Skatīties 10 tīmekļa mitinātājus 2018. gadā

tīmekļa mitinātāji-to-skatīties-2018


2018. gads solās būt vēl viens ļoti aizraujošs un interesants tīmekļa mitināšanas gads. Šajā rakstā mēs turpinām mūsu centienus palīdzēt tiem no jums, kuri vēlas sasniegt jūsu mērķi – šogad izveidot un palaist jūsu vietni. Ja esat gatavs nekavējoties sākt savas vietnes projektu, es iesaku jums apskatīt manu ierakstu mūsu tīmekļa mitināšanas ieteikumos 2018. gadam. Tomēr, ja neesat gatavs sākt darbu tagad, bet zināt, ka jums būs nepieciešams tīmekļa mitināšana kādu laiku šī gada laikā šeit ir 10 tīmekļa mitinātāji, kuriem ir vērts sekot.

A2 mitināšana

a2-hostings
2017. gads bija lielisks gads A2 Hostingam un tā klientiem. Papildus paplašinātām datu centra atrašanās vietām, A2 Hostings atklāja arī:

  • Bezmaksas šifrētu SSL sertifikāti
  • QUIC protokola atbalsts
  • Jauna izstrādātāju piekļuves funkcija
  • Partnerība ar Sucuri, lai piedāvātu pievienoto vietņu drošību

Un 2018. gads izskatās vēl viens satriecošs A2 hostinga gads! Es šobrīd izmēģinu jaunu A2 mitināšanas funkciju, kas, kad tā būs gatava, liks viņiem pacelt latiņu citiem tīmekļa mitinātājiem.

Bluehost

bluehost
Bluehost faktiski ir paveicis diezgan daudz uzlabojumu un uzlabojumus viņu tīmekļa mitināšanas pakalpojumos 2017. gadā. Lai gan viņi ir daļa no Endurance International Group, Bluehost paliek arī WordPress.org tīmekļa mitināšanas ieteikumu sarakstā..

Spararats

spararats
Mēs kādu laiku esam pārsteigti par Spararata WordPress mitināšanu. Vienīgais jautājums ir bijis, vai viņi ir gatavi uzņemties lielākus, stabilāk pārvaldītus WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējus? Nu, Spararats pagājušajā gadā mūs patiešām pārsteidza ar vairākiem nozīmīgiem uzlabojumiem. Piemēram, viņu WordPress izstrādes rīkos ietilpst iestudēšana, vietņu klonēšana un rasējumi – izmantojami kā sākuma komplekti jūsu nākamajiem vietņu projektiem. Un mēs ļoti ceram uz 2018. gadu no Spararata.

Ej tēti

ej tēti
Tā kā tie joprojām ir tik liela vienība, kad runa ir par domēnu nosaukumiem un tīmekļa mitināšanu, GoDaddy ir jāiekļauj jebkurā tīmekļa mitināšanas vietņu uzraudzības sarakstā. Mēs esam īpaši ieinteresēti redzēt, kā viņu GoCentral vietņu veidotājs un WordPress mitināšanas paketes progresē 2018. gadā.

GreenGeeks

Greengeeks
Jau vairākus gadus GreenGeeks ir videi draudzīgas tīmekļa mitināšanas līderis. Un pagājušajā gadā viņi atklāja atjaunoto mitināšanas platformu, kas ietvēra vairākus nozīmīgus uzlabojumus. Apskatiet manu rakstu šeit. Jau 2018. gadā GreenGeeks ir izlaidis savu jauno WordPress Protect funkciju, kas nodrošina papildu drošību pret brutālu spēku uzbrukumiem. Esmu arī informēts, ka ir daži lieliski uzlabojumi un uzlabojumi, kurus GreenGeeks ieviesīs 2018. gadā..

