzību no sava tīmekļa mitinātāja klientu atbalsta komandas. Pārliecinieties, vai mitināšanas plānā ir iekļautas atbalsta iespējas pa tālruni, e-pastu un tiešraides tērzēšanu.

8. Neierobežots e-pasts
E-pasts joprojām ir visefektīvākais veids, kā reklamēt biznesu. Jūsu biznesa tīmekļa mitināšanas plānā jāiekļauj neierobežotas e-pasta funkcijas, piemēram, kontu un ziņojumu skaits. Arī surogātpasta filtrēšana vai aizsardzība var palīdzēt vismaz samazināt kaitinošo nevēlamo e-pastu skaitu.

9. SSL sertifikāti
SSL vairs nav greznība vai izvēles iespēja. Visās biznesa vietnēs vajadzētu darboties https, jo Google un tīmekļa pārlūkprogrammas tagad šīs vietnes bez SSL atzīmē kā nedrošas. Kaut arī jūs varat iegādāties SSL sertifikātu no savas tīmekļa mitinātājas, vairākos tīmekļa mitināšanas plānos tagad ir iekļauti bezmaksas Let’s Encrypt SSL sertifikāti. Un viņi tos instalēs arī jums.

10. Meklētājprogrammu mārketings
Lai gan jūs pats varat veikt darbu, daži tīmekļa mitināšanas plāni ietvers meklētājprogrammu iesniegšanu un meklētājprogrammu reklāmas kredītus kā prēmiju. Šī papildu palīdzība ar dabisku un apmaksātu meklēšanu var palīdzēt jūsu vietnes reklamēšanā.

Daudzi tīmekļa mitinātāji apgalvo, ka viņiem ir biznesa tīmekļa mitināšana. Bet patiesam biznesa tīmekļa mitināšanas plānam vajadzētu būt ietvertām iepriekš minētajām funkcijām. Ja jūs šobrīd iepērkaties pareizajā uzņēmuma tīmekļa mitināšanas plānā, pārliecinieties, ka esat saņēmis šīs preces, pirms reģistrējaties šim mitināšanas plānam.

Iepazīstieties ar mūsu ceļvedi par mazo uzņēmumu tīmekļa mitināšanu šeit

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map