InMotion hostings

inmotion-hostings
Lieliska tīmekļa mitināšanas kompānija mūs neapmierina tikai ar lielisku produktu un pakalpojumu piedāvāšanu. Viņi arī pastāvīgi cenšas klientiem piedāvāt uzlabotus pakalpojumus un mitināt paketes. Tas vienmēr ir bijis InMotion Hosting gadījumā. 2017. gadā tika sākta viņu izcilā pārvaldītā WordPress mitināšana. Skatiet manu pārskatu par to šeit. Un, tikko tikusies ar InMotion ļaudīm šī mēneša sākumā, es zinu, ka 2018. gadā ir ieplānotas vēl dažas aizraujošas lietas. Esiet modināts, lai iegūtu sīkāku informāciju.

Liquid Web

šķidrums-tīkls
Liquid Web ir pārņēmis pārvaldīto tīmekļa mitināšanu pilnīgi jaunā līmenī. Piedāvājot augstākās klases risinājumus speciālajiem serveriem, VPS, mākoņu mitināšanai un pārvaldītajam WordPress, Liquid Web noteikti ir izveidojis jaunu pārvaldīto pakalpojumu standartu. Liquid Web komanda turpina spīdēt līdzīgi kā WordPress Evangelist, Chris Lema un attīstības eksperts Jason Cosper, kuri pievienojās Liquid Web pagājušajā gadā. 2018. gadā citu jauno funkciju starpā Liquid Web saviem pārvaldītajiem pakalpojumiem pievieno e-komerciju.

Vietne

vietnes laukums
Katru gadu SiteGround ir viens no jauninājumiem un uzlabojumiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu jomā. Un es ceru, ka tas turpināsies šeit 2018. gadā. Vai pēdējā laikā SiteGround ir atvēris jaunus datu centrus, uzlabojis drošību un pat modernizējis visu savu Shared Hosting platformu? Ja jums ir nepieciešams pārvaldīts hostings par pieejamu cenu, es iesaku jums noteikti sekot vietnēm vietnē SiteGround.

Web mitināšanas centrs

tīmekļa mitināšanas centrs
Tāpat kā viņu māsas uzņēmums InMotion Hosting, Web Hosting Hub arī nepārtraukti ir centies piedāvāt labākus un labākus pakalpojumus saviem klientiem. Un kā jau minēju iepriekš, man nesen bija tikšanās ar InMotion / Web Hosting Hub ļaudīm, kur mani informēja par dažiem satriecošiem uzlabojumiem, kas gaidāmi šogad. Patiesībā Web Hosting Hub pusē var būt pat vairāk aktivitāšu nekā ar InMotion, taču tas joprojām ir redzams. Ja 2018. gadā atrodaties emuāru veidošanas tirgū, turpiniet skatīties Web Hosting Hub.

WP dzinējs

wp-dzinējs
Kamēr mēs esam sakārtojuši šo sarakstu alfabēta secībā, ja mēs būtu jāsakārto pēc ranga secības, man vajadzēs WP Engine ievietot to 2018. gada tīmekļa mitinātāju saraksta augšgalā, kuri kopā būs nodrošinājuši 250 miljonu USD izaugsmes ieguldījumu. ņemot vērā izcilos sasniegumus ar WordPress tehnoloģiju jauninājumiem, WP Engine šogad visiem vajadzētu pievērst uzmanību!

Kā pārvaldīto WordPress mitināšanas līderis, WP Engine nekad nav mūs sarūgtinājis, jo viņi pastāvīgi ir ieviesuši jaunas funkcijas un pakalpojumus, lai uzlabotu WordPress vietņu veiktspēju. Pagājušajā gadā viņi izlaida savu Risinājumu centru – spraudņu, lietotņu un citu pakalpojumu tiešsaistes resursu, lai palīdzētu WordPress lietotājiem. 2018. gadā meklējiet WP Engine, lai koncentrētos uz progresīvām tīmekļa lietotnēm, kā arī uz WordPress digitālo pieredzi.

Skatīties 10 tīmekļa mitinātājus 2018. gadā

(Alfabēta secībā)

1. A2 mitināšana
2. Bluehost
3. Spararats
4. GoDaddy
5. GreenGeeks
6. InMotion hostings
7. Šķidrais tīmeklis
8. Vietnes zeme
9. Web mitināšanas centrs
10. WP dzinējs

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector